banner
banner

10 ثروتمندترین دارندگان بیت کوین

از نظر فنی ، بیت کوین از ابتدای تأسیس خود در سال 2009 کمتر از 10 سنت ارزش داشت

ارز رمزنگاری شده از آن زمان به طور مداوم افزایش یافته و اکنون ارزش هر بیت کوین در حدود 6000 دلار است. این قابل توجه ترین درک ارزش است و میلیونرهای زیادی را در طول هشت سال ایجاد کرده است.

صاحب Bitcoin خود شوید و تجارت کنید بینانس امروز!

در اینجا ده نفر / موسسه برتر وجود دارد که تعداد زیادی بیت کوین را در طول زمان نگه داشته اند:

1. ساتوشی ناکاموتو

خالق بیت کوین ، که در پشت مانیتور Satoshi Nakamoto پنهان می شود ، همچنان دارنده اصلی بیت کوین است. تعداد بیت کوین هایی که امروز ناکاموتو در اختیار دارد ، با توجه به استخراج اولیه ای که انجام داد ، در حدود 1.1 میلیون تخمین زده می شود. این مبلغ معادل حدود 6 میلیارد دلار با نرخ ارز امروز 1BTC تا 6،098 دلار آمریکا است. حداقل ناکاموتو هرگز بیشتر بیت کوین های خود را لمس نکرده است و نه آنها را به ارزهای واقعی تبدیل کرده و نه آنها را برای مقصود دیگری استفاده کرده است. اگر او می خواست کل سهام خود را بفروشد ، ارزش بیت کوین می تواند در یک لحظه سقوط کند.

2. بلغارستان

بلغارستان در حال حاضر بر روی یکی از بزرگترین بخشهای بیت کوین در جهان نشسته است. چگونه ملت اروپا در اختیار این مبلغ هنگفت قرار گرفت؟ سرکوب جرایم سازمان یافته توسط مجری قانون بلغارستان در ماه مه 2017 منجر به ضبط 213،519 بیت کوین شد که برای پرداخت یک چهارم بدهی ملی این کشور کافی است.

به گفته مقامات بلغارستان ، جنایتکاران از توان فنی خود برای دور زدن مالیات استفاده می کردند. از ژوئن 2018 ارزش سکه های مجازی بیش از 1.2 میلیارد دلار است. دولت بلغارستان از اظهارنظر در مورد وضعیت سکه ها خودداری کرده است.

3. BitFinex

BitFinex, صرافی رمزنگاری شده ، دارای یکی از بزرگترین کیف پول های بیت کوین با 163،133.38 BTC است که ارزش تقریبی یک میلیارد دلار با قیمت فعلی 6،098،24 دلار برای هر بیت کوین دارد. اعتقاد بر این است که این سکه ها در کیف پول سرد نگهداری می شوند تا از آنها در برابر هک های سایبری ، دسترسی غیر مجاز و سایر آسیب پذیری هایی که سیستم متصل به اینترنت مستعد آن است ، محافظت کند..

4. FBI

FBI یکی از بزرگترین دارندگان مشهور بیت کوین است. در سپتامبر 2013 ، آنها جاده ابریشم ، بازار بدنام داروهای تاریک وب را پایین آوردند و 144000 بیت کوین متعلق به اپراتور سایت راس اولبریخت ، معروف به “Dread Pirate Roberts” را ضبط کردند. اولبریخت اشتباهات مهمی انجام داد که به محققان اجازه می داد سایت را پیدا کرده و وی را به آن پیوند دهند. گفته می شود که کاربران جاده ابریشم از زمان راه اندازی سایت Ulbricht در سال 2011 حدود 9.5 میلیون بیت کوین معامله کرده اند. حتی فکر می کرد FBI مقدار زیادی از دارایی های بیت کوین خود را فروخته یا حتی همه ، FBI ارزش ذکر شده است زیرا آنها در بیت کوین ثروت داشتند. نقطه. بخش عمده ای از بیت کوین که ضبط و فروخته شد به باری سیلبرت تعلق گرفت.

5. دوقلوهای وینکلوس

تایلر وینکلوس و کامرون وینکلووس در میان اولین میلیاردرهای بیت کوین بودند. این دو نفر اولین بار محبوبیت خود را به دست آوردند که از Facebook C.E.O شکایت کردند. مارک زاکربرگ به اتهام سرقت ایده ایجاد فیس بوک از آنها سرقت کرد. زوکربرگ با آنها تماس گرفت تا سایت ConnectU را که بعداً به فیس بوک تبدیل شود ، توسعه دهند.

آنها برای خرید 1.5 میلیون بیت کوین در سال 2013 از 11 میلیون دلار از 65 میلیون دلار غرامت نقدی که از اختلاف حقوقی با زاکربرگ دریافت کردند استفاده کردند. در آن زمان ، یک بیت کوین 120 دلار معامله شد. این سرمایه گذاری از آن زمان تاکنون بیش از 20000٪ افزایش یافته است.

گفته می شود این دوقلوها حدود 1 درصد از کل بیت کوین در گردش را دارند. دارایی خالص آنها تقریباً 400 میلیون است. آنها Windex را ایجاد کردند ، چندین سرمایه مربوط به بیت کوین را تأمین مالی کردند و 1.5 میلیون دلار در BitInstant سرمایه گذاری کردند.

6. گاروین آندرسن

اگرچه بیت کوین حاصل ذهن Satoshi Nakamoto است, گاروین آندرسن به عنوان کسی که امروز آن را ساخته است ، حساب می شود. گاروین یکی از افرادی است که گمان می رود ساتوشی است ، ادعایی که وی آن را انکار می کند. بلکه او می گوید که سالها با یک رمزنگار گمنام رابطه نزدیک داشته است. Satoshi Nakamoto واقعی او را در اواخر سال 2010 به عنوان جانشین خود انتخاب کرد. گاروین به عنوان توسعه دهنده اصلی کد منبع باز تعیین شد که نحوه کار بیت کوین را تعیین می کند – و اینکه آیا می تواند زنده بماند. بنیاد بیت کوین یکبار بیش از 200000 دلار بیت کوین به خاطر کمکهایش به وی پرداخت شد. او قبلاً چندین بار پول نقد کرده بود.

7. راجر ور

راجر ور, در غیر این صورت Bitcoin Bitcoin شناخته می شود ، یکی از اولین میلیاردرهای بیت کوین است که اعتقاد بر این است که حداقل 100000 بیت کوین را در خود نگه داشته یا در اختیار دارد. ادعا می شود که آزادیخواه مشهور برای تمرکز بر روی پروژه های مرتبط با بیت کوین ، دانشگاه را رها کرد. بر خلاف دیگر میلیاردرهای رمزنگاری خارج از کشور که پول خود را در جزایر خصوصی یا جت های لوکس می اندازند ، رویای Ver این است که ملت آزادیخواه خود را تأسیس کند که در آن هر فرد مالک مطلق زندگی خود باشد و آزاد باشد هر کاری را که مایل باشد با خود انجام دهد. شخص یا دارایی مبلغ جنجالی بیت کوین در سال 2014 از تابعیت ایالات متحده چشم پوشی کرد و برای همیشه در یک جزیره کوچک کارائیب نقل مکان کرد.

رمزنگاری شکل نهایی اقدام مستقیم و بدون خشونت است.

– راجر ور (rogerkver) 5 جولای 2018

8. باری سیلبرت

 سیلبرت سرمایه دار خطرناک و بنیانگذار شرکت گروه ارز دیجیتال. او یک پذیرنده اولیه بیت کوین بود. او ظاهراً با حراج 48000 بیت کوین در حراجی که توسط سرویس مارشال های ایالات متحده در سال 2014 برگزار شد ، دور شد. دولت ایالات متحده بسیاری از سکه های رمزنگاری راس اولبریخت ، مجری ادعای بازار وب تاریک برای مواد مخدر و سایر غیرقانونی ها را ضبط کرده بود. محصولات ارزش بیت کوین 350 دلار بود ، به این معنی که ارزش سکه های سیلبرت از 16.8 میلیون دلار به 288 میلیون دلار رسیده است..

9. چارلی شرم

چارلی شرم بدون شک یکی از بحث برانگیزترین میلیونرهای بیت کوین است. او در روزهای ابتدایی ارز رمزنگاری شده روی مقدار زیادی بیت کوین سرمایه گذاری کرد. شرم همچنین یکی از اعضای فعال بنیاد بیت کوین بود و هنگامی که فقط 22 سال داشت BitInstant را تأسیس کرد. در پایان دسامبر 2014 ، شرم به جرم پولشویی مجرم شناخته شد و به مدت دو سال حبس محکوم شد. وی پس از آزادی از بازداشت فدرال ، از استارتاپی به نام Intellisys Capital ، شرکتی که پرتفوی سرمایه گذاری در شرکت های بلاکچین را می فروشد ، رونمایی کرد..

تماشای من از رفتن از مدیر عامل به ظرفشویی در "اخلال در پول" https://t.co/06lVrQCrMX pic.twitter.com/JEjOliIlLq

– چارلی شرم (CharlieShrem) 20 فوریه 2017

اگرچه او به طور دقیق مشخص نکرده است که چه تعداد بیت کوین متعلق به اوست ، اما گفته می شود که چند هزار پس از خرید آنها ارزش چند صد بیت کوین را داشته است. اکنون این ارزش میلیونها نفر خواهد بود.

10. تونی گالیپی

اعتقاد بر این است که یک تیز بزرگ تجاری معروف Tony Gallippi نیز یکی از دارندگان بزرگ بیت کوین است. او مغز عقب است BitPay, یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت بیت کوین در جهان است. این شرکت در ماه مه 2011 راه اندازی شد و بیش از یک میلیون دلار در روز پردازش می کند. Bitpay همچنین یکی از شرکت هایی است که با شرکت های بزرگی از جمله مایکروسافت ، دل ، TigerDirect و Newegg قرارداد منعقد می کند. تا سال 2014 ، این شرکت تقریباً 100 نفر را استخدام کرده است.

ثروتمندترین آدرس ها در بلاکچین بیت کوین

در حال حاضر ، 153،00 آدرس بیت کوین وجود دارد که دارای 10 یا بیشتر BTC هستند. با کمال تعجب ، این آدرس ها که فقط 0.57٪ از کل کیف پول های بازار را تشکیل می دهند ، بیش از 15،400،000 BTC را در خود جای داده اند. این تقریباً 75٪ از تعداد کل BTC را نشان می دهد که در بازار وجود دارد. 

همچنین 140596 آدرس وجود دارد که ثروتمندتر از 100000 دلار هستند با توجه به داده های ارائه شده توسط BitInfoCharts. فقط چهار آدرس بیش از 100000 سکه دارند که به طور کلی معمول نیست. اگر صرافی ها می خواهند وجهی را نگه دارند ، به طور کلی کیف پول های مختلفی برای انجام این کار دارند به جای یک کیف پول. ممکن است این نهنگ های بسیار بزرگی باشند که ترجیح می دهند بودجه خود را فقط در کیف پول های تک داشته باشند. 

5 آدرس خفته برتر که بیش از 5 سال BTC را در اختیار دارند ، 1.2٪ از کل سکه های بازار را تشکیل می دهد. این آدرس ها 212.402 BTC را نشان می دهد ، نشان می دهد که نهنگ های بزرگی وجود دارد که در حال حاضر Bitcoin را در دست دارند و منتظرند تا قیمت ارز مجازی به قیمت های بالاتر برسد. بیشتر این حساب ها تعداد زیادی سپرده دارند اما تعداد کمی برداشت دارند. 

بسیاری از این کیف پولها ناشناس هستند ، به این معنی که بازار نمی داند این وجوه متعلق به چه کسانی است. صندوق های سرمایه گذاری Crypto ، مبادلات و سرمایه گذاران بزرگ معمولاً پشت این کیف پول ها هستند. 

نتیجه

تخمین زده می شود که 1000 آدرس برتر بیت کوین تقریباً 35٪ از کل بیت کوین را در اختیار دارند

در گردش است. همچنین هزاران نفر از افراد دارای انبوهی از بیت کوین هستند اما

ناشناس ماندن را انتخاب کرده اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me