banner
banner

Provenance امنیت و صدور 150 میلیون دلار اوراق قرضه را تسهیل می کند

150 میلیون دلار

دسته ای از وام ها که به صورت HELOC ساختار یافته اند ، توسط گروهی از شرکت های کارآفرین با موفقیت تضمین شده و به عنوان اوراق قرضه به سرمایه گذاران در زمینه Provenance منتشر شده اند. این روند ، به ارزش 150 میلیون دلار از این وام های تحت حمایت دارایی ، کاملاً با استفاده از بلاکچین ، تحت این روند قرار گرفت.

Figure Technologies ، که پیشگام این کار است ، معتقد است که این اولین نمونه از انتشار اوراق قرضه صرفاً با استفاده از بلاکچین است.

تلاش گروهی

گرچه ممکن است شرکت فیگور (Technologies) پیشگام این تلاش باشد ، اما آنها تنها کسانی نبودند که در این امر نقش داشتند. شرکتهای زیر هرکدام با ظرفیتهای مختلف در اوراق بهادار شرکت کردند:

  • شکل
  • گروه جفری
  • اوراق بهادار نامورا
  • پایتخت پارک تیلدن

منشأ

زنجیره بلوکی که این اوراق بهادار را امکان پذیر کرده به Provenance معروف است. این شرکت هنگام توصیف مزایای سیستم عامل خود ، اظهار می دارد,

“ویژگی های توزیع شده ، قابل اعتماد و تغییر ناپذیر بلاکچین هزینه های واسطه ها را از بین می برد ، فرآیندهای عملیاتی ناکارآمد را خودکار می کند ، از طریق قابلیت اطمینان داده ها خطر را کاهش می دهد و محصولات جدید ابتکاری را قادر می سازد.”

نگاهی گذرا به زنجیره بلوک Provenance

شکل | با بلاکچین آشنا شویدشکل | با بلاکچین آشنا شوید

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

در حالی که Provenance زندگی خود را به عنوان محصولی از Fig Technologies آغاز کرد ، این شرکت در سال 2019 تحت رهایی قرار گرفت. این امر پس از اتمام STO سودآور و موفق رخ داد که 20 میلیون دلار سرمایه گذاری برای شرکت ایجاد کرد..

از زمان این رویداد ، Provenance روشن کرده است که تمرکز آنها تغییر روش مدیریت املاک و مستغلات است. در زمان خاتمه STO ، آنها تمایل داشتند که در دستیابی به موارد زیر اولین باشند:

  • صندوق پرچین در بلاکچین
  • عنوان املاک و مستغلات کاملاً در بلاکچین است
  • رهن دیجیتال در بلاکچین

واضح است که اخبار امروز درباره تأمین امنیت گروهی از HELOC درست است.

Provenance.io پیشنهاد 20 میلیون دلاری رمز امنیتی را تکمیل می کند

تفسیر

به محض اعلام موفقیت آمیز بودن اوراق بهادار ، نمایندگان چندین شرکت شرکت کننده وقت خود را صرف اظهار نظر کردند. آنچه در زیر گفته شده است در زیر است.

مایک کاگنی ، مدیرعامل فیگور ، اظهار داشت,

“بلاکچین یک پتانسیل تقریباً غیر قابل محاسبه برای باز کردن قفل ارزش برای بازارهای مالی جهان دارد و ما با تحقق چالش های بزرگی مانند اوراق بهادار در حال پیشروی در این تحول هستیم. اما این اولین موفقیت ABS در سطح تولید مهم است که زمان را تغییر می دهد. “

سانیل پاتل, مدیر عامل Nomura Securities International ، اظهار داشت,

“Nomura مفتخر است که به عنوان یک تعهد دهنده اصلی در زمینه اوراق بهادار افتتاحیه شکل در Provenance شناخته شده است … Provenance در حال ایجاد راهی برای ایجاد بازار امن تر شدن ارزش بازار است ، یک بازار که در آن ناشران کوچکتر ممکن است دارایی ها را با هزینه کمتری نسبت به مدل سنتی اوراق بهادار کنند.”

برایان مک گرات, مدیر عامل گروه جفرز ، اظهار داشت,

“ما خوشحال هستیم که با Provenance همکاری می کنیم تا معامله ای را در بازار عرضه کنیم که نیازهای مشتریان ما را با استفاده از فن آوری نوآورانه آنها برآورده کند.”

فن آوری های شکل

فیگور در سال 2018 تاسیس شد و فعالیت های خود را در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ادامه می دهد. مهمتر از همه ، این شرکت در تلاش است تا زنجیره بلوک و DLT را در تلاش برای تبدیل FinTech استفاده کند. بحث امروز نمونه ای از این پیاده سازی است.

مدیر عامل شرکت ، مایک کاگنی ، نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

شکل | با دفتر رینو ملاقات کنید!شکل | با دفتر رینو آشنا شوید!

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

HELOC

“HELOC” به سادگی به یک خط اعتباری در خانه های مسکونی اشاره دارد. این اساساً خطوط اعتباری است که به فرد اجازه می دهد از دارایی خود در خانه خود برای انعطاف پذیری مالی استفاده کند – اساساً وام با پشتوانه دارایی. در حالی که استانداردهای صلاحیت ممکن است متفاوت باشد ، بسته به منطقه ، این مفهوم به همان شکل باقی می ماند.

شکل | HELOC در مقابل وام شخصیشکل | HELOC در مقابل وام شخصی

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

تا به امروز ، بسیاری از آنها از HELOC محتاط هستند. اگرچه در صورت استفاده صحیح می توانند مزایای زیادی را به همراه داشته باشند ، اما خطری ندارند. در طی بحران مسکن ، تقریباً 10 سال پیش ، اوراق قرضه مستقر در HELOC از محبوبیت زیادی برخوردار بودند. وقتی بازار خراب شد ، بسیاری بیشتر از ارزششان به خاطر خانه هایشان مانده بودند. در نتیجه ، سقوط همزمان اوراق قرضه مرتبط وجود داشت.

اوراق قرضه تحت حمایت HELOC برای چندین سال از مد افتاد ، اما اخیراً شاهد احیای مجدد آن بوده است.

در اخبار دیگران

اگر ایده ادغام بلاکچین و DLT با اوراق قرضه برای شما آشنا به نظر می رسد ، ممکن است تا حدی به موارد زیر مربوط شود. طی یک سال گذشته ، بانک های مختلف شایستگی این تزریق فناوری را دیده اند و تمام تلاش خود را برای آزمایش آن انجام داده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی درآمد بانک ها در سراسر دنیا ، حتماً مقاله های زیر را مطالعه کنید.

سانتاندر امنیت بدهی را زودهنگام بازخرید می کند

Horizon Tech Stack صدور اوراق قرضه Piemonte را به واقعیت تبدیل می کند

Societe Generale SFH برای صدور رمز امنیتی به Ethereum مراجعه می کند

بانک جهانی 33.8 میلیون دلار از طریق اوراق بهادار توکن جمع می کند

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me