banner
banner

بنیاد OK Blockchain هشتمین و بزرگترین دور خرید و سوختن OKB ، اولین توکن بستر های نرم افزاری کاملاً گردش دهنده در جهان را آغاز می کند

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات جهان ، اعلام می کند که بنیاد OK Blockchain ، صادر کننده OKB ، هشتمین و بزرگترین خرید و سوزاندن رمزهای OKB خود را آغاز کرده است. از بازه زمانی بین 1 مارس تا 31 مه ، در مجموع 3،509،874.52 OKB خریداری و سوزانده شد (معادل 19،000،000 دلار آمریکا ، طبق قیمت OKB در 2 ژوئن 2020). این نشان دهنده یک میلیون دلار افزایش نسبت به دوره قبل است.

ابتکار خرید و سوختن OKB

بنیاد OK Blockchain ابتکار خرید و سوزاندن OKB را در تاریخ 4 مه 2019 برای عرضه 300 میلیون OKB در آن زمان راه اندازی کرد. اهداف خرید و سوختن تأثیرگذاری بر قیمت رمز نیست بلکه تقویت پایداری اکوسیستم OKB و بیشتر موارد استفاده برای OKB است ، بنابراین به نفع دارندگان آن است..

از امروز ، پس از دور هشتم OKB به یک ارسال شد آدرس سیاهچاله برای سوختن ، در مجموع 20،671،583.58 OKB سوزانده شده است. تیراژ فعلی OKB 279،328،416.42 است.

پس از راه اندازی OKChain testnet در فوریه 2020 ، 700 میلیون نشانه OKB صادر نشده نیز سوزانده شد و تصمیم بر این بود که در آینده هیچ نشانه دیگری صادر نشود. این توکن OKB را به یک توکن کاملاً تورمی و همچنین به عنوان اولین توکن سکوی کاملاً در گردش جهان تبدیل کرد.

مزایای کاربران OKB

به منظور تأمین حداکثر مزایای کاربران OKB ، تمرکز زیادی بر همکاری بیشتر و تصویب OKB نه تنها در بستر OKEx بلکه با شرکای زیست محیطی جهانی نیز شده است. اکوسیستم OKB همچنان در حال گسترش است و از بسیاری روش های جدید و جالب استفاده از مزایای استفاده را برای کاربران OKB به ارمغان می آورد.

به روز رسانی در OKChain

از زمان راه اندازی آن در فوریه سال جاری ، پیشرفت سریعی در OKChain حاصل شده است و شبکه آزمایشی OKChain اخیراً به نسخه 0.10 بروزرسانی شده است. این نسخه جدید سازوکار رای گیری برای گره های زیست محیطی را بهینه می کند و همچنین شروع به جذب جهانی برای supernodes می کند. دارندگان OKB با راه اندازی شبکه اصلی از 100 gen بلوک های ژنتیکی نقشه برداری از نشانه اصلی OKChain (OKT) لذت می برند.

OKT به اکوسیستم OKChain سوخت می دهد و کاربران آن می توانند به عنوان اعتبار سنج و ابر ابر عمل کنند و به عنوان پروکسی رأی دهی عمل کنند. دارندگان OKB همچنین می توانند در اکوسیستم OKChain با حق رأی بیشتر از توسعه زنجیره و همچنین توانایی انتشار DEX و جفت های معاملاتی خود ، به ابر کد تبدیل شوند..

اولین گروه از اتحادهای OKChain شامل زنجیره های عمومی ، مرورگرها ، کیف پول ها و استخرهای استخراج است و کاربران OKChain می توانند از خدمات درجه یک ارائه شده توسط شرکای برتر جهانی OKChain بهره مند شوند.

امتیازات بیشتر در OKEx Platform and Beyond

دارندگان OKB اکنون به طور فزاینده ای از امتیازات بیشتری در سیستم عامل OKEx و فراتر از آن برخوردار هستند. در حال حاضر ، دارندگان OKB می توانند هنگام معامله از 14 گزینه ترجیحی داخلی ، از جمله تخفیف هزینه معاملات ، فرصت سرمایه گذاری در دارایی های بلاکچین امیدوار کننده از طریق OKEx Jumpstart ، فرصت کسب درآمد منفعلانه با پس انداز OKB و گزینه های پرداخت در بازرگانان تعیین شده بهره مند شوند..

OKB برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون کاربران خود و ادامه توسعه اکوسیستم OKB ، کانالهای تجاری خود را در سراسر جهان گسترش داده است. اینها شامل جفت های معاملاتی C2C (OKB از بسیاری از ارزهای اصلی فیات از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره ، دونگ ویتنام ، روپیه اندونزی و روبل پشتیبانی می کند) و تجارت OKB در بیش از 50 صرافی از جمله Bitfinex و BitMEX. این کانالهای معاملاتی به نفع دارندگان OKB ادامه خواهد یافت.

OKB همچنین 50 سناریوی برنامه در سراسر جهان از پرداخت ، وام و مدیریت مالی ، گردشگری ، خدمات زندگی ، شبکه های اجتماعی و سرگرمی ایجاد کرده است. دارندگان OKB می توانند از وام های رهنی گرفته تا رزرو هتل و خدمات امنیتی با استفاده از OKB از چندین خدمات با کیفیت بالا بهره مند شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی OKEx مراجعه کنید.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و انعطاف پذیری زیادی در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ایجاد می کنیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me