banner
banner

چشم انداز جهانی – نسخه آفریقا

یک چشم انداز جهانی

با پایان سال و دهه رو به پایان است ، ما در Securities.io فکر کردیم که احتیاط دارد که احساس صنعت جهانی را در حال حاضر ارزیابی کند. وضعیت بخش اوراق بهادار دیجیتال در حال حاضر چگونه است؟ امروز از دیروز بهتر است؟ شاید کسانی که “در دانش” هستند احساس می کنند که هنوز کار استراتژیک باید انجام شود.

اینها همه س quالاتی است که ممکن است بسیاری از آنها داشته باشند ، از جمله ما به عنوان Secures.io. با این حساب ، ما با نمایندگان مختلف بخش ارتباط برقرار کرده ایم. هر یک از مناطق مختلف کره زمین.

تفسیر زیر بینشی را در مورد فرآیندهای فکری آنها ، و اینکه چگونه محیط های نظارتی ممکن است درک بازار را شکل دهد ، بیان می کند.

تأثیرگذارها

آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و پادشاهی متحده. اینها مناطقی هستند که تصمیم گرفته ایم به صورت جداگانه بررسی کنیم.

شرکتهای زیر و راهنمای آنها برای به اشتراک گذاشتن افکار خود وقت صرف کرده اند.

  • MERJ (آفریقا)
  • InvestaX (آسیا)
  • Fintelum (اروپا)
  • ورتالو (آمریکای شمالی)
  • Smartlands (انگلستان)

پنی برای افکار شما?

روش ما ساده بود – 5 سوال ساده مربوط به اوراق بهادار دیجیتال را از 5 مدیر عامل / مدیر عامل از سراسر جهان بپرسید.

هدف؟ بینش در مورد تفاوت ادراک و پذیرش بخش مبتنی بر جغرافیا کسب کنید. با توجه به پتانسیل بخش برای تأثیرگذاری در FinTech در مقیاس جهانی ، چیزی که احساس می کنیم معیار مهمی است.

آفریقا – اد Tuohy ، مدیر عامل شرکت MERJ

سیشل واقع در اقیانوس هند ، شرق تانزانیا ، یک کشور جزیره ای است که به عنوان خانه خود عمل می کند MERJ.  MERJ با هدایت مدیر عامل شرکت ، اد Tuohy ، یک بورس اوراق بهادار است که از سال 2011 فعالیت می کند.

تلاش آنها منجر به تبدیل شدن به اولین شرکتی شده است که با موفقیت سهام توکن در بورس دیجیتال منتشر می کند. علاوه بر این ، این شرکت مشارکت های استراتژیک متعددی ایجاد کرده است که باید گسترش گسترده ای را نه در ایالات متحده ، بلکه اروپا فراهم کند.

MERJ Exchange چه کسانی هستند?MERJ Exchange چه کسانی هستند؟

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

  1.    به نظر شما ، آنچه بزرگترین دستاورد / مانع صنعت تا به امروز پاک شده است?

به نظر ساده می رسد اما درک اینکه اوراق بهادار دیجیتال یا اوراق بهادار توکن شده با ارزهای رمزپایه یکسان نیستند. مرحله ICO لطمه زیادی به اعتبار این فناوری وارد کرد و مدتی طول کشید تا اوراق بهادار دیجیتال از آن کلاله جدا شود.

  1.    با دستاوردهای فوق الذکر بنیان این صنعت است ، آنچه بزرگترین مانع برای حرکت به سمت جلو باقی مانده است?

تجربه ی کاربر. تا زمانی که UX مرتب نشده باشد ، مزایای کامل توکن سازی هنوز به دور است. همچنین طیف زنجیره های زیرین رشد را کمی تضعیف می کند. مثل این است که 30 کارآموز مختلف برای انتخاب داشته باشید. استاندارد سازی قطعاً به قابلیت همکاری کمک می کند.

  1.    با توجه به مقررات “دوستانه” و پذیرش دولت ، آیا شما متوجه شده اید که کشورها بقیه را پشت سر بگذارند?

در واقع بسیاری از کشورها بسیار پیشگیرانه عمل می کنند و من سیشل را در آن گنجانده ام اما این یک ورزش تیمی است و ما باید در سطح جهانی کار کنیم. از این نظر شما فقط به اندازه ضعیف ترین حلقه خود قوی هستید. ایالات متحده و چین مراکز ثقل بزرگی هستند ، و اگرچه هر دو از نظر برخی از موارد فعال هستند ، اما هنوز هم محیط های کاملاً چالش برانگیزی برای این فناوری هستند.

  1.    در مورد قابلیت های تحول آفرین دیجیتال چیزهای زیادی ساخته شده است. با توجه به توانایی تأثیرگذاری بر تغییر در بسیاری از صنایع ، فکر می کنید بیشترین سود را از بخش اوراق بهادار دیجیتال ببرید?

این مصرف کنندگان بازارهای سرمایه هستند – یعنی صادر کنندگان و سرمایه گذاران این مردم عادی در خیابان هستند که شاید هرگز رایانه ثابت یا حساب کارگزاری سهام نداشته اند اما اکنون یک تلفن هوشمند دارند. ما در حال طراحی فناوری خود هستیم تا به صورت یکپارچه با تلفن های هوشمند ادغام شویم. ما در حال ارائه یک نقطه دسترسی به بازارهای سرمایه هستیم که قبلاً برای میلیون ها نفر وجود نداشته است. این بزرگترین برنده است. دموکراتیک شدن بازارهای سرمایه.

  1.    با نگاه به جلو ، در کجای مسیر رشد ، دو سال و پنج سال آینده اوراق بهادار دیجیتال را می بینید?

در دو سال آینده انتظار داریم شاهد بسیاری از اوراق بهادار با پشتوانه دارایی – دارایی های سخت مانند طلا ، دارایی های قابل جمع آوری مانند اتومبیل و هنر و املاک و مستغلات باشیم. به اعتقاد من طی 5 سال دارایی های نامشهود بیشتری وجود خواهد داشت – کپی رایت ، حقوق موسیقی ، حق تألیف ، و همچنین یک مجموعه عمیق و مایع از شرکت های بذر ، سرمایه گذاری و SME. اینها برای سرمایه گذاران در مناطق در حال ظهور که به دنبال راه های متنوع سازی در سطح بین المللی هستند ، مناسب هستند.

نتیجه

خوب شما آن را دارید! همانطور که سال 2019 در حال پایان است ، روند واضحی در این بخش وجود دارد – یک روند مثبت. در حالی که بسیاری از موانع برآورده شده و برطرف شده اند ، اما موانع زیادی همچنان وجود دارد. با وجود این ، پتانسیلی که اوراق بهادار دیجیتال برای تغییر شکل FinTech دارند همچنان مانند همیشه دلهره آور است.

ما چند ماه دیگر پایگاه را لمس خواهیم کرد تا احساسات صنعت را با مجموعه ای جدید از تأثیرگذاران از سراسر جهان دوباره ارزیابی کنیم. تا آن زمان ، با مراجعه به اوراق بهادار.io در جریان باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me