banner
banner

پیش بینی قیمت DASH 2021 – کارشناسان نظرات فنی Plus Bullish را در نظر می گیرند

(به روز شده در 13 فوریه 2021) در زمان نوشتن مقاله ، Dash با ارزش کل بیش از 1 میلیارد دلار ، بیستمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است. قیمت Dash در حال حاضر در حدود 119 دلار است و به سکه های دیگر پیوست و در حدود 90٪ از بالاترین قیمت خود پایین آمد. ما آنچه را که با اکوسیستم Dash و نمودارهای تجاری اتفاق می افتد بررسی خواهیم کرد تا پیش بینی قیمت Dash برای سال 2019 و بعد از آن را انجام دهیم.

خود این سکه در سال 2014 و به عنوان چنگالی از بیت کوین راه اندازی شد. از آن زمان به بعد ، آن زمان قابل توجهی را به عنوان یکی از با ارزترین ارزهای رمزپایه در گردش گذرانده است. در مارس 2017 ، دش شاهد افزایش شهاب سنگی بود و به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده برای یک دوره زمانی شناخته شد.

هدف Dash ارائه ارز سریع ، بدون مرز و غیرقابل ردیابی برای معاملات است. از طریق دو ویژگی – “InstantSend” و “PrivateSend” به این مهم دست می یابد. به طور پیش فرض ، این ویژگی ها خاموش هستند. کاربران این امکان را دارند که فعال کنند یا نکنند.

Dash هم به عنوان ارز معاملاتی و هم به عنوان یک سکه محرمانه محوری جذب کرده است. این نام اغلب به همراه Monero و Zcash به عنوان یکی از برجسته ترین سکه های حفظ حریم خصوصی شناخته می شود.

امروز Dash را در Binance بخرید!

درک Dash Masternodes

دش فرصت بی نظیری برای دارندگان سکه دارد. به جای استخراج سکه مانند آنچه در Bticoin انجام می شود ، Dash سیستمی از روشهای مختلف را ارائه می دهد – به دارندگان این امکان می دهد درآمد منفعل کسب کنند. در راهنمای Dash Masternodes بیشتر بدانید.

از نظر قیمت Dash ، مودرها یکی از عناصر مهم در اکوسیستم هستند زیرا اطمینان حاصل می کنند که مقدار قابل توجهی سکه Dash برای فروش نخواهد بود. آنها در سیستم masternode قفل شده اند ، دارندگان را پرداخت می کنند (می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پرداخت ها در اینجا بخوانید) ، اما همچنین ایجاد محدودیت نسبی برای سکه های Dash. اگر و هرچه داش خریداران بیشتری پیدا کند ، تقاضا همراه با این کمبود می تواند قیمت Dash را بیش از پیش افزایش دهد.

البته ، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد عملیات استخراج Dash نیز وجود دارد ، که می توانید در راهنمای ما برای Dash mining اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نظر کارشناسان در مورد چرا دش افزایش می یابد 

Dash یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است و از پروتکل بیت کوین منشعب شده است. این سکه به کاربران این آزادی را می دهد که با کمتر از یک سنت پول را به هر طریقی که می خواهند جابجا کنند. این سیستم عامل در ونزوئلا ، کلمبیا راه اندازی شده است و به آرامی حضور خود را در تایلند گسترش می دهد ، و این تحولات از زمان عرضه سکه به طور قابل توجهی افزایش قیمت داشته است. بیایید بررسی کنیم که چرا کارشناسان فکر می کنند قیمت سکه افزایش خواهد یافت. 

TradingBeast پیش بینی می کند که قیمت DASH تا ابتدای فوریه 2020 حدود 42 دلار باشد. حداکثر قیمت مورد انتظار 58 دلار و حداقل قیمت 39 دلار است. پیش بینی می شود این سکه ماه حدود 46 دلار به پایان برسد.

در ماه مارس ، قیمت سکه در ابتدای ماه به 46 دلار می رسد. پیش بینی می شود حداکثر قیمت 62 دلار و حداقل قیمت 42 دلار باشد. انتظار می رود تا پایان ماه قیمت حدود 50 دلار باشد.

در ابتدای آوریل پیش بینی می شود قیمت به 50 دلار برسد. پیش بینی می شود حداکثر قیمت به 67 دلار و حداقل قیمت آن به 45 دلار برسد. پیش بینی می شود این سکه ماه حدود 54 دلار به پایان برسد.

پیش بینی ها ادامه دارد و تا دسامبر انتظار می رود سکه معاملات ماهانه را با حدود 74 دلار آغاز کند. پیش بینی می شود حداقل قیمت حدود 64 دلار و حداکثر آن حدود 95 دلار باشد.

مقاله اخیر در مورد 5 برترین مجری ارز رمزپایه در یک نشریه رمزنگاری پیشرو اظهار داشت که عرضه نسخه 0.14 اخیر در شبکه اصلی امنیت شبکه را در برابر 51٪ حملات استخراج ، اولین اثبات کار ، ارتقا می دهد. چنین تحولاتی شاهد افزایش 58 درصدی قیمت سکه از 2018 تا 2019 بوده و انتظار می رود با ادامه رشد سکو ، این روند ادامه یابد. 

مدیر عامل شرکت با هم ، رومن فرز اخیراً نظرات مثبتی در مورد سکه دش ارائه داده است. در مقاله منتشر شده در یکی دیگر از نشریات برجسته, فرز اظهار داشت که Dash یکی از پرکاربردترین ارزهای رمزپایه است و افزودن آن به لیست 9 ارز دیجیتال آنها را به بازارهای جدید منطقه یورو باز می کند. این نشان می دهد که Dash توانایی بالایی را نشان داده است و با ادامه نفوذ به بازارهای مختلف ، قیمت آن تحت تأثیر مثبت قرار خواهد گرفت. 

علاوه بر این ، ریال تیلور ، مدیر عامل گروه Dash Core ، همچنین اظهار نظر کرد که افزودن سکه به تقویت پل بین بازارهای مالی مبتنی بر فیات و ارزهای رمزپایه کمک می کند و همچنین روش های بهتری را برای کمک به شهروندان در منطقه یورو فراهم می کند تا از مزایای بیشتری برخوردار شوند پرداخت های غیرمتمرکز. 

امروز Dash را در Binance بخرید!

سایر عواملی که قیمت Dash را تحت تأثیر قرار می دهند عبارتند از

انجمن Dash درحال قویتر شدن است

اخیراً ، DashRoots اعلام کرد راه اندازی سیستم عامل آن این به افراد و تیم ها کمک می کند تا دسترسی بیشتری به بودجه جامعه Dash داشته باشند.

مارتین ، یکی از بنیانگذاران DashRoots, می گوید این پلتفرم به افراد در سطح پایه کمک می کند تا استعدادها و مهارت های خود را به Dash برسانند. این کار با کمک به سرمایه گذاری مستقیم ایده های خود از جامعه دش انجام می شود.

وی اضافه می کند که خزانه داری دش بخش مهمی در شبکه است. این امکان تکامل را فراهم می کند ، اما گاهی اوقات هزینه کردن ایده های کوچک بسیار گران است. این منطقه است که Dashroots بیشترین کمک را به شما می کند. کمک به افراد در جهت جمع آوری مقادیر کمتری برای آوردن مهارت ها و ایده های خود در پروژه ، در سطح پایه ، “جایی که چیزهای کوچک می توانند به چیزهای بزرگ تبدیل شوند.”

این نوع فعالیت می تواند ببیند که Dash به خط مقدم تصویب رمزنگاری می رسد ، فراتر از ایده های نوآورانه مانند کیف پول مبتنی بر پیام کوتاه که در ونزولا راه اندازی کرده است.

افزایش سودمندی

یک مورد اخیر وجود دارد بررسی معاملات ارزهای رمزنگاری شده که دریافت که Dash یکی از ارزهای پرکاربرد در انجام معاملات کوچک است. این چیزی است که استفاده واقعی آن را به عنوان پول نشان می دهد. این مطالعه شامل جمع آوری داده ها از ارزهای رمزپایه برتر از BitInfoCharts بود.

سپس برای ایجاد آمار و روندهایی که ماهیت فعالیت اقتصادی را در شبکه های مختلف استنباط می کنند ، استفاده شد. این یافته ها خواندن هیجان انگیزی را ایجاد می کند. آمار نشان می دهد که Dash دائماً مقدار معاملات متوسط ​​و متوسط ​​پایین را حفظ کرده است. بنابراین ، Dash بیشتر برای خریدهای خرده فروشی و سایر اهداف مشابه استفاده می شود.

داده های بازرگان از Anypay نیز از این فرضیه پشتیبانی می کنند. همچنین ، داده های حجم معاملات Dash علی رغم کاهش سایر ارزهای رمزپایه از زمان حباب سوداگرانه زمستان ، ثابت مانده است.

این نشان دهنده افزایش معاملات بازرگان است که با افت در معاملات سوداگرانه مقابله می کند.

علاوه بر این Dash در پیشرو در برزیل

یکی از مبادلات رمزنگاری پیشرو برزیل اخیراً اعلام کرده است که Dash را در سیستم عامل آنها ادغام می کند. این حرکتی است که می تواند دسترسی قابل توجه مصرف کننده و بازرگان به ارز رمزنگاری شده را به میزان قابل توجهی گسترش دهد.

در یک توییت در 28 فوریه ، Coinbene از Dash به عنوان سکه ای که انقلابی در کل کشور ایجاد کند ، تمجید کرد و همچنین ارزی است که حتی در بازار پایین نیز به دلیل تمرکز سکه بر قابلیت استفاده در دنیای واقعی می تواند به طور مداوم ارزش گذاری شود.

در حال حاضر ، این مبادله دارای بیش از 3 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان است و بیش از 100 جفت رمزنگاری را ارائه می دهد. همچنین برای خرید و فروش رمزنگاری کمترین هزینه را در برزیل با 0.10٪ دریافت می کند.

این حرکت در زمانی انجام می شود که دش در آمریکای جنوبی ، به ویژه در ونزوئلا و کلمبیا رشد سریعی داشته است. اضافه شدن به یکی از مبادلات برجسته در برزیل به سکه کمک می کند تا همچنان نفوذ خود را بر آمریکای لاتین افزایش دهد زیرا هنگام خرید و فروش گزینه های بیشتری را برای مصرف کنندگان و بازرگانان ارائه می دهد..

تجزیه و تحلیل نمایش پیش بینی قیمت DASH به روز شده در 13 فوریه 2021

اگر btc ثابت بماند DASH می تواند بسیار بالاتر اجرا شود توسط SvarogPerun بر TradingView.com

تحلیلگر Dash نشان می دهد که DASH می تواند در آینده نزدیک به سمت 300 دلار حرکت کند. برای اینکه این اتفاق بیفتد ، ارز مجازی باید مقاومت فعلی را با 224 دلار در هر سکه بشکند. با توجه به اینکه اخیراً سعی کنید این کار را انجام دهید اما موفقیت آمیز نخواهد بود.

البته DASH با قیمت سایر ارزهای مجازی در بازار از جمله بیت کوین در ارتباط است. اگر کل بازار رمزنگاری به سمت بالاتر حرکت کند ، در نهایت می توانیم شاهد گسترش DASH نیز باشیم. در حال حاضر ، ممکن است مدتی طول بکشد تا یک شکست جدید. با این حال ، این توصیه مالی نیست و بازار قطعاً می تواند سقوط کند.

پتانسیل پمپ بزرگ توسط 89 بر TradingView.com

این تحلیلگر نشان می دهد که Dash مثلث روند نزولی را شکست و توانست به ازای هر سکه 150 دلار برسد. با این حال ، منطقه 100 دلار قیمت را که اکنون حمایت شده بود و قبل از مقاومت ، دوباره آزمایش کرد. 

همانطور که در نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط این تحلیلگر TradingView مشاهده می شود ، سطح مقاومت بعدی DASH شامل 290 USDT ، 400 USDT ، 505 USDT و 620 USDT قبل از بالاترین حد خود است. با وجود آن ، ما هنوز از این سطح فاصله داریم. 

اگر تجمع جدیدی برای ارز مجازی آغاز شود ، ممکن است تجارت DASH در این سطوح آغاز شود. البته ما روند بیت کوین را از نزدیک دنبال می کنیم.

حرکت شدید DASH / USDT در افق توسط FieryTrading بر TradingView.com

همانطور که تحلیلگر نشان داده است ، Dash در نمودار 1 ساعته با معاملات خوبی ادامه دارد. این می تواند به ارز مجازی کمک کند تا به سمت سطح مقاومت حدود 148 USDT در هر سکه حرکت کند. با این حال ، DASH در حال تلاش برای ترک منطقه 135 USDT است که اکنون به عنوان مقاومت اصلی کار می کند. 

در همین حال ، سطح 116 USDT نیز به عنوان پشتیبانی کار می کند. در هفته های اخیر ، ما دیدیم که چگونه این دو سطح به عنوان پشتیبانی و مقاومت بسیار خوب عمل می کنند. با این وجود ، اگر DASh به روند نزولی خود ادامه دهد ، سطح بعدی که باید توجه زیادی داشته باشیم بین 109 USDT و 108 USDT قرار دارد..

خطر احتمالی حذف نام از رمزنگاری های دیگر? توسط الکسی 131330 بر TradingView.com

در حال حاضر Dash در سطح مقاومت معامله می شود که سکه را به 90 دلار در هر سکه رسانده است. علاوه بر این ، این منطقه باید به عنوان پشتیبانی کار کند و بتواند این سطح را حفظ کند. این تحلیلگر معتقد است که اصول اساسی در ماه های آینده نقش بسیار مهمی دارند. 

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال حاضر ارزهای مجازی را تنظیم می کند. بسیاری از کاربران نگران این مسئله هستند و در نهایت می توانند فروش خود را در این سطح افزایش دهند. بنابراین ، این می تواند فشار فروش بر روی Dash و همچنین دارایی های دیجیتال دیگر مانند Monero و Dash داشته باشد. در حال حاضر ، تحلیلگر ورودی های کوتاه را با قیمت 92 و 95 دلار می بیند.

Dash / USDT – به روزرسانی ها در 19 دسامبر. بنابراین به زودی انتظار اصلاح داشته باشید توسط bitcoinbolivar بر TradingView.com

این تحلیلگر نشان می دهد که Dash به ازای هر سکه به 60 دلار منتقل شده است و این یک احتمال عالی برای ارز دیجیتال است تا در آینده روند صعودی خود را به بالاترین قیمت های جدید برساند. با این وجود ، تحلیلگر می گوید ما در حال حاضر برای DASHUSDT کاملاً تمدید شده ایم. 

اگر بیت کوین به سمت پایین حرکت کند ، دش می تواند در روزهای آینده اصلاح شود. اگر BTC از بالاترین قیمت خود در 23،777 دلار عبور کند یا از 95 دلار در قیمت فعلی و حتی به 86 دلار USDT در هر سکه سقوط کند ، ارز مجازی مطمئناً می تواند به سمت 124 و 136 دلار حرکت کند. در زمان نوشتن مقاله ، DASH نزدیک به 111 USDT برای هر سکه باقی می ماند.

امروز Dash را در Binance بخرید!

نتیجه گیری و پیش بینی قیمت

مهمانی های بلند مدت علاقه مند می توانند یک قسمت یا یک مدل اصلی را با قیمت ارزان تر به دست آورند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، امید و خوش بینی در Dash وجود دارد و در نمودارهای بالا نشان داده شده است. بنابراین ، می توان انتظار داشت که عملکرد Dash در ماه های آینده بهتر باشد.

سرانجام ، اگر به دنبال خرید (یا تجارت) Dash خود هستید ، می توانید این کار را در بسیاری از صرافی ها انجام دهید. ما توصیه می کنیم آزمایش کنید کوکوئین. می توانید راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار پیدا کنید اینجا (توجه: ما این راهنما را نداریم).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me