banner
banner

How To Sell Ripple (XRP)

در این راهنما ، ما به شما نحوه فروش Ripple (XRP) با ارز فیات یا ارز رمزنگاری شده دیگر ، از طریق صرافی و همچنین عواملی را که باید قبل از انتخاب صرافی مناسب در نظر بگیرید ، ارائه خواهیم داد..  

قبل از فروش XRP خود ، باید مراحل انتقال سکه از محل ذخیره آنها (کیف پول یا حساب) به صرافی را درک کنید. 

بیایید وارد آن شویم!

در صرافی که سپرده های XRP را می پذیرد می توانید مستقیماً XRP را برای ارز فیات انتخاب کنید یا می توانید ابتدا XRP خود را با ارز دیجیتال دیگری بفروشید و سپس ارز را با ارز فیات مبادله کنید. اگر با گزینه دوم پیش بروید ، مبادلات بیشتری برای انتخاب خواهید داشت ، اما مراحل دیگری نیز در این کار وجود دارد. 

سریعترین و آسانترین گزینه معامله XRP با ارز فیات است ، مخصوصاً اگر مبتدی باشید. 

صرافی هایی که به شما امکان فروش Ripple را می دهند شامل Kraken ، Exmo ، Bitstamp ، Bitsane ، Gatehub ، Uphold ، Cointree و Coinbase هستند. در این صرافی ها بهترین ها را خواهید گرفت قیمت ریپل در بازار. 

فروش ریپل برای ارز فیات 

مرحله 1: ایجاد یک حساب کاربری در Exchange  

اگر قصد دارید Ripple (XRP) را در همان صرافی که برای خرید XRP استفاده کرده اید بفروشید ، از مرحله 2 عبور کنید. 

اگر تصمیم دارید از صرافی دیگری استفاده کنید ، با انجام مراقبت های لازم ، صرافی مناسبی پیدا کنید تا در صرافی متناسب با نیازهای خود مستقر شوید. 

پس از استقرار در صرافی مناسب ، با ارائه ایمیل خود و ایجاد گذرواژه ، یک حساب باز کنید. علاوه بر این ، بسته به مبادله ، باید شناسه و سایر مشخصات شخصی خود را ارائه دهید. این مرحله برای مطابقت با مقررات KYC / AML است. 

مرحله 2: XRP را به حساب خود واریز کنید 

وارد حساب جدید خود شوید ، آدرس کیف پول مربوط به XRP را پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که توکن هایی را که به آن آدرس ارسال می کنید ، ارسال می کنید. 

به عنوان مثال ، در Kraken ، بر روی کلیک کنید کیف پول و کیف پول XRP آنها را انتخاب کنید. بعد ، کلیک کنید ایجاد آدرس سپرده و از آدرس ارائه شده به عنوان مقصد برای انتقال XRP خود استفاده کنید. 

مرحله 3: فروش Ripple (XRP) 

با XRP که می خواهید در کیف پول مبادله جدید خود بفروشید ، از طریق صفحه تجارت صرافی کلیک کنید و جفت مورد نظر خود را جستجو کنید. در مرحله بعد ، مقدار XRP مورد نظر برای فروش را مشخص کرده و معامله خود را نهایی کنید. 

به عنوان مثال ، در Kraken ، کلیک کنید فروش در بالای صفحه و XRP را در لیست سکه ها جستجو کنید. کلیک فروش XRP و صفحه جدیدی که به آن منتقل شده اید ، مقدار XRP مورد نظر برای فروش را در قسمت ارائه شده تایپ کنید. ارز مورد نظر برای فروش XRP را انتخاب کرده و کلیک کنید فروش

فروش ریپل

قبل از انجام این معامله جزئیات را مرور کنید. 

مرحله 4: برداشت دلار آمریکا 

سرانجام ، می توانید ارز فیات خود را به حساب بانکی پیوند خورده خود برداشت کنید. یافتن پیوند برداشت بسیار آسان است ، اما هزینه ها و زمان پردازش صرافی مربوطه را تأیید کنید. 

فروش Ripple (XRP) برای ارز رمزپایه 

اگر تصمیم گرفته اید XRP را با ارز رمزنگاری شده دیگری عوض کنید ، مراحل زیر را دنبال کنید. 

مرحله 1: ایجاد یک حساب کاربری 

اگر قصد دارید Ripple را در همان پلتفرمی که برای خرید آن استفاده کرده اید بفروشید ، به مرحله دوم بروید. 

با این حال ، اگر قصد دارید از صرافی متفاوتی استفاده کنید ، ابتدا با دقت کافی برای یافتن صرافی هایی که از XRP پشتیبانی می کنند ، انجام دهید ، سپس ویژگی های آنها را بررسی کنید. 

XRP یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال در بازار است ، بنابراین در چندین صرافی محبوب ذکر شده است. 

عواملی که باید بررسی کنید در زیر ذکر شده است ، برخی از آنها شامل هزینه ها و ویژگی ها هستند. پس از انتخاب مبادله ، با ارائه ایمیل خود و ایجاد رمز ورود به سیستم وارد شوید. 

برخی از مراکز خرید به شما نیاز دارند که اطلاعات شخصی اضافی مانند شناسه و شماره تلفن خود را ارائه دهید. این تأیید اضافی به منظور مطابقت با مقررات KYC / AML است. 

قبل از رفتن به مرحله بعد ، پس از ایجاد یک حساب ، 2FA را در حساب خود فعال کنید. 

مرحله 2: مقداری XRP را در حساب جدید خود واریز کنید 

مقدار XRP که قصد فروش آن را دارید از کیف پول خود به کیف پول مبادله ای خود منتقل کنید. ابتدا به آدرس XRP کیف پول مبادله جدید خود نیاز دارید تا بتوانید مبلغ XRP را ارسال کنید. 

برای مثال ، اگر با Binance معامله می کنید ، به اینجا بروید منابع مالی در نوار بالای سیاه و سفید ، کلیک کنید سپرده, سپس کلیک کنید سکه سپرده را انتخاب کنید, و XRP را از فهرست کشویی انتخاب کنید. تعادل و سفارشات خود را مشاهده خواهید کرد. 

در این مرحله ، سایت دو چیز مهم را به شما یادآوری می کند: فقط XRP را به این آدرس واریز ارسال کنید. ارسال هرگونه ارز دیگر به این آدرس ممکن است منجر به از بین رفتن سپرده شما شود, و, واریز XRP به Binance به هر دو آدرس سپرده و برچسب نیاز دارد. عدم درج برچسب شما ممکن است منجر به از دست رفتن بودجه موجود شما شود. 

ارسال ریپل

آدرس سپرده ارزی نشان داده شده را با دقت کپی کنید. به کیف پول یا حسابی که XRP در آن ذخیره شده است بروید و درخواست برداشت یا انتقال به آدرسی را که ارائه داده اید ، کنید. XRP بلافاصله پس از 1 تأیید شبکه واریز می شود و می توانید پیشرفت را در صفحه سابقه پیگیری کنید یا به آن دسترسی پیدا کنید منابع مالی>تاریخ معامله

مرحله 3: فروش Ripple (XRP) 

پس از دریافت مبلغی که قصد فروش آن را در کیف پول صرافی جدید خود دارید ، به بخش معاملات حساب مربوطه بروید. از جعبه جستجو برای یافتن جفت ارزی مورد نظر برای تجارت استفاده کنید و سپس مقدار XRP موردنظر برای فروش و مقدار BTC موردنظر برای خرید را مشخص کنید.. 

به عنوان مثال ، در بینانس, قابل اعتماد و متخصص تبادل در گوشه سمت راست بالای صفحه و انتخاب کنید پایه ای

یک نوار جستجو در گوشه بالا سمت راست پیدا خواهید کرد. XRP را در آن تایپ کنید و بر روی دکمه BTC یا ETH کلیک کنید که بلافاصله در سمت راست پیدا خواهید کرد ، بسته به اینکه برای کدام یک می خواهید XRP را معامله کنید. سپس روی جفت معاملاتی نمایش داده شده کلیک کنید. 

فروش Ripple on Binance

نمای معاملاتی برای جفتی را که انتخاب کرده اید مشاهده خواهید کرد. در زیر به جعبه ای که می گوید Sell Ripple (XRP) است نگاه کنید. مقدار و قیمت دلخواه را تایپ کنید ، سپس روی رنگ صورتی کلیک کنید فروش XRP دکمه در پایین صفحه. 

فروش ریپل

فراموش نکنید که قبل از کلیک بر روی دکمه فروش XRP ، جزئیات سفارش خود را تأیید کنید. 

مرحله 4: سکه جدید خود را به یک کیف پول امن منتقل کنید 

اگر می خواهید ارز رمزنگاری شده جدید خود را روی کیف پول مبادله نگه دارید ، می توانید. با این وجود ، این توصیه نمی شود ، زیرا کیف پول های تعویض در برابر هک ها ایمن نیستند. 

بهترین گزینه استفاده از کیف پول سخت افزاری است ، زیرا تاکنون از هکرها آفلاین است و به شما امکان می دهد کلید خصوصی خود را ذخیره کنید. 

انتقال سکه های شما کاملاً آسان است. در Binance ، بر روی کلیک کنید برداشت ها پیوند از منابع مالی منو را انتخاب کنید و سکه یا توکی را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید و مقدار و آدرس برداشت را وارد کنید. 

عواملی که قبل از استقرار در بورس باید در نظر گرفت

ارزهای رمزپایه دارایی های پیچیده ای هستند و به دلیل نوسانات قیمت خود معروف هستند. به همین ترتیب ، بسیار مهم است که شما قبل از شروع به کار با آن ، تمام خطرات موجود در تجارت این دارایی های دیجیتالی را درک کنید. علاوه بر این ، شما باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید که می توانند بر اهداف تجاری شما تأثیر بگذارند ، از جمله عواملی که باید در نظر بگیرید ، هزینه های معاملاتی ، روند تأیید ، امنیت ، پشتیبانی مشتری ، محدودیت های معاملات ، هزینه ها و روش های برداشت و نوع بستر. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me