banner
banner

پیش بینی قیمت IOTA 2021 – روندها و کارشناسان سرسخت کله شق

(به روز شده در 13 فوریه 2021) IOTA توسط یک تیم آلمانی توسعه داده شد و برای حمایت از انقلاب اینترنت اشیا (IoT) با استفاده از یک سیستم بلاکچین نوآورانه به نام “درهم پیچیدن” ایجاد شد. برای تقویت ارتباطات ، معاملات و پرداخت های بین دستگاه ها (به عنوان مثال تعامل M2M) ایجاد شده است.

با توجه به سرعتی که هوش مصنوعی در حال پذیرش جهانی است ، IOTA در زمان تصور خود از زمان خود جلوتر بوده و است. بخشی از ویژگی های منحصر به فرد IOTA این است که یکی از معدود آلت کوین هایی است که قابل استخراج نیست ، هیچ بلوکی ندارد و هیچ زنجیره ای ندارد. همراه با مقیاس پذیری بی نهایت و زمان معاملات بسیار سریع ، که به آن یک مزیت نسبت به بلاکچین بیت کوین می دهد ، به عنوان مثال.

IOTA را امروز در Binance بخرید!

با این وجود ، IOTA با همان بازارهای رمزنگاری شده مطابقت داشته است. یک تحول بزرگ در سال 2017 و اوایل 2018 و سپس سقوط بزرگ برای چهار ماه گذشته. این تیم همچنان به اضافه کردن شرکا و استفاده از مواردی که IOTA را به عنوانی محبوب در سایت ما و سایرین تبدیل کرده است. و بسیاری از تکنسین های صعودی وجود دارند که فناوری IOTA را برتر از بسیاری دیگر در بازار می دانند.

در حال حاضر ، IOTA با فروش بیش از 800 میلیون دلار ، شماره 21 در نمودارهای رمزنگاری است. ارز رمزنگاری شده آن پس از 12 درصد تغییر در 24 ساعت گذشته در حال حاضر با قیمت 0.29 دلار معامله می شود.

هنوز هم ، برای اینکه قیمت IOTA واقعاً به بالاترین حد خود در سال 2018 برسد – جایی که از حدود 3.61 دلار شروع شده بود ، زمان بیشتری لازم است. این مشارکت ها باید به هم پیوند خورند و خود زنجیره باید سهولت و سرعت خود را از طریق میلیون ها معامله به نمایش بگذارد.

با توجه به اینکه IOTA هنوز به بیت کوین متصل است و مشارکت در مرحله نوپایی است ، قیمت IOTA به خودی خود در سال 2019 رشد نخواهد داشت. فراتر از این سال ، می تواند نوع تغییراتی را در دنیای تدارکات و فرآیندهای اینترنت اشیا ایجاد کند که ادعا می کند که قادر به انجام است. اما این به دنبال جاده است.

نظر کارشناسان در مورد چرا IOTA افزایش می یابد

در سال 2017 ، تقریباً همه ارزهای دیجیتال ، از جمله IOTA ، در مدت کوتاهی دستاوردهای قابل توجهی را تجربه کردند. به عنوان مثال ، IOTA در کمتر از شش ماه بازدهی 12500 درصدی را ارائه داد. با این حال ، سوالی که اکنون در ذهن همه است این است که آینده قیمت IOTA چیست. بیایید بررسی کنیم که کارشناسان در مورد قیمت آینده سکه چه می گویند تا بتوانیم به این س answerال کمک کنیم. 

برخی از آنها وجود دارد کارشناسان صنعت نظرات آنها می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت ارزهای رمزپایه داشته باشد. یکی از این متخصصان صنعت جان مک آفی است که در مورد بسیاری از ارزهای رمزپایه نظرات مختلفی داده است. از طریق یک توییت ، MacAfee اظهار داشت که IOTA رشد را تجربه می کند ، اما این سرعت کند خواهد بود و هر ساله حدود 10 درصد افزایش می یابد. اگرچه این رقم ناچیز به نظر می رسد ، اما هنوز هم نشان می دهد که قیمت سکه همچنان افزایش خواهد یافت. 

WalletInvestor پیش بینی می کند که قیمت IOTA در سال 2020 به 0.446 دلار افزایش یابد و در عرض 5 سال ، قیمت آن می تواند 2.232 دلار باشد.

TradingBeasts انتظار دارد که قیمت MIOTA در سال 2020 اندکی تغییر کند و به بالاترین حد خود در 0.4347959 دلار برسد. با این حال ، در سال های آینده ، قیمت به تدریج رشد خواهد کرد و تا پایان سال 2022 می تواند به 0.625 دلار برسد.

تیم فالک ، نویسنده ای متخصص در Finder.com, اظهار داشت كه اینترنت اشیا پتانسیل رشد عظیم در آینده را نشان داده است. به عنوان مثال ، گوگل Nest ، یک شرکت اتوماسیون تلفن های هوشمند را با قیمت 3.2 میلیارد دلار در سال 2014 خریداری کرد. این خرید نشان می دهد که Google انتظار دارد صنعت IoT به زودی رونق بگیرد و از آنجا که IOTA مبتنی بر این فناوری است ، ممکن است افزایش پذیرش را تجربه کند ، که منجر به افزایش قیمت سکه. 

علاوه بر این ، پلت فرم رمزنگاری اجتماعی smartereum.com پیش بینی کرده است که MIOTA قرار است به زودی 5 دلار برسد. طبق این منبع ، پیش بینی براساس عواملی مانند قدرت تیم سازنده ، چشم اندازهای فنی و توسعه مداوم انجام می شود. به همین ترتیب ، قیمت سکه همچنان افزایش خواهد یافت. 

چندین بار دیده ایم که چگونه IOTA فقط در عرض چند ساعت توانست سر به فلک بکشد. این نشان می دهد که پتانسیل زیادی برای این ارز مجازی در آینده وجود دارد. به عنوان مثال ، IOTA همین چند ماه پیش با Tezos (XTZ) توانست بیش از 15 درصد بالاتر برود. یکی از س questionsالات اصلی که جامعه در حال انجام آن است این است که آیا امکان حرکت IOTA به سمت 55 دلار برای هر سکه وجود دارد؟. 

IOTA را امروز در Binance بخرید!

سایر عوامل محرک قیمت IOTA عبارتند از:

CarPass دیجیتال قرار است در Q1 2019 راه اندازی شود

اولین محصول فعال همکاری بین IOTA و فولکس واگن قرار است تا ژوئن سال جاری برای استفاده عمومی منتشر شود. CarPass دیجیتال یک کاربرد عملی از فناوری IOTA برای داده های telematics خودرو است.

این محصول جدید به یک وسیله نقلیه این امکان را می دهد تا داستان خود را مانند اینکه کجا رفته و چگونه با آن رفتار کرده ، روایت کند. همچنین ، این تاریخچه مسافت پیموده شده ضد دستکاری را ارائه می دهد و در مورد تقلب کیلومتر شمار در مورد وسایل نقلیه دست دوم محافظت می کند. به زبان ساده ، CarPass دیجیتال به عنوان یک گزارش گزارش برای اتومبیل های موجود در دفتر توزیع شده برای اطمینان از صحت داده های ثبت شده مانند مسافت پیموده شده عمل می کند.

با توجه به بنیامین سینرام که رئیس بلاکچین در فولکس واگن است ، سازنده خودرو در حال بررسی فناوری توزیع دفتر کل و ارزهای رمزنگاری شده با تیم هایی مانند IOTA و بنیاد انرژی وب است.

وی افزود که چشم انداز فولکس واگن تمرکز بر روی اتومبیل های خودمختار است که از طرف صاحبان خود معاملات را با استفاده از کیف پول ارزهای رمزپایه انجام می دهند..

“ما می خواهیم اتومبیل های خودمختار خود را قادر به (ارائه) خدمات برای شما و پرداخت مستقل برای این خدمات با پول خودشان کنیم.”

طبق گفته Sinram این محصول پیش از پایان Q1 به بازار عرضه خواهد شد و با توجه به اینکه این امر برای صنعت خودرو بسیار بزرگ است ، انتظار می رود که صدای زیادی در مورد IOTA وجود داشته باشد ، و این باید در قیمت آن تأثیرگذار باشد.

IOTA برای بازار گاو نر آماده می شود

در دوره های نزولی ، کارشناسان رمزنگاری به پروژه ها توصیه می کنند زیرساخت های لازم را ایجاد کنند تا محصول خود را واقعاً کاربردی داشته باشند. و این همان کاری است که IOTA و تیم آن انجام می دهند.

در حال حاضر ، جامعه IOTA سخت در تلاش است تا محصولات مختلفی را به بازار عرضه کند. برای شروع, کیف پول ترینیتی توسط علاقه مندان به IOTA مورد استفاده و تبلیغ قرار می گیرد. کیف پول ترینیتی برای ایجاد کیف پول امن و امن برای نگهداری سکه کار می کند. رمپ آسان برای دارندگان آینده برای سرمایه گذاری در IOTA. این یک کیف پول به روش ذخیره سازی IOTA در کیف پول Ledger است که قبلاً تاسیس شده است ، که می توانید اطلاعات بیشتر درباره آن را در اینجا بیابید.

دومین پروژه مهمی که در حال توسعه است شناسه دیجیتال جدید است. جهان به سمت دیجیتالی کردن همه چیز ، از جمله اطلاعات شخصی در حال حرکت است. تیم IOTA در حال کار بر روی یک راه حل مهم ID دیجیتال است که از فناوری “درهم” استفاده خواهد کرد. اگرچه جدول زمانی رسمی برای این پروژه وجود ندارد ، توسعه دهندگان پروتکل های ادعای قابل تأیید را برای بهبود خدمات خود اجرا می کنند.

Captura de pantalla 2018 09 10 a las 16.08.10

پروژه ID که در حال توسعه است ، فقط یکی از چندین پروژه ای است که IOTA با سازندگان مختلف خودرو امضا کرده است.

چندین پروژه دیگر نیز در زمینه همکاری با IOTA وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از کشورها مانند سوئد و هلند برای بهبود فرایندهای مختلف اداری با IOTA همکاری می کنند.

به عنوان مثال بانک مرکزی سوئد (Riksbank) می خواهد نسخه دیجیتالی کرون سوئد را راه اندازی کند. e-Krona براساس IOTA ساخته خواهد شد و ممکن است در سال 2019 راه اندازی شود.

علاوه بر این ، دو شرکت در هلند, ICTU و XURUX ، در حال سرمایه گذاری در یک پروژه برای تأیید اسناد قانونی در “Blockchain IOTA” هستند.

پروژه هایی از این دست ، جایگاه IOTA را به عنوان یکی از دارایی های رمزنگاری “عملی” و “قابل اجرا” تقویت می کنند. فناوری آن مزایای بالقوه ای را برای این بخشهای مختلف نشان داده است و بازار خرس مانع ایجاد ارزش IOTA نمی شود.

آزمایشگاه ENGIE

در اقدام اخیر دیگری که لازم به ذکر است ، آزمایشگاه ENGIE Crigen با بنیاد IOTA همکاری کرده است. این دو شرکت روی یک اکوسیستم انرژی هوشمند مبتنی بر بلاکچین کار خواهند کرد. در این مشارکت ، ENGIE از رایانه و علوم مصنوعی خود برای بهبود گره IOTA استفاده خواهد کرد. با توجه به وبلاگ رسمی پست ، این تیم از طریق آزمایشات از یکدیگر یاد می گیرند.

در ادامه وبلاگ IOTA نشان داد که دو شرکت توافق نامه ای را برای ایجاد یک قرارداد همکاری بین آنها امضا کرده اند. آنها سیستم های انرژی هوشمند ساخته شده از دو ابزار اساسی را آغاز می کنند. اولین مورد ، برای مدیریت زیرساخت های بلاکچین مبتنی بر سرور و ایجاد سیستم های پایه ابری. مورد دیگر ، تمرکز بر بهبود قراردادهای هوشمند است.

طبق اعلامیه ، این شرکت در درجه اول بازار آسیا را هدف قرار داده است و قصد دارد قبل از سال آینده خدمات خود را ارائه دهد. ENGIE خدمات خود را قبل از ماه مه 2019 به جنوب اروپا نیز گسترش خواهد داد. هنگام اعلام این خبر ، ایو لو ژلارد ، معاون رئیس ENGIE ، ابراز خوشحالی کرد و گفت:

“ما از حضور در این برنامه هیجان زده ایم که دسترسی به فناوری بلاکچین را برای بسیاری از بازیگران امکان پذیر می کند. این یک نمونه عالی برای نشان دادن این است که ENGIE چگونه جامعه را به صورت دیجیتالی تغییر شکل می دهد. “

در پست اعلامیه ، فیلیپه کالوز ، مدیر تحقیقات آزمایشگاه ، اظهار نظر کرد:

“بیشترین اثبات مفهوم و فعالیت ها قبلاً در آزمایشگاه آغاز شده اند و بنابراین ما مشتاقانه منتظر همکاری با پروژه های بین المللی بزرگتر هستیم. این مشارکت افراد بیشتری را در مورد مزایای استفاده از فن آوری های ابتکاری DLT روشن می کند. “

شایان ذکر است که IOTA همچنین با آئودی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل در سراسر جهان ، همکاری کرده است.

IOTA (MIOTA) پیش بینی قیمت تجزیه و تحلیل مشاهده مشاهده به روز شده در 13 فوریه 2021

IOTA / USDT در حال حاضر فاز D را شروع کرده است و SOS IN است. توسط میزو_میزو بر TradingView.com

IOTA در هفته های اخیر توانست 100٪ سود کسب کند. اکنون ممکن است IOTA موجی اصلاحی را شروع کند که می تواند قیمت را از 30 تا 50 درصد به پایین برساند. اگرچه این مورد تأیید نشده است ، اما این همان چیزی است که تحلیلگر معتقد است ممکن است اتفاق بیفتد. علاوه بر آن ، هشدار “SOS” در نمودار نشان داده شده است ، نشان می دهد که می تواند لحظه خوبی برای فروش باشد تا ورود به بازار. 

سطح پشتیبانی بعدی در حال حاضر 0.56 USDT است و دارایی دیجیتال در نهایت می تواند به این سطح منتقل شود. با این وجود ، بازار رمزنگاری همچنان صعودی است و ممکن است هنوز شاهد صعود محلی برای آن نباشیم.

IOTAUSDT توسط معامله گر_OMS بر TradingView.com

برای ارز رمزنگاری IOTA ، معامله گر در TradingView در نمودار 4 ساعته سطوح مختلف پشتیبانی و مقاومت را برای این ارز مجازی نشان می دهد. می توانیم ببینیم که نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.3909 USDT برای هر سکه است. در همین حال ، نزدیکترین قیمت مقاومت در برابر 0.4185 USDT است. 

اگر IOTA بتواند این سطح مقاومت را بشکند ، می تواند به راحتی به 0.457 USDT در هر سکه برسد. اگر در عوض ، این سطح پشتیبانی را بشکند ، سطح بعدی 0.38 USDT یا MA 223 خواهد بود که اکنون بالاتر می رود. MA 34 به تازگی از MA 89 عبور کرده است و اگر سطح پشتیبانی نتواند قیمت IOTA را حفظ کند ، این می تواند ادامه یابد.

IOTUSDT برای آن استراحت می کند توسط thedailychartist بر TradingView.com

همانطور که تحلیلگر IOTA نشان می دهد ، در بازه زمانی 3 روزه یک الگوی معکوس سر و شانه وجود دارد. همانطور که در نمودار مشاهده می کنیم ، IOTA در تلاش است تا یک سطح مقاومت بسیار مهم را که ارز واقع در 0.4388 USDT است را از بین ببرد..

شکستن بالاتر از آن سطح می تواند برای این ارز مجازی بسیار مثبت باشد. در واقع ، این می تواند حرکت بعدی صعودی برای IOTA باشد. همه چیز به نحوه بسته شدن شمع و امکاناتی که باید بیش از آن سطح داشته باشد بستگی خواهد داشت. اگر این اتفاق بیفتد ، سطح مقاومت چند ساله کاملاً شکسته شده و به IOTA اجازه می دهد تا در بازار گاو بعدی حرکت صعودی را شروع کند.

IOTAUSDT توسط سیناوسیوند بر TradingView.com

برای جفت تجاری IOTA USDT ، تحلیلگر می بیند که سطح پشتیبانی طولانی مدت بسیار قوی در حدود 0.2259 دلار برای هر سکه وجود دارد. این می تواند تأثیر بسیار مثبتی در حمایت از قیمت این دارایی دیجیتال داشته باشد. علاوه بر این ، یک روند صعودی نیز وجود دارد که می تواند قیمت ارز مجازی را در ماه های آینده بالاتر ببرد. 

تجزیه و تحلیل طولانی مدت این معامله گر IOTA را به بالاترین قیمت ثبت شده از بازار گاو در سال 2017/2018 نشان می دهد. ارز مجازی می تواند در اواسط سال 2021 به 0.5954 دلار برسد. علاوه بر این ، ممکن است این سکه به 0.54 دلار نیز برسد.

IOTAUSDT توسط hakem_30 بر TradingView.com

IOTA می تواند در آینده نزدیک به سمت 0.35 USDT حرکت کند. در صورت ادامه روند صعودی بازار ، ارز مجازی می تواند به سمت 0.39 USDT حرکت کند و بالاتر از 0.4675 و eve به 0.5910 حرکت کند. علاوه بر این ، اینها همچنین نمایانگر سطوح فیبوناچی هستند. 

این تحلیلگر معتقد است که اگر ارز دیجیتال به زیر 0.2980 USDT برسد ، این تحلیل کارایی نخواهد داشت. این باعث می شود IOTA به سطوحی بین 0.25 USDT و 0.28 USDT برسد. مسلماً کل بازار ارزهای رمزپایه نقش مهمی در گسترش بازار altcoin دارد. اگر BTC بالاتر برود ، IOTA می تواند آن را دنبال کند.

IOTA را امروز در Binance بخرید!

بیشتر بدانید

بیاموزید که چگونه می توانید MIOTA را در Binance با اطلاعات موجود در راهنمای ما خریداری کنید ، و همچنین اطلاعاتی درباره نحوه ذخیره MIOTA در Ledger.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me