banner
banner

Smartlands شروع به آرایش مجدد با چشم در قانون Blockchain لیختن اشتاین می کند

یک چارچوب متنوع

مانند هر شرکت آینده نگر ، سیستم عامل توکن سازی ، Smartlands ، در یک رشد ثابت است. این به معنای محوری با پیشرفت هایی است که در بخش اوراق بهادار دیجیتال دیده می شود ، در تلاش برای ادامه خدمات مشتریان خود با بهترین تجربه ممکن..

با این حساب ، تیم Smartlands اخیراً اعلام کرده است که به دنبال استفاده از مقررات دوستانه ، به منظور توکن سازی ، ارائه شده توسط لیختن اشتاین هستند..

این شرکت اظهار داشت که آنها به دنبال “اصلاح و گسترش چارچوب قانونی” هستند. علاوه بر این ، آنها “پروژه های آینده را بر اساس قانون لیختن اشتاین”.

ایلیا اوبرازتسوف, مدیر عامل شرکت Smartlands ، جزئیات بیشتری را ارائه می دهد,

“ما معتقد به سرمایه گذاری جمعی هستیم … اما در مورد موفقیت های گذشته ما در کتاب Smartlands نیست”. ما از امکاناتی که قانون Blockchain لیختن اشتاین به سرمایه گذاران و ناشران در رابطه با توکن سازی مستقیم هر دارایی با استفاده از نشانه های بلاکچین به عنوان کانتینر برای دارایی ها ارائه می دهد ، هیجان زده هستیم. حوزه قضایی لیختن اشتاین که مجهز به قوانین پیشرفته برای صندوق های سرمایه گذاری است ، برای ساختن اساساً هر کالای مالی موجود در بلاکچین ایده آل است. SICAV های لیختن اشتاین (یا وجوه پایان باز) استاندارد صنعت و یکی از محبوب ترین انواع وجوه در اتحادیه اروپا است. از SICAV می توان به عنوان صندوق چتر برای چندین صندوق فرعی استفاده کرد. چنین ساختاری راهی کارآمد و سریع برای معرفی ایده ها و فرصت های جدید سرمایه گذاری در بلاکچین در یکی از معتبرترین حوزه های قضایی صندوق فراهم می کند. امکان تهیه دارایی با صندوق فرعی اختصاصی وجود دارد. “

تراز بستر

اخبار مربوط به “تجدید آرایش” پلت فرم پیرامون Smartlands برای اولین بار توسط تیم در اوایل سال 2020 منتشر شد. در حالی که سال 2019 یک سال رشد بزرگ برای بخش اوراق بهادار دیجیتال بود ، متأسفانه ، انتظارات بسیاری را برآورده نکرد.

به دنبال تحقق این رشد ، در سال 2020 ، Smartlands اعلام کرد این اقدامات مجدد را برای خدمت بهتر به افراد با ارزش خالص ، شرکت ها و غیره انجام می دهد – در مقایسه با خرده فروشی. با این حال ، این بدان معنا نیست که شرکت نیز کاملاً از سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر خرده فروشی دور شده است.

یاروسلاوا تکالیچ, CMO از Smartlands ، ایالت ها,

“Crowdfunding یک منطقه بسیار هیجان انگیز برای جمع آوری کمک مالی است ، به ویژه در انگلیس با بازارهای مالی متراکم کشور و مقررات دقیق. این پیش شرط ها به ما این امکان را می دهد که انواع سرمایه گذاران خرده فروشی را تقریباً در هر کلاس دارایی درگیر کمپین های سهام توکن سازی کنیم. “

امیدهای عالی

‘قانون ارائه دهنده خدمات Token و TT ؛ TVTG ‘یا “قانون بلاکچین لیختن اشتاین”, که منجر به تجدید نظر در استراتژی های Smartlands شده است ، در ابتدا توسط دولت لیختن اشتاین در اواسط سال 2018 اعلام شد. چارچوبی که از طریق اجرای آن ایجاد شد ، به تازگی در ژانویه 2020 به اجرا درآمد.

این عمل به طور خاص توسط دولت لیختن اشتاین ساخته شده است ، تا رشد قابل انتظار در دنیای بلاکچین را فراهم کند. این به معنای نوشتن قانونی بود که اگرچه گسترده است ، اما اجازه می دهد تا محافظت های مناسب انجام شود.

در زمان اعلام این خبر ، دولت لیختن اشتاین اظهار داشت,

“به دلیل سرعت سریع توسعه فناوری بلاکچین و حوزه های کاربردی آن ، تهیه یک قانون کاملاً انتزاعی برای اطمینان از قابل اجرا بودن آن برای نسل های بعدی فناوری بسیار مهم است. به همین دلیل است که در این قانون از اصطلاح “سیستم های معاملاتی مبتنی بر فناوری های قابل اعتماد (سیستم های TT)” برای سیستم های بلاکچین استفاده شده است. با توجه به پتانسیل بسیار زیاد بلاکچین به عنوان یک فناوری اساسی ، دولت تصمیم گرفته است تا زمینه ای قانونی برای زمینه های کاربرد اقتصاد رمز ایجاد کند و نه تنها برای تنظیم برنامه های فعلی ، به ویژه ارزهای رمزپایه یا پیشنهادات اولیه سکه (ICO) . هدف این است که اطمینان حاصل شود که لازم نیست قانون جدیدی برای هر مورد اعمال شود ، بلکه ایجاد اطمینان حقوقی برای بسیاری از مواردی است که تازه در عمل شروع به ظهور می کنند و احتمالاً در آینده نزدیک توسعه خواهند یافت. با این حال ، دولت در یک مرحله دیگر گزینه تنظیم برنامه های نزدیک به بازار مالی را باز گذاشته است. “

انتظار می رود که انعطاف پذیری ارائه شده از طریق این قانون بسیاری از شرکت ها ، مانند Smartlands ، را در طول سال آینده جذب کند ، زیرا آنها اساساً به دنبال هر چیز و هر چیزی هستند. Smartlands به سادگی یکی از اولین کسانی است که به طور علنی قصد خود را اعلام می کند.

مناطق هوشمند

Smartlands که در سال 2017 تأسیس شد ، فعالیت خود را در لندن ، انگلیس ادامه می دهد. بیش از همه ، Smartlands به عنوان یک سکوی توکن سازی عمل می کند ، که تحت نظارت سازمان رفتار مالی (FCA) فعالیت می کند.

مدیر عامل شرکت ، ایلیا اوبرازتوف ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

در سایر خبرها

فراتر از رشد رویکرد آنها در بازار ، Smartlands کار سختی کرده است ، نه تنها محصولات قابل مصرف قابل استفاده ، بلکه توکن سازی پروژه های املاک و مستغلات. مقالات زیر نمونه هایی از هر یک از این موارد است.

Smartee به دنبال تغییر روش ذخیره ، استفاده و دسترسی سرمایه گذاران ، دارایی های دیجیتال است

توکن سازی پنت هاوس لندن و ویلاهای جزیره یونان

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me