banner
banner

با اتمام استقرار قرارداد هوشمند EVM ، شبکه اصلی OKExChain در ژانویه راه اندازی می شود

یک گزارش پیشرفت برای توسعه OKExChain در ماه دسامبر سال 2020

OKExChain یک ابتکار بلاک چین عمومی است که توسط OKEx توسعه یافته است و شامل مجموعه ای از زنجیره های منبع باز است که ممکن است به عنوان بستری برای برنامه های غیرمتمرکز ، از جمله مبادلات غیرمتمرکز مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاعات دقیق تر ، راهنمای ما را در مورد OKExChain بررسی کنید. 

دسامبر 2020 شاهد پیشرفت های چشمگیری در OKExChain بوده است – از جمله اعلامیه OKEx در مورد راه اندازی شبکه اصلی شبکه ژانویه 2021.

OKExChain در چهار مرحله راه اندازی می شود – با شروع مرحله پیدایش ، از 31 دسامبر 2020 ، تا 14 ژانویه 2021. سپس به مرحله دوم منتقل می شود. این امر به منظور اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان آن ، به آزمایش پایداری شبکه اصلی ادامه می دهد. در مرحله سوم ، به دنبال روند رأی دادن به رأی دهندگان اعتبار سنجی ، عملکرد معامله فعال خواهد شد و کاربران می توانند OKT خود را از OKEx به OKExChain برداشت کنند. در مرحله چهارم و آخر ، ماشین مجازی قرارداد هوشمند فعال می شود و OKExChain با تمام پروژه های Ethereum سازگار است. در آن زمان ، شبکه اصلی به طور کامل راه اندازی خواهد شد.

در دسامبر ، آماده سازی برای راه اندازی شبکه اصلی OKExChain به 80٪ پیشرفت رسید و گره API در testnet OKExChain به v0.15.1 ارتقا یافت. استقرار قرارداد هوشمند EVM به 100٪ پیشرفت رسید.

از لحاظ توسعه اکوسیستم ، نمایندگان تیم OKExChain داوران رسمی DoraHacks Hackathon در Hangzhou بودند.

خلاصه

 • OKExChain به v0.15.1 به روز شد
 • OKExChain-go-SDK به v0.15.0 به روز شد
  • https://github.com/okex/okexchain-go-sdk/releases
  • OKExChain-java-SDK به v0.16.0 به روز شد
   • https://github.com/okex/okexchain-java-sdk/releases
   • آماده سازی راه اندازی شبکه اصلی OKExChain به 80٪ پیشرفت رسید

    آمادگی کلی برای راه اندازی شبکه اصلی OKExChain در ماه دسامبر به 80٪ پیشرفت رسید. به طور خاص ، توسعه دهندگان اسناد مورد نیاز برای راه اندازی شبکه اصلی را تهیه کردند.

    در حالی که نسخه فعلی OKExChain v0.15.1 است ، توسعه دهندگان در حال آماده سازی برای ارتقا به v0.16.0 هستند. این 90٪ کامل است. ماژول DEX و Swap OKExChain به v0.16 به روز شد و اولین تست رگرسیون در دسامبر به پایان رسید.

    برنامه های غیرمتمرکز در ماژول Farm OKExChain در حال استفاده هستند و انتظار می رود تا 16 ژانویه تکمیل شود. ماژول استخراج نقدینگی OKExChain پس از گذراندن تست کیفیت و سیستم آماده راه اندازی است. علاوه بر این ، OKExChain ابزاری را فراهم می کند که صدور خودکار رمزهای تست را تسهیل می کند. این ابزار در حال استفاده است و انتظار می رود تا 15 ژانویه تکمیل شود.

    OKExChain testnet گره API به v0.15.1 ارتقا یافت

    گره API در testnet OKExChain به v0.15.1 ارتقا یافته است. علاوه بر این ، میان افزار پیام گرا در ماژول جریان پشتیبانی می کند آپاچی کافکا – امکان انتقال خلاصه سفارش معاملات به OKEx DEX.

    استقرار رفع اشکال در Rest API به پایان رسیده است و در حال حاضر در مرحله آزمایش است.

    استقرار قرارداد هوشمند EVM به 100٪ پیشرفت رسید

    استقرار قرارداد هوشمند EVM به 100٪ رسیده و در مرحله تنظیم دقیق است. آزمایش استرس در قرارداد هوشمند EVM به 60٪ پیشرفت رسیده است.

    اکنون کاربران می توانند اتصال کیف پول MetaMask آنها با testnet OKExChain. 

    ما در حین آزمایش داخلی EVM OKExChain نه اشکال شناسایی کرده ایم و همه اشکالات را به انجمن Ethermint ارسال کرده ایم.

    داوران رسمی تیم OKExChain از DoraHacks Hackathon

    نمایندگان تیم OKExChain داوران رسمی اولین DoraHacks Hackathon در هانگزو بودند. موضوع هکاتون مربوط به اکوسیستم Polkadot و استقرار DApps با استفاده از زبان قرارداد هوشمند Polkadot ، Substrate.

    برای تبدیل شدن به یک اعتبار سنج testnet OKExChain اقدام کنید!

    برای حمایت از رشد OKExChain ، ما م institutionsسساتی را استخدام می کنیم که اعتبار سنج OKExChain و شرکای اکوسیستم OKExChain شوند.

    برای شرکت در انتخابات اعتبار سنجی OKExChain ، باید حداقل 10000 OKT را در نظر بگیرید. اعتبارسنج ها توسط دارندگان OKT انتخاب می شوند. و 21 اعتبار سنج برتر با بیشترین آرا به اعتبار سنجی های OKExChain تبدیل می شوند.

    OKExChain هر سه ثانیه یک بلاک جدید تولید می کند و هر بلاک جدید یک OKT به عنوان پاداش تولید می کند. برای هر OKT ، 0.5 از آن به استخر کشاورزی OKExChain می رود. برای نیمی دیگر از پاداش ، 25٪ آن به اعتبار سنجی ها براساس وزن آرای دریافتی اختصاص می یابد. 75٪ باقیمانده بر اساس وزن آرا received دریافت شده به هر دو اعتبار سنج و گره نامزدها توزیع می شود.

    لیست کاملی از اعتبار سنجی ها و گره های کاندیداهای آزمون OKExChain را می توان یافت اینجا. برای درخواست تصدیق کننده بودن OKExChain و شریک اکوسیستم ، لطفاً درخواست خود را به آدرس [email protected] ارسال کنید.

    درباره OKExChain

    انجمن فنی OKExChain:

    وب سایت رسمی OKExChain: https://okex.com/okexchain

    وب سایت رسمی OKEx DEX: https://okex.com/dex-test

    پیوند دریافت سکه های آزمایشی: https://okex.com/drawdex

    مستندات OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/fa/latest/

    OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me