banner
banner

OKB به بالاترین زمان خود می رسد در حالی که OKT ، OKExChain’s Native Token ، به زودی راه اندازی می شود

OKEx ، بزرگترین صرافی ارز و ارز مشتقه در دنیا ، اخیراً از راه اندازی OKExChain ، بلاک چین تجاری عمومی متعلق به OKEx و OKEx DEX ، اولین برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر OKExChain خبر داده است. OKEx با اتخاذ سازوکار اجماع اثبات سهام (DPOS) ، OKT را به عنوان نشانه اصلی OKExChain صادر کرده است. صدور OKT در بلوک پیدایش و بلوک گره انجام می شود و انتظار می رود هر ساله 5-5 درصد افزایش یابد. این یک نقطه عطف اساسی برای OKEx بود ، از این رو ، یک فشار به اکوسیستم OKB نیز ایجاد کرد.

با توجه به این ، OKB ، رمز ارز جهانی که توسط OKEx تصویب شده است ، در 7 روز بیش از 24٪ افزایش یافته و به 7.44 دلار رسیده است (16 فوریه 2020) ، و به بالاترین سطح رسیده است.

OKT ، نشانه اصلی OKExChain است

OKT رمز اصلی OKExChain است ، که به عنوان رمز پایه سازوکار اجماع اثبات سهام (DPoS) OKExChain عمل می کند. همانند نشانه های بومی سایر زنجیره های عمومی DPoS ، دارنده OKT می تواند در انتخاب یا رای گیری گره ها شرکت کند و قیمت OKT با توسعه اکوسیستم زنجیره عمومی ، به عنوان مثال DEX و سایر برنامه های DeFi در آن تعیین می شود.

بنابراین ، OKT یک نشانه مستقل است اما یک سکه چنگال OKB با عملکردهای مختلف و عوامل مختلف موثر بر قیمت آنها نیست.

از نظر قوانین صدور ، OKT ابتدا در بلوک پیدایش صادر می شود و بعداً هر سال با 1-5٪ مسئله اضافی و 100٪ بلوک پیدایش OKT بر اساس اعلامیه به دارندگان OKB ترسیم می شود.

همزیستی OKB و OKT

تفاوت اصلی بین OKB و OKT منطق عملیاتی است. ارزش OKB با عملکرد تجاری OKEx و پشتیبانی از طرح خرید و سوختن OKB منعکس شده است. OKB قبلاً وارد سن تورم شده است پس از سوزاندن 700 میلیون OKB صادر نشده و قول داد كه هرگز OKB اضافی صادر نكند. در حال حاضر ، مدل تورم به یکی از ستون های مهم قیمت OKB و وسیله ای موثر برای محافظت از منافع کاربران تبدیل شده است.

با این حال ، به عنوان نشانه اساسی یک زنجیره عمومی بومی که سازوکار اجماع DPOS را تصویب می کند ، OKT برای برآورده ساختن تقاضای OKExChain برای آزادی بالاتر در ایجاد انگیزه برای کاربران بین المللی برای حفظ اکوسیستم بسیار مستقل خود طراحی شده است. از این رو, یک طرح صدور مداوم رمز و سازوکارهای تشویقی انعطاف پذیرتر مورد نیاز است, که با ایده OKB در مورد تورم مغایرت دارد. این دلیل صدور OKT به عنوان رمز بومی OKExChain به جای OKB است.

نگرانی های بازار OKT ارزش OKB را کاهش می دهد. با توجه به این ، قیمت OKB اخیراً به وضوح بیان شده است. با توجه به اینکه ستون های قیمت دو علامت کاملاً متفاوت است ، در واقع OKT می تواند با الهام گرفتن از نشاط برنامه ها و استفاده از موارد مبتنی بر OKExChain ، توسعه اکوسیستم OKB را افزایش دهد. بازار باید در نظر بگیرد که عملکرد تجاری OKEx عامل مهمی در قیمت OKB است.

به طور خلاصه ، OKT و OKB اساساً متفاوت هستند ، اما برای یکدیگر سودمند هستند.

آینده برای افزایش ارزش OKB حرکت می کند

از زمان انتشار ، OKB موفقیت بزرگی کسب کرده است. در حال حاضر ، 11 مورد داخلی و 32 مورد استفاده از برنامه های خارجی در اکوسیستم OKB وجود دارد. از نظر کانال های تجاری ، دروازه های فیات برای 8 ارز اصلی از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره ، روپیه اندونزی و دونگ ویتنام باز شد. علاوه بر این ، 13،978،364 OKB قبلاً خریداری و سوزانده شده است. با توجه به داده های CoinMarketcap ، ROI از OKB تا 322.29٪ است.

“دو سال گذشته یک تحقیق بی وقفه برای ایجاد ارزش از طریق OKB برای ما بوده است. ما یک راه طولانی را طی کرده ایم و اکنون به توانایی خود در انتقال ارزش از طریق OKB به کاربران خود بسیار اطمینان داریم ، و آن را بعنوان یک پایه اساسی برای اکوسیستم تجاری و پل ارتباطی OKEx با کاربران گرامی ارزیابی می کنیم. ” مدیر عامل OKEx در نامه سرگشاده اخیر. “ایجاد ارزش پایدار برای کاربران ما همیشه در اولویت OKEx بوده است. وقتی هیاهوی تبلیغاتی کم شود یا با بازار خرس روبرو شویم ، تیم ما بی سر و صدا در حال ساخت و پیشرفت در سیستم عامل ما خواهد بود. امسال ، توسعه اکوسیستم OKB اولویت اصلی ما خواهد بود. “

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و انعطاف پذیری زیادی در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ایجاد می کنیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me