banner
banner

دادخواست Ripple ، Ethereum 2.0 ، بالاترین زمان BTC و PayPal – خلاصه سال 2020

آخرین اخبار هفته امسال نگاهی دارد به بزرگترین داستانهای رمزنگاری شده در سال 2020

این یک سال پر حادثه در دنیای بیت کوین ، بلاکچین ، فین تک و ارزهای رمزپایه است – درست تا هفته های آخر سال 2020.

امسال ، به دنبال کاهش نصف پاداش بیت کوین ، شاهد افت BTC در بالاترین سطح همیشگی ، راه اندازی موفقیت آمیز Etheruem 2.0 ، ورود PayPal به فضای ارزهای رمزنگاری شده و Ripple توسط کمیسیون ارز و بورس ایالات متحده شکایت شد.

در اینجا خلاصه ای از همه بزرگترین داستانهای رمزنگاری شده از سال پر فراز و نشیب 2020 آورده شده است.

Ripple توسط SEC برای ارائه اوراق بهادار غیرقانونی ، XRP در سقوط آزاد شکایت شد

اولین خبر در این لیست نیز جدیدترین اتفاق است که فقط در این هفته رخ داده است.

پس از سالها حدس و گمان درباره احتمال وقوع چنین اتفاقی ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده رسماً اقدام به این کار کرده است شکایت کرد علیه شرکت fintech Ripple ، مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس و بنیانگذار کریس لارسن به اتهام انجام فروش اوراق بهادار ثبت نشده با مبلغ 1.3 میلیارد دلار از سال 2013.

اوراق بهادار ثبت نشده مورد بحث سکه های رمزنگاری شده شرکت XRP است که گفته می شود هم به سرمایه گذاران جهانی فروخته شده و هم در ازای خدمات توزیع شده است..

غذاهای کلیدی

 • این س asال که آیا XRP – ارز رمزپایه رتبه چهارم – امنیت است یا خیر ، سالهاست که وجود دارد. شکایت از SEC ممکن است این بحث را برای همیشه متوقف کند.
 • نبرد حقوقی برجسته احتمالاً درهای قانونی را برای تنظیم كنندگان برای پرونده های قضایی علیه سایر شركت های رمزپایه كه سكه ها یا توكن های خود را به روشی مشابه عرضه كرده اند ، باز خواهد كرد..
 • قیمت XRP در سقوط آزاد است و حذف لیست از مبادلات اصلی ارزهای رمزنگاری شده قریب الوقوع است.

افزایش قیمت XRP قبل از انتشار خبر شکایت از Ripple توسط SEC بود. منبع: OKEx

Ethereum 2.0 با موفقیت راه اندازی شد ، 1 میلیارد دلار ETH قفل شده است

پس از سالها انتظار ، ارتقا protocol پروتکل مورد انتظار برای Ethereum – موسوم به Ethereum 2.0 – در ماه دسامبر آغاز شد. ارتقا network شبکه اثبات سهام را به شبکه قبلا اثبات کننده کار فقط معرفی می کند.

غذاهای کلیدی

 • توسعه Ethereum 2.0 توسعه طولانی و پر پیچ و خمی بوده است. به همین ترتیب ، راه اندازی موفقیت آمیز فاز 0 آن یک پیروزی بزرگ برای پلتفرم پیشرو در قرارداد هوشمند است.
 • بیش از 1 میلیارد دلار ETH قبلاً در قرارداد سپرده گذاری Ethereum 2.0 قفل شده است – با پیشرفت زمان بیشتر انتظار می رود.
 • ETH قفل شده در Ethereum 2.0 برای مدت زمان طولانی برای فروش در بازار آزاد در دسترس نخواهد بود – چیزی که ممکن است بر پویایی بازار آلتکوین پیشرو تأثیر بگذارد.

PayPal رسماً وارد فضای رمزنگاری می شود – و آن را تأیید می کند

غول پرداخت PayPal سرانجام در ماه اکتبر وقتی این شرکت وارد بازار ارزهای رمزپایه شد اعلام کرد که خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده از طریق سیستم عامل ارائه می شود.

غذاهای کلیدی

 • خبر ورود PayPal به فضای ارزهای رمزپایه باعث افزایش قیمت در بازارها شد – BTC را از 12000 دلار عبور داد.
 • رقبای Fintech Revolut و Square’s Cash App احتمالاً نیروهای محرکه تصمیم PayPal برای ارائه خدمات کارگزاری رمزنگاری بودند..
 • پذیرش PayPal از BTC و سایر ارزهای رمزپایه یک گام اصلی به سمت تصویب جریان اصلی و اعتبار سنجی است.

PYPL در سال 2020 ارزیابی خود را به طرز چشمگیری افزایش داد. منبع: Google

نصف شدن بیت کوین با قیمت های جدید جدید در کل تاریخ دنبال می شود

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، بیت کوین در ماه مه سال جاری به نصف پاداش پاداش خود رسید – عرضه ثابت BTC تازه استخراج شده را به نصف کاهش داد. تا تاریخ 17 دسامبر ، ارز رمزپایه پیشرو در گذشته در تمام مبادلات جهانی قیمت قبلی خود را شکست و از آن زمان وارد کشف قیمت شده است.

غذاهای کلیدی

 • اگرچه رویداد نصف شدن بیت کوین به هیچ وجه غافلگیرکننده نبود ، اما همانطور که بسیاری انتظار داشتند ، با روند صعودی ارز اصلی رمزنگاری همزمان شد زیرا طرف عرضه به طور قابل توجهی کاهش یافت. در واقع ، یک سرمایه گذار به تنهایی شروع به خرید ماهانه BTC بیشتر از حد استخراج شده خود کرد.
 • با نگاهی به گذشته ، این واقعیت که BTC از یک سقوط مشهور و بازار خرس متعاقب آن در سال 2018 بهبود یافته است تا از بالای قبلی خود عبور کند "حباب" در تحکیم این ایده که بیت کوین برای ماندن در اینجا حضور دارد ، بسیار کمک خواهد کرد.

قیمت BTC در سال 2020 وارد بازار گاو نر جدید شد. منبع: OKEx

سرمایه گذاری نهادی رسماً وارد بازار BTC می شود

سال 2020 سالی است که با سرمایه گذاری نهادی در فضای ارزهای رمزپایه و در درجه اول ، BTC پر شده است.

گرچه این روند تا حد زیادی توسط سرمایه گذار مشهور کلان ، پل تودور جونز آغاز شد ، اما این واقعاً MicroStrategy بود که از طریق یک سری خریدهای جسورانه و عمومی BTC ، همه عناوین اصلی را به خود اختصاص داد. تا به امروز ، شرکت اطلاعات تجاری این کار را انجام داده است 70،470 BTC – تا زمان نوشتن این مقاله بیش از 1.6 میلیارد دلار – در ذخیره خزانه داری آن.

شرکت بیمه زندگی متقابل ماساچوست ، که 235 میلیارد دلار در حساب سرمایه گذاری عمومی خود دارد ، همچنین در ماه دسامبر 100 میلیون دلار از BTC خریداری کرد.

غذاهای کلیدی

 • کسانی که در سال 2018 بودند ، این احساس را به یاد می آورند که روزی سرمایه گذاران نهادی به بازار BTC می آیند. سال 2020 سال تحقق آنها بود و ممکن است حتی در سال 2021 بازیکنان پول بیشتری نیز وارد بازار شوند.
 • MicroStrategy’s BTC همه به طور متوسط ​​هر سکه 15964 دلار خریداری شد. با فرض اینکه قیمت ارز رمزپایه پیشرو مجدداً از این سطح بازدید نکند ، ممکن است استراتژی سرمایه گذاری شرکت به عنوان یکی از بهترین های تاریخ سرمایه گذاری کاهش یابد. با این حال ، اگر قیمت BTC به دلایلی پیش بینی نشده سقوط کند ، شرکت احتمالاً در آب گرم جدی قرار دارد.

قیمت سهام MicroStrategy به سرمایه گذاری BTC در سال جاری واکنش مثبتی نشان داد. منبع: گوگل

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me