banner
banner

راهپیمایی Bakkt به سمت راه اندازی تابستان برنامه Consumer ، در حالی که 300 میلیون دلار از سری B بسته می شود

300 میلیون دلار

در حالی که بازارهای رمزنگاری همچنان در حالت شلوغی به سر می برند ، چون جهان با تأثیرات مداوم COVID-19 سر و کار دارد ، یک شرکت حمل و نقل بدون فاز نیز وجود دارد. Bakkt ، ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتالی محبوب ، از موفقیت موفقیت آمیز سری B خود خبر داده است.

در این رویداد شرکت در مجموع 300 میلیون دلار از انواع سرمایه گذاران درآمد کسب کرد. این میزان جمع آوری شده آنها ، تا به امروز ، در حدود 500 میلیون دلار بین هر یک از افزایش های آنها است.

شركت كنندگان

در روند جمع آوری چنین مبلغ سنگینی ، Bakkt مشارکت شرکتهای مختلفی را در سری B خود مشاهده کرد. در زیر لیستی از شرکتهایی است که وعده Bakkt را مشاهده و مشاهده می کنند ، و تصمیم گرفتند اهداف خود را با لباس جوان هماهنگ کنند..

 • CMT دیجیتال
 • پانتره پایتخت
 • همکاران Goldfinch
 • M12
 • مبادله بین قاره ای (ICE)
 • PayU
 • گروه مشاوره بوستون

اگر این نام ها زنگی به صدا در بیاورند ، این ممکن است تا حدی به دلیل مشارکت آنها در سری اولیه Bakkt A باشد. با سرمایه گذاری دوم توسط چندین شرکت ، به نظر می رسد که Bakkt توانسته است تأثیر خوبی را برای همه شرکت کنندگان ایجاد کند ، زیرا آنها در طول عمر خود در یک بازار پر آشوب گشت زده اند.

برنامه مصرف کننده

برنامه مصرف کننده Bakkt که قرار است در تابستان سال 2020 راه اندازی شود ، چیزی بیش از کیف پول دیگری برای نگهداری دارایی های دیجیتال است. این برنامه چندین ویژگی را به همراه دارد که به آن امکان می دهد جدا از بسته باشد و تصویب جریان اصلی را فریب دهد.

Bakkt اظهار داشت که برنامه مبتنی بر 4 ویژگی اصلی است که به کاربر اجازه می دهد تا:

 1. انواع دارایی ها را که از رمزنگاری گرفته تا پول نقد ، امتیاز وفاداری و حتی جوایز درون بازی را در بر می گیرد ، جمع کنید.
 2. هر یک از این دارایی ها را به صورت یکپارچه به بیت کوین ، پول نقد و غیره تبدیل کنید
 3. تجارت برنامه دارایی رمزنگاری را به صورت ایمن پشتیبانی کنید
 4. پرداخت از طریق برنامه یا استفاده از “Bakkt Card”.

برای بسیاری ، کیف پول آنها پر از کارت های وفاداری است. کارتهایی که امتیاز وفاداری استفاده نشده دارند. مطمئن نیستید که باید از آن مایل های هوایی استفاده کنید؟ به سادگی آنها را با برنامه Bakkt پیوند دهید و از طریق ویژگی های ذکر شده در بالا به هر روشی که صلاح می دانید از آنها استفاده کنید.

اساساً ، کاری که برنامه Bakkt انجام می دهد حداکثر بهره وری و انعطاف پذیری برنامه های وفاداری و دارایی های دیجیتال است ، در حالی که یک خروجی برای بازخرید و استفاده از آنها فراهم می کند.

تفسیر

با اعلام خبر امروز ، مدیر عامل شرکت Bakkt ، مایک بلاندینا ، وقت گذاشت و هیجان خود را به اشتراک گذاشت. در بیانیه زیر دامنه آنچه شرکت طی 2 سال از زمان راه اندازی به دست آورده است ، لمس شد.

مایک بلاندینا ایالت ها,

“من از توانایی بالقوه ما برای باز کردن قفل تقریبا $ 1 تریلیون دلار دارایی دیجیتال هنگام راه اندازی برنامه Bakkt در تابستان امسال بسیار هیجان زده هستم. با تکمیل بودجه سری B ما و خرید اخیر Bridge2 Solutions ، Bakkt اکنون تیمی متشکل از 350 کارمند است و برنامه های بازپرداخت وفاداری را برای 7 موسسه 10 مالی برتر و بیش از 4500 برنامه وفاداری و مشوق از جمله دو مورد از بزرگترین برنامه های ایالات متحده تأمین می کند. خطوط هوایی ما این فرصت منحصر به فرد را داریم که از فناوری ، زیرساخت ها و شرکای تجاری خود برای استفاده از محصولات جدید و نوآورانه به بازار و گسترش دسترسی به اقتصاد جهانی استفاده می کنیم. “

مدیر عامل به مدیر عامل

با وجود اینکه فقط 2 سال پیش راه اندازی شده است و تاکنون موفقیت زیادی شناخته شده است ، Bakkt قبلاً شاهد تغییر محافظان بالای شرکت بوده است. این تغییر ارتقا recent اخیر مایک بلاندینا از CPO به مدیرعامل بود.

یادآوری این نکته مهم است که خروج کلی لوفلر به دلیل ناکافی بودن عملکرد نبود ، بلکه فرصتی بود که امکان استفاده از آن وجود نداشت – کرسی مجلس سنای ایالات متحده.

این فرصت برای مایک بلاندینا صرفاً یک شانس نبود. پس از ارتقا سطح ، شرکت مادر Bakkt ، ICE ، تجربه بزرگ او را به عنوان یک مزیت بزرگ یاد کرد.

مدیر عامل ICE ، جفری اسپراچر ، اظهار داشت,

“مایک به عنوان مدیرعامل ، جهت استراتژیک ، محصولات پرداخت و بازارهای Bakkt و همچنین نظارت بر عملکرد نظارتی و مالی شرکت را ترسیم خواهد کرد … بیش از 25 سال تجربه وی در پرداخت در سراسر محصول ، مهندسی ، استراتژی و عملیات همچنان خدمت خواهد کرد ما خوب است. “

چراغ امید

وقتی Bakkt برای اولین بار در سال 2018 راه اندازی شد ، در زمان تاریکی در دنیای رمزنگاری / بلاکچین بود. کل صنعت در میان آنچه که به عنوان “زمستان رمزنگاری” شناخته شد ، بود. ورود آنها به این بخش بسیار منشعب شده بود ، و نشان دهنده چراغ امیدواری برای اتفاقاتی است که در ماه های منتهی به راه اندازی.

سریع به سال 2020 می رود و Bakkt یک بار دیگر از طریق برنامه مصرف کننده مورد انتظار خود ، بارقه ای از امید را برای آینده فراهم می کند. این امیدواری شاید بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز باشد ، زیرا عدم اطمینان ، نه تنها تلاش های رمزنگاری و بلاکچین ، بلکه بازار سهام بطور کلی وجود دارد. عدم اطمینان که به نظر می رسد در حالی که بازارها با بیماری همه گیر جهانی COVID-19 سر و کار دارند ، باقی بماند.

پیشرفت های عمده توسط یک شرکت بزرگ که در دوره های تاریک بازار سرکوب شده انجام می شود. امیدواریم که انتشار برنامه مصرف کننده در تابستان امسال بیش از انتظارات باشد.

باکت

باکت در سال 2018 تاسیس شد ، یک شرکت تابعه از بورس بین قاره ای است که در خارج از آتلانتا ، جورجیا فعالیت می کند. مهمتر از همه ، تیم در Bakkt در تلاش هستند تا راه حل های مربوط به دارایی های دیجیتالی را توسعه دهند. این راه حل ها از قراردادهای آتی ، برنامه مصرف کننده در آینده و موارد دیگر شامل می شود.

مدیر عامل شرکت ، مایک بلاندینا ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

در سایر خبرها

در حالی که انگیزه هر یک از شرکت ها متفاوت است ، Bakkt موفقیت موفقیت آمیز خود را با افراد دیگری تقسیم می کند تا همین کار را در ماه های اخیر انجام دهند. مقالات زیر جزئیات برخی از این رویدادها را نشان می دهد ، شرکت هایی که امیدوار کننده هستند میلیون ها دلار سرمایه گذاری ، از 5 میلیون دلار تا 200 میلیون دلار ، انجام می دهند.

در حالی که میزبان یک سریال موفق A هستید ، Horizon Globex تیم را متزلزل می کند

Securrency در طول سری A موفق به 17.75 میلیون دلار می رسد

Ripple پس از 200 میلیون دلار سری C ، 10 میلیارد دلار ارزیابی می کند

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me