banner
banner

Bitcoins Tokenized ، Exchange Under Fire و TRX به عنوان یک امنیت: اخبار رمزنگاری هفته

OKEx Insights پنج خبر برتر رمزنگاری هفته گذشته را ارائه می دهد.

Bittrex و Poloniex به پرونده قضایی علیه Bitfinex و Tether اضافه شدند

صرافی های رمزنگاری Bittrex و Poloniex به آنها اضافه شده است یک دعوی دعوی اصلاح شده طبق عمل علیه Bitfinex ، Tether و نهادهای وابسته.

این دادخواست ، در ابتدا در اکتبر 2019 تشکیل شد و این هفته به روز شد ، ادعا می کند که Bitfinex و Tether با تورم قیمت ها از طریق تاکتیک های جعلی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده را دستکاری کردند. همانطور که در شکایت رسمی توضیح داده شده است:

“در حقیقت ، Tether میلیاردها دلار USDT برای خود صادر کرد که هیچ پشتوانه دلار آمریكایی ندارد – به سادگی USDT را از هوا ایجاد می كند. Tether این واقعیت را با “فروش” USDT تازه صادر شده به Bitfinex ، یک مبادله رمزنگاری که به طور مخفیانه متعلق به همان افراد مالک و اداره کننده Tether بود ، پنهان کرد. از آنجا که Bitfinex و Tether اساساً یکسان بودند ، Tether به سادگی می توانست USDT تازه صادر شده را به حساب خود در Bitfinex منتقل کند بدون اینکه دلار آمریکا در ازای آن دریافت کند ، همانطور که از مشتریان واقعی خواسته شد. “

در همین حال ، Bittrex و Poloniex ادعا می شوند که آگاهانه با انتقال مبالغ زیادی از tethers بدون پشتوانه آگاهانه در طرح چاپ USDT شرکت کرده اند..

غذاهای کلیدی

 • Tether با جنجال بیگانه نیست و در حال حاضر درگیر جنگ حقوقی با دادستان کل نیویورک است. این خبر فقط به آتش سوخت می دهد.
 • دادخواست اصلاحیه طبقاتی علیه Tether و شرکتهای وابسته در حال رشد است ، با مبادلات جدید به عنوان متهمان اضافه می شود. احتمال اضافه شدن سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده ممکن است وجود داشته باشد.
 • اگر دادخواست پیروز شود ، بدون شک موج شوک در کل صنعت احساس می شود و قیمت بیت کوین احتمالاً واکنش منفی نشان می دهد.

بیت کوین های توکن شده در Ethereum بیش از Lightning و Liquid است

وقتی صحبت از معاملات خارج از زنجیره بیت کوین می شود ، در حال حاضر پروژه های مبتنی بر Ethereum مانند WBTC و imBTC محبوب ترین گزینه ها هستند – در راس پروژه های مشهور مبتنی بر بیت کوین مانند Lightning Network و Liquid.

همانطور که توسط CoinDesk گزارش شده ، وجود دارد 70 درصد بیت کوین بیشتری در این پروژه های Ethereum نسبت به زنجیره های جانبی بیت کوین ذکر شده در بالا وجود دارد. علاوه بر این ، عرضه بیت کوین توکن شده در سال 2020 330 درصد رشد کرده است.

نمودار ارزش کل قفل شده در WBTC. منبع: نبض DeFi

غذاهای کلیدی

 • گزینه های بیشتر برای معاملات خارج از زنجیره بیت کوین گزینه های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و این امر پذیرش را تسهیل می کند.
 • تنوع موارد استفاده Ethereum با افزایش تعداد بیت کوین های توکن شده نشان داده شده است. دلیل آن این است که ما همچنان شاهد رشد موارد استفاده خواهیم بود.

“مامان Crypto” هستر پیرس نامزد دومین دوره SEC است

هستر پیرس ، که توسط برخی در Crypto به دلیل حمایت از صنعت به عنوان “مادر Crypto” شناخته می شود – نامزد شده برای دوره دوم عضویت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تا سال 2025.

پیرس در طول تاریخ بوده است یک طرفدار قوی فناوری بلاکچین و مخالف موضع سختگیرانه SEC درمورد ارزهای رمزنگاری شده.

غذاهای کلیدی

 • پیرس تنها عضو SEC بوده است که مخالفت خود را با رد درخواست Bitcoin ETF اعلام کرده است. در صورت تصویب دوره دوم وی ، احتمالاً مشاهده چنین صندوق قابل معامله در بورس ، حداقل آسیب دیده نیست.
 • پیرس همچنین برای تنظیم خود و یک بندر امن از SEC برای پروژه هایی با رمزهای غیرمتمرکز بحث کرده است.

یوروپول ابزار حفظ حریم خصوصی بیت کوین را به عنوان کیف پول Wasabi معرفی می کند

گزارش شده است که یورپول کیف پول بیت کوین منبع باز ، واسابی ، متمرکز بر حریم خصوصی را هدف قرار داده است.

این خبر ابتدا توسط CoinDesk پس از گزارش “فقط اجرای قانون” از سوی آژانس اجرای قانون اتحادیه اروپا در مورد کیف پول در تلگرام درز کرده است. بعداً این نشت توسط دپارتمان مطبوعاتی یوروپل تأیید شد.

Europol’s European Crime Crime Cyber ​​(EC3) داده های Chainalysis ، پیشرو در تجزیه و تحلیل بلاکچین در فضا را ذکر کرد. در این گزارش آمده است:

“طبق [Chainalysis] ، طی سه هفته گذشته ، BTC به مبلغ نزدیک به 50 میلیون دلار به واسابی سپرده شد که تقریبا 30٪ از بازارهای تاریک وب است. این نسبتاً قابل توجهی است ، با توجه به تاریکی معاملات وب که تنها 1٪ از کل معاملات را تخمین زده اند. “

غذاهای کلیدی

 • اگرچه لزوماً نتیجه خاصی از جانب یوروپول نیست ، اما این گزارش به وضوح نشان می دهد که چگونه ابزارهای حفظ حریم خصوصی بیت کوین در رادار اجرای قانون قرار دارند.
 • ابزارهای رازداری اطلاعات مربوط به دفتر عمومی توزیع شده بیت کوین را پنهان می کند ، اما ممکن است تنظیم کننده ها وارد عمل شوند.

شورای صنعت می گوید TRON TRX کاملاً شبیه امنیت است

شورای رتبه بندی Crypto (CRC) بر اساس لیست رتبه بندی اواسط آوریل که توسط بلوک.

گزارش شده است که لیست رتبه بندی منتشر نشده مورد نظر به هر رمز 4.75 از 5.00 امتیاز اختصاص می دهد ، به این معنی که آنها به شدت به اوراق بهادار شباهت دارند.

غذاهای کلیدی

 • CRC توسط Coinbase ، Circle ، Genesis Capital و سایر شرکتهای رمزآلود مشهور تأسیس شد تا وضوح نظارتی پیرامون ارزهای رمزپایه را فراهم کند. بنابراین ، ارزیابی آن به این معنا نیست که TRX و دیگران در واقع از نظر ناظران اوراق بهادار هستند – فقط این که شورا تشخیص داده است که آنها شبیه آنها هستند.
 • اگر SEC بخواهد فرضیه ای به ارزیابی CRC توجه کند ، اکوسیستم های Tron ، Nervos و Polkadot احتمالاً تجربه پرفراز و نشیبی را تجربه می کنند.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me