banner
banner

راهنمای بررسی کاربر BlockFi: Crypto Loans و Crypto بهره

بررسی BlockFi

BlockFi ، با حساب های بهره رمزنگاری شده و وام های پشتیبانی شده توسط رمزنگاری ، یک سیستم مدیریت ثروت رمزنگاری است که به شما امکان می دهد با رمزنگاری پس انداز کنید ، درآمد کسب کنید و وام بگیرید..

محصولات BlockFi که به صورت آنلاین در BlockFi.com یافت می شوند ، حساب های رمزنگاری با بهره بالا و سیستم اعتباری کم هزینه را ارائه می دهند که در آن می توانید از دارایی های ارز رمزنگاری شده خود سود کسب کنید و یا با قفل کردن رمزنگاری به عنوان وثیقه دلار دلار وام بگیرید..

BlockFi چیست?

برای دارندگان ارزهای رمزپایه در عرصه نوظهور مالی غیرمتمرکز ، بیش از یک راه برای پوستی گربه در هنگام سرمایه گذاری وجود دارد. اولین و متداول ترین آنها صرفاً خرید و نگهداری یک یا چند دارایی دیجیتال به عنوان بخشی از نمونه کارهای سرمایه گذاری بلند مدت است.

اما یکی دیگر از اینها در دسترس قرار دادن همین دارایی ها به عنوان بخشی از مجموعه وسیع سرمایه است. برای چه هدف؟ برای وام گیرندگان برای وام گرفتن و ارائه وثیقه / بازپرداخت به سمت. روش دوم در حال تبدیل شدن به روشی است که به طور فزاینده ای برای صاحبان در نظر گرفته می شود تا اطمینان حاصل کنند که هنگام نگه داشتن رمزنگاری وقت آنها تلف نمی شود.

و با توجه به این واقعیت که برخی از اینها به سمت انعطاف پذیری و نرخ بهره رقابتی تمایل دارند ، جای تعجب نیست که در حال جلب توجه هستند. یکی از محبوب ترین آنها BlockFi است که منشا آن تمایل به ارائه سطح بالاتری از پیچیدگی به محصولات و خدمات مالی برای افراد در اقتصاد بلاکچین است..

“برای سالها ، سرمایه گذاران رمزنگاری به محصولات اساسی مالی در اکوسیستم بلاکچین دسترسی نداشته اند. BlockFi با دسترسی به حساب های رمزنگاری با بهره بالا و محصولات اعتباری کم هزینه برای مشتریان در سراسر جهان این شکاف را از بین می برد. “

با یک نقطه فروش اولیه از این قبیل ، منطقی است که ما به عنوان یکی از لیست های در حال رشد فرصت های سرمایه گذاری برای افراد بیت کوین و علاقه مندان به رمزنگاری ، به وام ها و پیشنهادات BlockFi بپردازیم..

همه چیزهایی را که باید در مورد BlockFi و حساب های پس انداز رمزپایه و حساب های پس انداز آن بدانید امروز در بررسی ما بیابید.

وامهای BlockFi Crypto-Backed نمای کلی حساب بهره

حساب blockfi-crypto-بهره

از اکتبر 2019 ، BlockFi ادعا می کند سرمایه گذاران می توانند با واریز پول به حساب بهره BlockFi (BIA) خود ، سالانه تا 8.6 درصد درآمد کسب کنند. شما بابت سود Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) و دلار جوزا (GUSD) سود ماهانه خود را پرداخت می کنید.

همچنین می توانید از طریق BlockFi وام بگیرید. فقط رمزنگاری (BTC ، ETH یا LTC) را در سیستم عامل قفل کنید ، به 50٪ از ارزش آن رمزنگاری دسترسی پیدا کنید ، سپس نرخ بهره 4.5٪ را پرداخت کنید. می توانید برای هر چیزی از خانه به اتومبیل گرفته تا مشاغل پول وام بگیرید.

وامهای پشتیبانی شده توسط بلاک رمزنگاری شده

ارز رمزپایه در حال بلوغ و جریان اصلی شدن است. ما در حال مشاهده ظهور زیرساخت های بانکی مدرن در فضای رمزنگاری هستیم. چند سال پیش ، یک حساب پس انداز رمزنگاری تنظیم شده دیوانه به نظر می رسید. امروز ، این فقط یک روش دیگر برای سرمایه گذاران است تا منابع رمزنگاری شده خود را به حداکثر برسانند.

امروز ، BlockFi ادعا می کند که اولین و تنها حساب رمزنگاری سودآور در جهان است که سود کاملی را ارائه می دهد. این شرکت در شهر نیویورک مستقر است اما آدرس تجاری خود را در شهر جرسی ، نیوجرسی حفظ کرده است. BlockFi در آگوست 2017 راه اندازی شد.

با تأسیس در سال 2017 ، BlockFi با انگیزه ارائه خدمات مالی بیشتر و موارد استفاده واقعی برای دنیای ارزهای رمزپایه شروع به کار کرد. این شرکت که توسط Zac Prince تاسیس شده است ثابت کرده است که در یک بازه زمانی کوتاه یک چشم انداز موفق برای مشتریان و سرمایه گذاران است.

به عنوان مثال ، در آگوست سال 2019 ، این شرکت موفق به جمع آوری سرمایه از سری A با کمک بیش از 18.3 میلیون دلار Valar Ventures و در آن زمان تنها 40 نفر پرسنل متشکل از کفش شد. این دور از بودجه همچنین شامل پشتیبانی زیادی از سرمایه گذاران و حامیان بعدی ، از جمله موارد زیر بود:

“Winklevoss Capital ، Galaxy Digital ، ConsenSys Ventures ، Akuna Capital ، Avon Ventures ، Susquehanna ، CMT Digital ، Morgan Creek و PJC” با توجه به تیم BlockFi.

از این لیست گسترده سرمایه گذاران کاملاً واضح است که آنها با چشم اندازهایی که به طور کلی چشم انداز BlockFi به دنبال دارد شیفته آنها می شود. طبق وب سایت ، این چشم انداز با تعداد زیادی مورد استفاده و محتوای همیشه سبز برای سرمایه گذاران جدید و فعلی همراه است.

با یک نگاه سریع به گذشته ، اکنون BlockFi کجاست؟ در حال حاضر ، راه حل هایی برای کاربران ارائه می دهد که شامل حساب های Crypto بهره و وام های پشتیبان Crypto می باشد ، که با جزئیات بیشتری به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های BlockFi

راهنمای کاربر BlockFi

ویژگی های اصلی BlockFi شامل همه موارد زیر است:

حسابهای رمزنگاری با بهره بالا: به BTC ، ETH و GUSD خود علاقه مند شوید. فقط وجوه خود را به BlockFi واریز کنید ، سپس سود سالانه 8٪ که ماهانه ترکیب می شود را کسب کنید.

محصولات اعتباری ارزان قیمت: از طریق BlockFi با نرخ 4.5٪ وام بگیرید. شما وجوه را در سیستم عامل قفل می کنید ، سپس تا 50٪ ارزش آن رمزنگاری وام دریافت می کنید.

پشتیبانی از سه ارز رمزنگاری شده: BlockFi از سپرده های بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) و دلار جوزا (GUSD) (برای حساب های پس انداز) و وثیقه BTC ، ETH یا LTC برای وام ها پشتیبانی می کند..

از دریافت مالیات از سودهای رمزنگاری اجتناب کنید: اگر امروز رمزنگاری خود را می فروشید ، می توانید بلافاصله به پول نقد دسترسی پیدا کنید. با این حال ، در اینجا پیامدهای مالیاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، شما باید مالیات بر سود سرمایه را بپردازید ، زیرا IRS ارز رمزنگاری شده را به عنوان دارایی در نظر می گیرد. BlockFi به عنوان یکی از دلایل قفل کردن بودجه به سیستم عامل ، بر مزایای مالیاتی خود تأکید می کند.

برنامه های بازپرداخت انعطاف پذیر: برنامه های بازپرداخت BlockFi انعطاف پذیر است و می تواند برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد مشتریان سفارشی شود. پس از دریافت دلار آمریكا در حساب بانكی خود ، باید قبل از استفاده از بازپرداخت نهایی ، وام ماهانه را برای پرداخت كل وام با استفاده از BTC یا ETH پرداخت كنید..

ماشین حساب وام آسان: BlockFi دارای یک ماشین حساب وام است که به راحتی می توانید میزان وثیقه مورد نیاز ارز رمزنگاری شده خود را ببینید..

روند درخواست سریع: BlockFi دارای روند کاربردی سریع و آسان است. کاربران می توانند شرایط وام مورد نظر خود را مشخص کرده و درخواست خود را ارائه دهند. BlockFi در طی چند ساعت به بیشتر کاربران پاسخ می دهد. BlockFi برای اطمینان از اینکه شما معیارهای صلاحیت وام آنها را تصویب کرده اید ، بررسی می کند.

بدون چک اعتباری: BlockFi از امتیاز اعتبار شما برای محاسبه شرایط وام استفاده نمی کند. در واقع ، BlockFi حتی یک چک اعتباری سخت یا نرم انجام نمی دهد ، به این معنی که گرفتن وام با BlockFi به هیچ وجه بر امتیاز اعتبار شما تأثیر نمی گذارد.

حداقل سپرده یا هزینه: BlockFi در ابتدا با حداقل سپرده 0.5 BTC ، 25 ETH یا 2500 دلار آمریکا راه اندازی شد. در سپتامبر 2019 ، این شرکت این الزامات را کنار گذاشت و دیگر هزینه ای دریافت نمی کند.

مجازات های برداشت زودهنگام: حساب BlockFi بهره (BIA) حداکثر یک بار برداشت در ماه ارائه می دهد. مجازات انصراف زودهنگام وجود ندارد.

حساب های پس انداز موجود در سراسر جهان: حساب های پس انداز BlockFi برای سرمایه گذاران بیش از 18 سال در سراسر جهان در دسترس است ایالات متحده.

فقط سود پرداخت کنید: BlockFi فقط از شما می خواهد سود وام خود را پرداخت کنید. سپس ، شما اصل خود را در پایان وام پرداخت می کنید.

بازپرداخت یا پایان وام پس از دوره: پس از 12 ماه ، می توانید وام خود را با نرخ فعلی مجدداً تأمین کنید یا اصل پول خود را پرداخت کرده و وام خود را پایان دهید.

برای هر چیزی پول وام بگیرید: BlockFi به شما امکان می دهد برای هر چیزی از اتومبیل گرفته تا کارت اعتباری گرفته تا خانه پول وام بگیرید. یک وام دهنده سنتی ممکن است امتیاز اعتبار و برنامه تجاری شما را تجزیه و تحلیل کند. با این حال BlockFi به شما امکان می دهد برای هر چیزی که دوست دارید پول قرض کنید. تا زمانی که وثیقه داشته باشید ، می توانید حداکثر 50٪ از ارزش دارایی های رمزنگاری شده خود را وام بگیرید.

مشمول محافظت از FDIC یا SIPC نیست: وقتی پول شما در یک بانک سنتی آمریکایی است ، این پول توسط شرکت بیمه سپرده فدرال محافظت می شود. اگر بانک این پول را از دست بدهد یا ورشکست شود ، FDIC تا سقف مشخصی به شما بازپرداخت می کند. BlockFi از همان محافظت ها برخوردار نیست.

BlockFi چگونه کار می کند?

BlockFi در حال حاضر سالانه حدود 8 تا 9 درصد سود ماهانه پرداخت می کند. چگونه این شرکت نرخ بهره را اینگونه اعطا می کند?

BlockFi به هر کسی که بخواهد رمزنگاری را قفل کند وام هایی با پشتوانه رمزنگاری اعطا می کند. وام ها با حداکثر LTV اولیه 50٪ تعلق می گیرد. به این معنی که اگر 1 BTC را با قیمت فعلی 8000 دلار برای هر BTC در سیستم عامل قفل کنید ، می توانید حداکثر 4000 دلار وام دریافت کنید.

نرخ بهره از 4.5 درصد شروع می شود. وام 12 ماه طول می کشد. گزینه ای برای پیش پرداخت یا بازپرداخت وام در پایان دوره شما وجود دارد.

برای انجام هر کاری می توانید از وام پشتیبان رمزنگاری استفاده کنید – برای مثال مانده کارت اعتباری خود را پرداخت کنید یا خانه ای بخرید. BlockFi همچنین ادعا می کند مشاغل از خدمات وام دهی خود برای تأمین مالی و گسترش حقوق و دستمزد استفاده کرده اند. به علاوه ، وام گرفتن از دارایی های رمزنگاری شده شما به جای فروش ، مزایای مالیاتی خاصی دارد.

برخی از موارد استفاده شده برای BlockFi با توجه به وب سایت رسمی شامل:

  • سود مشترک Beld و ETH خود را بدست آورید
  • با گرفتن وام مسکن با BlockFi از بیت کوین برای خرید خانه استفاده کنید
  • با گرفتن وام خودکار با BlockFi ، یک ماشین با رمزنگاری خریداری کنید
  • با وام سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنید
  • بدهی کارت اعتباری را با رمزنگاری پرداخت کنید
  • صندوق توسعه مشاغل یا حقوق و دستمزد با استفاده از رمزنگاری

از نظر قانونی ، BlockFi به عنوان یک وام دهنده غیر بانکی با وثیقه طبقه بندی می شود که وام های دلار آمریکا را پشتیبانی می کند و دارای دارایی های رمزپایه است. این سازمان طبق ماده 9 قانون تجارت یکنواخت (UCC) فعالیت می کند و BlockFi بیانیه های مالی UCC-1 را با هر یک از ایالات وام گیرنده خود ثبت می کند (این شرکت در حال حاضر در حدود 35 ایالت ایالات متحده فعالیت می کند).

موارد استفاده از وام blockfi-کسب و کار-وام

همه وجوه با Gemini ، صرافی مجاز رمزنگاری و متولی ثبت شده نیز در شهر نیویورک نگهداری می شود. وام ها به حساب بانکی مشتریان به دلار آمریکا صادر می شوند. BlockFi همچنین برای مدیریت قراردادهای وام و بازپرداخت ها با سرویس دهنده وام شخص ثالث Scratch همکاری کرده است.

چه اتفاقی می افتد اگر مشتری پیش فرض پرداخت ها را انجام دهد؟ در صورت سقوط قیمت رمزنگاری چه اتفاقی می افتد؟ در این شرایط ، BlockFi می تواند مقدار معادل ارز رمزنگاری شده مورد نیاز برای پرداخت بقیه وام را در اختیار داشته باشد. به یاد داشته باشید: وام گیرندگان موظفند دو برابر مقدار وام مورد نظر خود رمزنگاری را قفل کنند.

وامهای مسدود شده با پشتوانه ارز رمزنگاری شده

همانطور که گفته شد ، دو سرویس خاص وجود دارد که تیم BlockFi برای کاربران خود ارائه می دهد – حساب BlockFi بهره و وام های پشتیبانی شده Crypto. برای شروع ، بیایید با وام های رمزنگاری BlockFi شروع کنیم ، سپس نگاهی خواهیم داشت به حساب های بهره ، شروع کار آسان است و اینکه چگونه آنها در برابر برخی از خدمات معاصر موجود در آن رقابت می کنند.

چگونه می توان با BlockFi وام گرفت

گرفتن وام با BlockFi ساده است. اول ، شما باید سه شرط اساسی را داشته باشید:

  • حداقل 15000 دلار دارایی رمزنگاری شده
  • عدم دارایی در دارایی ها (از جمله ضمانت های مالیاتی)
  • بدون ورشکستگی

پس از تأیید این شرایط ، می توانید باقیمانده برنامه وام BlockFi خود را ادامه دهید:

مرحله 1) به BlockFi.com مراجعه کرده و در https://app.blockfi.com/signup حساب ایجاد کنید

blockfi-ایجاد-حساب

گام 2) روی تب Loan کلیک کنید

مرحله 3) با ارائه مشخصات شخصی ، اطلاعات تأمین اجتماعی و سابقه مالی خود ، روی اعمال کلیک کنید و تأیید KYC / AML را کامل کنید

مرحله 4) وام خود را بررسی کنید و قرارداد وام را امضا کنید

مرحله 5) وثیقه را به کیف پول ذخیره سازی امن BlockFi منتقل کنید

مرحله 6) چند ساعت صبر کنید تا BlockFi درخواست شما را تأیید کند

مرحله 7) وام را در همان روز با دلار آمریکا از طریق انتقال وجه به حساب بانکی خود (یا از طریق Bitcoin به آدرس کیف پول مورد نظر خود دریافت کنید) دریافت کنید

مرحله 8) با استفاده از دلار آمریکا ، BTC ، ETH یا LTC شروع به پرداخت فقط بهره کنید

مرحله 9) مبلغ اصلی را در پایان دوره با یک پرداخت پرداخت کنید و یا با نرخ های فعلی مجدداً سرمایه گذاری کنید

blockfi-بهره-حساب-مزایا

برای کسانی که می خواهند از طریق استفاده از حساب اختصاصی BlockFi وام دریافت کنند ، ما از انواع شرایط ، ارزهای موجود به عنوان پیش پرداخت برای وثیقه و نسبت های وام به ارزش برخوردار خواهیم بود..

برای شروع ، نوع انعطاف پذیری کاربران تقریباً در همان سطح است که از حساب های مبتنی بر بهره مشاهده می کنیم. در مقابل ، کاربران می توانند وثیقه ای از Ethereum ، Bitcoin و Litecoin بدهند که اگرچه محدود است ، اما اجازه می دهد برخی از رمزنگاری های محبوب تر به عنوان وسیله ای برای وام گرفتن در برابر ارزش آنها ارائه شود..

اما همین وام ها برای دارندگان رمزنگاری متوسط ​​نیست. دلیل این امر به دلیل ثابت بودن نسبت وام به ارزش در 50٪ است. در نتیجه ، کاربران برای تأمین این وام باید مقدار قابل توجهی رمزنگاری ارائه دهند.

به عنوان مثال ، اگر می خواستید با 10 هزار دلار وام بپردازید و از Litecoin ، Ethereum یا Bitcoin استفاده کنید ، هرکدام LTV 50٪ دارند ، به این معنی که شما باید به ترتیب 2.5 BTC ، 115.05 ETH یا 372.72 LTC تهیه کنید..

در حالی که این امر باعث می شود افراد برای افراد متوسط ​​کمی کمتر در دسترس باشند ، از همین حساب های وام رمزنگاری می توان برای همه کارها از راه اندازی کسب و کار ، پرداخت بدهی ، تأمین وام مسکن و غیره استفاده کرد..

دقیقاً مانند شروع یک حساب بهره ، تهیه یک درخواست وام ساده است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که دقیقاً چه چیزی را می خواهید وام بگیرید ، مشخص کنید که آدرس موردنظر خود را برای پرداخت وثیقه رمزنگاری در آن پرداخت کنید ، اطلاعات بانکی خود را وارد کنید ، امضا کنید سند و منتظر تأیید است که ممکن است چند روز طول بکشد.

در حالی که پیمایش رابط کاربری بسیار ساده است ، مسئله ای که متوجه خواهید شد این است که شرایط بازپرداخت وام به راحتی برای کاربر مشخص نیست ، اگر می خواهید چنین چیزی را بدانید ، می تواند محل اختلاف باشد. از قبل.

برای کسانی که علاقه مند هستند به جنبه حقوقی این نوع وام ها نگاهی بیندازند ، می توانید به یکی از پیش نویس اسناد وام از BlockFi نگاهی بیندازید اینجا.

حتما وب سایت BlockFi و طیف وسیعی از محصولات را به درستی بررسی کنید اینجا.

نحوه درخواست برای حساب BlockFi بهره (BIA)

حساب علاقه BlockFi برای هر فرد بالای 18 سال که در بیشتر مناطق جهان زندگی می کند در دسترس است. اگر در نیویورک ، کانکتیکات یا واشنگتن زندگی می کنید یا در اتحادیه اروپا زندگی می کنید نمی توانید برای BIA ثبت نام کنید. در صورت اقامت در کشوری که توسط ایالات متحده مورد تحریم قرار گرفته یا در لیست های دیده بان باشید ، همچنین نمی توانید ثبت نام کنید. پس از تأیید اینکه این شرایط را برآورده می کنید ، می توانید مراحل ثبت نام را ادامه دهید:

مرحله 1) در https://app.blockfi.com/signup حساب ایجاد کنید

blockfi-ایجاد-حساب

گام 2) روی برگه سپرده کلیک کنید

مرحله 3) مراحل درخواست را تکمیل کنید و اطلاعات KYC / AML را تأیید کنید

مرحله 4) BTC ، ETH یا GUSD را به کیف پول ذخیره سازی امن BlockFi منتقل کنید

مرحله 5) پرداخت سود ماهانه موجودی خود را دریافت کنید

این تیم مبلغ حساب بهره خود را برای کاربران خود در وب سایت خلاصه می کند:

“حساب BlockFi بهره (BIA) به شما امکان می دهد سودهای مرکب از بیت کوین ، اتر و GUSD خود را بدست آورید. نگران نباشید ، رمزنگاری خود را در BlockFi ذخیره کنید و سود پرداختی هر ماه به بیت کوین ، اتر و دلار جوزا را بدست آورید. “

تقریباً مانند سایر حساب های موجود ، کاربران می توانند ارزهای رمزپایه انتخابی خود را برای باز کردن سود مرکب سالانه برای هر مقدار که در حساب دارند ، واریز کنند..

با یک حساب مانند این ، ما آن را در چند زمینه ارزیابی خواهیم کرد: انواع رمزنگاری هایی که می توانید سپرده گذاری کنید ، نرخ سود مرکب آن و چگونگی راه اندازی آسان حساب از جمله انعطاف پذیری انتقال دارایی به داخل و خارج از حساب.

در اولین مانع ، BlockFi تنوع چندانی برای انواع دارایی های دیجیتالی که کاربران می توانند سرمایه گذاری کنند فراهم نمی کند.

طبق وب سایت ، فقط سه دارایی در دسترس است – این دارایی ها GUSD ، بیت کوین و Ethereum هستند.

در حالی که اگر تازه وارد فضا شوید ، این موارد ساده می شود. برای کسانی که قبلاً سهم عمده آنها از رمزپایه های اصلی و altcoins بوده است ، دومی تنها می تواند درصدی از دارایی های خود را به دست آورد.. سپرده blockfi-bitcoin

جنبه مثبت محدودیت نسبتاً زیاد این است که یک رابط کاربری کاملاً واضح و آسان برای کاربران فراهم می کند.

به آنها اجازه می دهد ببینند دقیقاً چه چیزی در حساب خود دارند ، چه میزان سود کسب کرده اند و چه نوع معامله ای انجام شده است.

همراه با این رابط تمیز ، کل روند برداشت و واریز با این حساب ها نیز نسبتاً سریع است.

blockfi-remove-bitcoin

کاربران فقط باید روی واریز کلیک کنند ، آدرس کیف پول را کپی کنند و مبلغ مورد نظر را برای اضافه کردن به کل حساب در حال اجرا ارسال کنند.

در همین حال ، برای برداشت ، فقط مبلغی را که می خواهید خارج کنید انتخاب می کنید ، آدرس کیف پول خود را اضافه می کنید و کارتان تمام می شود.

این سهولت هم برای برداشت و هم برای سپرده گذاری چیزی است که در مقایسه با سایر حساب های مبتنی بر بهره موجود در آن ، به عنوان یک مزیت مشخص محسوب می شود.

برخی از آنها شما را در برخی از تعهدات ماهانه برای نرخ بهره بهتر قرار می دهند که اگرچه برای کسب درآمد اضافی مناسب است ، اما برخی از استقلال را از بین می برد.

با انعطاف پذیری و سهولت استفاده برای کاربران ، عملکرد آن در مقایسه با سایر خدمات موجود از نظر نرخ بهره چگونه است؟ در مقایسه بسیار خوب است.

BlockFi نرخ بهره سالانه ثابت برای هر سه دارایی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، بیت کوین یکی از بهترین نرخ های موجود را ارائه می دهد (6.3 in در مقایسه با سانتیگراد – در حال حاضر 5.06 – – و Crypto.com – 4)) همراه با GUSD ، که در مقایسه با سطح در حال کاهش در هر دو درجه سانتیگراد که قبلاً ذکر شده ، 8.6٪ است ، در حالیکه نرخ Stablecoin در 2 ماه گذشته کاهش یافته است.

همین مورد در مورد Ethereum وجود دارد که برای کاربران BlockFi با نرخ 4.1٪ ثابت مانده است ، در حالیکه سانتیگراد در 3.5٪ و Crypto.com با 3٪ ثابت است..

یکی از مواردی که باید به خاطر بسپارید این واقعیت است که این سیستم عامل های دیگر به کاربران نیاز دارند تا برای باز کردن نرخ بهره بهتر ، مقدار مشخصی از سیستم عامل ها را با یک رمز / ثانیه منحصر به فرد نگه دارند..

اگرچه این مزایای خالصی را برای کاربران فراهم می کند ، اما سطح اضافی مورد نیاز کاربر را به ویژه برای سیستم عامل مانند Crypto.com اضافه می کند ، که برای باز کردن قفل این مزایا نیاز به سهام بیش از 1500 دلار است..

با در نظر گرفتن این واقعیت که برخی از کاربران صاحبان اصلی نیستند تا جایی که سرمایه گذاری در برنامه های کاربردی ویژه برنامه کار ساده ای نیست ، BlockFi ارائه این نرخ های بهره از همان ابتدا یک مزیت عمده است.

درباره شرکت BlockFi Crypto

BlockFi توسط Zac Prince (مدیر عامل و بنیانگذار) هدایت می شود. قبل از راه اندازی BlockFi ، پرینس بخشی از دو خرید موفق بود ، از جمله Admeld (خریداری شده توسط Google) و Sociomantic (خریداری DunnHumby). از نظر تجربه بانکی ، پرینس تیم های توسعه تجارت را در Orchard Platform ، یک فروشنده دلال و RIA در بخش وام آنلاین و Zibby ، وام دهنده مصرف کننده آنلاین هدایت کرد..

تیم رهبری blockfi-شرکت

سایر اعضای لیست شده BlockFi شامل Flori Marquez (بنیانگذار و معاون رشد) ، Rene van Kesteren (رئیس ریسک) و Mahesh Paolini-Subramanya (CTO).

دفتر مرکزی BlockFi در شهر جرسی ، نیوجرسی قرار دارد. می توانید آدرس و اطلاعات تماس را مشاهده کنید برای شرکت در اینجا.

از زمان راه اندازی در آگوست 2017 ، BlockFi بیش از 60 میلیون دلار بودجه از طریق چهار دور سرمایه گذاری جمع آوری کرده است. آخرین دور در دسامبر 2018 برگزار شد. سرمایه گذاری ها از نام های برجسته ای مانند ConsenSys Ventures ، Kenetic Capital ، SoFi ، Galaxy Digital (با مدیریت مایک نووگراتز) و Morgan Creek Capital (با مدیریت آنتونی پمپلیانو) انجام شده است..

در حالی که این یک نوع جالب از خلاصه / فروش برای کاربران است که تنظیمات سریع و آسان آن وجود دارد ، رهبری شرکت آن را متمرکز بر دسترسی سرمایه گذاران جدید و موجود در فضای رمزنگاری می کند تا به راحتی با شرکت و راه اندازی آن شروع شود. یا یکی از دو حسابی که ارائه می دهند.

تخصص رمزگذاری BlockFi چیست?

blockfi-review-guide

همانطور که مشاهده می کنید ، راه اندازی یک حساب کاربری جدید BlockFi کاملاً رو به جلو است ، همانطور که انتظار داریم از شرکتی که ارزش بیشتری برای اطلاع کاربران خود از بلاکچین و محصولات بالای آن قائل است.

همانطور که با برخی از تصاویر صفحه در اینجا مشاهده خواهید کرد ، روند کار نسبتاً ساده است. در حالی که کاربران فقط نیاز به ارائه برخی اطلاعات ابتدایی دارند.

این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، و سپس کد تأیید دنبال می شود که به ایمیل شما ارسال می شود تا حساب شما به طور موثر تنظیم شود.

در این صفحه بعدی ، می خواهید ایمیل خود را برای داشتن کد فعال سازی 6 رقمی برای حساب جدید خود بررسی کنید. بعد از اینکه این مورد را وارد کردید ، می توانید حساب جدید خود را وارد کنید.

آنچه که متوجه خواهید شد این واقعیت است که گزینه ها همه مات و یا خاکستری هستند.

این بدان معنی است که آنها هنوز در دسترس شما نیستند. دقیقاً مانند برخی دیگر از محصولات مشابه ، برای باز کردن حساب های مبتنی بر بهره یا وام ، باید پروتکل های KYC را تصویب کنید..

چرخش برای برخی از چک های KYC می تواند یک معامله شکستن باشد ، اما خوشبختانه به نظر نمی رسد BlockFi در آن دام افتاده باشد. در حالی که برای تأیید اعتبار اطلاعات و مدرک آدرس خود ، گاهی اوقات روزها منتظر می مانید. BlockFi ، حداقل از تجربه شخصی ، خوب بود که در عرض یک ساعت انجام شود.

یکی از مزایای خالص BlockFi محتوای آنها است که یک وبلاگ فعال در وب سایت است و آن را از برخی دیگر از سیستم عامل ها و خدمات موجود در همان بخش جدا می کند..

دقیقاً چرا اینطور است؟ ساده: اگر یک فرد خارجی برای سرمایه گذاری در یکی از این حساب های بهره خارجی هستید ، سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و به طور کلی سرمایه گذاری ، داشتن کتابخانه ای از مقالات که برخی از فاکتورهای مهم را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته است ، می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند.

بنابراین این وبلاگ در واقع چه چیزی برای کاربران خود فراهم می کند؟ در حال حاضر ، این برنامه از ابتدای سال 2018 در حال اجرا است و در واقع شامل (همانطور که قبلا ذکر کردیم) محتوای همیشه سبز با موضوعات مهم برای سرمایه گذاران است.

یکی از اولین مقاله های منتشر شده توسط این شرکت شامل مقاله ای جامع در مورد قانون مالیات مربوط به ارزهای رمزپایه است ، به عنوان مثال ، همراه با دیگران در مورد موضوع وام و ساختار سرمایه گذاری ، از جمله تجزیه و تحلیل آنچه باید در هنگام پرداخت با مالیات بر سود سرمایه در نظر گرفت.

اکنون ، به نظر می رسد یک انشعاب کاملاً غیرمعمول باشد که فقط برای این مدت در وبلاگ شرکت فرو بروید ، اما اگر در این زمینه کاملاً تازه وارد هستید ، اگر دو چیز وجود دارد که به دلیل دانش صنعت آن محدود هستید ، برای یکی ، و دوم صبر است. در نتیجه ، هر شرکتی که در واقع به آموزش کاربران جدید و موجود کمک کند ، مورد استقبال قرار می گیرد.

اگر فرصتی برای بررسی این قسمت از وب سایت نداشته اید و احساس نیاز به بینش بیشتری در مورد قانون مالیات و سایر عناصر دارید ، احساس می کنید باید برای سرمایه گذاری رمزنگاری بدانید. حتماً وبلاگ کامل را بررسی کنید اینجا.

حرف آخر

BlockFi یک ورودی منحصر به فرد برای فضای رمزنگاری است. این زیرساخت های بانکی مدرن و رمزنگاری را با هم ترکیب می کند و به ما یک بستر پس انداز و وام برای انواع نیازهای مالی می دهد. می توانید از طریق BlockFi با شرایط انعطاف پذیر وام بگیرید. یا ، می توانید با استفاده از نرخ های جذاب جذاب پلت فرم ، پس انداز کنید.

BlockFi نیز فقط یک استارت آپ تصادفی نیست: این شرکت بیش از 60 میلیون دلار بودجه را از طریق چهار دور سرمایه گذاری از بزرگترین سرمایه گذاران در فضای رمزنگاری دریافت کرده است. BlockFi همچنین با Gemini برای حضانت رمزنگاری همکاری کرده است.

به تمام این دلایل ، BlockFi یکی از آسان ترین و در دسترس ترین روش ها برای به حداکثر رساندن ارزش دارایی های رمزنگاری شما است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me