banner
banner

OKB چیست؟ نگاهی به محل شروع ما

در 15 فوریه سال 2020 ، دو سال پس از راه اندازی رمز ارز ، OKB ، قیمت توکن در حال حاضر به بالاترین سطح رسیده است. در میان این همه هیاهو و توجهی که این هفته به ما شده است ، می خواهم از این فرصت استفاده کرده و در مورد چگونگی رسیدن به اینجا تأمل کرده و چشم انداز خود را برای این رمز کاربردی توضیح دهم.

بدون شک سواری طولانی و دست انداز بوده است. طی دو سال گذشته ، مانند همه شرکت های با رشد سریع ، فراز و نشیب هایی داشته ایم. دردهای فزاینده با رشد کارمندان در طی چند سال بیش از 1000 نفر ، خاموش شدن موقتی سیستم ، و حتی اتهامات بی اساس به کلاهبرداری. با این وجود ، به لطف پشتیبانی کاربران و جامعه ما ، OKB در سال 2020 شروع بسیار خوبی دارد. ما از هر کاربر و سرمایه گذار OKEx در OKB سپاسگزاریم که در طی دو سال گذشته در کنار این دست اندازها کنار ما ایستاده است. من معتقدم که این شروع قدرتمند سال ، نتیجه تلاش بی پایان ما برای ایجاد ارزش برای کاربرانمان است و از دیدن نتیجه تلاش های ما برای طرفداران و کاربرانمان بسیار خوشحالم.

همانطور که به این مرحله مهم برای OKEx رسیده ایم ، می خواهم سفری را که OKB طی دو سال گذشته آغاز کرده است با شما در میان بگذارم.

OKB ، پل ارتباطی بین OKEx و کاربران آن

از زمان تولد رمز ارزها و ارزهای سودمند ، نظرات و نگرش های مختلفی در مورد حقانیت آنها وجود دارد. آیا آنها کاملا هایپ و بخار هستند؟ آیا رمز ارز می تواند ارزش واقعی و سودمندی را در اختیار کاربران خود قرار دهد؟ دو سال گذشته یک اکتشاف بدون وقفه برای ایجاد ارزش از طریق OKB برای ما بوده است. ما مسیری طولانی را طی کرده ایم و اکنون به توانایی خود در انتقال ارزش از طریق OKB به کاربران خود بسیار اطمینان داریم ، و آن را بعنوان یک پایه اساسی برای اکوسیستم تجارت و پل ارتباطی OKEx با کاربران گرامی ارزیابی می کنیم..

با تلاش مداوم تیم ما ، دارندگان بلند مدت OKB می توانند همراه ما رشد کنند و ثمرات پیشرفت ما را در آینده به اشتراک بگذارند.

قرار دادن پول ما در جایی که دهان ماست: خرید OKB و سوختن رمز

طی چند روز گذشته س questionsالات بی شماری درمورد اینکه چرا و چگونه می توانیم بازخرید و نشانه ای از این مقیاس را اجرا کنیم ، دریافت کرده ام. این تصمیمی نبود که ما به آرامی اتخاذ کنیم ، و در کوتاه مدت می توان دلایل واضحی را مشاهده کرد که می توان ادعا کرد که انجام این کار سود کوتاه مدت ما به عنوان یک شرکت را در پی خواهد داشت. در بزرگترین رایت سوخت در نوع خود ، 700 میلیون OKB صادر نشده با تمام سوختگی های سه ماهه OKB در آینده از بازار ثانویه سوزانده شده است. علاوه بر این ، OKEx خود هیچ OKB را حفظ نمی کند ، به این معنی که تمام OKB های آینده که به کارکنان ما توزیع می شوند نیز از بازار ثانویه خریداری می شوند. تنها زمانی که OKB به تورم مطلق دست یابد ، دارندگان OKB واقعاً می توانند از توسعه سیستم عامل بهره مند شوند. من معتقدم این روشی برای قرار دادن پول ما در جایی است که دهانمان باشد ، و متعهد کردن خود در مورد چشم انداز بلندمدت ما برای ایجاد یک اکوسیستم تجارت جهانی واقعاً همه در یک.

چرا برای دارایی های بزرگتر OKB تخفیف هزینه معاملات ارائه نمی دهیم?

فقط یک برنامه تخفیف هزینه معاملات برای دارندگان OKB در OKEx وجود دارد که در آن کاربران فقط نیاز به نگه داشتن 500 OKB دارند تا از تخفیف های کارمزد بهره مند شوند. برای دریافت حداکثر تخفیف ، کاربران فقط باید حداکثر 2000 OKB داشته باشند. در عین حال ما یک طرح تخفیف هزینه طبقه بندی ارائه می دهیم که براساس حجم معاملات انجام می شود و بالاترین تخفیفات کارمزد را در صنعت ارائه می دهد.

بر اساس بازخوردی که دریافت کرده ایم ، توافق می کنیم که این سیستم نسبت به بسیاری دیگر از ارزهای مبادله ای موجود ، یک سیستم و هزینه کار بسیار عادلانه تری است. ما هرگز مشتریان خود را مجبور نخواهیم کرد تا صدها هزار رمز ارز خود را در اختیار داشته باشند تا از تخفیف هزینه معاملات خاص برخوردار شوند. کاربران حرفه ای و نهادی که حجم بالایی را در OKEx معامله می کنند ، می توانند از هزینه های کمتری بهره مند شوند بدون اینکه هیچ وقت نگران قیمت OKB باشند و خطر نوسانات قیمت را بپذیرند..

لطفا در مورد قیمت OKB حدس نزنید

بله ، ممکن است از نظر مدیرعامل یکی از بزرگترین مراکز خرید غنی باشد. نکته ای که من در اینجا سعی می کنم به آن اشاره کنم این است که هر معامله ای با خطر همراه است و ناگفته نماند که ارز رمزپایه تفاوتی ندارد.

اصلی که من توصیه می کنم همه کاربران ما آن را رعایت کنند این است که اگر شما کاملاً به رشد بلند مدت OKEx اعتقاد ندارید ، پس لطفاً با OKB تجارت نکنید. اگر تجارت ما را درک می کنید و به چشم انداز بلند مدت ما خوش بین هستید ، ما از شما استقبال می کنیم که برخی از OKB ها را برگزار کرده و با هم رشد کنید. من صمیمانه امیدوارم که همه دارندگان OKB بتوانند در هر معامله منطقی باشند و هرگز بیش از توان مالی خود را برای از دست دادن تجارت نکنند.

توسعه آینده OKB

ایجاد ارزش پایدار برای کاربران ما همیشه در اولویت OKEx بوده است. همانطور که نمایه نسبتاً پایینی برای تبادل پیشرو در این صنعت بوده ایم ، معتقدم توجه اخیر که به دلیل افزایش قیمت OKB به آن جلب شده ایم ، ارزش ما را به عنوان یک شرکت روشن می کند. ما همیشه با پشتکار به انتقادات و پیشنهادات شما گوش خواهیم داد و آنها را در پیشنهادات محصولات خود منعکس خواهیم کرد. وقتی هیاهوی تبلیغاتی کم می شود یا ما با بازار خرس روبرو می شوید, تیم ما بی سر و صدا در حال ساخت و پیشرفت در سیستم عامل ما خواهد بود. امسال توسعه اکوسیستم OKB اولویت اصلی ما خواهد بود. دارندگان OKB هنگام استفاده از مزایای بسیار گسترده تری برخوردار خواهند شد

در OKEx تجارت کنید و با پشتیبانی و بازخورد مداوم ، ارزش شما حتی بیشتر شود.

من صمیمانه از همه بخاطر حضور در این سفر با ما در پیشبرد انقلاب بزرگ بلاکچین صمیمانه تشکر می کنم.

جی هائو

مدیرعامل OKEx

16 فوریه 2020

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me