banner
banner

هفتگی فنی OKEx: آخرین رقص … فعلا؟ (27 آوریل 2020)

غذاهای کلیدی

 • احساسات مثبتی که در اطراف ایجاد می شود BTC نصف کردن می تواند فشار وارد کند BTC قیمت ها به مراتب بالاتر است. با این حال ، داده ها حاکی از آن است که مهمانی به زودی پایان می یابد.
 • ETH مجموعه ای برای آزمایش مقاومت های چند ساله در آن زمان که مکالمات Ethereum 2.0 بیشتر در بازارها انجام شده است.
 • خرس ها محکم چسبیده اند ارتباط دادن همانطور که رالی خسته به نظر می رسد.

بررسی اجمالی بازار

احساس در بازارهای ارزهای رمزنگاری به طور کلی در روز دوشنبه در آسیا مثبت بود ، به عنوان قیمت BTC آخر هفته به 7700 سطح رسید. اقدامات قیمت مطابق با انتظارات ما ، به عنوان آخرین نسخه ما بود هفتگی فنی اشاره کرد که خط گردن سر و شانه های قبلی یکی از سطوح مهم برای رمزنگاری پیشرو برای بازیابی گاوها برای ادامه کار است.

از آنجا که انتظار می رود نصف شدن بیت کوین در طی دو هفته به پایان برسد ، داده ها حاکی از آن است BTC گاوها ممکن است در کوتاه مدت هنوز برتری داشته باشند. با این حال ، خرس ها از منظر میان مدت به تدریج در حال افزایش هستند. نظرسنجی از Sentix نشان می دهد که شاخص اعتماد به نفس بیش از حد بیت کوین به +7 رسیده است ، که در نزدیکی منطقه می تواند باعث فروش شود.

مانفرد هوبنر ، مدیر عامل Sentix ، گفت: “اعتماد به نفس اساسی همچنان با خلق و خو افزایش می یابد. خطر توصیف شده هنوز حاد نیست. اما این می تواند طی 1-2 هفته تغییر کند. “

شکل 1: شاخص اعتماد به نفس بیش از حد بیت کوین Sentix

منبع: Sentix

شکل 2: نوسانات ضمنی خودپرداز BTC

منبع: کج

جالب اینجاست که BTC به نظر می رسد بازار گزینه ها نیز در همان جهت است. داده های Skew نشان می دهد که BTCنوسانات ضمنی 1 ماهه نسبت به نوسانات ضمنی 3 ماهه و 6 ماهه از ماه آوریل به طور قابل توجهی پایین تر بوده است و روند همچنان ادامه دارد.

نوسان ضمنی یکی از عوامل تعیین کننده در مورد قیمت گذاری گزینه ها است. نوسانات ضمنی بالاتر منجر به حق بیمه بالاتر گزینه ها و بالعکس می شود. در این حالت ، به نظر می رسد گزینه هایی که معامله گران 3 ماهه / 6 ماهه (بلند مدت) را ترجیح داده اند BTC گزینه های 1 ماهه (کوتاه مدت).

ما معتقدیم این صعودی کوتاه مدت در BTC بسیار مربوط به نصف شدن آینده است. توماس تسه ، رئیس استراتژیست کمی OKEx ، اظهار داشت که دفترچه تقسیم نصف می تواند “مدت ها قبل از نصف کردن ، کوتاه شدن تاریخ نصف کردن و سه روز پس از نصف کردن موقعیت نهایی باشد.." خواندن <داوری رویداد: نحوه تجارت نصف ها> برای بیشتر.

در جای دیگر ، ما دیده ایم که فضای altcoin بیشتر به رنگ سبز بوده است ETH و XRP در حالی که 2٪ بالاتر معامله شد ADA بیش از 10 ged افزایش یافته است. در حال افزایش بود بحث ها اطراف ETH قیمت ها در بازارها ، به عنوان دومین رمزنگاری بزرگ در حال مقاومت در برابر مقاومت چند ساله خود در همان زمان است اتریوم 2.0 انتظار می رود در ماه جولای راه اندازی شود. این می تواند تمرکز بزرگ بعدی برای بازار گسترده ارزهای رمزپایه پس از نصف شدن بیت کوین باشد.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – فضای محدود برای گاوها ، خرس ها ممکن است به زودی تسخیر شوند?

 • در نسخه قبلی ما هفتگی فنی OKEx, ما برجسته کردیم که یکی از شرایط برای BTC برای آزمایش مجدد سطح 7700 این است که قیمت باید بالای آخرین خط گردن سر و شانه ها تثبیت شود. اکنون این جفت ارز در بالای خط گردن معامله شده است. با این حال ، حمایت از خط گردن آزمایش نشده باقی مانده است و این می تواند جایی باشد که معامله گران باید با نزدیک شدن به نصف به آن توجه کنند.
 • ظاهراً سرعت حرکت کاهش یافته است ، زیرا RSI در مقایسه با روند صعودی قبلی ثابت بود. اگر نشانگر نتواند در کوتاه مدت برخی از اوج های بالاتر را تولید کند ، این می تواند تعصب در نزولی را تقویت کند.
 • نوسان ساز تصادفی همچنین اظهار داشت که گاوها ممکن است خسته به نظر برسند ، زیرا هر دو خط سریع و آهسته در منطقه بیش از حد خریداری شده بودند ، جایی که قیمت قبلا اصلاحات کوتاه مدت داشت.
 • در زمان نوشتن مقاله ، حتی اگر سطح 7700 کاملاً ایمن به نظر نرسیده باشد ، اما صعودی که پشت نصف شدن است ، هنوز هم می تواند باعث شود BTC قیمت ها به سطح 8100. ما معتقدیم که اولین مقاومت قابل توجه واقعی می تواند نزدیک به 8140 باشد. چنین سطحی در جایی بود که انتهای پایین تر قیمت ارز آتی CME در 9 مارس (که در اینجا نشان داده نشده است) و همچنین میانگین متحرک 250 روز.
 • هنوز هم تصحیح کوتاه مدت از اینجا نباید کاملاً منتفی باشد. 7400 می تواند اولین منطقه تماشای آن باشد. در صورت مشاهده ، احتمال آزمایش مجدد خط گردن در نزدیکی 6900 افزایش می یابد.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

ETHUSD – قبل از ارتقا 2.0 ، مقاومت چند ساله را تجربه کنید

 • اتر با نزدیک شدن به مقاومت در برابر هفتهانه خود که از فوریه 2018 دست نخورده باقی مانده بود ، به 200 مارک نزدیک شده است.
 • از منظر بلند مدت ، به نظر می رسد حرکت سالم باقی بماند ، که نوسان ساز تصادفی و نوسان ساز نهایی هر دو بالاتر از قله های قبلی هستند. همچنین ، MACD یک کراس اوور هفتگی صعودی تولید کرده است و به نظر می رسد کراس اوور در حال گسترش است.
 • در پشت نسخه پیش رو Ethereum 2.0 که بازارها به عنوان یک عامل صعودی در نظر گرفته شده است ، این جفت ارز ممکن است از بالای مقاومت اول شکسته شود. در صورت مشاهده ، می تواند تعصب رسیدن به منطقه 220 را افزایش دهد.
 • با این حال ، هنوز خیلی زود است که مشخص شود آیا این جفت ارز قادر به شکست روند دوم است.

شکل 4: نمودار هفتگی ETHUSD

منبع: Tradingview

ADAUSDT – زمان چرخش است?

 • کاردانو در جلسه دوشنبه آسیا یکی از سودآورهای altcoin بوده است که در برابر 10٪ بالاتر معامله شد USDT, با این حال ، از اینجا می توانیم چرخشی را ببینیم.
 • اسیلاتور تصادفی یک کراس اوور نزولی روزانه در منطقه خرید بیش از حد تولید می کند. آخرین باری که چنین رویدادی رخ داد ، فروش سنگینی رخ می دهد. اگر تاریخ تکرار شود ، ما می توانیم این را از اینجا ببینیم.
 • ADA ناظران همچنین ممکن است از نزدیک توسعه RSI را تحت نظر داشته باشند. اگرچه به نظر می رسد قادر است سطح بالاتری را حفظ کند ، اما به نظر می رسد نمی تواند از 80 سطح بالاتر برود. این ممکن است نشانه دیگری از کند شدن حرکت باشد.
 • اولین منطقه برای تماشای: 0.041. در صورت مشاهده ، آزمایش مجدد 38.2٪ اصلاح شده فیبوناچی نزدیک به 0.0385 نباید منتفی باشد.

شکل 5: نمودار روزانه ADAUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

LINKUSDT – خرس ها محکم نگه می دارند

 • لینک زنجیره ای در کوتاه مدت ممکن است با نزول بیشتری روبرو شود زیرا چندین شاخص نشان داده اند که خرس ها محکم نگه داشته اند.
 • شاخص های شتاب مدت هاست که در هفته های اخیر با اقدامات قیمت مخالف بوده اند ، زیرا RSI یک واگرایی نزولی چهار برابر ایجاد کرده است. به عبارت دیگر ، چون قیمت برخی از اوج های بالاتر را به وجود آورد ، RSI پیروی نکرد.
 • حجم تجارت نیز همان واگرایی نزولی را نشان می دهد. هرچه معاملات جفت ارز بالاتر رفت ، حجم آن نیز کمتر شد.
 • به نظر می رسد یک کراس اوور نزولی MACD روزانه در حال ساخت است. در صورت تأیید ، این می تواند سیگنال نزولی دیگری باشد.
 • منطقی است که انتظار می رود یک حرکت بزرگ در قیمت در کوتاه مدت انجام شود ، زیرا گروههای بولینگر فشار زیادی را تحمل کرده اند.
 • اولین منطقه برای تماشا می تواند در حدود 2.94 تا 2.97 باشد که در اوایل ماه جاری کمترین میزان است.

شکل 6: نمودار روزانه LINKUSDT

منبع: OKEx؛ Tradingview

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me