banner
banner

بازگشت بیت کوین با 7200 دلار سرکوب ، اما فضای لازم برای حرکت رو به پایین محدود: بازار رمزنگاری روزانه

پنجشنبه ، 16 آوریل: بازارهای رمزنگاری طی چند ساعت گذشته رشد چشمگیری داشته اند. بیت کوین (BTC) روزانه 3 درصد افزایش دارد و بالاتر از سطح مقاومت 7000 دلار معامله می شود.

اتریوم (ETH) حتی بیشتر رشد کرده است ، طی 24 ساعت گذشته 7 درصد رشد کرده و به سمت 170 دلار حرکت کرده است.

از طرف دیگر ، Ripple’s XRP نسبتاً رشد کرده و تنها 2 درصد رشد کرده است. در حال حاضر با قیمت 0.189209 دلار ، سکه در نزدیکی سطح مقاومت کوتاه مدت کمی بالاتر از 0.19 دلار قرار دارد.

پشتیبانی با قیمت 6.5 هزار دلار قوی است

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

بیت کوین طی دو ساعت گذشته فقط یک بازگشت بزرگ را تجربه کرده است. قیمت پمپاژ شده از منطقه مهم حمایت ، حدود 6،500 دلار ، و اکنون در تلاش است مقاومت را به 7،200 دلار برساند.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx خاطرنشان کرده است که 6500 دلار پیش از این در پایان سال 2019 یک منطقه تجاری فشرده بود و ماه گذشته نیز منطقه ادغام بود. با توجه به این ، قدرت پشتیبانی در این زمینه قوی خواهد بود و برای صندوق های نزولی دشوار است که قیمت را به زیر این سطح برسانند.

علاوه بر این ، موقعیت نزدیک به 6500 دلار نیز برای بسیاری از سرمایه گذاران یک قیمت شکار معامله ذهنی است ، بنابراین به طور کلی بازگشت از آنجا قابل پیش بینی است. همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است ، واگرایی پایین بین واگرایی همگرایی متحرک (MACD) و نمودار قیمت نیز نشان دهنده بازگشت است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که حجم برگشتی این بار به سطح بالایی افزایش یافته است. اگر در چند ساعت آینده قیمت با سایه بالایی طولانی تر بسته شود ، این ممکن است به این معنی باشد که روند بازگشت به پایان است. در غیر این صورت ، اگر حجم کمتری به سطح پایین برنگردد ، ممکن است در آینده نقطه بالاترین قیمت حدود 7،400 دلار را آزمایش کنید.

نمودار روزانه بیت کوین ادغام را نشان می دهد

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

با تغییر دیدگاه ما به نمودار روزانه ، واضح است که روند همچنان در حال ادغام است و دامنه آن بین 7،500 – 6،500 $ ، تقریباً 1000 $ فضای متحرک است.

این روند ثابت را می توان به عنوان عملکرد نهنگ ها ، با استفاده از الگوی نوسان سریع برای جذب سرمایه گذاران خرده فروشی برای ورود به دام های آنها و سپس جذب شمارنده ها از آنها دانست..

این احتمال وجود دارد که قبل از نصف شدن BTC در ماه مه ، روند ممکن است در سطح اخیر ثابت بماند و صندوق های اصلی قیمت را در لحظه مناسب تشخیص دهند. بنابراین ، اگر قیمت قبل از نصف شدن به سطح پایین تری برسد ، فرصت خوبی برای ورود به موقعیت طولانی است. با این وجود ، اگر قیمت بتواند روی 7000 دلار تثبیت شود ، قدرت صعودی قوی تر از حد انتظار خواهد بود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،100 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،750 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

ETH ریباند را حتی قوی تر می بیند

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

در مقایسه با BTC ، روند بازگشت ETH امروز نسبتاً قوی تر بوده است. بالاترین قیمت تقریباً به بالاترین قیمت قبلی 176 دلار رسیده است. اگرچه از زمان سرکوب روند و ظهور سیگنال برگشت ، موقعیت پشتیبانی در حدود 165 دلار مهم خواهد بود. درصورتی که بتواند با استفاده از آن پول بک را پشتیبانی کرده و به ثبات برسد ، این روند می تواند مقاومت سخت 180 دلار را آزمایش کند.

نمودار حجم ETH نشان می دهد که قدرت بازگشت روز گذشته ضعیف تر از 13 آوریل بود. این بدان معنی است که اگرچه روند ساعتی رو به پایین است ، اما فضا محدود است. همراه با حجم صعودی سنگین که در چند ساعت گذشته افزایش یافته است ، ایجاد یک پایین جدید در کوتاه مدت دشوار است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 176 دلار
 • مقاومت میان مدت: 180 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 150 دلار

وقفه XRP ممکن است م effectiveثر نباشد

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

XRP مدام در امتداد کانال نزولی حرکت می کند. بالای دو ریباند گذشته ارز رمزنگاری شده توسط لبه بالایی کانال مسدود شده بود. از نظر تئوری ، اگر لبه بالایی بتواند قیمت را برای بار سوم مسدود کند ، اثبات اثر کانال است.

طی چند ساعت گذشته ، گرچه این روند یک بار از لبه بالایی عبور کرد ، اما به سرعت عقب افتاد و اکنون تحت تأثیر آن سرکوب شده است. بنابراین ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شکست احتمالاً یک شکست کاذب است. اگر قیمت بتواند با سطح بالایی از حجم خرید دوباره پمپ کند ، شکستن می تواند موثر تلقی شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1940 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1960 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1870 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1820 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me