banner
banner

چگونه می توان Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کرد؟

روش های زیادی برای خرید Ethereum با کارت اعتباری وجود دارد. چالش اصلی ، یافتن بستر صحیح برای انجام این کار است. به همین دلیل ما این پست را ایجاد کرده ایم. ما به شما خواهیم گفت که چگونه Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می دانید که کجا Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید. 

این به شما کمک می کند ایده روشنی در مورد چگونگی قرار گرفتن در معرض دومین ارز رمزنگاری شده در جهان داشته باشید. علاوه بر این ، شما همچنین می دانید که بهترین سیستم عامل هایی که دسترسی به ارزهای مجازی را با کارت های اعتباری فراهم می کنند ، کدام یک هستند.

اتریوم چیست?

اتریوم یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در جهان است. امروزه ، رمز ارز ETH می تواند برای طیف وسیعی از موارد در بستر Ethereum استفاده شود. کاربران همچنین می توانند از آن در بازار امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده کنند. این یکی از اولین شبکه هایی است که قراردادهای هوشمند را اجرا می کند.

ETH به دومین ارز رمزنگاری شده در جهان تبدیل شد و سالها در رده دوم باقی ماند. امروزه سرمایه بازار ETH بیش از 100 میلیارد دلار است. موارد مختلف استفاده و راه حل های ارائه شده توسط Ethereum ، تقاضا برای ارز مجازی ETH را افزایش داد.

به همین دلایل ، چندین سرمایه گذار وجود دارد که می خواهند در معرض اکوسیستم Ethereum قرار بگیرند. اگرچه دسترسی و قرار گرفتن در معرض Ethereum با استفاده از طیف گسترده ای از روش های پرداخت امکان پذیر است ، کارت های اعتباری از ساده ترین راه حل های موجود هستند.

اتریوم هنوز توسط سایر ارزهای مجازی به چالش کشیده نشده است. سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، ارز ثابت است که ارزش بازار آن تقریباً 100 میلیارد دلار کمتر از Ethereum است. علاوه بر این ، سایر شبکه های بلاکچین مانند EOS یا Tron (TRX) در سال های اخیر نتوانستند به 3 نقطه برتر برسند.

نحوه خرید Ethereum با کارت اعتباری

برای خرید Ethereum با کارت اعتباری ، باید بستر صحیحی را برای این کار پیدا کنید. بستری که استفاده می کنید به طیف وسیعی از موارد بستگی دارد. به عنوان مثال ، شما باید بررسی کنید که آیا صرافی های ارز رمزپایه ای که کارت های اعتباری را می پذیرند در منطقه شما موجود هستند یا خیر.

از کجا می توان Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کرد

برای خرید Ethereum با کارت اعتباری ، باید صرافی ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید. این سیستم عامل ها به کاربران امکان خرید Ethereum و همچنین سایر ارزهای مجازی مانند Bitcoin یا Litecoin را می دهند.

با این وجود ، هر یک از این مبادلات راه حل های مختلفی را ارائه می دهد. به همین دلیل مطمئناً مهم است که بدانید کدام یک از سیستم عامل ها از کارت اعتباری پشتیبانی می کنند. بعلاوه ، برخی از این مبادلات ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشد. در نتیجه شما مجبورید تحقیقات خود را در مورد سیستم عامل هایی که می توانید استفاده کنید انجام دهید.

بعلاوه ، ممکن است شانس کمی برای یافتن شخصی باشد که بتواند کارتهای اعتباری را بپذیرد. اگر نمی خواهید از مبادلات استفاده کنید ، در سیستم عامل های P2P این گزینه می تواند گزینه خوبی باشد. با این وجود ، یافتن این مسئله در منطقه شما دشوار است.

خرید Ethereum با Coinbase

Coinbase همانطور که قبلاً هم می دانید یکی از محبوب ترین سیستم عامل های معاملات در بازار است. کاربران جدید و باتجربه با آن تجارت می کنند. حسن آن این است که شما می توانید به راحتی کارت Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید.

این بستر برای کاربران بسیار آسان و ساده است. Coinbase در تمام مراحل شما را راهنمایی می کند. در واقع ، اگر تازه وارد بازار رمزنگاری هستید ، این بستر مناسب برای استفاده خواهد بود.

Coinbase به شما امکان می دهد نه تنها Ethereum بلکه سایر ارزهای مجازی را نیز خریداری کنید. علاوه بر این ، شما امکان شرکت در طیف گسترده ای از شبکه های بلاکچین با خدمات آنها را خواهید داشت.

آرم coinbase با پس زمینه آبی. در این مبادله می توانید Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید

بستر رمزنگاری Cex.io

CEX.io یکی از کارآمدترین سیستم عامل های تجارت در صنعت رمزنگاری است. کاربران می توانند در طی چند ثانیه به طیف گسترده ای از ارزهای مجازی از جمله ETH دسترسی پیدا کنند. علاوه بر آن ، این پلت فرم ساخته شده است تا کاربران یک تجربه یکپارچه داشته باشند.

کاربران می توانند Ethereum را با کارت اعتباری VISA یا Mastercard با استفاده از بستر CEX.io خریداری کنند. می توانید با ارزهای مختلف از جمله USD ، EUR و GBP پرداخت کنید. این بستگی به کشوری که در آن قرار دارید یا ارز رسمی کارت شما خواهد بود.

روند کار بسیار ساده خواهد بود. شما باید مشخصات کارت خود را وارد کنید و خرید را کامل کنید. برخی از اطلاعاتی که باید ارائه دهید شامل نام ، شماره کارت ، تاریخ انقضا و کد CVV است.

آرم شفاف cex.io

Binance از خریدهای ETH با کارت اعتباری پشتیبانی می کند

بینانس بستر دیگری است که امکان دسترسی به ETH و دارایی های دیجیتال دیگر را به کاربران ارائه می دهد. این مطمئناً می تواند بهترین راه برای خرید Ethereum با کارت اعتباری باشد. این به در دسترس بودن این سیستم عامل در منطقه شما بستگی دارد. علاوه بر این ، اگر می خواهید Ethereum را با کارت اعتباری بدون تأیید خریداری کنید ، این گزینه درستی نخواهد بود. 

کاربران در این سیستم عامل برای خرید ETH باید ثبت نام کنند. شما همچنین باید یک تأیید هویت داشته باشید که با تمام مقررات KYC و AML که تبادل زیر دنبال می کند مطابقت داشته باشد. هنگامی که همه مراحل را دنبال کردید ، سپس می توانید با کارت اعتباری به این ارز مجازی دسترسی پیدا کنید.

شایان ذکر است که Binance روشهای دیگری را نیز برای دسترسی کاربران به ETH به کاربران ارائه می دهد. به همین دلیل است که اگر روش کارت اعتباری در منطقه شما موجود نیست ، قطعاً می توانید راه حل های دیگر ارائه شده توسط این صرافی را امتحان کنید..

آرم و شعار Binance

Poloniex: یک مبادله جایگزین برای خرید Ethereum با کارت اعتباری

پولونیکس یکی از قدیمی ترین صرافی های بازار است. در سال های اخیر موقعیت خود را نسبت به سیستم عامل های دیگر مانند Binance یا Coinbase از دست داده است. با این حال ، Poloniex از جمله سیستم عامل هایی است که به کاربران امکان می دهد Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنند.

همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، باید در صرافی حساب ایجاد کنید. پس از انجام این کار ، می توانید به گزینه ای دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید.

در هر مکانی برای خرید Ethereum با کارت اعتباری ، از جمله Poloniex ، Binance یا Coinbase ، لازم است اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید. همانطور که در بالا ذکر کردیم ، این امر به این دلیل است که اکنون مقررات KYC برای مبادلات رمزنگاری مورد نیاز است.

بنابراین ، اگر به دنبال حفظ حریم خصوصی هستید ، این ممکن است بهترین راه برای خرید Ethereum با کارت اعتباری نباشد.

لوگوی poloniex

اعتماد کیف پول: از کیف پول خود برای خرید ETH با استفاده از کارت اعتباری استفاده کنید

اعتماد به کیف پول روش متفاوتی برای خرید Ethereum با کارت اعتباری است. این سیستم عامل به روشی متفاوت عمل می کند. تفاوت اصلی با سایر سیستم عامل ها مربوط به این است که Trust Wallet فقط یک کیف پول ارز رمزنگاری شده است. Coinbase ، Poloniex و Binance مبادله هستند.

با این وجود ، کیف پول اعتماد به شما امکان خرید دارایی های دیجیتال را می دهد. این یکی از بهترین راه ها برای خرید اتریوم با کارت اعتباری است اگر شما نمی خواهید از صرافی استفاده کنید کاربران Reddit در حال صحبت در مورد آن هستند.

فقط باید Trust Wallet را برای Android یا iOS بارگیری کنید ، روی دکمه “خرید” که آنها در برنامه قرار داده اند ضربه بزنید و داده های کارت اعتباری را برای پردازش پرداخت به اشتراک بگذارید. این می تواند فقط چند ثانیه طول بکشد و کل مراحل کار بسیار ساده و سریع است.

سپس می توانید با خیال راحت ETH خود را در Trust Wallet ذخیره کنید. این امر خرید و نگهداری ETH را برای شما آسان تر می کند تا خرید و نگرانی در مورد محل نگهداری این دارایی دیجیتال. با ادامه رشد قیمت آن ، ممکن است راه خوبی برای ذخیره ETH خود در خارج از صرافی باشد.

در نظر بگیرید که مبادلات بسیار دیگری نیز در سراسر جهان انجام شده است. این سیستم عامل ها به شما امکان می دهند Ethereum را با کارت اعتباری خریداری کنید. هدف یافتن بهترین پلتفرم متناسب با نیازهای شما برای انجام این کار است.

مزایای خرید Ethereum با کارت اعتباری

یکی از نکات مثبت خرید Ethereum با کارت اعتباری این است که شما کار با پول نقد یا نقل و انتقالات بانکی را فراموش می کنید. شما فقط مقدار ETH مورد نظر خود ، اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید و همه همین. این یکی از بهترین روش های خرید ارزهای مجازی است.

علاوه بر این ، کل روند به سرعت و نه آهسته پیش خواهد رفت. پرداخت کارت اعتباری فقط در چند ثانیه انجام می شود. این بدان معناست که سیستم عامل های رمزنگاری ممکن است بودجه را فقط در چند ساعت یا حتی چند دقیقه به حساب شما اضافه کنند.

نکته مثبت دیگر در مورد خرید Ethereum با کارت اعتباری این است که نیازی به استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر ندارید. یکی از راه های خرید Ethereum انجام این کار با BTC است. جفت تجاری BTC / ETH نقدینگی زیادی دارد. با این وجود ، ممکن است برای کاربران راحت نباشد که ابتدا BTC را بخرند و سپس ETH را خریداری کنند.

سیستم عامل های صرافی و رمزنگاری معمولاً دسترسی کاربران به ارزهای رمزپایه را برای کاربران بسیار آسان می کند. علاوه بر این ، هنگام استفاده از کارت اعتباری خود نیازی به نگرانی در مورد مبادله ارز خود ندارید. این سیستم پرداخت شما را به ارز خارجی (یا به پول محلی شما) پردازش می کند بدون اینکه حتی خودتان متوجه آن شوید.

کاربران برای خرید Ethereum با کارت اعتباری به دانش و مهارت خاصی نیاز ندارند. در واقع ، این خرید مانند هر خرید آنلاین دیگر به نظر می رسد که کاربران باید اطلاعات کارت اعتباری را به اشتراک بگذارند.

معایب خرید Ethereum با کارت اعتباری

برخی از نکات منفی خرید Ethereum با کارت اعتباری نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، شما باید اطلاعات کارت اعتباری خود را با صرافی ارز رمزنگاری شده به اشتراک بگذارید. این چیزی است که می تواند برای حریم خصوصی شما بسیار منفی باشد.

اگر سیستم عامل ارز رمزنگاری شده که در آن تصمیم به خرید Ethereum با کارت اعتباری گرفتید ، هک شود ، ممکن است اطلاعات شما فاش شود. این می تواند از نظر اقتصادی مخرب باشد. بسیاری از مبادلات در گذشته با هک و نقض داده ها روبرو شده اند.

علاوه بر این ، انتقال کارت اعتباری ممکن است هزینه های بالاتری نسبت به نقل و انتقال بانکی داشته باشد. باید به این فکر کنید که آیا سرعت را بر هزینه ترجیح می دهید. انتقال بانکی ممکن است کندتر باشد اما ممکن است ارزان تر باشد. با این حال ، این چیزی است که با توجه به پلتفرمی که برای خرید Ethereum با کارت اعتباری استفاده می کنید تغییر می کند.

نحوه خرید Ethereum با کارت اعتباری بدون تأیید صحت?

اگر می خواهید Ethereum را با کارت اعتباری بدون تأیید خریداری کنید ، همه چیز پیچیده تر خواهد شد. در واقع ، انجام این کار به نوعی غیرممکن است. برای مبادلات لازم است هویت خود را تأیید کنید. این به دلیل افزایش مقررات KYC و AML است که توسط دولتها از سراسر جهان اجرا می شود.

یکی از راه های خرید Ethereum با کارت اعتباری بدون تأیید ، استفاده از راه حل های حضوری است. این بدان معناست که شما باید با شخصی ملاقات کنید که آماده پذیرش کارت اعتباری یا کارت بدهی است.

انجام این کار ممکن است خیلی آسان نباشد. توجه داشته باشید که چندین سیستم عامل آنلاین وجود دارد که به کاربران امکان خرید ارزهای رمزپایه بدون تأیید شناسه را می دهد. با وجود آن ، بیشتر آنها کلاهبرداری هستند. به همین دلیل است که باید از شرکت هایی که به شما این نوید را می دهند دوری کنید.

بهترین کار این است که همیشه نزدیک به بزرگترین سیستم عامل های معاملات رمزنگاری در بازار بمانید. به این ترتیب شما می توانید مطمئن باشید که وجوه شما محافظت می شود. به اشتراک گذاشتن اطلاعات کارت اعتباری خود یا ارسال وجوه به یک بستر آنلاین بدون اعتبار می تواند خطرناک باشد.

اگر می خواهید Ethereum را با کارت اعتباری بدون تأیید خریداری کنید ، لازم است قبل از استفاده از سیستم عامل های سایه دار ، بار دیگر فکر کنید.

کلمات نهایی در مورد خرید Ethereum با کارت اعتباری

اگر می خواستید بدانید Ethereum را با کارت اعتباری از کجا بخرید ، این پست پاسخ را با شما به اشتراک گذاشته است. صرافی های رمزنگاری بهترین راه برای خرید Ethereum با کارت اعتباری است. با این حال ، سیستم عامل های دیگری نیز وجود دارند که به شما نیز امکان انجام چنین کاری را می دهند. یکی از این سیستم عامل ها یک کیف پول ارز رمزنگاری شده به نام Trust Wallet است.

اگر می خواهید Ethereum را با کارت اعتباری بدون تأیید شناسه خریداری کنید ، ممکن است به نوعی مشکل باشد. به همین دلیل باید مراقب سیستم عامل هایی باشید که استفاده می کنید. بهترین کار استفاده از محبوب ترین و شناخته شده ترین سیستم عامل ها در بازار رمزنگاری است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me