banner
banner

7 سرمایه گذار معروف Ethereum که باید آنها را بشناسید

در حال حاضر ، دومین ارز رمزنگاری شده جهان ، Ethereum ، جلب توجه بیشتر سرمایه گذاران را آغاز کرده است. پس از دسامبر 2017 که همراه با سایر رمزنگاری ها ، قیمت ETH به بالاترین حد خود رسید حتی بیشتر سرمایه گذاران Ethereum به بازار پیوسته اند. امروز 7 معروف ترین آنها را لیست می کنیم.

یکی از دلایل محبوبیت Ethereum در میان سرمایه گذاران این واقعیت است که در واقع فراتر از یک پروژه ارز رمزنگاری شده است. در حقیقت ، می توان ادعا کرد که Ethereum مهمترین پروژه بلاکچین در جهان است ، زیرا به لطف سیستم عامل خود که پشتیبانی از dApps ، قراردادهای هوشمند و پروژه های جدید بلاکچین را پشتیبانی می کند ، فعالانه به جریان اصلی رمزنگاری کمک می کند..

همانند همه ارزهای رمزپایه ، هنگام سرمایه گذاری در Ethereum به عنوان یک بستر ، خطرات مختلفی وجود دارد. با این حال ، این تعداد زیادی از افراد را از انجام این کار منصرف نکرده است ، از جمله مشاهیر مختلف و نام های بزرگ درون رمزنگاری.

در اینجا لیستی از سرمایه گذاران معروف Ethereum آورده شده است:

جوزف لوبین

داشتن تجربه بی نظیر در زمینه هایی مانند مهندسی نرم افزار ، رباتیک ، بینایی ماشین و شبکه های عصبی, جوزف لوبین همچنین یکی از بزرگترین اسامی است که با پروژه Ethereum در ارتباط است. بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys (یک شرکت نرم افزاری مستقر در بروکلین که بر ساخت dApps مبتنی بر بستر Ethereum متمرکز شده است) ممکن است یکی از بزرگترین سرمایه گذاران Ethereum باشد.

طبق شایعات مختلف ، جوزف لوبین یکی از خریداران برتر در رویداد فروش جمعیت Ethereum بود که چند سال پیش برگزار شد. به گفته جوزف لوبین ، جوزف لوبین یکی از مهمترین دارندگان Ethereum است که ارزش آن تا 10 میلیارد دلار است..

در همان زمان ، آقای لوبین همچنین بنیانگذار شرکت EthSuisse مستقر در سوئیس است که سرمایه گذاری زیادی در Ethereum انجام داده است. با ConsenSys و EthSuisse ، آنها نه تنها در آینده شبکه سرمایه گذاری می کنند بلکه می توانند راه حل هایی را ارائه دهند که بتوانند خدمات بهتری را به کاربران ارائه دهند.. 

علاوه بر آن ، لوبین نیز دارد درگیر شده اند در گروه های مختلف بین صنعت که هدف آنها پیشرفت راه حل های مربوط به مسائل حاکمیت در فضای بلاکچین است. بنابراین ، هنگام خرید Ethereum ، این لزوماً به معنای بودجه مستقیم به توسعه دهندگان نیست ، اما همچنین می تواند با توسعه خدمات جدید ، جمع آوری تلاش ها برای ایجاد راه حل های جدید و گسترش کل اکوسیستم باشد.

جوزف لوبین - سرمایه گذار معروف اتریوم

منبع: rte.ie

ریچارد شرمن

ریچارد شرمن, گوشه گوشه فوتبال آمریکا برای سانفرانسیسکو 49ers از NFL (لیگ ملی فوتبال) ، یکی دیگر از افراد مشهور علاقه به ارزهای رمزپایه است. شرمن به عنوان یک بیت کوین و سرمایه گذار Ethereum خیلی زود ، پس از اینکه طرفداران شروع به پرسیدن کردند که آیا می توانند محصولات و کالاها را از وب سایت رسمی او با استفاده از سکه های دیجیتال مختلف خریداری کنند.

ریچارد در موارد مختلف اعلام کرد که صاحب چند BTC ، ETH و LTC اما در واقع به بسیاری از سکه های کوچکتر علاقه مند نیست. وی وقتی بیت کوین در حدود 1000 دلار ارزش گذاری شد ، خریداری کرد و هنگامی که قیمت ها به سمت 19000 افزایش یافت ، توانست پول نقد کند. صرف نظر از این ، او اعلام کرد که از نگه داشتن بیت کوین مانند گذشته پشیمان است.

ریچارد شرمن چهار بار به عنوان Pro Bowl انتخاب شده و همچنین چهار بار به عنوان All-Pro انتخاب شده است. او بین سالهای 2011 تا 2017 در سیاتل سیهاوکس و از سال 2018 در سانفرانسیسکو 49ers بازی می کند.

آقای شرمن نه تنها به ارزهای رمزپایه علاقمند است بلکه سفیر برنامه چیزهای ساده FleetWit نیز هست. علاوه بر این ، او همچنین در سهام دیگر فن آوری سرمایه گذاری کرده است ، نشان می دهد که یک سبد متنوع دارد.

افراد مختلفی هستند که تصمیم به ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده دارند.

کامرون و تایلر ، برادران وینکلوس – سرمایه گذاران Ethereum

کامرون و تایلر وینکلوس به دلیل ارتباط با دنیای رمزنگاری ، در موارد متعددی عناوین خبری را به خود اختصاص داده اند. حتی اگر برادران پس از شکایت از مارک زاکربرگ ، بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک ، ادعا کنند که او ایده آنها را از یک شبکه اجتماعی به سرقت برده ، نام خود را به دست آورده اند ، امروزه برادران Winklevoss به عنوان بزرگترین سرمایه گذاران Ethereum شناخته می شوند.

این دادخواست به برادران اجازه داد با 65 میلیون دلار سهام و پول نقد فیس بوک رضایت دهند. آنها پس از مشاهده فرصتی در فناوری بلاکچین و رمزنگاری ، تصمیم گرفتند در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. درنهایت در سال 2012 که قیمت کمتر از 10 دلار بود ، برادران 120،000 بیت کوین خریداری کردند. آنها پس از موفقیت مالی ، دوباره سرمایه گذاری کردند و حدود 350 میلیون دلار از سایر ارزهای رمزپایه ، از جمله Ethereum ، جمع آوری کردند. این خواهر و برادرها همچنین به دلیل ایجاد مبادله رمزنگاری مستقر در نیویورک به نام Gemini مشهور هستند.

اگرچه برادران Winklevoss در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کرده و روی این دارایی دیجیتال تمرکز کرده اند ، آنها همچنین Ethereum را در اختیار داشتند. تایلر وینکلوس توضیح داد اینکه پیشنهادات اولیه سکه (ICO) با قانون اوراق بهادار مطابقت ندارند و توکن در بالای رمزها هستند. در مورد ارزش شبکه Ethereum و نشانه های آن ، آقای Winkleovss گفت که ارزش آن بیش از سایر رمزهای دیجیتال در خود شبکه است..

در حال حاضر اطلاعات روشنی درباره میزان ETH موجود در اختیار آنها و یا اینکه آیا آنها تصمیم گرفته اند بخشی از سهام خود را بفروشند وجود ندارد. با این وجود ، آنها به طور مستقل از ارز مجازی که در اختیار دارند ، به نقش مهمی در کل بازار ارزهای رمزپایه ادامه خواهند داد.

کامرون و تایلر - سرمایه گذاران معروف اتریوم

منبع: CNBC

ویتالیک بوترین – بنیانگذار Ethereum

ویتالیک بوترین نامی است که به سختی به هیچ مقدمه ای احتیاج دارد ، مخصوصاً برای کسانی که به فضای رمزنگاری عادت دارند. لیست ما بدون ویتالیک ، مغز متفکر کل پروژه Ethereum و بدون شک مهمترین فرد در حوزه رمزنگاری پس از Satoshi Nakamoto کامل نخواهد شد..

این یک واقعیت مشهور است که ویتالیک بوترین مردی بسیار ثروتمند و دارای یکی از بزرگترین دارایی های خالص رمزنگاری است. حتی اگر مخترع هرگز به میزان عمومی میزان ETH خود را تصدیق نکرده است ، گزارش هایی مبنی بر انتقال 30،000 ETH به Bitstamp ، یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری ، جایی در دسامبر 2017 گزارش شده است. سایر انجمن ها و پست های عمومی ، ویتالیک را به عنوان دارنده جایی نشان می دهد حدود 500،000 ETH.

در پایان روز ، به غیر از خود ویتالیک بوترین ، هیچ کس نمی تواند به این س answerال پاسخ دهد. جالب تر این که وقتی بیشتر مردم به Buterin فکر می کنند ، آن مرد ثروتمند را نمی بینند ، اما مخترع یکی از بهترین سیستم عامل های بلاکچین است ، شخصی که پول برای او در اولویت نیست و همیشه به دنبال حل مشکلات واقعی است حوزه رمزنگاری.

آقای بوترین در بازار ارزهای رمزنگاری شده مشارکت داشته و سرمایه گذاری آنها در شبکه Ethereum صرفاً مالی نیست. او به Ethereum به عنوان یک توسعه دهنده و رهبر تیم های مختلف اختصاص داده شده است که در حال سرمایه گذاری در وقت و بودجه خود برای بهبود اکوسیستم Ethereum هستند.

بنابراین ، صرف وقت و تلاش در شبکه نیز راهی برای سرمایه گذاری در آن است. علاوه بر این ، بسیاری از شرکت ها هستند که برای سرمایه گذاری در پول خود در توسعه دهندگانی که در بالای Ethereum کار می کنند ، به توصیه ها و توصیه های او اعتماد می کنند. پذیرش بیشتر به معنی اصول قوی تری برای Ethereum است که در نهایت به قیمت بالاتر دارایی دیجیتال ETH ترجمه می شود.

بوترین در وضعیتی مشابه جوزف لوبین قرار دارد. هر دوی آنها Ethereum را تاسیس کرده اند و در تلاشند تا راه حل ها و پروژه های Ethereum را گسترش دهند. آنها ممکن است مبالغ زیادی را مستقیماً در ETH سرمایه گذاری نکنند اما برای اینکه ارزش ETH در طول زمان ارزش بیشتری داشته باشد تلاش کرده اند.

ویتالیک بوترین

منبع: اخبار جهانی Ethereum

اشتون کوچر

اشتون کوچر, بازیگر هالیوود ، به طور کلی به فناوری علاقه مند است. او همچنین یکی از سرمایه گذاران اولیه فناوری ها و برنامه هایی مانند Airbnb و اوبر, و همچنین برای ارزهای رمزپایه. او یکی از اولین افراد مشهور بود که به باند واگن رمزنگاری پرید و حتی در سال 2014 ، تقریباً یک سال قبل از انتشار اولیه ، در مورد Ethereum توئیت کرد. گفته می شود که کوچر یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بیت کوین و اتریوم است ، حتی اگر هنوز تعداد رسمی آن منتشر نشود.

اشتون کوچر - سرمایه گذار Ethereum

منبع: MarketWatch

چارلز هوسکینسون

چارلز هوسکینسون همچنین یکی از بنیانگذاران Ethereum است. او اکنون توسعه دهنده اصلی Cardano (ADA) و Ethereum Classic (ETC) است. او در تلاش بوده است تا راه حل های جایگزینی برای Ethereum ارائه دهد.

علی رغم آن ، او یک پذیرنده اولیه ارزهای مجازی است. او زمانی وارد بیت کوین شد که بیت کوین نزدیک به 1 دلار معامله شد. وقتی ارز دیجیتال منتقل شد وی به 250 دلار تصمیم گرفت تا پروژه های مهم دیگر را رهبری کند و با گسترش فضای رمزنگاری حرکت به جلو را آغاز کند.

شایان ذکر است که وی به عنوان بنیانگذار شبکه در میان سرمایه گذاران اولیه Ethereum است. با این حال ، او بخشی از سرمایه گذاری خود در پروژه رمزنگاری یا اینکه آیا پس از مدتی تمام سکه های خود را فروخته است ، فاش نکرد. 

او در تعداد زیادی از پروژه های رمزنگاری مشارکت داشته و اکنون در Cardano ، یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در بازار تمرکز کرده است. کاری که او انجام داده است برای بازار رمزنگاری بسیار مثبت است ، چیزی که به افزایش سطح پیشرفت های فنی در فضای رمزنگاری کمک می کند. همچنین Ethereum در حال تلاش برای رقابت با شبکه های دیگر از جمله Cardano است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا راه حل ها و محصولات بهتر را نیز ارائه دهند.

همان کاری که لوبین و بوترین انجام دادند ، هوسکینسون وقت خود را به جای صرف پول در اتریوم سرمایه گذاری کرد. بنابراین ، به دلیل او و علاقه او به پروژه های رمزنگاری ، اکنون می توانیم یک شبکه بسیار پیشرفته تر و صنعت ارزهای رمزنگاری شده داشته باشیم. 11

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me