banner
banner

نحوه خرید Litecoin (LTC)

Litecoin یکی از اولین ارزهای رمزپایه ای بود که وارد بازار شد. در نتیجه ، آن را به عنوان یکی از بزرگترین سکه ها در بخش اصلی بر اساس سرمایه بازار در اختیار دارد. همچنین ، این یکی از رایج ترین ارزهای رمزپایه در جهان است. شما می توانید از Litecoin برای خرید کالاها ، خدمات یا حتی سرمایه گذاری در سایر پروژه های رمزنگاری هنگام ظهور استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Litecoin مراجعه کنید.

ما 5 کارگزار برتر لیست توانایی خرید Litecoin (LTC) با کارت اعتباری یا کارت نقدی را لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Litecoin (LTC) در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار حرکتی بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis از یک پلت فرم خرید بسیار معتبر بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که در آن می توانید Litecoin (LTC) و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از چیزی غیر از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر می خواهید Litecoin (LTC) را بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید Litecoin (LTC) با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش Litecoin (LTC) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی یا بازدید از کریپتومات را بخوانید کریپتومات.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Litecoin (LTC) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

زغال اخته

زغال اخته خرید Litecoin (LTC) در داخل را آسان می کند کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته.

نحوه خرید Litecoin (LTC) نحوه خرید Litecoin (LTC) نحوه خرید Litecoin (LTC)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Litecoin چیست?

Litecoin یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که معاملات نظیر به نظیر را تسهیل می کند. این در سال 2011 راه اندازی شد ، و از آن زمان به عنوان “نقره ای برای طلا بیت کوین” مشاهده شده است – به این معنی که لزوماً برای رقابت با بیت کوین ایجاد نشده است ، بلکه آن را تکمیل می کند.

چه کار میکند?

از طریق استفاده از فناوری بلاکچین ، Litecoin وسیله ای برای انتقال سریع و ارزان به کاربران خود ارائه می دهد. با ادامه توسعه شبکه و رشد رشد ، Litecoin این امکان را دارد که به عنوان ذخیره ارزش یا به عنوان ارز دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد..

Litecoin چگونه کار می کند?

Litecoin با کار بر روی یک مدل اثبات کار ، از یک چرخه بلوک 2.5 دقیقه استفاده می کند. هر بلوک تکمیل شده در حال حاضر منجر به تولید 12.5 LTC می شود ، این پاداش هر چهار سال به نصف کاهش می یابد. در کل ، فقط 84 میلیون LTC همیشه تولید می شود.

تحولات پیش بینی شده?

سالهاست که چندین پیشرفت عمده در شبکه Litecoin در حال انجام است. دو نمونه از این موارد شامل پشتیبانی از موارد زیر است:

مبادلات اتمی – این فناوری امکان تعویض یکپارچه دارایی از بلاکچین های مختلف را فراهم می کند. این فرآیند با استفاده از “قرارداد های قفل شده با زمان هشدار” حاصل می شود ، نیاز به واسطه ها را از بین می برد.

شبکه رعد و برق – این یک راه حل لایه دوم است که توانایی بهبود سرعت معاملات ، هزینه ها و حریم خصوصی شبکه را دارد که آن را پیاده سازی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار شبکه رعد و برق ، کلیک کنید اینجا.

ایدئولوژی اساسی?

نیروی محرکه ایجاد Litecoin ایجاد نسخه ارزانتر و سریعتر بیت کوین بود. با توجه به اینکه Litecoin بر اساس کد منبع بیت کوین بنا شده است ، منطقی است که هر یک بر اساس همان اعتقادات ساخته شده اند – ایجاد یک ارز غیرمتمرکز ، قابل دسترسی در سطح جهانی ، که ورود مالی را به واقعیت تبدیل می کند.

پذیرش و جنجال?

Litecoin موفق شده است بالاترین سطح پذیرش را در میان ارزهای رمزپایه ایجاد کند. این بیشتر از توانایی های آن است. به دلیل پایه کد ، که عمدتا از بیت کوین ناشی می شود ، شرکت هایی که از یکی پشتیبانی می کنند به راحتی می توانند از دیگری پشتیبانی کنند.

بحث و جدال پیرامون Litecoin معمولاً با استفاده از یک مدل اثبات کار در اطراف آن می چرخد. این یک فرآیند فشرده انرژی است که اغلب به عنوان ناکارآمد تصور می شود.

جدا از خود ارز ، بزرگترین بحث و جدال برای آزار Litecoin به دلیل بنیانگذار آن چارلی لی خواهد بود. قابل ذکر است ، در طول بازار گسترده گاو نر در سال 2017 ، چارلی لی دارایی Litecoin خود را در بالاترین حد خود به فروش رساند. در حالیکه اشاره شد که این حرکت برای اطمینان از بی طرف ماندن توسعه شبکه انجام شده است ، اما برخی در مورد زمان بندی تردید داشتند. برخی نیز معتقد بودند که این حرکت اساساً نشانه ای است که حتی بنیانگذار آن آینده روشنی برای پروژه نمی بیند – چارلی لی این موضوع را به شدت رد کرده است.

مقررات?

اگرچه توسط نهادهای نظارتی به صراحت بیان نشده است ، اما Litecoin به طور گسترده ای به عنوان یک ارز دیجیتال مشاهده می شود. بدون فروش توکن و هیچ ارگان مرکزی که از موفقیت شبکه سود نمی برد ، معمولاً اعتقاد بر این نیست که یک امنیت است – با این حال تنظیم کننده ها می توانند بسیار ناچیز باشند و این ممکن است همیشه ادامه نداشته باشد.

چه کسی Litecoin را ایجاد کرد?

ایجاد Litecoin به طور گسترده در چارلی لی معتبر است. از زمان راه اندازی آن در سال 2011 ، Litecoin توسط لی به عنوان یک ارز دیجیتال رقابتی و ممتاز برای بیت کوین ساخته شد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me