banner
banner

جورج والر ، مدیر عامل Blocksafe Technologies – سری مصاحبه ها

جورج به عنوان مدیرعامل BlockSafe Technologies خدمت می کند. جورج یکی از بنیانگذاران StrikeForce Technologies ، Inc است و یک کارآفرین و تکنسین با بیش از 30 سال فعالیت در صنعت کامپیوتر است. جورج نقشی محوری در معرفی دو فناوری پیشرو در زمینه امنیت سایبری یعنی احراز هویت خارج از باند و رمزگذاری کلید در بازار داشت. امروزه ، این فن آوری ها به طور گسترده ای در بخش های بانکی ، بهداشت ، آموزش ، تولید و دولت استفاده می شود.

قبل از تأسیس StrikeForce ، جورج به عنوان معاون اجرایی رئیس و استراتژیست ارشد در شرکت های Connexus ، RxRemedy ، TeachMeIT ، سیستم های جوجه کشی و HealthSCOUT فعالیت می کرد..

جورج مهندسی هوافضا را در آکادمی هوانوردی تحصیل کرد.

AT: شکی نیست که هک و رمز ارزهای سرقتی یک مشکل بزرگ در صنعت است. چه عاملی باعث تصمیم شما برای مقابله با این چالش شد?

GW: به عنوان یک علاقه مند به بلاکچین و ارزهای رمزنگاری ، فقط منطقی بود که سالها تجربه تولید نرم افزار امنیت سایبری را برای یک مشکل آشکار که صنعت ارزهای رمزپایه را آزار می دهد ، اعمال کنیم. واضح است که این موضوعی است که باید قبل از بلوغ بازار و فناوری برای رسیدن به مرحله تصویب انبوه حل شود.

AT: CryptoDefender ™ به نظر می رسد محصول برجسته شما باشد که برای کمک به کاربران در ورود ایمن به کیف پول های رمزنگاری شده آنها و جلوگیری از ورود به سیستم ، ورود به سیستم کلیک و غیره طراحی شده است. می خواهم جزئیات مربوط به برخی از این ویژگی ها را بیان کنم. برای شروع می توانید در مورد رمزگذاری کلید زدن و نحوه عملکرد آن به ما بگویید?

GW: رمزگذاری کلید بلافاصله از هر ضربه کلید تایپ شده روی رایانه یا صفحه کلید دستگاه تلفن همراه محافظت می کند. این فناوری مسیر سنتی را که سیستم عامل تلفن هنگام ورود کلیدهای فشار داده شده روی صفحه طی می کند ، دور می زند. به طور معمول این اجازه می دهد تا داده های وارد شده برای هر کسی که از بدافزار استفاده می کند برای مشاهده آنچه تایپ می شود قابل مشاهده باشد. رمزگذاری با ضربه زدن به کلید ، اطلاعات تایپ شده را رمزگذاری کرده و مستقیماً در قسمت های مورد نظر وارد می کند و از نظارت بدافزار بر نوشته ها جلوگیری می کند.

AT: اصلاح ضد کلیپ بورد یکی دیگر از ویژگی های CryptoDefender است. این دقیقاً چیست?

GW: اصلاح ضد کلیپ بورد از مکانیسم کپی و چسباندن در رایانه های رومیزی محافظت می کند. Clipboard Hijacking هنگامی است که یک برنامه مخرب منتظر می ماند تا آدرس ارسال بیت کوین در بافر کلیپ بورد کپی شود ، سپس آدرس ارسال کیف پول را با آدرس کیف پول هکر جایگزین می کند ، به محض این که “ارسال معامله” را انجام دهید ، نشانه های شما وجود دارد به طور خودکار برای شخص دیگری ارسال می شود و وقتی این اتفاق می افتد هیچ راهی برای بازگرداندن رمزها وجود ندارد.

AT: شما یک مرورگر ایمن را به عنوان یکی از ویژگی های محصول CryptoDefender ارائه می دهید. آیا این مرورگر برای استفاده دسک تاپ یا موبایل طراحی شده است?

GW: این محصول فقط برای دستگاه های تلفن همراه است ، یک محصول ایمن است & مرورگر سخت شده که از حملات Man-in-the-Browser جلوگیری می کند.

AT: درک آنتی-کلیک و ضبط ضد صفحه برای کاربر عادی کمی آسان تر است. به نظر می رسد این چیزی است که سایر محصولات ضد ویروس جریان اصلی ارائه می دهند ، چرا کاربر باید BlockSafe Technologies را انتخاب کند?

GW: غالباً این در واقع ویژگی ارائه شده در محافظت از ویروس در جریان اصلی نیست. بسیاری از برنامه های اصلی ضد ویروس به صورت واكنشی عمل می كنند و بر نظارت بر بارگیری یا نصب بر روی دستگاه تمركز می كنند و سپس آن را با یك پایگاه داده تهدیدهای شناخته شده ارجاع می دهند. BlockSafe Technologies راه حلهای نرم افزاری ایجاد می کند که برای اهداف خاص طراحی شده اند و ما بزرگترین تهدیدهای بدافزار را شناسایی می کنیم و سپس راه حل هایی را طراحی می کنیم که اغلب آنها از قابلیت نظارت بر همه اتفاقات داخلی برخوردار نیستند ، اگر صفحه نمایش تحت نظارت است ، یا غیره. پاسخگوی نیازهای خاص ارز رمزنگاری شده و اکوسیستم های بلاکچین است.

AT: شما قصد دارید نرم افزار سازمانی را برای ایمن سازی مبادلات ارائه دهید. تاریخ انتشار این نرم افزار چه تاریخی است?

GW: ExchangeDefender ver 1.0 اکنون در دسترس است.

AT: چگونه می خواهید از بازیگران بد در فضا پیشی بگیرید?

GW: یکی از مهمترین نقشهایی که ما به عنوان متخصصان امنیت سایبری داریم ، آگاهی دائمی از ابزارها و روشهای مداوم در حال پیشرفت برای دستیابی غیر مجاز به حسابهای شخصی و سرانجام سرقت ارزهای رمزپایه و سایر دارایی های دیجیتال است. در حال حاضر ، ابزارهای مورد استفاده هکرها به طور مداوم در حال رشد هستند. ما 24 ساعته چشم انداز امنیت سایبری را رصد می کنیم ، حملات را کالبدشکافی می کنیم و بردارهای حمله را متشکریم تا بتوانیم همیشه یک قدم جلوتر باشیم.

AT: شما تصمیم به راه اندازی STO گرفتید و از نظر من شما اولین شرکت نرم افزاری هستید که این کار را انجام داده اید. چه عاملی باعث تصمیم شما برای رفتن در این مسیر شد?

GW: در حال حاضر ، برخی دیگر نیز STO را راه اندازی کرده اند. دلیل راه اندازی STO این است که ما به بلاکچین اعتقاد داریم. ما فقط فرصتی را برای استفاده از روش جدید جمع آوری کمک مالی مشاهده نکردیم ، ما مشتاقان و معتقدین به چگونگی ایجاد بلاکچین در دنیا هستیم. ما عاشق این هستیم که یکی از اولین شرکت های نرم افزاری باشیم که از این طریق بودجه می گیریم ، درست همانطور که در زمینه امنیت سایبری بلاکچین پیشگام هستیم ، می خواهیم در ساختار ساختار شرکت نیز پیشگام باشیم..

ما اعتقاد داریم که به عنوان شرکتی که امروز مسیر خود را به شدت روشن می کند ، ما الگویی برای فردا هستیم. با رعایت بالاترین استانداردهای ممکن برای پیروی از مقررات ، می توانیم محدودیت STO ها و استارت آپ های بلاک چین را تعیین کنیم..

AT: چه شرکتی است که به روند STO کمک می کند?

GW: گروه مشاوره PCG به ما کمک می کند.

AT: کلاه سخت شما چیست?

GW: ما در حال حاضر به سقف نرم خود رسیده ایم ، سقف سخت ما 27 میلیون دلار است.

AT: هر چیز دیگری که می خواهید در مورد BlockSafe Technologies به ما بگویید?

GW: امنیت سایبری یا کمبود آن و تهدید به هک کردن تنها بزرگترین مانعی است که رشد رمزپایه ها و بلاک چین ها را تهدید می کند. هک ، سرقت و جرم مترادف با این صنعت شده است. سرمایه گذاران در سطح جهانی از سرمایه گذاری در رمزنگاری دریغ می کنند & در صورت عدم اعتماد به نفس فضای بلاکچین را فراهم کنید. این زیرساخت های امنیت سایبری و توسعه دهندگان نرم افزار هستند که اعتماد لازم را برای موسسات ، شرکت ها و سرمایه گذاران به طور یکسان برای استفاده کامل از این فناوری در حال ظهور ایجاد می کنند..

AT: از اینکه با این مصاحبه موافقت کردید متشکریم ، ما برای STO آرزوی بهترین موفقیت را داریم. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این STO ، لطفاً صفحه جزئیات رمز Blocksafe را مشاهده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me