banner
banner

شاخه های Poloniex از Circle به عنوان “دارایی های دیجیتال پولو” استفاده می شوند

جهانی شدن

در یک حرکت غافلگیرانه ، Circle چنین کرده است اعلام کرد آن شرکت تابعه, پولونیکس, بالهای خود را باز می کند و به تنهایی “چرخش” می کند. این شرکت جدید با نام “دارایی های دیجیتال پولو” شناخته می شود.

متأسفانه ، و تعجب آور نیست زیرا Poloniex مستقر در ایالات متحده است ، پایگاه مشتری صرافی در ایالات متحده شاهد لغو دسترسی آینده به خدمات آنها خواهد بود. گرچه این جای تأسف دارد ، اما به دلیل شرایط نظارتی موجود در ایالات متحده ، تا به امروز موضع لازم است..

مبادله رقبا در حالی که در کل کشور نیست, Bittrex, به تازگی دسترسی به خدمات خود را برای مشتریانی که در ایالت نیویورک زندگی می کنند محدود کرده است. با خروج هر دو از این مبادلات از بازارهای ایالات متحده ، اکنون یک انتخاب بسیار نازک از مبادلات مستقر در آمریکای شمالی برای علاقه مندان به رمزنگاری برای تجارت وجود دارد..

تزریق

در حالی که مشتریان مستقر در ایالات متحده ممکن است دسترسی به خدمات را از دست بدهند ، این حرکت در واقع نشان دهنده گسترش خدمات برای Poloniex است ، زیرا آنها اکنون بر سلطه جهانی تمرکز خواهند کرد.

Circle اعلام کرده است که یک گروه سرمایه گذاری خارج از کشور 100 میلیون دلار برای تزریق خدمات ارائه شده توسط Poloniex در نظر گرفته است.

تیم در Poloniex بیانیه ای منتشر کرد از خودشان ، جدا از Circle ، درمورد اهداف آینده خود توضیح می دهند. در تلاش برای ایجاد هوای مثبت و اطمینان خاطر در مورد اعلامیه ، تیم اظهار داشت,

“به جلو ، ما یک برنامه چند ساله برای صرف بیش از 100 میلیون دلار برای توسعه و گسترش Poloniex داریم ، و ما برای ادامه کار با جامعه جهانی شگفت انگیز مشتریان Poloniex بسیار هیجان زده هستیم. انقلاب ارزهای رمزنگاری شده تازه آغاز شده است و ما برای مدت طولانی درگیر آن هستیم. “

گزارشاتی مبنی بر اینکه گروه سرمایه گذاری خارج از آسیا مستقر است ، توسط جاستین سان بنیانگذار TRON هدایت می شود. اما این در حال حاضر تأیید نشده است و فقط حدس است.

خرید گذشته

در حالی که عوامل محرک (انطباق نظارتی ایالات متحده) در نتیجه توسعه مورد بحث امروز شناخته شده است ، اما این حرکت به دلیل زمانبندی تعجب آور است.

Poloniex تنها 18 ماه پیش در یک اقدام پر سر و صدا توسط Circle خریداری شد. این خرید با قیمت 440 میلیون دلار انجام شد. در حالی که Circle ، در واقع ، به Poloniex کمک کرد تا خدمات را گسترش دهد و یک شهرت مخدوش را بازسازی کند ، اما بیشتر انتظار می رود که یک مالکیت طولانی مدت برای چنین خریدی داشته باشد.

علیرغم تغییر برنامه ها ، Circle در اعتقاد خود به اوراق بهادار دیجیتال متزلزل نشده است. بسیاری معتقدند که هدف اولیه خرید این بود که Poloniex به عنوان یک بازار ثانویه عمل کند ، از اوراق بهادار دیجیتال توزیع شده از طریق بستر SeedInvest پشتیبانی می کند..

تغییر برنامه ها

در حالی که ممکن است رویکرد آنها به این بخش تغییر کرده باشد ، Circle هنوز به دنبال آینده اوراق بهادار دیجیتال است و نشان داده است که تلاش های آنها برای حرکت به جلو بیشتر بر روی SeedInvest متمرکز خواهد بود..

Circle نشان می دهد که با توجه به اینکه شرکت قصد دارد موارد استفاده در دنیای واقعی را توسعه دهد ، موارد جالب توجه زیر نیز در توسعه پیشرفت چشمگیری خواهند داشت..

  • مبلغ پرداختی
  • سرمایه گذاری
  • امانت دادن
  • جذب سرمایه

SeedInvest

SeedInvest به عنوان یکی از موفق ترین سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی در ایالات متحده ، این امکان را دارد که برای تأسیس خود در بخش اوراق بهادار دیجیتال ، به Circle دسترسی مثر داشته باشد..

این پلتفرم که در اوایل سال 2019 توسط Circle خریداری شد ، به بسیاری از شرکت ها کمک کرده است تا بودجه قابل توجهی را تولید کنند. Circle نشان می دهد که هدف آنها از بین بردن شکاف بین امور مالی سنتی و بلاکچین است. با ازدواج با این دو ، آنها امیدوارند که با ایجاد فرصت های جدید برای سرمایه گذاران از هر نوع سرمایه گذاری ، دموکراتیک کنند.

با خرید SeedInvest اوراق بهادار توکن شده Circle Eyes

تفسیر

با اعلام اعلامیه ، بیانیه مشترکی توسط Circle Cofounders ، جرمی آلریر و شان نویل منتشر شد. این بیانیه به عقلانیت موجود در پشت این اقدام و چگونگی کمک به بلوغ Poloniex پرداخت.

“در تلاش برای ایجاد یک مبادله ارز رمزنگاری متمرکز در سطح بین المللی ، تیم و رهبری Poloniex در حال چرخش از Circle به یک شرکت بین المللی جدید مستقل ، Polo Digital Assets، Ltd. هستند که توسط یک گروه سرمایه گذاری آسیایی پشتیبانی می شود ، این spin-out به وجود خواهد آمد منابع قابل توجه و آزادی در ارائه ویژگی های محصول و استراتژی های بازاریابی مورد نیاز برای رقابت. “

این زوج در مورد برنامه های خود برای پیشبرد و نقشی که SeedInvest در آنها بازی می کند ، توضیحاتی را ارائه دادند.

“در اوایل سال جاری ما خرید SeedInvest ، بزرگترین پلت فرم سرمایه گذاری جمعی در ایالات متحده را به اتمام رسانده ایم و به صدها شرکت کمک کرده ایم که صدها میلیون دلار با ارائه اوراق بهادار مبتنی بر اینترنت جمع آوری کنند. برنامه ما با این تجارت این است که نحوه جذب سرمایه شرکت ها را تغییر دهیم و فرصت های سرمایه گذاری را برای مردم در هر مکان فراهم کنیم. ما سخت تلاش کرده ایم تا خدمات جدیدی را که بر روی SeedInvest ساخته شده است و امکان جمع آوری کمک با استفاده از توکن و دارایی های دیجیتال ، ازدواج قراردادهای مالی سنتی و دارایی ها با رمزنگاری را فراهم می کند ، معرفی کنیم. “

پولونیکس

Poloniex که از دلاور فعالیت می کند ، یک صرافی محبوب رمزنگاری است که در سال 2014 تأسیس شد.

مدیر عامل, Tristan D’Agosta, در حال حاضر بر عملیات شرکت نظارت می کند.

دایره

Circle یک شرکت مستقر در بوستون است که در سال 2013 تاسیس شده است. مهمتر از همه ، تیم پشتیبان Circle در حال توسعه یک سیستم مالی شفاف و قابل دسترسی جهانی است.

مدیر عامل, جرمی آلریر, در حال حاضر بر عملیات شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me