banner
banner

قابلیت انعطاف پذیری DeFi: در آغوش گرفتن نوآوری های وام دهنده رمزنگاری

در OKEx ، ما دائماً به آینده نگاه می کنیم – و معتقدیم که این به معنای مالی غیرمتمرکز است.

برای انتشار پیام ، مدیر عامل شرکت ما ، جی هائو ، یک سری گفتگوی میزگرد مجازی OKExDeFi جدید با رهبران صنایع مختلف برگزار می کند تا درباره پیشرفت DeFi ، بینش و برنامه های آینده خود بحث کند..

در این میزگرد ، جی مصاحبه ای با استانی کولچف ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aave انجام داده است. در سال 2017 ، استانی ETHLend را منتشر کرد ، یکی از اولین DeFi DApps که تاکنون ایجاد شده است. از آن زمان ، او وظیفه خود را ایجاد ابزارهایی برای یک اکوسیستم مالی باز ، شفاف و عادلانه از طریق پروتکل Aave قرار داده است..

در اینجا مهمترین نکات مهم در این میزگرد وجود دارد.

جی هائو: اخیراً Aave مجوز فرود در انگلستان را بدست آورد. به همین دلیل است که شما در وب سایت یک دروازه فیات دارید و آیا از شخص ثالث استفاده می کنید?

Stani Kulechov: ما مجوز پول الکترونیکی دریافت کردیم ، بنابراین ایده آن این است: پروتکل Aave غیرمتمرکز است ، اما آنچه می خواهیم انجام دهیم ایجاد نقاط دسترسی به پروتکل های غیرمتمرکز است و به مردم کمک می کند از فیات به رمزنگاری بروند یا به Aave سپرده گذاری کنند پروتکل بنابراین ، هدف ما این است که تصویب جریان اصلی را افزایش دهیم و فن آوری غیرمتمرکز و فین تک را به هم نزدیک کنیم.

در حال حاضر از دو دروازه استفاده می شود. کاری که این امکان را به ما می دهد این است که از انتقال وجه یا اصطلاحاً انتقال IBAN در اروپا و کارت های اعتباری به سپرده های Aave برویم. در واقع ، برای واریز به Aave ، شما همیشه مجبور به سپرده گذاری نیستید – شما می توانید هنگام واریز به Aave ، یک رمز A خریداری کنید. به عنوان مثال ، در ازای 100 USDT ، در ازای آن 100 USDT دریافت می کنید. این USDT USDT حامل بهره است که از نظر الگوریتمی در تعادل شما رشد می کند. آنچه را در آنجا واریز می کنید یک به یک است ، بنابراین راهی است که می بینید چگونه تعادل شما رشد می کند. این همچنین بدان معنی است که می توانید به هر بازاری که در آن نشانه های A معامله می شود بروید و فقط آنها را بخرید. سپس شما بدون اجازه به یک حساب پس انداز جهانی دسترسی دارید. این یک چیز بسیار جالب است ، به خصوص اگر در کشوری باشید که تورم بالایی داشته باشد. اگر درگاهی برای رفتن از نشانه های fiat به A دارید ، در واقع این همان چیزی است که شما نیاز دارید.

جی هائو: اخبار بسیار مهیجی در اینجا وجود دارد – Aave v2 به زودی ارائه می شود! علاوه بر بهینه سازی هزینه معامله و سایر ویژگی ها ، Aave v2 با یک شرکت توکن سازی املاک و مستغلات ، RealT و بازارهای خصوصی باز برای پشتیبانی از انواع دارایی های توکن دار همکاری خواهد کرد. دلیل این حرکت چیست ، و نقش دارایی های دنیای واقعی را در DeFi چگونه ارزیابی می کنید?

Stani Kulechov: این یک سوال جالب است زیرا من کاملاً معتقد به ایده سازی چیزها هستم – اینکه ما دارایی های بیشتری خواهیم داشت که به صورت توکن در آمده اند ، این به معنای گرفتن ارزش از زندگی واقعی و به زنجیر انداختن آن ، در دسترس قرار دادن آن است و استفاده از هر کس از نظر صورتحساب یا فقط تجارت ارزش یا استفاده از آن به عنوان وثیقه مجاز نیست.

از آنجا که Aave یک پروتکل وام است ، هدف ما استفاده از این وثیقه دارایی در دنیای واقعی و از بین بردن نقدینگی آن است. هدف ما این است که از آن املاک توکن دار به عنوان وثیقه در Aave ، بازار پول جداگانه با پارامترها و تنظیمات خطر جداگانه استفاده کنیم. ایده این است که هر کس صاحب آن است – و توسط "صاحب شدن," منظور من نگه داشتن آن نشانه های آن خواص است – در واقع می تواند پول های پایدار را در برابر آنها وام گیرد. این به شما امکان می دهد سهام خود را از دارایی های دنیای واقعی خود خارج کنید.

من فکر می کنم در این مسیر حرکت های بیشتری را شاهد خواهیم بود زیرا مهمترین چیز را در فضای بلاکچین ، دلار تعیین کرده ایم. ما دلارهای زیادی داریم و کاملا گسترده است. من فکر می کنم یک گام طبیعی است که به جلو برویم و چیزهایی را امتحان کنیم که هنوز آنها را انجام ندهیم.

جی هائو: امیدوارید بازیکنان متمرکز مانند OKEx برای تسهیل فضای DeFi چه کارهای دیگری انجام دهند?

استانی کولچف: خوب ، من فکر می کنم فرصت های زیادی برای فعالان بازار متمرکز برای کشف DeFi وجود دارد. من مایل هستم که مانند Aave ، پروتکل های DeFi و سپرده گذاری به کاربران اجازه می دهد تا به صورت غیرمتمرکز علاقه کسب کنند..

من قطعاً فناوری های غیرمتمرکز را قطب هایی می دانم که همه می توانند در آن شرکت کنند. این فرصت خوبی برای مشارکت در مبادلات متمرکز است. به طور قطع ، من بسیار صعودی هستم که مبادلات متمرکز می توانند قسمت بزرگی از DeFi باشند و برای زیرساخت هایی مانند کاربران روی صفحه بسیار مهم هستند.

جی هائو: برای توصیف آینده DeFi یک کلمه پیشنهاد دهید – و چرا?

استانی کولچوف: می گویم "بی اجازه" – نه فقط به عنوان توانایی استفاده از DeFi ، بلکه هر کسی می تواند از DeFi استفاده کند.

هر کسی ، در هر نقطه از جهان ، می تواند با استفاده از هر پروتکل – مانند فرض کنید Aave و چیز دیگری – برخی از علائم جالب DeFi را ایجاد کند و فقط پروتکل خود را در بالای آن بسازد و ناکارآمدی سنتی را برطرف کند. من واقعاً این ایده را دوست دارم که همه مجاز به ساختن چیزها و دسترسی به چیزهایی هستند. فکر می کنم بزرگترین پیشنهاد ارزش DeFi برای من همین باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین ، ارز رمزپایه ، به کانالهای ما بپیوندید & DeFi:

جی هائو ، مدیرعامل OKEx

OKEx رسمی

https://www.instagram.com/okex_exchange/

اعتبار به میزبان میزگرد OKExDeFi ما:

استانی کولچف ، بنیانگذار & مدیر عاملAave

https://twitter.com/stanikulechov

https://uk.linkedin.com/in/stani-kulechov-361284132

فرار کردن

https://twitter.com/AaveAave

https://www.linkedin.com/company/aaveaave

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me