banner
banner

Crypto Market Daily 2.25 (| BTC همچنان در حال نوسان است ، منطقه پشتیبانی 9،150 $ $ 9،500 $ ممکن است آزمون را برآورده کند.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته BTC است ، اگرچه فعالیت معاملاتی در این روزها مثبت نیست ، بالای هر بازپرداخت در حال پایین آمدن است ، این سیگنال یک پاسخ طولانی تر است. Trend که اخیراً بیش از 3 بار منطقه پشتیبانی را بین 9150 تا 9500 دلار آزمایش می کند ، بازگشت پس از ورود به این منطقه همیشه اتفاق می افتد ، این بدان معناست که هنوز تعداد زیادی موقعیت بلند در اینجا وجود دارد. آنها اجازه نمی دهند قیمت به راحتی زیر آن تخلیه شود ، بنابراین ، با حجم فروش فعلی ترکیب شود ، پایین آمدن در زیر این منطقه در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

به سرمایه گذاران یادآوری می شود که اگرچه قیمت می تواند حدود 9500 دلار پشتیبانی کند ، اما بازگشت تنها در صورتی امکان پذیر است که در ابتدا بتواند MA (30) را بشکند. اگر MA (30) در طول روز به مقاومت سخت تبدیل شود ، روند ممکن است بیشتر از حد فعلی افت کند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

دیروز ، BTC پس از شکستن شکستن 10،000 دلار به سرعت زیر 9،700 دلار سقوط کرد و به طور موقت توسط لبه بالایی منطقه قبلی تجارت فشرده $ 9،150 9 $ 9،500 پشتیبانی شد. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که فعالیت اخیر معاملات بازار BTC مثبت نیست و سرمایه اصلی در مرحله جذب مداوم شمارنده ها است. به جز تعداد معدودی از بازرگانان با فرکانس بالا که هنوز در بازار فعال هستند ، تعداد زیادی از تجار محافظه کار منتظر راه اندازی نیروی اصلی هستند. بنابراین ، قبل از شروع اعتبارات اصلی ، ایجاد یک روند در مقیاس بزرگ دشوار است. اگرچه BTC در حال حاضر نزدیک به 9500 دلار پشتیبانی می شود ، قیمت اخیراً چندین بار زیر این نقطه شکسته و دوباره صعود کرده است. بنابراین ، باید از 9،150 تا 9،500 $ به عنوان یک منطقه پشتیبانی استفاده شود. تثبیت هر موقعیت در این منطقه متعلق به یک حمایت موثر است ، 9،500 دلار فقط لبه بالایی منطقه پشتیبانی است. حتی اگر خراب شود ، معکوس روند محسوب نمی شود. سرمایه گذاران باید به خطر شکستن نادرست در کوتاه مدت توجه کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9700 دلار:9850 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9500 دلار پشتیبانی میان مدت:9400 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: اجباری شدن 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، پس از شکستن منطقه پشتیبانی 262 ~ 264 $ ، روند ضعیفی را تجربه می کند. در طی چند ساعت گذشته ، قیمت حدود 255 دلار حمایت شد و این موقعیت برای آزمایش به عنوان یک پشتیبانی موثر در تاریخ مورد استفاده قرار گرفت ، نمودار نشان می دهد که دو پایه در آنجا تشکیل شده است و سپس شروع به بازگشت می کند. با این حال ، اگر بازگشت قیمت نتواند با افزایش صعودی همراه باشد ، ممکن است مقاومت در برابر 264 دلار آسان نباشد و سرمایه گذاران باید توجه کنند که MA (30) در حال حاضر به مقاومت سختی تبدیل می شود ، فقط MA (30) را بشکنید. در وهله اول ممکن است فرصتی برای آزمایش مجدد 280 دلار داشته باشید.

سطح فروش حجم واضح است که بیشتر از سطح خرید در حال حاضر نیست ، سرمایه گذاران باید منتظر شکست باشند تا وارد شوند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 264 دلار:270 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:255 دلار پشتیبانی میان مدت:245 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تثبیت 1H

قرارداد دائمی OKEx XRP: نمودار به ما نشان می دهد که خط گردن این الگوی سر و شانه اخیر شکسته است و 0.2615 دلار پشتیبانی می کند که پایین ترین سطح قبلی است. از سطح پایین فروش میزان ، ما به راحتی می توانیم قضاوت کنیم که فضای رو به پایین کم است حتی اگر حمایت مهم آن بی اثر بودن باشد.

در حال حاضر سرمایه گذاران باید به مقاومت مقاومت s0.2670 $ توجه کنند زیرا چند ساعت پیش از مقاومت به مقاومت تبدیل شد. اگر قیمت در چند ساعت آینده نتواند آن را بشکند ، به این معنی است که آزمایش MA (30) نیز غیرممکن است. تثبیت در MA (30) سیگنال بازگشت طولانی تر در آینده است ، یا ممکن است روند برای آزمایش 0.2465 دلار بیشتر کاهش یابد..

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2670 دلار مقاومت میان مدت: 0.2885 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:  $0.2615 پشتیبانی میان مدت$0.2465

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me