banner
banner

هفتگی فنی OKEx: 10 فوریه 2020

سودآوری تجمع اخیر BTC را آزمایش می کند

احساس صعودی در بیت کوین در بازار ارزهای رمزنگاری گسترده تر شده است ، زیرا قیمت بیت کوین از آخر هفته بالاتر از 10000 روانشناختی است. در حالی که اقدامات اخیر قیمت ممکن است باعث دلگرمی بسیاری از ناظران رمزنگاری شود ، فعالیت های سودآور می تواند گاوها را در کوتاه مدت در موقعیت نسبتاً آسیب پذیر قرار دهد. با این حال ، روند صعودی بلند مدت تا حد زیادی شکسته نشده است.

یک نظرسنجی از Sentix نشان می دهد که احساسات مثبت سرمایه گذاران نهادی و فردی رو به کاهش است ، اگرچه قیمت بیت کوین از سطح 10000 فراتر رفته است. پاتریک هوسی ، مدیرعامل Sentix ، گفت که این کاهش می تواند نشان دهنده “تمایل به کسب سود در بین سرمایه گذاران باشد. این باید بهبود روند مداوم قیمت را کند کند. ” وی همچنین اضافه کرد که قیمت بیت کوین طی 2-3 هفته آینده کمی نفس می کشد و سرمایه گذاران وقت خواهند داشت تا چشم انداز جدیدی را ایجاد کنند.

در همان زمان ، نمودار CME Futures همچنین حاکی از آن است که تجمع فعلی بیت کوین ممکن است نیاز به استراحت داشته باشد. CME Futures روز دوشنبه یک سقوط فلاش ایجاد کرده و فاصله ساعتی خود را بین 9875 تا 10200 پر کرده است. ما معتقدیم ممکن است قیمت قبل از تحول جدید در 9000 دسته بالایی بیشتر شود..

شکل 1: تعصب استراتژیک بیت کوین Sentix – موسسات در مقابل افراد (منبع: Sentix) شکل 2: نمودار 1 ساعته CME Bitcoin Futures (منبع: Tradingview)

BTC در اوایل معاملات روز دوشنبه آسیا ، در سطح 11000 تغییر دست داده است ، در حالی که نام های اصلی altcoin مانند است ETH و XRP پس از تظاهرات آخر هفته کمی به قرمز فرو رفته اند. ما یک کیف مخلوط را در جای دیگری دیده ایم ، با ALGO حدود 10٪ افزایش یافت ، و BSV در جلسه 6٪ پایین تر معامله شد.

آنچه را از دست داده اید?

 • اتریوم و DeFi با قفل شدن مقدار کل در کانون توجهات باقی ماند DeFi طبق گفته DeFi Pulse در 1 میلیارد دلار باقی مانده است. اطلاعات آنها همچنین نشان می دهد که کل ETH قفل شده در DeFi در حدود ETH 3.2 میلیون نگه داشته شده است. قیمت ETH سالانه حدود 75٪ سود کسب کرده است و رشد مقدار قفل شده به 46٪ YTD رسیده است.
 • ماندن با ETH, یک نظرسنجی نشان می دهد که جامعه رمزنگاری انتظار راه اندازی مبادلات تنظیم شده توسط CFTC را داشته است ETH-معاملات آتی توکن امسال. یافتن اطلاعات از The Block’s 2020 Outlook نشان می دهد که 68٪ از پاسخ دهندگان آنها معتقدند که آینده ETH در سال 2020 با یک مبادله تنظیم شده به طور مستقیم ادامه خواهد یافت.
 • ایالات متحده ممکن است برای بررسی امکانات با CBDC در حال گرم شدن باشد. در طول یک سخن، گفتار در دانشکده تحصیلات تکمیلی استنفورد ، Lael Brainard از بانک فدرال گفت: فدرال رزرو “در حال انجام تحقیقات و آزمایشات مربوط به فناوری های دفتر توزیع شده و مورد استفاده بالقوه آنها برای ارزهای دیجیتال ، از جمله پتانسیل CBDC است.”
 • عدم شفافیت می تواند یکی از دلایل خروج برخی از غول های مالی از انجمن ترازو باشد. مدیرعامل مسترکارت Ajay Banga گفت FT علاوه بر بحث شفافیت ، این شرکت همچنین نگران مدل کسب و کار Libra بود زیرا انجمن “به روشنی پول خود را اعلام نکرده است.”

آنالیز قیمت

BTCUSDT

 • BTCUSDTقبل از آزمایش مجدد اوج 10500 در اکتبر ، ممکن است لازم باشد رالی کمی در سطح فعلی استراحت کند.
 • اگرچه کانال صعودی شکسته نشده است ، شاخصهای حرکت سیگنالهای خرید بیش از حد را از دست داده اند. RSI به 70 ناحیه فوقانی برخورد کرده است ، در حالی که نوسانگر نهایی بالاتر از 60 است ، که نشان می دهد گاوها خسته به نظر می رسند. علاوه بر این ، خط سریع در زیر خط سیگنال در منطقه خرید بیش از حد نوسانگر تصادفی پایین رفته است. این یک مورد اصلاح کوتاه مدت قیمت را تقویت کرد.
 • CME’s CoT نشان می دهد که حساب های اهرمی موقعیت های کوتاه خود را افزایش داده اند و کاهش نرخ سود کلی باز نیز نشان می دهد که اصلاح قیمت ممکن است به زودی انجام شود.
 • همانطور که در بالا ذکر کردیم ، پر کردن شکاف CME می تواند ارسال شود BTC قیمت ها به 9875 برمی گردند ، که نزدیک به میانگین متحرک 10 روزه در نزدیکی منطقه 9600 است و این می تواند اولین نقطه مرجع باشد. در زیر آن ، پشتیبانی 250-MA و پایین بودن کانال در نزدیکی 9450 پشتیبانی مناسبی به نظر می رسد.
 • مورد ایده آل این است که این جفت ارز قبل از ادامه حرکت به سمت 10500 ، حمایت پایین تر از 9000 تا 9500 را دوباره آزمایش کند.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview) شکل 4: تعهد معامله گران آینده CME Bitcoin (منبع: گروه CME)

اتوسد

 • الگوی حرکت مشابهی نیز در اتوسد, با نوسانگر تصادفی روزانه یک کراس اوور نزولی در منطقه خرید بیش از حد تولید شده و سایر شاخص ها نیز از خرید بیش از حد قیمت خبر می دهند.
 • با این حال ، لازم به ذکر است که یک صلیب طلایی روزانه در دست ساخت است ، با میانگین متحرک 20 روزه در آستانه عبور از میانگین متحرک 250 روزه است ، که یک سیگنال صعودی محسوب می شود.
 • با توجه به پتانسیل بالای سودآوری کوتاه مدت ، ما معتقدیم که قیمت می تواند حمایت پایین تر از 250-MA را در نزدیکی منطقه 203 قبل از ادامه تجمع مجددا آزمایش کند. در صورت به خطر افتادن ، پایین ترین سطح اوایل فوریه در نزدیکی 184 اولین سطح تماشا و پس از آن 179 خواهد بود.
 • اگر این جفت ارز از اوج 239 آگوست شکسته شود ، می توان یک تجمع قدرتمند را مشاهده کرد.

شکل 5: نمودار روزانه ETHUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview)

XRPUSDT

 • ما می خواهیم ما را پیگیری کنیم XRPUSDT تجزیه و تحلیل که ما ساخته شده در بررسی ژانویه ما OKEx Techincals شکل گیری مثلث روزانه جفت را برجسته کرده و زمان آن می تواند باشد XRP چرخاندن این جفت ارز پس از برخورد قیمت با مقاومت بالای مثلث ، شروع به چرخش کرده اند.
 • ما دیدگاه خود را در مورد حفظ می کنیم XRPUSDT, با اعتقاد به اینکه این جفت ارز می تواند حمایت پایین تر را در نزدیکی 0.248 تا 0.252 قبل از تولید شکست مجدد آزمایش کند.
 • به نظر می رسد نسبت بلند / کوتاه OKEx XRP نیز از این استدلال پشتیبانی می کند. علی رغم عقب نشینی اخیر ، نسبت نسبتاً بالاتر از 2 ایستاده است ، که به طور قابل توجهی بالاتر از اوایل ژانویه 1.66 به 1.8 است. این مطالعه می تواند نشان دهد که سود بالقوه موقعیت های کوتاه گلوله برفی بوده است.

شکل 6: نمودار روزانه XRPUSDT (منبع: OKEx ؛ Tradingview) شکل 7: نمودار روزانه XRPUSDT (منبع: OKEx)

NEOUSDT

 • NEO در جلسه دوشنبه یکی از متحرکان altcoin بوده است. در برابر 2٪ بالاتر معامله شد USDT. با این حال ، به نظر می رسد تجمع خسته است ، و یک اصلاح ممکن است قریب الوقوع باشد.
 • با اقدامات اخیر قیمت ، این جفت ارز یک الگوی مثلث صعودی را تشکیل داده است ، اما ما اعتقاد داریم که شکست صعودی هنوز در انتظار نیست.
 • RSI واگرایی نزولی ایجاد کرده است. این در حالی است که قیمت در حال افزایش است قادر به تولید برخی از اوج های بالاتر نیست.
 • اولین سطح برای تماشای میانگین متحرک 20 روزه نزدیک به 11.8 است. در صورت مشاهده ، این مورد آزمایش تست حمایت پایین تر از مثلث در نزدیکی 9.8 ، قبل از تولید شکستگی را تقویت می کند.

شکل 8: نمودار روزانه NEOUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview)

———-

———-

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me