banner
banner

سFالات DeFi ، Jumpstart Mining و OKB پاسخ داده شده توسط رئیس محصولات OKEx

خلاصه ای از جلسه AskOKEx Ask Me Anything با رئیس محصول OKEx ، وین

گروه رسمی OKEx Telegram اخیراً جلسه ای از من بپرس هر چیزی را با رئیس محصول این شرکت ، وین برگزار کرد. در طول AMA ، کاربران و اعضای انجمن OKEx قادر به پاسخگویی وین به س anyالات سوزاننده خود در مورد آینده سیستم عامل ، پشتیبانی از امور مالی غیرمتمرکز و سایر موضوعات بودند..

در اینجا نکات برجسته AMA وین با انجمن تلگرام OKEx وجود دارد:

سلام وین ، عالی است که امروز اینجا هستم! قبل از شروع AMA ، می توانید کمی بیشتر در مورد خودتان بگویید؟ چگونه وارد صنعت رمزنگاری شدید?

پس از گذراندن 10 سال در بانکداری سرمایه گذاری ، از ابتدای سال 2018 به OKEx پیوستم و از آن زمان ، من شاهد رشد سریع این صنعت مهیج هستم که از معاملات ساده به انواع مختلف تجارت مشتقات تبدیل شده است و امروزه ، به انواع سناریوها برای برنامه های مالی غیرمتمرکز.

من بسیار هیجان زده ام که امروز به همه شما پیوسته ام و در مورد توسعه محصول OKEx در طول مسیر صحبت کرده و ادامه می دهم.

وای! بسیار خوب است که بدانید در صنعت مالی سنتی نیز تجربه دارید – تحول شگفت انگیز است! بسیار خوب ، ما قسمت اول این AMA را با سوالات کاربران شروع می کنیم. اولین مورد این است: پروژه ها و محصولات آینده شما چیست؟ آیا می توانید با ما به اشتراک بگذارید?

زیاد است! DeFi ، به عنوان یک موضوع داغ ، برای مدتی غالب خواهد بود ، و ما دروازه های بیشتری را برای دسترسی آسان مشتریان به این قسمت فراهم می کنیم – اما باید احتیاط کرد ، زیرا وقتی همه هیجان زده می شوند حباب ها ممکن است باد شوند..

علاوه بر DeFi ، ما همچنین در حال بهبود تجربه کاربر هستیم. به عنوان مثال ، ما زبانهایی را برای غیر انگلیسی زبانها اضافه می کنیم و بصورت سیستماتیک زبانهای وب سایت و برنامه را یکی یکی بهبود می دهیم.

در حال حاضر ، بازارهای دیگر در حال انجام معاملات با روش های نظیر به نظیر و ارائه معاملات با استفاده از کیف پول الکترونیکی سنتی هستند – مانند PayPal ، OVO ، Perfect Money و غیره. آیا OKEx نیز از این الگو پیروی می کند و خرید رمزنگاری را برای کاربران آسان تر می کند?

در آینده ، ما با روش های بیشتر واریز ارزهای فیات مبتنی بر کشورها از جمله P2P و کارت های اعتباری گسترش خواهیم یافت و همچنین از کانال های پرداخت محلی برای بهبود تجربه سپرده گذاری پشتیبانی خواهیم کرد – مانند QIWI در بازار روسیه.

تجارت دمو چیست?

به عنوان یک مبادله با یک مجموعه کامل از محصولات تجاری ، مشتری جدید ممکن است آن را کمی طاقت فرسا کند و دریغ از تلاش با پول واقعی. عملکرد Demo Trading به مشتریان کم تجربه اجازه می دهد تا تمام ویژگی ها را بدون هیچ گونه ضرر و زیان کامل هضم کنند. وقتی بعد از انجام معاملات شبیه سازی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند ، می توانند به بازار واقعی بروند.

آیا می توانید محصولی را که اکوسیستم OKEx در حال حاضر دارد برجسته کنید؟ چه محصولی در حال تولید است تا اکوسیستم OKEx بتواند بهتر و بهتر شود?

سؤال خوبی بود!

ما تجربه کاربر را جدی می گیریم. علاوه بر پیشرفت های زبان ، ما سرمایه گذاری زیادی در زمینه پردازش ، تجارت و کسب تجارب وب سایت و برنامه می کنیم. بازسازی اخیر وب سایت و طراحی برنامه ما با تعارف زیادی روبرو شده است.

در مورد تجارت محصولات ، ما قصد داریم مجموعه جدیدی از ابزارهای مدیریت ریسک پیشرفته را برای بهبود تجربه کاربر در پایان سال جاری راه اندازی کنیم. این امر همچنین به طور چشمگیری بازده سرمایه را برای بازرگانانی که از طریق محصولات و خطوط تجاری مختلف تجارت می کنند ، افزایش می دهد. من عذرخواهی می کنم که نتوانم جزئیات زیادی را در اینجا فاش کنم ، اما به شما اطمینان می دهم که بهترین کار در کل صنعت مبادله ارزهای رمزنگاری شده خواهد بود.

علاوه بر این ، ما قصد داریم سرمایه گذاری و وجود خود را در امور مالی غیرمتمرکز گسترش دهیم. با توجه به علاقه و اشتیاق اخیر برای DeFi ، ما در تلاشیم تا دروازه ای محکم برای مشتریان از دنیای مالی متمرکز و غیرمتمرکز ایجاد کنیم تا از زیبایی فناوری بلاکچین و دارایی های رمزنگاری قدردانی کنند. این یک پروژه غالب برای سال آینده خواهد بود.

بیایید اکنون به سراغ Q زنده برویم&بخشی از این AMA! آیا می توانید نحوه کار استخراج OKEx Jumpstart را توضیح دهید?

این بسیار ساده است – فقط OKB را از بازار spot خریداری کنید. سپس ، OKB را از حساب Spot خود به Staking Account منتقل کنید. سپس ، به Earn بروید یا به سادگی این پیوند را باز کنید.

استخراج معدن مبارک!

بازار معاملات آتی OKEx چگونه از دلالان در برابر ضررهای عمده در مشتقات محافظت می کند؟ مکانیسم های کنترل ریسک چیست؟?

ما فقط یک ویژگی بسیار خوب را راه اندازی کردیم – توقف ضرر / سود با عملکرد OCO – که با آن می توانید قیمت های محرک راحت خود را تنظیم کنید و خیال خود را راحت کنید.

امور مالی غیرمتمرکز و برنامه های غیرمتمرکز دو رکن برای کنترل ارزهای رمزپایه هستند – استراتژی شما برای DeFi و DApps چیست?

ما فقط چند محصول خوب با محصول Earn ارائه داده ایم. همچنین ، ما سخت در تلاش هستیم تا مبادله محصولات DeFi را راه اندازی کنیم.

من کاملاً مطمئن هستم که DeFi یک میدان جنگ جدید برای مبادلات عمده خواهد بود و ما برای این چالش آماده هستیم. نوآوری هرگز در بلاکچین و رمزنگاری متوقف نمی شود.

چگونه تیم OKEx افرادی را که از رمزنگاری و بلاکچین بلد نیستند هدف قرار داده و آموزش می دهد?

لطفاً نگاهی به آکادمی OKEx بیندازید!

بسیاری از همکاران OKEx در این گروه تلگرامی وجود دارند که خوشحال می شوند به سوالات شما پاسخ دهند و من همچنین مطمئن هستم که بسیاری از کاربران خونگرم در این گروه تمایل دارند که کمک کنند.

در حال حاضر بیشتر روی کدام حوزه ها تمرکز کرده اید و اهداف شما برای امسال چیست؟?

توسعه در خارج از کشور ، تأمین نیازهای مشتریان ، سرمایه گذاری زیاد در فناوری و محصولات DeFi و یک مجموعه تجارت جامع تر برای خانه های تجاری خرده فروشی و حرفه ای.

متشکرم ، وین ، که وقت خود را برای حضور در اینجا با ما قرار دادید و به ما دیدگاه بیشتری دادید و فرصت شناخت بیشتر درباره محصول OKEx را به ما دادید.!

همانطور که ما محصول را بهینه می کنیم و تجربه تجارت کاربران OKEx را افزایش می دهیم ، من معتقدم که ویژگی های هیجان انگیز بیشتری در این زمینه وجود دارد. لطفا با ما همراه باشید!

انجمن OKEx بهترین مکان برای حضور است. با تشکر – حضور در اینجا برای من بسیار خوشایند بوده است!

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me