banner
banner

BitBond و Klickown to Tokenize Real Estate آلمان

دیجیتالی املاک و مستغلات

اخیراً یک جفت شرکت آلمانی که مستقیماً با اوراق بهادار دیجیتال درگیر هستند ، همکاری کرده است اعلام کرد یک فرصت سرمایه گذاری آینده.

Bitbond و Klickown به جهانیان اطلاع داده اند که در اوایل ژانویه 2020 ، توکن سازی املاک و مستغلات را تسهیل می کنند. این زوج نشان داده اند که همکاری های مختلفی در آینده وجود خواهد داشت ، و این فقط یک نقطه “جهش” است.

امتیازات عالی

در این رویداد فروش و توزیع ابزارهای بدهی به صورت اوراق دیجیتال با پشتیبانی املاک و مستغلات آلمان مشاهده می شود.

نکات زیر به شرح برخی از جزئیات دقیق تر مربوط به این فرصت می پردازد.

  • منتشر شده در زنجیره بلوک Stellar
  • از طریق BaFin تنظیم می شود
  • حداقل 10 یورو سرمایه گذاری
  • بازده سالانه 4-7٪
  • مدت 3-10 سال با پرداخت اصل پس از بلوغ
  • املاک مسکونی یافت شده در لوننبورگ

یک انتخاب ستاره ای

نکته جالب توجه در اعلامیه آنها تصمیم به استفاده از بلاکچین Stellar است. در ماه های اخیر ، بخش اوراق بهادار دیجیتال تمایل به استفاده از Stellar را برای فعالیت های خود نشان داده است. مقالات زیر فقط دو نمونه از این موارد است که نشانگر فرزندخواندگی در مرزهای آلمان و یا فراتر از آن است.

توکن سازی پنت هاوس لندن و ویلا های جزیره یونان

Stellar توسط پلتفرم ارائه رمزهای امنیتی توسط Wevest انتخاب شده است

تفسیر

با اعلام پروژه آینده خود ، نمایندگان هر یک از آنها ، Bitbond و Klickown ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشتند.

رادوسلاو آلبرشت ، مدیر عامل Bitbond ، اظهار داشت,

“ما به دنبال STO موفق خود و تصویب دفترچه اوراق بهادار برای اولین اوراق قرضه BaFin ، Bitbond را به طور قابل توجهی افزایش داده ایم … ما شاهد یک تقاضای فوق العاده از طرف ارائه دهندگان خدمات مالی و ناشران برای دیجیتالی کردن روند انتشار اوراق هستیم. با استفاده از فناوری ما ، اثبات توکن شده مالکیت اوراق بهادار را فعال می کنیم ، در حالی که تعداد واسطه های مورد نیاز را کاهش می دهیم … ما بسیار خوشحالیم که با چنین تیم باتجربه ای از متخصصین املاک و دارایی کار می کنیم.

ولادیمیر هوبر, مدیر اجرایی Klickown ، اظهار داشت,

“به عنوان مثال ، ما می توانیم بدون اجزای کلاسیک یک موضوع املاک و مستغلات مانند گواهینامه های جهانی یا سپرده های بانکی گران قیمت انجام دهیم. در عوض ، ما به شفافیت و انعطاف پذیری اعتماد می کنیم. به لطف این صرفه جویی در هزینه های هنگفت ، ما می توانیم بازده بالاتری به سرمایه گذاران خود ارائه دهیم. سرمایه گذاران KlickOwn کاملاً دیجیتالی و به سادگی با ما سرمایه گذاری می کنند. پس از انتخاب املاک رویایی خود ، آنها به عملکرد مدیر صندوق وابسته نیستند ، همانطور که در مورد صندوق های املاک و مستغلات اتفاق می افتد ، به عنوان مثال منافع مانند صاحبان املاک و مستغلات. کل مدیریت املاک ، یعنی مدیریت دارایی و مدیریت املاک ، KlickOwn را بر عهده می گیرد. “

صحبت با رادوسلاو

خوشبختانه اخیراً مقاله اختصاصی داشتیم که توسط مدیر عامل Bitbond ، رادوسلاو آلبرشت در سایت ما چاپ و منتشر شد..

در این مقاله ، او در مورد مسیر پیموده شده توسط Bitbond ، در مسیر رسیدن به اولین STO تنظیم شده در داخل کشور ، بحث کرد. با دستیابی به این هدف ، آنها اساساً طرح اولیه و نبایدهای صنعت را ایجاد کرده اند – و از به اشتراک گذاشتن آن خوشحال هستند.

نحوه دریافت STO مورد تأیید تنظیم کننده های آلمان

مشارکت آلمان

اخیراً ، یک مطالعه توسط شرکت کنندگان صنعت ، Blockstate و مرکز Blockchain مدرسه فرانکفورت تکمیل شده است. تمرکز آن ایجاد وضعیت اوراق بهادار دیجیتال بر اساس جغرافیا بود.

نتیجه این بود که اروپا با بالاترین سطح مشارکت و پذیرش صنعت ، پیشگام است. وقتی به افراد داخل اروپا نگاه می کردید ، یک کشور در جلوی بسته تنها بود – آلمان. همان ملتی که BitBond و KlickOwn هر دو را خانه خود صدا می کنند.

اتحادیه اروپا در بخش رمزهای امنیتی از ایالات متحده پیشتاز است

بیت باند

Bitbond در سال 2013 راه اندازی شد و فعالیت های خود را در آلمان ادامه می دهد. تیم سخت افزاری که توسط تیم پشت سر این شرکت انجام شد باعث شد Bitbond بتواند اولین STO تحت نظارت را در آلمان با موفقیت به پایان برساند.

مدیر عامل شرکت ، رادوسلاو آلبرشت ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

KlickOwn

KlickOwn یک شرکت جوان است که دفتر مرکزی خود را در هامبورگ آلمان نگهداری می کند. تمرکز عملیات بر هدف آنها از توسعه بازار غیرمتمرکز املاک و مستغلات ، از طریق ادغام دارایی های دنیای واقعی و فناوری های بلاکچین است.

مدیر اجرایی ، ولادیمیر هوبر ، در حال حاضر بر فعالیت های شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me