banner
banner

سرمایه گذاری در Uniswap (UNI) – هر آنچه لازم است بدانید

Uniswap (UNI) رمز اصلی Uniswap DEX (مبادله غیرمتمرکز) است. Uniswap بزرگترین DEX در جهان از نظر سرمایه بازار در این زمان است. همچنین محبوب ترین Ethereum Dapp در بازار است. Uniswap در پیشبرد نوآوری و پذیرش در سراسر بازار رمزنگاری نقشی حیاتی دارد. به این ترتیب ، این پلتفرم امسال رشد رکوردی را تجربه کرد. اخیرا Dune Analytics گزارش سهم فعلی بازار Uniswap را 63٪ افزایش داده است.

به طور خاص ، Uniswap پروتکلی است که به خریداران و فروشندگان اجازه می دهد توکن ERC-20 را به روشی غیر قابل اعتماد و بدون اجازه مبادله کنند. نشانه های ERC-20 محبوب ترین سبک توکن در حال حاضر است. آنها در شبکه Ethereum زندگی می کنند و بین همه کیف پول ها ، صرافی ها و Dapps سازگار با ERC-20 قابل همکاری هستند. از زمان افزایش DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) ، این توکن ها افزایش چشمگیری در استفاده داشته اند.

DEX

Uniswap به عنوان برترین DEX در جهان ، یک تغییر اساسی در بازار است. DEXs به معامله گران گزینه امن تری برای مبادلات بزرگ متمرکز که به شیوه حضانت کار می کنند ، ارائه می دهد. این صرافی ها مقدار زیادی کیف پول درون رمزی کاربران را در اختیار شما قرار می دهد. این کیف پول ها اهداف اصلی برای هکرهایی است که به دنبال یک روز کاری سنگین هستند. برعکس ، DEX ها غیر حضانت هستند. آنها هرگز وجوه شما را مستقیماً نگه نمی دارند. به این ترتیب ، Uniswap مزایای بلاکچین را به ارث می برد و اشکالات موجود در سیستم عامل های متمرکز را برطرف می کند.

Uniswap (UNI) چه مشکلاتی را حل می کند?

Uniswap برای مقابله با سخت ترین مشکلات پیش روی بازار ساخته شده است. ماهیت غیرمتمرکز آن به از بین بردن قدرت و کنترلی که توسط مبادلات عمده مانند اینها جمع شده کمک می کند بینانس و Coinbase. علاوه بر این ، Uniswap نقش مهمی در دسترسی مشاغل جدید به نقدینگی بین المللی دارد.

از رشد کاربر حذف کنید

از کاربر Growthvia THE BLOCK خارج شوید

نقدینگی

هر پروژه ای می تواند با استفاده از Uniswap استخر نقدینگی ایجاد کند. یک توسعه دهنده تنها کاری که باید انجام دهد تهیه رمز پروژه و مقدار متناظر ETH برای راه اندازی مجموعه است. این استراتژی باز ، پروژه های جدید را قادر می سازد توکن های خود را مستقیماً به بازار عرضه کرده و توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند.

نقدینگی اضافه شده همچنین به حل مشکل سودهای بالای دارایی های غیر نقدینگی در مبادلات کتاب سفارش کمک می کند. پروژه های جدید می توانند استخرهای نقدینگی را ایجاد کرده و اعتماد سرمایه گذاران را به پروژه جلب کنند و همچنین از طریق معاملات آربیتراژ فرصت های بازگشت سرمایه را فراهم کنند.

پاداش LP

کاربران بدون شرط بندی می توانند به عنوان یک تامین کننده نقدینگی شرکت کنند و از هزینه های معاملات پاداش بگیرند. قابل ذکر است ، درصدی از کل هزینه های معاملاتی به نسبت سهم آنها در مجموعه ، بین تأمین کنندگان نقدینگی توزیع می شود. به این ترتیب ، کاربران عادی می توانند بدون انصراف مستقیم از مالکیت رمزنگاری خود ، درآمد منفعل را تأمین کنند.

مزایای Uniswap (UNI)

Uniswap مزایای قابل توجهی برای کاربران و بازار به همراه دارد. Uniswap به دلیل ماهیت باز و رابط کاربری ساده اش به ستاره تبدیل شد. پنجره تجارت Uniswap اساسی است. می توانید معاملات را با یک کلیک انجام دهید و کل شبکه به دلیل ویژگی های آن قابل انعطاف است.

قابل انعطاف

هر کسی می تواند با استفاده از این شبکه دو دارایی Ethereum را در برابر یک مجموعه نقدینگی اساسی مبادله کند. علاوه بر این ، هر پروژه ای می تواند ایجاد کند یا دانه با تأمین ارزش یکسانی از دو علامت ERC-20 که در آن جفت می شوند ، یک بازار را ارائه می دهد. با این حال ، این طبیعت باز همچنین به این معنی است که شما باید در تمام پروژه ها دقت لازم را انجام دهید. بسیاری از کلاهبرداری ها و نشانه های کشش فرش وجود دارد که به شبکه پیوسته اند.

سانسور – مقاومت

Uniswap هیچ مرجع مرکزی برای مسدود کردن کاربران و ضبط وجوه آنها را ندارد. هيچ شركتي تصميم نمي گيرد كه بيش از حد معامله كرده ايد يا در چه شركت هايي مي توانيد سرمايه گذاري كنيد. اين يك بازار غيرمتمركز واقعاً جهاني است كه دسترسي برابر به همه را فراهم مي كند. به این ترتیب ، سیستم عامل ذات تمرکززدایی را به طور کامل تصرف می کند.

گزینه های بیشتر تجارت

از آنجایی که Uniswap به صورت غیرمتمرکز فعالیت می کند ، معمولاً بین لیست نشانه های آن و صرافی های متمرکز تفاوت قیمت وجود دارد. این اختلافات می تواند برای کسانی که تجارت بین CeFi و DeFi را انجام می دهند برابر باشد با سود کل. امروز ، معامله گران زیادی وجود دارند که با استفاده از اختلاف قیمت بین قیمت های Uniswap و بقیه بازار ، سود کسب می کنند.

رشد بدون سر و صدا

رشد بدون سر و صدا

امن است

Uniswap یک پروژه منبع باز است که مورد بازبینی جدی جامعه توسعه قرار گرفته است. همه برنامه نویسی های هوشمند قرارداد امن و سیستم عامل غیرحرمانه است ، بنابراین هکرها از حمله به آن هیچ سود نمی برند. هنگام استفاده از Uniswap هنوز باید مواظب فرش و کلاهبرداران باشید زیرا برای پروژه های جدید اقدامات کنترل کیفی در نظر گرفته نشده است.

خصوصی

DEX ها نسبت به صرافی های متمرکز محافظت از حریم خصوصی شما را بیشتر می کنند. این پروتکل ها بدون اجازه هستند و نیازی به KYC ندارند (مشتری خود را بشناسید) و به شما امکان تجارت بدون نیاز به ثبت نام و ورود به بازار را می دهد. کل ساختار این سیستم عامل ها از این طریق به ناشناس ماندن منتقل می شود.

سازگار

Uniswap با الزامات استاندارد رمز ERC-20 مطابقت دارد. علاوه بر این ، این پلت فرم از ادغام API شخص ثالث پشتیبانی می کند. این پروتکل ها به سرمایه گذاران توانایی استفاده از ابزارهای بیرونی در استراتژی های تجاری خود را می دهند. امروزه چندین رابط شخص ثالث ، ربات های معاملاتی و ابزارهای مدیریت بازار برای بهبود Uniswap’s UX ساخته شده است..

Uniswap (UNI) چگونه کار می کند

Uniswap مدل سنتی سفارشات را حذف می کند و پروتکل سازنده بازار خودکار (AMM) را معرفی می کند که به کاربران اجازه می دهد با یک قرارداد هوشمند به نام مجموعه نقدینگی تجارت کنند. این روش دسترسی آزاد به بازار را فراهم می کند. هر کسی می تواند نشانه ها را عوض کند ، برای بدست آوردن هزینه ، علامت هایی را به استخر خود اضافه کند یا یک رمز را در Uniswap لیست کند.

Uniswap نشانه های قرارداد هوشمند را جمع می کند و کاربران با این مجموعه های نقدینگی تجارت می کنند. این پروتکل نقدینگی خودکار هر نشانه ای را در برابر ETH جفت می کند. جالب است بدانید که مبادله ERC-20 به ERC-20 معاملاتی است که ERC20a را به ETH تبدیل می کند و سپس در یک معامله ERC-20b را تبدیل می کند..

کشف قیمت

DEX هایی مانند Uniswap تلاش کردند تا بهترین موتورهای کشف قیمت را در روزهای ابتدایی خود پیدا کنند. نسخه اصلی Uniswap برای کشف قیمت به داوران متکی بود. آخرین نسخه Uniswap این مدل را از بین می برد و در عوض خطاب های پیشرفته را ادغام می کند. Oracles حسگرهایی خارج از زنجیره هستند که می توانند داده ها را به بلاکچین و از طریق آن ارتباط دهند.

قرارداد روتر V2 لغو نشده است

توسعه دهندگان می توانند با استفاده از قرارداد روتر Uniswap V2 ، نشانه های جدیدی به Uniswap اضافه کنند. این قرارداد هوشمند برای رویکرد باز Uniswap در توسعه بازار بسیار مهم است. قابل ذکر است ، هرکسی می تواند این قراردادها را در بلاکچین Ethereum ببیند.

استخرهای نقدینگی

Uniswap پیشگام استفاده از استخرهای نقدینگی بود. این استخرها با دسترسی به سیستم عامل های جدید به سرمایه به نوآوری کمک می کنند. در حال حاضر هزاران استخر نقدینگی در سیستم عامل وجود دارد. همچنین ، تأمین کنندگان نقدینگی با قرار دادن وجوه خود در این مجموعه های نقدینگی سود کسب می کنند. به طور خاص ، کاربران علامت گذاری را به یک قرارداد هوشمند استخر نقدینگی واریز می کنند و در ازای آن توکن استخر دریافت می کنند. این نشانه ها می توانند در هر زمان و بلافاصله برای ETH معامله شوند.

رمز Uniswap (UNI)

کل سیستم از UNI به عنوان رمز اصلی خود استفاده می کند. UNI یک رمز ERC-20 است که با اکوسیستم Ethereum سازگار است. در حال حاضر ، UNI در مبادلات مختلف محبوب دیگر ، از جمله تعدادی از صرافی های متمرکز با عملکرد بالا مانند Coinbase Pro معامله می شود.

از بازار پول خارج شوید

Uniswap اخیراً با ویژگی Money Market وارد بخش DeFi شد. این سیستم به کاربران امکان می دهد تا نشانه های UNI LP را به عنوان وثیقه وام ارسال کنند. این وام های کوتاه مدت با بهره بازپرداخت می شوند. به طور خاص ، تأمین کنندگان نقدینگی درصدی از این سود را برای وام دارایی های دیجیتال خود از طریق وام های مالی کسب می کنند..

تاریخچه Uniswap (UNI)

تاریخچه Uniswap (UNI) از سال 2016 آغاز می شود. در آن زمان بود که بنیانگذار Ethereum ، Vitalik Buterin ، مفهوم یک سازنده بازار خودکار غیرمتمرکز را ارائه داد. تنها یک سال طول کشید تا یک توسعه دهنده مشهور رمزنگاری دیگر این پروژه را آغاز کرد. هیدن آدامز با کمک جامعه ETH این مفهوم را به واقعیت تبدیل کرد. به طور خاص ، او کمک های مالی مختلفی از جمله کمک هزینه 100000 دلاری از بنیاد Ethereum دریافت کرد.

هایدن آدامز

بنیانگذار Hayden Adams Uniswap (UNI)

امروزه Uniswap در بازار نقشی حیاتی دارد. انفجار اخیر در سیستم عامل های DeFi Uniswap را از ارزش بیشتری برخوردار کرده است. این پروژه های جدید به Uniswap بستگی دارند تا به صورت یکپارچه وارد بازار شوند. در نتیجه ، Uniswap یک صفحه پرتاب مهم برای کل بخش DeFi است.

نحوه استفاده از Uniswap (UNI)

Uniswap با استفاده از مبادله متمرکز متفاوت است. به عنوان مثال ، هیچ ثبت نامی وجود ندارد و هیچ KYC وجود ندارد. برای شروع ، تنها کاری که باید انجام دهید اتصال کیف پول Ethereum پشتیبانی شده است. برای انجام این کار ، کافیست روی “راه اندازی برنامه” در Uniswap کلیک کنید ، سپس “اتصال به کیف پول” را کلیک کنید. قابل ذکر است ، Metamask یک کیف پول رایگان ERC-20 است که به راحتی با Uniswap ادغام می شود. پس از اتصال ، می توانید تجارت خود را آغاز کنید.

نحوه خرید Uniswap (UNI)

خرید UNI آسان است. شهرت و طول عمر این رمز در بیشتر صرافی ها آن را در دسترس قرار می دهد. بینانس انواع مختلفی از جفت های تجاری UNI را فراهم می کند. برای شروع ، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. ثبت نام سریع و مستقیم انجام می شود. با این حال ، قبل از شرکت در معاملات ، باید هویت خود را تأیید کنید.

پس از ثبت نام ، باید حساب fiat خود را تأمین مالی کنید. این کار از طریق انتقال بانکی یا از طریق کارت نقدی انجام می شود. اکنون که حساب شما فعال است و بودجه ای در دسترس دارید ، آماده تبدیل فیات خود به رمزنگاری هستید. توصیه می شود که به BTC تبدیل شوید. اکنون که BTC دارید ، می توانید مستقیماً BTC را با UNI معامله کنید. کل فرآیند بار اول حدود 20 دقیقه طول می کشد.

سرمایه گذاری در Uniswap (UNI) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در Uniswap (UNI) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در Uniswap (UNI) - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Uniswap (UNI)

نشانه های UNI به راحتی ذخیره می شوند. شما می توانید این دارایی های دیجیتالی همه کاره را در هر کیف پول سازگار با ERC-20 نگهداری کنید.

اگر می خواهید یک سرمایه گذاری عمده در UNI انجام دهید یا اگر می خواهید HODLing این رمزنگار را برای مدت طولانی انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Uniswap (UNI) پشتیبانی می کنند.

Uniswap – یک نیروی پیشگام در بازار

از روز اول ، Uniswap به فشار دادن مقیاس وسیع ارز رمزنگاری کمک کرده است. امروزه ، یک سری DEX وجود دارد که از استراتژی این پلت فرم منحصر به فرد کپی کرده اند. با این حال ، هیچ یک از سطوح موفقیت حاصل از این شبکه غیرمتمرکز را مشاهده نکرده است. به همین دلایل ، انتظار می رود Uniswap (UNI) برای سالهای آتی همچنان ارزش زیادی در بازار داشته باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me