banner
banner

Smartee به دنبال تغییر روش ذخیره ، استفاده و دسترسی سرمایه گذاران ، دارایی های دیجیتال است

اسمارتی

Smartlands با اعلام محصول جدید دیگری دوباره به آن بازگشت. این شرکت محبوب و مستقر در انگلیس از عنوان “یک برنامه دوستانه و مطمئن برای همه پول شما” برای توصیف آنچه که آنها می نامند استفاده کرده است.اسمارتی‘.

اولین قدم های یک سرویس جدید اغلب ممکن است دشوارترین باشد. با درک این موضوع ، Smartlands تصمیم گرفته است تا کاربران را ترغیب کند که زودتر به عنوان Smartee پذیرفته شوند. آنها این کار را با رزرو 10٪ سهام Smartee برای 1 میلیون کاربر فعال اول انجام می دهند.

چه کاری می تواند انجام دهد?

این محصول جدید چندین قابلیت را به همراه دارد. عملکرد Smartee ، در درجه اول ، به عنوان کیف پول ذخیره سازی ایمن دارایی های دیجیتال و ارزهای FIAT است. فراتر از ذخیره ساده این دارایی ها ، Smartee به کاربران نیز براساس فعالیت آنها ، پول نقد ارائه می دهد.

آنچه این پیشنهاد را فوق العاده جالب می کند ، توانایی برنامه در آینده برای عملکرد “مشاور روبو” برای سرمایه گذاران معتبر است. این ویژگی یک درصد از پیش تعیین شده را از حساب کاربر می گیرد و به طور خودکار این وجوه را در STO هایی که در سیستم عامل Smartlands میزبانی می شوند سرمایه گذاری می کند (همراه با سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری ، هنوز اعلام نشده است) به طور طبیعی ، ترجیحات برای انواع سرمایه گذاری ها ، مبالغ و غیره می تواند متناسب باشد. نتیجه این کار یک مجموعه سرمایه گذاری شخصی منفعل است.

البته ، از آنجا که این فرصت ها مشارکت در خرید / خرید اوراق بهادار دیجیتال را نشان می دهد ، این ویژگی فقط به سرمایه گذاران معتبر محدود می شود. به این معنی که کاربر باید استانداردهای لازم KYC / AML را تصویب کند.

در حالی که این قابلیت هنوز زنده نیست ، اما این یک ویژگی است که در آینده اضافه خواهد شد.

مشاوران روبو

برای کسانی که تعجب می کنند یک “مشاور روبو” چیست ، شما احتمالاً تنها کسی نیستید. این اصطلاح معمولاً به نوعی سرمایه گذاری اشاره دارد که مبتنی بر الگوریتم های سفارشی است.

جذابیت چنین خدماتی توانایی از بین بردن احساسات و سوگیری های انسانی از عمل سرمایه گذاری است. با این کار می توان هزینه های معاملاتی را کاهش داد و حداقل موجودی ها را کاهش / حذف کرد.

اصلی ترین عامل ، که مردم با چنین خدماتی همراه می کنند ، اغلب همان قدرت آن است – عدم تعامل انسانی. اگرچه ممکن است هزینه ها کاهش یابد و تعصبات انسانی برطرف شود ، اما بدیهی است که عدم تعامل انسانی وجود خواهد داشت. هنگام گفتگو با یک انسان ، تحصیلکردن و شخصی سازی نمونه کارها بسیار آسان تر است.

مشاوران روبو به دلیل کارمزد پایین و حداقل تعادل کم که معمولاً مورد نیاز است ، درهای بسیاری از فعالان غیر سنتی بازار را برای سرمایه گذاری باز کرده اند..

برخی از محبوب ترین مشاوران روبو که در بازارهای سنتی سرمایه گذاری می کنند عبارتند از,

تفسیر

Yaroslava Tkalich ، با اعلام Smartee ، مدیرعامل Smartlands ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشت. وی با بیان جزئیات بسته تشویقی آنها را شرح داد,

“Smartlands یک شرکت الهام گرفته از جامعه است: سرمایه گذاران ما حق رأی دارند ، آنها در پروژه های سرمایه گذاری Smartlands اظهار نظر می کنند. ما در حال ساخت اکوسیستم Smartee با همان رویکرد اولین جامعه هستیم و 6 میلیون سهام عضو (10٪ از کل سهام Smartee) را برای اولین میلیون کاربر فعال Smartee اختصاص می دهیم. برای دریافت کارت پرداخت ویژه مالک مشترک و دریافت 3 (سه) سهام اصلی اعضای خود ، کاربران باید یک حساب کاربری ثبت کنند و KYC را تصویب کنند. “

مدیرعامل Smartlands ، ایلیا اوبرازتوف ، همچنین به عنوان مشاور مشاور روبو وقت گذاشت تا جزئیات عملکرد آینده را بیان کند ،,

“مشتریان Smartee به عنوان سرمایه گذاران معتبر می توانند نوع و دامنه سبد سرمایه گذاری خود را براساس پیشنهادات موجود در Smartlands پیکربندی کرده و به طور خودکار ، مثلاً 1٪ هزینه های روزانه خود را به” قلک دیجیتال “انتقال دهند. این یک تعریف واقعی از درآمد منفعل و بدون دردسر است که پول شما 24 ساعت شبانه روز در پس زمینه زنگ می زند و بدون مشارکت مستقیم شما بی سر و صدا کار می کند. “

صحبت با آرنولداس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Smartlands ، حتماً مصاحبه اختصاصی را که با Arnoldas Nauseda انجام داده ایم بخوانید. در حالی که در آن زمان به عنوان مدیرعامل اقامت داشت ، از آن زمان به بعد به عنوان رئیس رئیس منصوب شد.

مجموعه مصاحبه – آرنولداس ناوسدا ، رئیس Smartlands

مناطق هوشمند

Smartlands با فعالیت در خارج از انگلستان ، یک شرکت آینده نگر است که انواع مختلفی از راه حل ها را در مورد اوراق بهادار دیجیتال ایجاد کرده است. این شرکت از زمان تاسیس در سال 2017 خود را در خط مقدم این بخش پیدا کرده است.

مدیر عامل شرکت ، ایلیا اوبرازتوف ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

سرمایه گذاری در مالکیت کسری در Smartlands – توضیح داده شدهسرمایه گذاری در مالکیت کسری در Smartlands - توضیح داده شده

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

در سایر خبرها

Smartlands هفته پرمشغله ای را پشت سر گذاشته است ، زیرا آنها فقط دو روز پیش متوجه شدند که عناوین اصلی ما را جذب می کنند. در حالی که وعده یک کیف پول مطمئن ، که سرمایه گذاری خودکار در STO ها را تسهیل می کند ، ایده ای جذاب است ، اما در وهله اول باید STO ها میزبانی شوند. با این حساب ، Smartlands اخیراً همکاری خود را با Sotheby’s International Realty آغاز کرد. این زوج به دنبال توزیع چندین قطعه از املاک و مستغلات پیشرفته در ماه های آینده هستند.

توکن سازی پنت هاوس لندن و ویلا های جزیره یونان

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me