banner
banner

بیت کوین گاوها ، گزارش TRON ، Bitmain Infighting: اخبار رمزنگاری هفته

هفته گذشته برای اولین بار از ماه فوریه با انتظار برای نصف شدن جایزه سوم بلوک خود ، قیمت بیت کوین (BTC) بیش از $ 10،000 افزایش یافت ، برنامه ریزی شده برای سه شنبه 11 مه.

اخبار مربوط به صنعت رمزنگاری در این هفته شامل سرمایه گذاری های صعودی BTC ، نمایش درخشان شرکت ها و تأثیرات ناامیدکننده قانون سختگیرانه اوراق بهادار ایالات متحده است.

پنج داستان برتر این هفته

صندوق Paul Tudor Jones ممکن است معاملات آتی BTC را به عنوان یک پرچین در برابر تورم معامله کند

در 7 ماه مه ، مدیر صندوق هجینگ و سرمایه گذار کلان ، پل تودور جونز اعلام کرد که صندوق Tudor BVI وی آماده معاملات آتی بیت کوین است.

وی در نامه ای به سرمایه گذاران با عنوان “تورم بزرگ پولی” به سرمایه گذاران گفت که در بیت کوین شرط می بندد – که به عنوان ذخیره ارزش واجد شرایط است. وی گفت که چرخش وی به سمت BTC ناشی از سیاست های پولی بی سابقه ای است که در حال حاضر برای کاهش اثرات بیماری همه گیر COVID-19 اعمال می شود.

پسندیدن بسیاری قبل از او, جونز بیت کوین را با طلا مقایسه کرد و اظهار داشت: “بیت کوین وقتی برای اولین بار در سال 1976 وارد کار شدم ، طلا را به یاد من می آورد.” از نظر میزان سرمایه گذاری ، جونز خاطرنشان کرد که برای خرید معاملات آتی BTC ، صندوق آماده شده بود تا با حداکثر “درصد مواجهه یک رقمی کم” دارایی خالص خود شروع کند ، که در حال حاضر حدود 22 میلیارد دلار.

غذاهای آماده

1. بسیاری از افراد در صنعت رمزنگاری از این خبر استقبال کرده اند اعتبار سنجی از رمزنگاری – و به طور خاص بیت کوین – به عنوان یک کلاس دارایی و یک علامت سرمایه گذاری نهادی بیشتری در آینده.

2. زمان آشکار سازی بزرگ جونز – درست قبل از نصف شدن پاداش بیت کوین – باید ذکر شود. جونز آگاهی خود از کاهش نصف را در خود روشن کرد نامه سرمایه گذار.

همانطور که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند ، در هفته گذشته منجر به کاهش پاداش بیت کوین برای کاهش قیمت سکه ، بیش از 12 درصد افزایش یافته است و تقریبا 10 هزار دلار معامله می شود. ارزش BTC این هفته از زمان سقوط در اواسط ماه مارس تقریباً 150 درصد ارزش داشت.

3. این در واقع اولین تعامل جونز با بیت کوین نیست. مطابق با بلومبرگ, این سرمایه گذار قبلاً در سال 2017 مالک BTC بود و آن را تقریباً بالغ بر 20،000 دلار در هر سکه به فروش رساند.

TRON گزارش داد که از دولت ایالات متحده 2 میلیون دلار کمک مربوط به ویروس کرونا دریافت کرده است

در تاریخ 5 مه ، پلت فرم blockchain Tron (TRON) گزارش داد که تیم مستقر در ایالات متحده شرکت داشته است اخذ شده کمک نقدی به عنوان بخشی از قانون CARES. گزارش ، منتشر شده در مورد دو حساب رسمی رسانه های اجتماعی چینی آن ، ادعا می کند که این شرکت تاکنون تقریباً 2 میلیون دلار کمک تجاری کوچک دریافت کرده است و انتظار دارد دسته دوم کمک مربوط به COVID-19.

عجیب ، پست ها در Tron WeChat و Weibo در این موضوع “گزارش های رسانه های خارجی” و “افراد آشنا به موضوع” را ذکر می کنند. پست Tron’s WeChat همچنین به عنوان منبع خود ، به آنچه به نظر می رسد یک حساب شخصی در Weibo است ، که گفته می شود گزارش اصلی را ارائه داده است ، پیوند می زند و به نوبه خود “خودی های صنعت” را ذکر می کند.

با اعلام سخنگوی بنیاد ترون ، ترون هنوز خبر را مستقیماً به زبان چینی یا انگلیسی تأیید نکرده است بلوک روز پنجشنبه “ما قادر به اظهار نظر نیستیم.”

OKEx Insights همچنین برای اظهارنظر با شرکت تماس گرفت ، اما تا زمان پرس پاسخی دریافت نکرده است.

غذاهای آماده

1. پست شخصی Weibo و پست های رسمی Tron صریحاً به این مفهوم که Tron دریافت کمک از دولت ایالات متحده مشروعیت و “ارزش” شرکت را از نظر ناظران ایالات متحده ثابت می کند اشاره می کنند.

2. جاستین سان بنیانگذار Tron در صنعت به طور گسترده ای به شهرت رسیده است ترفیع بی شرمانه از زنجیره بلوکی او (که با این وجود عنوان آن “عدم تمرکز وب” است) و پروژه های مرتبط با آن بدلکاری های روابط عمومی را با جزئیات توضیح دهید.

3. رمزنگاری توییتر (به انگلیسی) با این دیدار روبرو شد اخبار با خشم, یادآوری مسلماً مشهورترین شیرین کاری Sun – رکورد شکنی 4.5 میلیون دلاری در حراج خیریه برای صرف ناهار در سال گذشته با وارن بوفت. این انتقادات به طور کلی پیرامون این استدلال است که ترون – اگرچه ممکن است شرکت آمریکایی آن از نظر فنی واجد شرایط تسکین باشد – در واقع به کمک گفته شده احتیاج ندارد و در درخواست برای آن ، از مشاغل کوچک که واقعاً انجام می دهند ، گرفته می شود.

تلگرام به سرمایه گذاران آمریکایی می گوید دیگر نمی توانند پروژه blockchain خود را با سرمایه مالی TON تأمین کنند

در تاریخ 4 مه ، برنامه پیام رسان مورد علاقه صنعت رمزنگاری ، تلگرام, ارسال شد نامه ای به سرمایه گذاران ایالات متحده در پروتکل بلاکچین مورد انتظار خود ، TON ، که به آنها می گوید پروژه را ترک کنند.

این شرکت می گوید 72 درصد از سرمایه خود را به سرمایه گذاران آمریکایی بازپرداخت خواهد کرد (این به روزرسانی اخطار هفته گذشته برای کلیه سرمایه گذاران TON است که به آنها این امکان را داده است که اکنون 72 درصد بازپرداخت کنند یا تا آوریل 2021 منتظر بازپرداخت 110 درصد باشند از طریق وام).

این اقدام در ارتباط با اقدامات قانونی مدنی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه تلگرام است. در ابتدا قرار بود TON در اکتبر 2019 راه اندازی شود ، زیرا تلگرام 1.7 میلیارد دلار در دو فروش خصوصی رمز پلت فرم ، GRAM جمع آوری کرد. به دلیل اقدام اضطراری ، پرتاب به تأخیر افتاد ثبت شده توسط SEC در همان ماه ، تلگرام را به آمادگی برای فروش اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران آمریکایی متهم کرد.

ماه گذشته ، پس از صدور رای دادگاه در مورد پرونده SEC ، این شرکت تاخیر بیشتری در راه اندازی تا آوریل 2021 اعلام کرد. تلگرام با استناد به “نگرش نظارتی نامطمئن در ایالات متحده” ، آخرین تصمیم خود را برای حذف کامل سرمایه گذاران ایالات متحده توضیح داد.

غذاهای آماده

1. بازگشت به سال 2018 ، تلگرام ثبت شده برای معافیت با SEC برای فروش GRAM – یا بهتر بگوییم حقوق توکن ها ، که فقط هنگام راه اندازی TON تحویل داده می شود – به سرمایه گذاران معتبر ایالات متحده. اقدام اضطراری SEC در سال 2019 ادعا کرد که پس از راه اندازی GRAM ، سرمایه گذاران و تلگرام قادر به فروش توکن ها هستند که به عنوان اوراق بهادار در ایالات متحده ثبت نشده اند ، برای سود.

2. هیاهوی صنعت در مورد TON تحت تأثیر این واقعیت است که انتظار می رود در پیام رسان محبوب خود ادغام شود ، به طور بالقوه تصویب فوری و گسترده را فراهم می کند. خود تلگرام دارد تأیید نشده جزئیات مربوط به نحوه اجرای TON ، به جز اینکه بگوییم این یک پروتکل منبع باز و غیرمتمرکز خواهد بود.

برنامه Square Cash با رکورد درآمد سه ماهه بیت کوین روبرو است

برنامه پرداخت مناسب برای رمزنگاری Square گزارش شده رکورد 306 میلیون دلار درآمد حاصل از فروش بیت کوین در سه ماهه گذشته در گزارش درآمد منتشر شده در 6 مه. در ماه مارس ، این شرکت به سرمایه گذاران گفت که در هفته های اخیر “پذیرش و تعامل” با سرمایه گذاری BTC افزایش یافته است.

غذاهای آماده

زمان اعداد Square نشان می دهد که علاقه به بیت کوین با توجه به شرایط بازار مرتبط با بیماری همه گیر ویروس کرونا در حال افزایش است.

مدیران غول معدن Bitmain به معنای واقعی کلمه بر سر این شرکت مبارزه می کنند

دیروز ، 8 مه ، Micree Zhan ، بنیانگذار Bitmain – که سال گذشته توسط یکی دیگر از بنیانگذاران جیانان وو از شرکت تبعید شد – آشکارا درگیر یک برخورد فیزیکی با یکی دیگر از مدیران Bitmain در مورد اسناد شرکت.

این حادثه در اداره صنعت و تجارت در پکن اتفاق افتاد ، جایی که گزارش شده است میکری در حال گرفتن سندی بود که ثابت کند وی دارای موقعیت نماینده قانونی شرکت Beijing Bitmain Technology است..

Luyao Liu ، یکی از مدیران ارشد Bitmain ، در حالی که جمعیتی در اطراف آنها در ساختمان تشکیل شده بود ، با Micree روبرو شد و سند را از او گرفت ظاهر شد یک مبارزه جسمی باشد. گفته می شود هر دو طرف دستگیر شدند.

بعداً همان روز ، Bitmain منتشر شد بیانیه ای مبنی بر اینکه لوایائو “نماینده قانونی فعلی” شرکت است. این یادداشت همچنین تأکید می کند که Micree “دیگر هیچ موقعیتی در Bitmain ندارد”.

غذاهای آماده

1. Bitmain’s درام های داخلی جاری همچنان که گفته می شود شرکت برای عمومی شدن در ایالات متحده آماده می شود ، ادامه دهید.

2. از نوامبر 2019 ، Bitmain تحت سلطه a 75 درصد سهم از بازار سخت افزار استخراج رمزنگاری.

Okex Insights را دنبال کنید:

https://t.me/OKEx_Insights

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me