banner
banner

سرمایه گذاری در زیست درمانی Iovance (NASDAQ: IOVA)

زیست درمانی Iovance (NASDAQ: IOVA) یک شرکت زیست دارویی است که داروهای درمانی سرطان تولید می کند. تحقیقات این شرکت در راستای هدف بلند مدت آنها از ایجاد ایمنی درمانی مبتنی بر سلول T به عنوان گزینه درمانی برای بیمارانی که تومور و انواع دیگر سرطان خون دارند ، انجام می شود. اگر آزمایش های بالینی موفقیت آمیز باشد ، این داروها می توانند با ارائه یک گزینه درمانی بسیار موثر و امیدوار کننده روی میز ، به تعداد بی شماری از بیماران کمک کنند. این روش هنوز تا حدودی جدید است ، اما نتایج اولیه آزمایش میزان اثر بخشی امیدوارکننده ای را نشان داده است.

Iovance Biotherapeutics چیست (IOVA)?

Iovance Bioptherapeutics یک شرکت بیوفارما در مراحل اولیه است که چندین داروی درمانی سرطان را که در حال حاضر تحت آزمایشات بالینی هستند تولید کرده است. دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسو است و همچنین دارای امکانات تحقیقاتی دیگری در نیویورک و فلوریدا است. Iovance Biotherapeutics در سال 2007 با نام Genesis Biopharma تاسیس شد. این شرکت در سالهای ابتدایی خود دچار ادغام و چندین تغییر ساختاری دیگر شد. سرانجام ، این شرکت در سال 2017 به Iovance Biotherapeutics تغییر نام داد و در همان سال به IPO پرداخت. در حال حاضر ، این شرکت چیزی بیش از 200 نفر مشغول به کار است که اکثر آنها محققانی با سوابق پزشکی هستند. این شرکت توسط مدیر عامل و رئیس جمهور دکتر ماریا فردیس هدایت می شود. دکتر فردیس در مراحل اولیه تجربه قابل توجهی را در شرکتهای پیشگام در زمینه بیوتراپی دارد و مجموعه کارهای وی شامل پیشرو Acerta Pharma ، یک شرکت بیوفارما در مرحله بالینی است که در نهایت توسط AstraZeneca خریداری شد..

چرا زیست درمانی Iovance (IOVA) موضوع?

Iovance Biotherapeutics در حال حاضر داروهای مختلفی را در مرحله توسعه دارد که به نظر می رسد گزینه های درمانی بسیار امیدوار کننده ای باشد. این تحقیق در اطراف روشهای ایمنی درمانی مبتنی بر سلول T است که لنفوسیتهای نفوذپذیر تومور (TIL) را در بیماران خود گرفته و آنها را مستقیماً به تومور تزریق می کنند. در حالی که بدن در اوایل تلاش برای مقابله با سرطان ، TIL تولید می کند ، اما تأثیر طبیعی واکنش بدن معمولاً کم است زیرا سلولهای سرطانی می توانند به سرعت سازگار شوند تا از شناسایی توسط TIL ها جلوگیری کنند و از بین بروند. در حالی که TIL ها به طور گسترده مورد تحقیق قرار گرفته اند ، این شرکت تحقیقات خود را با روند اختصاصی خود گسترش داده است. این فرآیند شامل استخراج سلولهای TIL از بدن بیمار و به دنبال آن رشد خارج از بدن (سلولهای TIL) میلیاردها است. با استفاده از سلولهای T خود بیمار و افزایش شدید سلولها ، توانایی سرکوب سلولهای سرطانی بسیار کاهش می یابد. پس از تزریق ، سلول های T به بافت تومور رسیده و مستقیماً به تومور حمله می کنند. فرآیند تولید Iovance برای سلولهای TIL ، که شامل انواع ترکیبات اختصاصی و روشهای درمانی است ، در کل 20 حق ثبت اختراع.

Iovance Biotherapeutics (IOVA) چشم اندازها

در حال حاضر ، در مجموع چهار آزمایش بالینی در حال انجام است ، هر یک از روشهای مبتنی بر TIL استفاده شده توسط Iovance Biotherapeutics برای تعیین کارایی آن در برابر چهار نوع مختلف سرطان استفاده می کنند. اگر آزمایش های بالینی در نهایت موفقیت آمیز باشد ، چشم انداز Iovance بسیار امیدوار کننده است. اندازه بازار داروهای سرطانی تخمین زده می شود که به این حد برسد 176 میلیارد دلار تا سال 2025.

هدف از درمانهایی که در حال حاضر تحت آزمایشهای بالینی قرار دارند ، ملانومای متاستاتیک ، سرطان سر و گردن و سرطان دهانه رحم است. این شرکت همچنین امیدوار است که اگر فناوری TIL آزمایشاتی را پشت سر بگذارد ، این کاربرد همچنین می تواند به استفاده از انواع دیگر تومورها از جمله تخمدان ، پستان ، مثانه ، روده بزرگ منجر شود. علاوه بر کاربردهای اضافی ، این شرکت همچنین به دنبال آینده و سرمایه گذاری در فناوری نسل بعدی است که باعث می شود درمان ها قوی تر ، هزینه کمتری ، تولید راحت تر و نیاز به TIL های کمتری داشته باشد. با این کارایی ها,

اگر آزمایش های بالینی موفقیت آمیز باشد ، Iovance Biotherapeutics اولین شرکتی است که برای درمان سلول های T با هدف قرار دادن تومورهای جامد تأیید می شود. با پیش بینی نتایج مثبت ، این شرکت توانایی تولید خود را افزایش داده و اولین مرکز تولید خود را در سال 2007 ایجاد کرده است فیلادلفیا در سال 2019. پیش بینی می شود این تاسیسات در سال 2021 به پایان برسد و تخمین زده می شود که تولید تجاری در سال 2022 آغاز شود.

همانطور که گفته شد ، دکتر ماریا فردیس مدیر عامل و رئیس جمهور دهه ها تجربه و دانش و ارتباطات زیادی در فضای زیست درمانی دارد. با این رهبری این امکان وجود دارد که اگر محصولات Iovance Biotherapeutics به بازار نزدیک شوند ، این شرکت بتواند شریک خود را تضمین کند یا توسط یک شرکت بزرگتر خریداری شود. تخمین زده می شود که هر داروی جدیدی نیاز دارد 2.6 میلیارد دلار بودجه قبل از اینکه سرانجام به دست مصرف کنندگان برسد ، و احتمالاً Iovance Biotherapeutics برای افزایش سطح نیاز به کمک در جاده دارد. طی دهه گذشته بین سال های 2010 و 2020 ، در مجموع 1.6 تریلیون دلار برای ادغام و ادغام در فضای زیست دارویی هزینه شده است. خریدهای به اصطلاح “پیچ و مهره” ، که شامل یک شرکت کوچک است که تحقیق در مورد داروهای بسیار امیدوار کننده را با برنامه های بالینی خریداری شده توسط یک شرکت بزرگ انجام می دهد که توانایی تحقق فرصت های تجاری را دارد ، به طور فزاینده ای رایج می شود.

از کجا می توان بیو درمانی Iovance را خرید (IOVA)

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در زیست درمانی Iovance (NASDAQ: IOVA) سرمایه گذاری در زیست درمانی Iovance (NASDAQ: IOVA) سرمایه گذاری در زیست درمانی Iovance (NASDAQ: IOVA)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

با وجود اینکه یک شرکت جوان است ، Iovance Biotherapeutics در حال حاضر در نقطه ای قرار دارد که چندین داروی بسیار امیدوار کننده در خط تولید دارند. اگر آزمایش های بالینی آنها در سالهای آینده موفقیت آمیز باشد ، این شرکت از نظر موقعیت برای ترسیم داروهای تغییر دهنده زندگی به بازار مناسب است. با رهبری قوی در راس شرکت ، این شرکت توانایی ادامه باز کردن همه گزینه های خود را خواهد داشت. این که آیا مسیر پیش رو شامل کسب ، مشارکت یا ادامه کار خود باشد ، روش انحصاری TIL که توسط Iovance Biotherapeutics توسعه یافته است ، به احتمال زیاد به بخشی مهم در آینده تحقیقات سرطان و سرطان تبدیل خواهد شد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me