banner
banner

سرمایه گذاری در پزشکی Editas (NASDAQ: EDIT)

ویرایش پزشکی (NASDAQ: ویرایش کنید) یک شرکت بیوتکنولوژی است که تمرکز خود را روی تحقیق در مورد داروها با استفاده از CRISPR می گذارد. CRISPR ، مخفف تکرارهای کوتاه پالیندرومیک بصورت منظم و فشرده بصورت خوشه ای ، یک فناوری است که در نتیجه مشاهده فرآیندی که به طور طبیعی در ویروس ها اتفاق می افتد ، ایجاد شده است. با جداسازی این بخش CRISPR از ویروس مسئول تکثیر و حذف ، دانشمندان توانسته اند “قیچی ژنتیکی” ایجاد کنند که می تواند بخشی از DNA را حذف ، حذف و اصلاح کند. با این روش های درمانی ، این شرکت امیدوار است که برخی از جدی ترین بیماری های جهان ، از جمله بسیاری از آنها که هنوز گزینه درمانی ندارند ، قابل درمان باشند..

پزشکی Editas (EDIT) چیست?

Editas Medicine در سال 2013 توسط تیمی از دانشمندان با روابط هاروارد و MIT تاسیس شد. این شرکت با داشتن یک تیم علمی برجسته در راس آن ، در همان اوایل می توانست بودجه خود را برای ادامه تحقیقات محوری CRISPR تأمین کند. از طریق اولین دور از بودجه سری B ، این شرکت از گروه قابل توجهی از سرمایه گذاران بهره مند شد بیل گیتس و مشاور ارشد علمی و فنی وی بوریس نیکولیچ. ادیتاس توانست از این علاقه برای جمع آوری بیش از 120 میلیون دلار استفاده کند و همچنین ارتباطات ارزشمندی با شرکت های بزرگتر در این بخش برقرار کند. در اوایل سال ، این شرکت همکاری خود را با Juno Therapeutics برای توسعه روش های درمانی برای درمان سرطان آغاز کرد. این دو شرکت تخمین زده اند که ارزش بالقوه این همکاری بوده است 737 میلیون دلار. 

تیم تحقیق و توسعه شرکت ها ، هم بر روی داروهای in vivo ، که ژن های داخل بدن را ویرایش می کنند و هم به داروهای ex vivo ، ژن های خارج از بدن را ویرایش کرده و دوباره به بیمار انتقال می دهند. بستر مورد استفاده برای تولید دارو CRISPR شامل هر دو مورد است نوکلئازهای Cas9 و Cas12a. این دو پروتئین مختلف به DNA متصل می شوند و امکان ویرایش ژن را به روش های کمی متفاوت فراهم می کنند. این دو نوع CRISPR توانایی های مختلف هدف گیری و ویرایش را فراهم می کند ، در هنگام بررسی بهترین انتخاب برای توسعه دارو برای هدف قرار دادن بیماری های خاص ، محققان گزینه های مختلفی دارند.

چرا پزشکی Editas (EDIT) اهمیت دارد?

Editas خط لوله ای از داروها را در دست توسعه دارد که سه دسته عمده را شامل می شود: بیماری های چشم ، بیماری های خون و انکولوژی. داروهای ویرایشگر ژن برای درمان بیماری های چشمی در آخرین مرحله هستند. آموروز مادرزادی لبر یا LCA ، یک جهش ژنتیکی ارثی در حداقل 18 ژن مختلف است. LCA عامل اصلی کوری رنگ در کودکان است و می تواند با گذشت زمان منجر به کاهش چشمگیری شود. جهشی که باعث LCA می شود در 3 مورد از 100000 کودک مشاهده می شود و در حال حاضر هیچ درمانی برای LCA در بازار وجود ندارد. درمان آنها برای بیماریهای خونی معروف به هموگلوبینوپاتی بسیار مساوی است. Editas کمی عقبتر از CRISPR Therapyics است ، شرکت دیگری که در این فضا فعالیت می کند و داروهای متعددی برای درمان بیماری سلول داسی شکل و β-تالاسمی در آزمایشات بالینی دارد. دسته دیگری از داروها در حال آماده سازی ، داروهای درمان آنکولوژیکی آنها هستند که بر ویرایش سلول های T تمرکز دارند تا آنها را در مبارزه با سرطان در بدن بهتر کند..

رویکرد جدیدی که ادیتاس برای داروهای مبتنی بر CRISPR در پیش گرفته است ، به آن کمک می کند تا از رقابت جدا شود. Editas بود اولین شرکتی که دارویی را برای استفاده در داخل بدن تولید و آزمایش کرده است. از طریق این روش ، محققان Editas ویروسی را که حاوی DNA ویرایش شده بود ، به بیمار مبتلا به LCA تزریق کردند. این DNA ویرایش شده حاوی دستورالعمل هایی بود که به بدن می گفت چگونه DNA خود را اصلاح کند تا بخش ژنتیکی ایجاد کننده این اختلال را حذف کند. در حالی که هنوز در مراحل اولیه قرار دارد ، احتمال این نوع گزینه درمانی فقط بیشتر احتمال CRISPR را در آینده پزشکی تقویت می کند.

چشم انداز Editas Medicine (EDIT)

در حال حاضر Editas نزدیک به دوازده داروی مختلف تولید شده توسط CRISPR در مراحل مختلف تولید دارد. بسیاری از اینها با مشارکت شرکتهای بزرگتر مانند داروسازی Allergan در حال توسعه هستند. از طریق این مشارکت ، داروها می شوند مشترک توسعه یافته و سپس سود به طور مساوی تقسیم می شود, با شرکت بزرگتر مسئول اکثر مراحل تجاری سازی است. Editas و شرکای آن یک فرآیند تولید داخلی و خارجی قوی را توسعه داده اند و اگر داروهای آنها به مرحله تأیید برسد ، این شرکت آماده مقیاس است. از نظر سرطان ، این شرکت با غول صنعت Bristol Myers Squibb همکاری کرده است. از طریق این رابطه ، تاکنون بیش از 100 میلیون دلار بودجه برای Editas فراهم شده است.

گذشته از تمرکز آنها بر بیماری چشم ، بیماری خون و انکولوژی ، روشهایی که تاکنون توسط این شرکت توسعه یافته است ، زمینه را برای داروهای آینده برای درمان انواع دیگر اختلالات ژنتیکی فراهم می کند. این شرکت تخمین می زند که بیش از 6000 اختلال ژنتیکی در انسان وجود دارد ، که همه آنها امکان درمان با ویرایش ژنتیک را دارند. هر تحقیقی که امروز Editas با استفاده از پلت فرم CRISPR انجام داده است ، فقط رشد آینده را در سایر مناطق تسریع می کند. این شرکت از بسیاری از روشهای جدید استفاده می کند و از طریق ثبت اختراع از این روشها محافظت می کند. در کل ، این شرکت دارای بیش از 220 اختراع ثبت شده و 800 مورد دیگر در انتظار است. آزمایشاتی مانند اولین گزینه های درمان in vivo در جهان برای ادامه مرزهای توانایی فناوری CRISPR همچنان ادامه دارد..

از کجا خرید داروی Editas (EDIT)?

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در پزشکی Editas (NASDAQ: EDIT) سرمایه گذاری در پزشکی Editas (NASDAQ: EDIT) سرمایه گذاری در پزشکی Editas (NASDAQ: EDIT)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

Editas یکی از بسیاری از شرکتهای جدید بیوتکنولوژی است که از پلتفرم CRISPR برای تحقیق و تولید داروهای جدید استفاده می کند. برای برجسته شدن در یک زمینه شلوغ ، این شرکت با استفاده از دانش فعلی CRISPR و به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای اعمال برنامه های گسترده تر ، سرمایه خود را برای تحقیق و توسعه صرف کرده است. CRISPR بدون شک پیشتاز نسل بعدی پزشکی خواهد بود و ادیتاس خود را به عنوان رهبر جهانی حفظ کرده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me