banner
banner

BitMax.io مشارکت لیست اولیه را با DeepCloud AI (DEEP) اعلام می کند

BitMax.io (BTMX.com) اعلام کرده است که لیست اولیه DeepCloud AI (DEEP) ، یک سیستم عامل محاسبات ابری غیرمتمرکز با هدایت هوش مصنوعی است که بازار را برای شرکت ها و افراد برای اشتراک ظرفیت اضافی محاسبات و منابع ذخیره سازی از طریق ابر غیرمتمرکز فراهم می کند.. 

DeepCloud AI قصد دارد پیش فروش توکن خود را برای به بازار عرضه کند BitMax.io کاربران در 18 ژوئیه EDT. DeepCloud به عنوان سازمان دهنده ، مسئولیت قانونی کامل پیش فروش توکن خود را بر عهده می گیرد. به عنوان بخشی از همکاری لیست, BitMax.io پشتیبانی و فن آوری و اجرای این پیش فروش را فراهم خواهد کرد. 

Contents

درباره DeepCloud AI

DeepCloud AI در حال جستجوی بازار جدید راه حل های غیرمتمرکز است که با ارائه گزینه ای برای سرویس ابر غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین ، به بازار جدید راه حل های غیرمتمرکز می پردازد. با استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای مدیریت منابع ، DeepCloud AI می تواند یک زیرساخت ابر انقلابی برای برنامه های غیرمتمرکز ، به ویژه برنامه های IoT و Web 3.0 ارائه دهد. با دموکراتیزه شدن رایانش ابری ، ارائه دهندگان منابع و توسعه دهندگان برنامه ها از یک مزیت مساوی برای اجرای برنامه های غیرمتمرکز با صرفه اقتصادی برخوردارند. 

این پلتفرم یک بازار کاملاً کاربردی برای محاسبه و ذخیره منابع برای شرکت ها و افراد فراهم می کند – به آنها امکان می دهد ظرفیت اضافی خود را از طریق یک ابر غیرمتمرکز به اشتراک بگذارند.. 

تمایز اصلی DeepCloud AI استفاده از هوش مصنوعی برای انجام تطابق منابع بین ارائه دهندگان منابع شبکه و توسعه دهندگان برنامه است. یک الگوریتم جدیدترین خواستگاری منابع را به بهینه ترین روش برای درخواست های محاسبه اختصاص می دهد. این بر اساس پارامترهای مختلفی از جمله اطلاعات درخواست های کاربر شبکه ، مکان استفاده و وضعیت همکاران شبکه در حالت اصلی است. 

این بازار برنامه برای توسعه دهندگان با برنامه های از پیش تأیید شده ، توسعه راه حل های پایان به پایان را تسریع می کند. امنیت ناشی از یک لایه محافظتی است که حول فناوری SGX اینتل ساخته شده و برای جلوگیری از کلاهبرداری از نظارت مستمر سیستم عامل استفاده می کند. 

DeepCloud AI یک زنجیره بلوک است که به این معنی است که به چندین زنجیره مختلف اجازه می دهد تا کنترل را متمرکز کرده و اعتماد را افزایش دهند. هدف داشتن توان عملیاتی بالا با معاملات کم هزینه است. 

اکوسیستم از ارائه دهندگان منابع شبکه ، توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز ، ارائه دهندگان بازار برنامه ها و کنترل کننده هوش مصنوعی تشکیل شده است. ارائه دهندگان منابع شبکه افرادی هستند که منابعی را به شبکه ارائه می دهند و رمزهای DEEP کسب می کنند. توسعه دهندگان برنامه می توانند خدمات کاربر را از طریق داشبورد کاربر برای برنامه های خود سفارشی کنند و از برنامه های از پیش تعریف شده از بازار برنامه ها ، dApp ها را انتخاب کنند. کنترل کننده هوش مصنوعی منابع را مدیریت می کند ، و هر معامله و تأثیر آن را بر روی شبکه تجزیه و تحلیل می کند. AI Matching Engine با ارائه دهندگان منابع شبکه و توسعه دهندگان برنامه مطابقت دارد. 

طیف گسترده ای از موارد استفاده

DeepCloud AI تلاش های چشمگیری برای ایجاد مشارکت با موسسات پیشرو و شرکت های مستقر در بازارهای مختلف بین المللی انجام داد. تیم توسعه توسط CTO Geeta Chauhan ، مدیر سابق نوکیا و لوسنت آلکاتل ، هدایت می شود و منابع قابل توجهی را برای توسعه راه حل های سفارشی برای انواع پروژه ها متعهد شده است. 

برنامه های اینترنت اشیا need به محاسبات لبه نزدیک به منبع نیاز دارند. با استفاده از دستگاه تطبیق DeepCloud ، منابع مناسب را می توان با برنامه های مناسب بر اساس تجزیه و تحلیل زمان واقعی داده ها در سراسر شبکه مطابقت داد. 

شهرهای هوشمند: دولت های محلی می توانند زیرساخت های اصلی را برای شهرهای هوشمند ایجاد کنند و از منابع DeepCloud AI نزدیک به لبه برای اجرای و استقرار برنامه ها استفاده کنند. 

ردیابی معاملات زنجیره تأمین: استفاده از برنامه های مبتنی بر بلاکچین در DeepCloud AI اجازه می دهد تا معاملات پیچیده زنجیره تامین را با یک ردیابی حسابرسی کامل که ضد دستکاری و ایمن است ، ردیابی کنید..

ارائه دهندگان خدمات ، مانند شرکت های تلویزیونی ، می توانند به خدمات غیرمتمرکز DeepCloud AI مانند ذخیره سازی محلی در هنگام تماشاگران زیاد (به عنوان مثال در طول بازی های المپیک و فوتبال) اعتماد کنند. 

DeepCloud AI قبلاً با دولت مکزیک توافق نامه ای قراردادی داشته و در حال ایجاد یک پایگاه داده توزیع ناپذیر و وسایل نقلیه در Coahilla است. یک آزمایش آزمایشی در ژوئیه 2019 برگزار می شود ، پس از آن تصمیم گیری می شود که آیا یک عرضه گسترده در سراسر کشور انجام شود. 

درباره BitMax.io (BTMX.com)

BitMax.io در اواخر سال 2018 توسط گروهی از پیشکسوتان تجارت کوانتومی وال استریت تاسیس شد ، نسل بعدی صنعت تجارت دارایی های دیجیتال است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی را به مشتریان خرده فروشی و موسسات ، به ویژه خرید و فروش پیچیده خدمات پلت فرم ارائه می دهد – سمت & نهادهای طرف فروش در هر دو شرقی & جمعیت های غربی که بدنبال بازارهای بسیار روان هستند.

BitMax که بر اساس ارزشهای اصلی بلاکچین ، شفافیت و قابلیت اطمینان ساخته شده است ، همیشه در تلاش است تا خدمات مشتری با کیفیت بالا و محصولات تجاری نوآورانه را ارائه دهد تا تقاضای بازار در حال تکامل را برآورده کند. راه اندازی معاملات حاشیه ای در 14 فوریه 2019 مثالی درخشان است که چگونه محصولات خود را به سرعت فراتر از معاملات سنتی محلی گسترش داد تا نیازهای تجاری پویا را در اختیار کاربران قرار دهد. برای کاربران BitMax.io که ریسک های موجود در معاملات حاشیه را درک و تصدیق می کنند ، اکنون می توانند از طریق معاملات حاشیه با مدیریت ریسک سالم ، دارایی قابل معامله خود را برای بازده بالقوه بالاتر سرمایه گذاری استفاده کنند. لیست دارایی های دیجیتال قابل معامله با حاشیه از چهار اولیه به 18 نشانه مختلف حتی از جمله BTMX افزایش یافته است. این اقدام پیشگامانه دیگری برای BitMax.io است تا معاملات حاشیه ای را در رمز اصلی خود فعال کند. این برنامه عملکردهای BTMX را گسترش می دهد و نقدینگی بیشتری را در سیستم عامل تشویق می کند. (عملکرد تجارت حاشیه BitMax.io برای بازارهای آمریکای شمالی در دسترس نیست.)

مشابه تجارت نوآورانه حاشیه ، معرفی کارت نوسانات منحصر به فرد بار دیگر درک عمیق تیم از عملکرد داخلی بازار سرمایه و تخصص پیشرفته آنها در طراحی محصول مالی را نشان داده است. کارت نوسانات BitMax.io اولین محصول مشتق مرتبط با نوسانات این پلتفرم است که به کاربران جهانی اجازه می دهد نوسان قیمت سکه های اساسی زیرین را در یک پنجره زمانی از پیش تعیین شده به روشی ساده و در عین حال موثر پیش بینی و معامله کنند. این کارت به نام Turtle and Bunny Card به نام افسانه Aesop – لاک پشت و خرگوش نامگذاری شده است ، دارای ساختار نیمه گزینه ای برای جفت های تجاری اساسی است و درعین حال فرم پرداخت تا حد زیادی ساده شده است. کاربر می تواند کارت های مختلفی را برای پیش بینی حرکت قیمت یا در محدوده خاصی (کارت لاک پشت) یا بالاتر از محدوده خاص (کارت اسم حیوان دست اموز) خریداری کند. کسانی که دامنه صحیح حرکت قیمت را پیش بینی می کنند ، پرداختی معادل ارزش تصوری کارت دریافت می کنند. کارت نوسانات از فرم پرداخت ساده بدون پیچیدگی تسویه حساب و تسویه حساب های معمول برای گزینه های ارز واقعی استفاده می کند. کاربران فقط به سادگی انتخاب می کنند که کدام کارت را خریداری کنند تا از نظر نوسانات دارایی اساسی در محدوده یا بالاتر از حد معامله کنند. درک و استفاده از آن برای انواع معامله گرانی که نیاز به معاملات بسیار کوتاه مدت یا ریسک پذیری نسبی در برابر نوسان قیمت بیش از حد بزرگ در شرایط بسیار ناپایدار بازار دارند ، آسان است..

 نتیجه

BitMax.io از زمان راه اندازی 2018 رشد قابل توجهی را تجربه کرده است و عمیقا متعهد به ارائه یک پلتفرم تجاری با عملکرد بالا و مشتری مدار به پایگاه مشتری جهانی خود است. در حال حاضر ، این سیستم عامل دارای بیش از 180،000 کاربر ثبت شده ، با بیش از 50،000 عضو فعال جامعه است. لیست DEEP نه تنها از گسترش مداوم جفت های تجاری پشتیبانی می کند ، بلکه در معرض تنوع جهانی بیشتری از DeepCloud AI را نیز فراهم می کند..

برای اطلاعات بیشتر ، BitMax.io را دنبال کنید:

سایت اینترنتی: http://www.BitMax.io

توییتر: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

تلگرام: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

متوسط: https://medium.com/bitmax-io

مخاطب: [ایمیل محافظت شده]

منبع: BitMax.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me