banner
banner

OKExChain توسعه زنجیره عمومی را دنبال می کند ، نه تنها به عنوان گسترش OKEx

در میان توسعه سریع صنعت بلاکچین ، رقابت میان غول های صنعت به اوج جدیدی رسیده است – زنجیره عمومی ، یکی از مهمترین زیرساخت های بلاکچین. OKExChain testnet ، زنجیره عمومی تجاری توسعه یافته توسط OKEx ، اخیراً فعال شده و به معتبران اجازه می دهد تا گره هایی را بر روی آن اجرا کنند. علاوه بر این ، OKExChain اولین Hackathon خود را برای ارتقا the ایجاد برنامه های غیرمتمرکز در جامعه جهانی خود آغاز کرده است.

تنها در طی دو ماه پس از راه اندازی ، OKExChain قبلاً در آوریل کد خود را بر روی Github بارگذاری کرده است ، در حالی که اولین متحرک در حوزه زنجیره عمومی بورس هنوز هنوز منبع باز نشده است. در ماه مه ، OKExChain نسخه 0.10 را راه اندازی کرد ، مکانیسم انتخاب اعتبار سنجی و سود سهام را فاش کرد و به اولین زنجیره عمومی توسعه یافته توسط مبادله رمزنگاری برای پشتیبانی از دسترسی موسسات شخص ثالث تبدیل شد.

“با پیوستن به روح اصلی بلاکچین ، OKExChain تبدیل به یک مبادله مبادله نخواهد شد ، بلکه به یک بوم شناسی مستقل تبدیل می شود. ما مشتاقانه منتظریم که با کاربران جهانی خود یک اکوسیستم باز ، غیرمتمرکز ، عملی و متنوع را ایجاد کنیم. ” “اکنون کاربران می توانند اراده خود را از طریق مکانیزم رأی گیری تحقق بخشند ، DEX یا dApp خود را توسعه دهند و براساس آخرین نسخه آزمایشی OKExChain ، جفت های تجاری خود را آزادانه لیست کنند.”

اولین هاکاتون

OKExChain اکنون خواستار توسعه دهندگان برتر جهانی برای شرکت در “Hackathon” ، برای ایجاد خدمات و محصولات مبتنی بر OKExChain ، از جمله ابزارهای توسعه ، محصولات خدمات نمایندگی ، پلاگین محاسبات بازار ، SDK و محصولات خدمات staking است. این کمپین تا 20 ژوئیه 2020 باز است و برنده می تواند حداکثر 5000 دلار معادل OKB به عنوان پاداش دریافت کند.

با پیوستن توسعه دهندگان و کاربران بیشتر به شبکه آزمایشی OKExChain ، آزمایش OKExChain می تواند به طور قابل توجهی تسریع شود و به زودی شبکه اصلی OKExChain راه اندازی می شود.

OKExChain ، “بنیادگرای” تمرکززدایی واقعی

متفاوت از سایر زنجیره های عمومی مبادله ای ، OKExChain غیرمتمرکزترین ، بنیادگرای زنجیره های عمومی است. OKExChain به طور کامل از ماهیت شبکه نظیر به نظیر استفاده می کند ، برگشت ناپذیری و خودمختاری کارآمد را در کد منبع خود اعمال می کند ، به این معنی که همه شرکت کنندگان در OKExChain ، از جمله توسعه دهنده آن OKEx ، قادر به کنترل یا دستکاری زنجیره عمومی نیستند.

OKExChain با اتخاذ یک “شبکه همتا به همتا” ، به جای اینکه از گره ها بخواهد قبل از هر حرکت مانند سایر زنجیره های عمومی مبادله ، پیشنهادی را به “فرماندار” زنجیره عمومی ارائه دهند ، امکان ایجاد استقلال در گره های دونده را فراهم می کند. به عنوان مثال ، دونده های گره می توانند بدون نیاز به پیش اخذ مجوز ، تصمیم بگیرند که ارزهای رمزپایه یا جفت معاملاتی را لیست یا حذف کنند ، یا DEX و dApp را توسط خودشان توسعه دهند..

مکانیسم رأی گیری همچنین تضمین می کند OKExChain غیر متمرکز باقی بماند. هر دارنده OKT (نشان اصلی OKExChain) که OKT را به اشتراک گذاشته است ، می تواند “رای دهنده عادی” را انتخاب کند تا مستقیماً به تأییدکنندگان رأی دهد یا قدرت رأی خود را به حساب دیگری ، به نام “رای دهنده پروکسی” ، به نمایندگی از طرف آنها تفویض کند. هر رأی دهنده مجاز است به حداکثر 30 کاندیدای اعتبارسنجی رأی دهد و 21 رأی دهنده معتبر با بیشترین آرا انتخاب می شوند.

ثابت شده است که “انتخاب چند مورد خوب” بیشتر از “انتخاب بهترین” تحمل عیب است. علاوه بر این ، همچنین می تواند نفوذ دارندگان بزرگ OKT را ضعیف کند ، به ویژه در مرحله اولیه راه اندازی شبکه اصلی OKExChain ، جلوگیری از احتمال دستکاری چند نفر در زنجیره عمومی.

تنها زنجیره ای با مدل اقتصادی تورمی

در مقایسه با سایر زنجیره های عمومی مبادله ، OKExChain تنها زنجیره ای است که یک رمز جدید ، OKT صادر می کند تا به عنوان رمز بومی عمل کند. از این رو OKT تنها رمز بومی تورمی در میان تمام زنجیره های عمومی مبادله ای است.

تناقض بین تورم و تورم در واقع نشان دهنده تقاضاهای مختلف بین دو بازیکن درگیر در یک اکوسیستم زنجیره ای عمومی است – هودلرهای توکن و کاربران زنجیره عمومی (از جمله توسعه دهندگان dApp).

هودلرهای توکن امیدوارند که برای به دست آوردن سود قیمت توکن بالاتر رود ، در حالی که قیمت بالای توکن باعث افزایش هزینه استفاده از توکن و کاهش سطح فعال زنجیره عمومی می شود ، که کاربران دیگر می خواهند از آن جلوگیری کنند.

مدل تورمی تعارض منافع بین کاربران و هودلرها را تشدید می کند. با افزایش هزینه ها ، تعداد کاربران و درآمد کارمزد کاهش می یابد. ارزش زنجیره عمومی و رمز اصلی آن در نهایت از بین خواهد رفت.

OKExChain با صدور OKT به جای استفاده از OKB ، رمز جهانی کاربردی که توسط OKEx تصویب شده است ، این مشکل را از قبل دور زد ، زیرا OKB اکنون یک رمز کاملاً تورمی است.

آخرین نسخه ضمن ارائه چندین منبع درآمد ، هزینه گره ها را کاهش می دهد

در نسخه 0.10 ، OKExChain پیشگام مفهوم “مدل OpenDEX” و “اپراتور DEX” بود ، که تحت آن تمام فناوری های لازم توسط OKExChain به گره ها ارائه می شود. در همان زمان ، اپراتور زنجیره عمومی و اپراتور DEX ، که قبلاً در بیشتر موارد به عنوان یکی ترکیب شده بودند ، از یکدیگر متمایز می شوند ، این بدان معناست که گره ها نه تنها مجبور نیستند هزینه زیادی برای سرور و فناوری بپردازند ، بلکه دارای مالک آینده نیز خواهند بود فواید.

با مشارکت در OKExChain از طریق هویت های مختلف ، کاربران می توانند مزایای متعددی از پاداش تولید بلوک ، پاداش رأی ، حق مطابقت ، هزینه معامله و غیره کسب کنند..

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me