banner
banner

جمعیت برای فرشتگان اولین STO است که توسط دارایی های حمایت مالی ورزشی پشتیبانی می شود

جمعیت برای فرشتگان, اخیراً یک بستر سرمایه گذاری جمعی مستقر در لندن ذکر شده اولین STO که توسط دارایی های اسپانسر ورزشی پشتیبانی می شود. صادرکننده رمز امنیتی ، Sports Investor Coin ، ادعا می کند که بیشتر بودجه ای که از طریق فروش توکن های آن جمع می شود ، برای خرید دارایی های اسپانسر ورزشی استفاده می شود ، بنابراین ارزش سرمایه ای برای سرمایه گذاران ایجاد می شود و نقدینگی قرض گرفته شده در برابر فروش آینده برندشان را به سازمان های ورزشی می دهد. دارایی های.

جمعیت برای فرشتگان اولین STO است که توسط دارایی های حمایت مالی ورزشی پشتیبانی می شود

“زمین بازی” Sports Investor Coin در Crowd for Angels

دارایی اسپانسر اسپورت برای تبلیغ مشاغل دیگر و مارک های آنها استفاده می شود. نمونه هایی از این دارایی ها شامل فضای برگردان اتومبیل مسابقه ، حق نامگذاری یک استادیوم و توافق نامه های همکاری تیمی (به عنوان مثال “نوشیدنی رسمی ورزشی”).

در ابتدا توکن های سکه سرمایه گذار ورزشی از طریق شبکه های دارایی حمایت مالی ورزشی و بعداً از طریق تبادل رمز به فروش می رسند. درصدی از سود به عنوان سود سهام صادره از طریق قراردادهای هوشمند به دارندگان رمز بازگردانده می شود.

یک بستر تنظیم شده برای فروش سهام ، بدهی و توکن

Crowd for Angels راه اندازی خود را از طریق ICO در مارس 2018 تأمین کرد تا اولین پلت فرم قابل تنظیم سرمایه گذاری جمعی انگلیس برای شرکت های خصوصی و دولتی برای فروش سهام ، بدهی و رمز ارز باشد. Crowd for Angels توسط اداره رفتار مالی انگلیس (FCA) مجاز و تنظیم می شود. شرکت هایی که به دنبال جمع آوری سرمایه هستند می توانند آنچه را که در وب سایت CrowdForAngels.com “زمین” نامیده می شود ، ایجاد ، ایجاد و مدیریت کنند..

سرمایه گذاری انجام می شود و سرمایه از طریق فروش سهام سهام ، اوراق بدهی و رمز ارزها جمع می شود.

زمین های عدالت

بیشتر فروش سهام Crowd for Angels مزایای سخاوتمندانه کسری مالیات است که توسط دولت برای کمک به شرکت های با ریسک بالا و در مراحل اولیه در تأمین مالی سهام ارائه می شود. Crowd for Angels کارهای اداری را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران می توانند مبلغ کامل کسر مالیات مجاز را توسط قانون مطالبه کنند.

زمین بدهی

موسسان فروش اوراق قرضه در Crowd for Angels مالکیت کامل شرکت خود را حفظ می کنند. یک تعهد ساده برای بازپرداخت پول وام گرفته شده طبق شرایط توافق شده ایجاد می شود و پس از آن رابطه با وام دهندگان پایان می یابد. وام دهندگان از نرخ بهره بالایی بهره می برند ، در حالی که موسسان از پیش بینی هزینه های پرداخت وام که نوسان ندارند سود می برند..

اوراق قرضه ای که در Crowd for Angels فروخته می شوند ، اوراق بدهی “با بازده بالا” هستند که توسط شرکت های بدون رتبه اعتباری منتشر می شوند. اگرچه اسکناس های وام قابل تبدیل در برابر دارایی های شرکت وثیقه دارند ، این بازپرداخت سود یا اصل آن را تضمین نمی کند. اوراق قرضه ذکر شده برای فروش در Crowd for Angels همچنین دارای حق بیمه نقدینگی هستند زیرا حق پول نقد زودهنگام وجود ندارد زیرا بازار ثانویه ای وجود ندارد که آنها را بفروشد.

زمین های فروش توکن

Crowd for Angels بنیانگذاران و سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در یک ICO در یک بستر سرمایه گذاری سرمایه گذاری تحت نظارت بریتانیا شرکت کنند. استارت آپ ها فقط در صورت موفقیت ICO خود می توانند سعی در شروع کار و مقیاس گذاری پروژه خود داشته باشند در حالی که هزینه هایی را پرداخت می کنند.

چگونه سرمایه گذاری کنیم

افراد و م institutionsسسات ابتدا باید به عنوان سرمایه گذار در Crowd for Angels ثبت نام و مجاز شوند. سپس آنها می توانند زمین ها را مرور کنند ، روی جعبه خلاصه زمین کلیک کنند تا حداقل و حداکثر بودجه ، بودجه جمع شده تا به امروز ، روزهای باقیمانده زمین ، منابع مالی شرکت و بایوس تیم را مشاهده کنند..

با وجود معاملات سهام ، سرمایه گذار می تواند قیمت سهام ، تعداد سهام پیشنهادی و صلاحیت تخفیف مالیاتی را مشاهده کند. با وجود بدهی ، سرمایه گذاران می توانند نرخ بهره ، تاریخ تبدیل (برنامه بازپرداخت) و مدت را مشاهده کنند.

هنگامی که یک سرمایه گذار کالایی را انتخاب کرد ، روی “سرمایه گذاری در این مرحله” کلیک کرده و یک حساب بانکی را پیوند می دهند. این رویه فقط به عنوان یک تعهد عمل می کند تا زمانی که زمین به حداقل هدف برسد.

سرمایه گذاران از داشبورد Crowd for Angels خود برای دنبال کردن به روزرسانی های شرکت ، پرسیدن سوالاتی از شرکت و سایر سرمایه گذاران در صفحه بحث و گفتگو و همچنین دسترسی خصوصی به شرکت پس از اتمام جمع آوری کمک مالی ، استفاده می کنند. سرمایه گذاران می توانند از طریق برگه “نمونه کارها من” در داشبورد خود ، از جمله تبدیل ، سود سهام و اعلامیه های پرداخت سود ، عملکرد سرمایه گذاری خود را کنترل کنند..

چگونه لیست کنیم

ایجاد یک زمین در Crowd for Angels یک فرایند کاملاً آنلاین و بدون هزینه های اولیه است. شرکت ایجاد کننده فرم درخواست را با مشخصات شرکت ، مقدار یا دامنه افزایش مورد نظر و جزئیات نحوه استفاده از وجوه پر می کند. Crowd for Angels در طی دو روز کاری برنامه را بررسی کرده و پاسخ می دهد.

یک شرکت تأیید شده زمین را می نویسد ، ویدئویی را جاسازی می کند ، بیوگرافی تیم را اضافه می کند و اسناد سرمایه گذاران را بارگذاری می کند. به محض اینکه هدف افزایش یابد ، Crowd for Angels توافق نامه اشتراک را ایجاد می کند و سپس وجوه را جمع آوری و تحویل می دهد.

آینده

Crowd for Angels تا کنون با ترکیبی از ارزش سهام و پیشنهاد بدهی ، چندین میلیون یورو برای شرکتهای سازنده سرمایه جمع کرده است. اکنون هدف آن استفاده از وضعیت تنظیم شده خود برای ارائه سهام و اوراق قرضه توکن شده به عنوان یک سیستم عامل STO مجازات شده در انگلیس است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me