banner
banner

سرمایه گذاری در Litecoin (LTC) – همه آنچه باید بدانید

سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری برای مدت طولانی بدون عبور از یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سکه های موجود – Litecoin (LTC) غیرممکن است. Litecoin یک است باز-urоurсe سیستم نقدی دیجیتال مشابه بیت کوین. نکته مهم ، Litecoin برای بهبود برخی از کاستی های ارز رمزنگاری شده موفق اولین بیت کوین در جهان ساخته شده است. به همین میزان ، Litecoin همچنین توسط بسیاری از بخش ها “نقره” طلای بیت کوین شناخته شده است.

Litecoin (LTC) چیست?

Litecoin یکی از اولین ارزهای رمزپایه ای بود که وارد بازار شد. در نتیجه ، آن را به عنوان یکی از بزرگترین سکه ها در بخش اصلی بر اساس سرمایه بازار در اختیار دارد. این سکه بسیار محبوب را می توان تقریباً در هر صرافی رمزنگاری یافت. همچنین ، این یکی از رایج ترین ارزهای رمزپایه در جهان است. شما می توانید از Litecoin برای خرید کالا ، خدمات یا حتی سرمایه گذاری در سایر پروژه های رمزنگاری هنگام ظهور استفاده کنید.

مانند اکثر ارزهای رمزپایه ، Litecoin از فناوری بلاکچین برای غیر متمرکز ماندن استفاده می کند. ارزهای غیرمتمرکز از بسیاری جهات با ارزهای سنتی فیات متفاوت هستند. در درجه اول ، آنها از یک مرجع مرکزی مانند دولت صادر نمی شوند. در عوض ، Litecoins از طریق تولید کننده مواد شیمیایی تولید می شود. رسماً ، Litecoin تحت مجوز MIT / X11 منتشر می شود.

Litecoin (LTC) چگونه کار می کند?

عملکرد Litecoin به روشی کاملاً مشابه Bitcoin است. در واقع ، این سیستم پرداخت آنلاین مستقیماً از Satoshi Nakamoto و انتشار پروتکل بیت کوین الهام گرفته شده است. بسیاری از مردم تعجب می کنند که Litecoin یکی از اولین چنگالهای بیت کوین در بازار بود. به همین ترتیب ، این ارز رمزنگاری شده از نظر فنی تقریباً با بیتوسین قابل تعویض است ، البته با تفاوتهای اساسی.

Litecoin از طریق Litecoin.org

Litecoin از طریق Litecoin.org

چارلی لی ، توسعه دهنده LTC ، پروژه Litecoin خود را با وام گرفتن کد اصلی از بیت کوین آغاز کرد. وی سپس چندین تغییر مهم در پروتکل ایجاد کرد. کاهش زمان تأیید بلوک از 10 دقیقه به 2.5 دقیقه ، یکی از اصلی ترین نسخه های ارتقا یافته وی بود. درست مانند بیت کوین ، این بلوک ها شامل دسته بعدی معاملات منتظر تصویب هستند.

کاهش زمان بلوک

کاهش زمان بلوک مقیاس پذیری بیشتری به Litecoin نسبت به نسخه های قبلی خود داد. قابل ذکر است که LTC اکنون از نظر معاملات در ثانیه (tps) 4 برابر سریعتر از بیت کوین است. لی همچنین مدل کارمزد معاملات را در LTC تنظیم کرد تا بیشتر مورد توجه توده ها قرار گیرد. به طور خاص ، ساختار کارمزد Litecoin 1/50 اندازه بیت کوین است.

این ساختار هزینه یکی از اصلی ترین جلب توجه به سیستم عامل است. به طرز شگفت انگیزی ، پردازش یک معامله فقط 1/1000 LTC دارد. این هزینه کوچک نیز بسته به اندازه معامله شما تغییر نمی کند. بدون توجه به اندازه آن ، همان مبلغ را پرداخت می کنید. این استراتژی ارتقا بزرگی را برای رهبران فعلی بازار فراهم می کند. به عنوان مثال ، PayPal برای هر معامله ای که در شبکه آنها انجام می شود ، 3٪ کارمزد می گیرد.

تأمین LTC

به طور کلی ، یکی از اصلی ترین جذب های Litecoin و ارزهای رمزپایه ، عرضه محدود آنهاست. برخلاف ارز فیات ، که دولت ها می توانند به میل خود چاپ کنند ، Litecoins فقط در فواصل زمانی مشخص پس از تأیید مجموعه ای از معاملات در شبکه تولید می شود. در کل ، فقط 84 میلیون Litecoins تولید می شود. جالب است که این مقدار نتیجه محاسبات ساده توسعه دهندگان بود.

اساساً ، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که از آنجا که Litecoin معاملات را با سرعت 4 برابر بیت کوین پردازش می کند ، تهیه علامت های 4 برابر شبکه عاقلانه خواهد بود. از نظر انتقادی ، این مقدار ثابت سکه همچنین به این معنی است که تورم با پیشرفت زمان بر ارزش کلی ارز تأثیر نخواهد گذاشت. هرچه زمان بیشتری بگذرد ، ارزش بیشتری برای هر Litecoin باید داشته باشد. از امروز ، بیش از 65،177،458 Litecoins در بازار وجود دارد.

بسیاری از معامله گران Litecoin را به عنوان گزینه پایدارتر در بازار می دانند. نظرات آنها بی دلیل نیست. برای اولین بار ، LTC اغلب نوسان کمتری نسبت به برادر بزرگ خود Bitcoin دارد. همچنین ، تیم توسعه دهنده این پروژه کمی بیشتر از تیم توسعه Bitcoin’s سودمند است. به طور خاص ، توسعه دهندگان LTC تمایل خود را برای ماندن در فناوری پیش از مسابقه بارها و بارها ثابت کرده اند. این پلتفرم اولین کسی بود که به روزرسانی Segregated Witness را اضافه کرد.

علاوه بر این ، Litecoin ماه ها قبل از BTC پردازش معاملات شبکه Lightning را آغاز کرد. در ماه مه سال 2017 ، LTC پروتکل شاهد تفکیک شده را چند ماه قبل از اینکه بیت کوین بتواند این کار را انجام دهد ، تصویب کرد. در همان سال ، تیم توسعه دهنده پروژه همچنین اولین معامله شبکه رعد و برق خود را از زوریخ آلمان به سانفرانسیسکو انجام داد.

تاریخچه Litecoin (LTC)

شهرت حماسه Litecoin در اکتبر 2011 با انتشار نامه سفید پروژه توسط مدت طولانی Bitcoinist آغاز می شود, چارلی لی. قابل ذکر است ، لی کارمند سابق گوگل بود که بیت کوین را از روزهای ابتدایی دنبال می کرد. در آن زمان ، لی ارزش بیت کوین را تشخیص داد اما متوجه شد که مناطقی وجود دارد که اگر بهبود یابد ، می تواند به استقبال بلاکچین در مقیاس بزرگ در میان توده ها کمک کند. پیشرفت های لی متمرکز بر کاهش زمان معاملات ، هزینه ها و از بین بردن استخرهای استخراج متمرکز بود.

به طور چشمگیری ، برای رسیدن به سرمایه بازار 1 میلیارد دلاری Litecoin فقط 2 سال طول کشید. امروز سکه همچنان بر بازار تسلط دارد. قابل ذکر است ، Litecoin در تاریخ 18 دسامبر 2017 به بالاترین قیمت رسمی خود یعنی 360.93 دلار رسیده است. به طور باورنکردنی ، این مقدار 8200٪ افزایش نسبت به ارزش توکن ها را نشان می دهد فقط یک سال قبل در آن زمان ارزش بازار Litecoin تقریباً 4.40 دلار بود.

در یک اتفاق جالب ، لی تصمیم گرفت تمام دارایی های Litecoin خود را در دسامبر 2017 بفروشد. در آن زمان ، لی از طریق Reddit ارسال چرا او تصمیم گرفت وی اظهار داشت که از نفوذ روزافزون خود در سیستم عامل نگرانی دارد. لی در پست های معروف خود ، لی است نقل شده با بیان اینکه “هر زمان که در مورد قیمت Litecoin یا حتی فقط خبر خوب یا بد توییت می کنم ، متهم می شوم که این کار را برای منافع شخصی انجام داده ام. حتی بعضی ها فکر می کنند من LTC کوتاه می کنم! بنابراین به تعبیری ، نگه داشتن LTC و توییت در مورد آن برای من تعارض منافع است زیرا من تأثیر زیادی دارم. ” در پایان ، او تصمیم گرفت که بهترین کار این است که از تضاد منافع ناشی از موقعیت وی به عنوان بنیانگذار LTC جلوگیری کند.

نحوه خرید Litecoin (LTC)

خوشبختانه خرید LTC هرگز آسانتر نبوده است. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد شما می توانید LTC را از هر صرافی عمده فعال در حال حاضر بدست آورید. روند این رویکرد برای هر سیستم عامل اندکی تغییر می کند ، اما به طور کلی ، همه آن یکسان عمل می کند. اگر تازه وارد سیستم عامل هستید ، اولین مرحله پر کردن اطلاعات ثبت نام است. پس از ثبت نام خود ، می توانید مستقیماً خرید LTC را شروع کنید. برای بدست آوردن این سکه دو راه اصلی وجود دارد.

راه اول مستقیم با ارز فیات است. بیشتر صرافی ها مستقیماً جفت شدن LTC / Fiat را ارائه می دهند. در این صورت ، می توانید ارز فیات خود را روی کیف پول مبادله ای خود بارگیری کنید. سپس ، خرید Litecoin را انتخاب کنید و دقیقاً مانند آن ، کار شما خوب است. مشاهده خواهید کرد که LTC شما در چند ثانیه پس از خرید در کیف پول مبادله خود ظاهر می شود.

روش دوم خرید LTC استفاده از واسطه است. با سلام ، اگر صرافی شما جفت سازی LTC / Fiat را ارائه نمی دهد ، ابتدا باید Bitcoin را خریداری کنید. سپس می توانید آن را با Litecoin معامله کنید. خبر عالی این است که Litecoin یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه در جهان است. به همین ترتیب ، می توانید تقریباً هر رمز یا سکه را برای برخی از Litecoin با خیال راحت معامله کنید.

سرمایه گذاری در Litecoin (LTC) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Litecoin (LTC) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Litecoin (LTC) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه استخراج Litecoin

استخراج Litecoin بسیار شبیه بیت کوین است. این شبکه برای اطمینان از معتبر بودن وضعیت شبکه از مکانیزم اجماع استفاده می کند. با این حال ، برخلاف بیت کوین ، Litecoin سازوکار اجماع SHA-256 را به نفع پروتکل متفاوتی موسوم به “استخراج اسکریپت” از بین می برد. طرفداران Litecoin روش توزیع استخراج برای استخراج اسکریپت LTC را دوست دارند که گمان می رود یک مدل عادلانه تر باشد. Scrypt به سخت افزارهای درجه یک مانند GPU اجازه می دهد تا Litecoin را با موفقیت استخراج کنند.

از نظر انتقادی ، شما هنوز هم می توانید LTC را در Mac یا PC ویندوز استخراج کنید. استخراج کنندگان می توانند کار را به صورت انفرادی یا با کمک استخر استخراج انجام دهند ، کاری که دیگر برای استخراج بیت کوین امکان پذیر نیست. در حالی که استخراج Litecoin امروز با یک کامپیوتر شخصی خانگی انجام می شود ، بسیار کند است. خرید یک دکل استخراج که به طور خاص برای الگوریتم های استخراج اسکریپت طراحی شده بسیار عاقلانه است. این استراتژی نتایج بهتری به شما ارائه می دهد و شانس شما برای تبدیل شدن به معدنچی بعدی برای تأیید معاملات و افزودن آنها به بلاکچین را افزایش می دهد..

هر روز 14،400 Litecoins استخراج می شود. این برنامه استخراج معادل هر 2.5 دقیقه است ، یک بلوک LTC استخراج می شود. گره ای که بلوک بعدی معاملات را به بلاکچین اضافه می کند ، پاداش 25 Litecoins تازه ایجاد شده را دریافت می کند. مشابه استراتژی بیت کوین ، استخراج معادن با گذشت زمان نیمی از پاداش را می گیرد. در اکتبر 2015 ، جوایز Litecoin به نصف کاهش یافت. قابل ذکر است که نصف شدن در فواصل منظم تا زمان استخراج 84،000،000th Litecoin ادامه خواهد داشت.

Litecoin را از کجا می توانم ذخیره کنم?

وقتی نوبت به ذخیره Litecoin می رسد ، گزینه هایی که باید در نظر بگیرید کم نیستند. برای فعالیت های کوچک تجاری روزانه ، می توانید Litecoin خود را در کیف پول مبادله خود بگذارید. با این حال ، لازم به ذکر است که این روزها کمترین راه مطمئن برای ذخیره ارز رمزنگاری شده است. گزینه های بعدی که باید در نظر گرفت ، کیف پول رایانه شخصی یا موبایل است. امروز ، تعداد زیادی کیف پول با قابلیت Litecoin در دسترس عموم قرار دارد. در بیشتر موارد ، این کیف پول ها به شما امکان می دهند Litecoin خود را در کنار برخی دیگر از ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود ذخیره کنید..

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در LTC انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Litecoin (LTC) پشتیبانی می کنند.

تجارت Litecoin

معامله Litecoin همان معامله ارزهای رمزپایه برتر است. برای درک صحیح محیط فعلی باید بازار را رصد کنید. علاوه بر این ، نظارت بر اخبار مربوط به تحولات Litecoin گام مهم دیگری است. به عنوان مثال ، این هفته رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین امضاء شده قانونی که رسماً ارزهای رمزپایه ای مانند بیت کوین و Litecoin را به رسمیت می شناسد.

LTC از طریق CoinMarketCap

LTC از طریق CoinMarketCap

اخبار مثبت مانند پذیرش مقیاس بزرگ یا تأیید نظارتی معمولاً مستقیماً به سود سکه تبدیل می شود. برعکس ، شما می توانید ضررهای قریب الوقوع بازار را حس کنید وقتی که اخبار منفی از بازار رمزنگاری به طور کلی پوشش داده شود. به طرز شگفت انگیزی ، تحلیلگران گزارش داده اند که Litecoin یک عادت دارد منتهی شدن بیت کوین از نظر حرکت بازار. این حرکت اول بسیاری از تحلیلگران را بر آن داشته است تا Litecoin را کنترل کنند تا بتوانند حرکات بالقوه بازار بیت کوین را بهتر درک کنند.

LTC به گسترش خود ادامه می دهد

هر هفته ، Litecoin نوعی گسترش شبکه یا قابلیت های خود را تجربه می کند. فقط همین هفته, شبکه سایبر, یک ارز رمزنگاری غیرمتمرکز ، توکن pLTC سازگار با Ethereum را ذکر کرده است. در حالی که این پروژه به طور مستقیم Litecoin نیست ، اما به وضوح از اعتبار و ارزش سکه به عنوان بخشی از استراتژی استفاده می کند. رمز pLTC توکن متصل به Litecoin است که در بلاک چین Ethereum زندگی می کند. خوب ، pLTC 1: 1 به Litecoin متصل است.

به طور رسمی ، توکن در تاریخ 29 ژوئیه سال 2020 راه اندازی شد و قصد داشت نقدینگی را در بخش فعال کند و معاملات دارایی های بین زنجیره ای بیشتری را انجام دهد. تیم توسعه پشت pokens پروژه این مفهوم را به عنوان روش دیگری برای کشف دنیای مالی غیرمتمرکز برای کاربران توضیح داد. امروزه چندین pToken وجود دارد. همه در بلاکچین Ethereum وجود دارند اما به دارایی های دیجیتال اساسی وابسته هستند.

امروز Litecoin

امروزه Litecoin به عنوان یکی از ده ارز رمزپایه برتر جهان باقی مانده است. این توکن در حال حاضر ارزش بازار 57.33 دلار با ارزش کل 3،736،382،516 دلار (335،419 BTC) از طریق CoinMarketCap را نشان می دهد. این نکته جالب توجه است که LTC موفق شد در 5 سال گذشته به عنوان یک بازیکن مسلط باقی بماند ، حتی با تغییر توانایی های کلی فضای رمزنگاری. امیدوارم که Litecoin همچنان برای سالهای آینده نقره طلای Bitcoin’s gold را پر کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me