banner
banner

دستور ‘Go After Bitcoin’ ترامپ ، ضررهای Ebang و استعفای Wirecard: اخبار Crypto هفته

تصویر اخبار هفته

OKEx Insights پنج خبر برتر رمزنگاری هفته گذشته را ارائه می دهد.

نظرات تازه افشا شده نگرش ضد بیت کوین ترامپ را تقویت می کند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به طور خاص به وزیر خزانه داری استیون منوچین دستور داد “دنبال” بیت کوین برود ، طبق کتاب آینده جان بولتون ، عضو کارمند سابق ترامپ ، با عنوان “اتاق جایی که اتفاق افتاده است”.

همانطور که در ابتدا توسط واشنگتن ممتحن – که نسخه پیشرفته ای از خاطرات به زودی منتشر می شود را دریافت کرده است – ترامپ در ماه مه 2018 در گفتگویی پیرامون تعرفه ها و تحریم های چین با مونوچین اظهار داشت: "مذاکره کننده تجارت نباشید. دنبال Bitcoin (برای کلاهبرداری) بروید."

غذاهای کلیدی

 • اظهارات گزارش شده ترامپ در زمانی بود که قیمت بیت کوین داشت تجمع چشمگیر 33٪ – گرچه این تجمع کوتاه مدت بود. ارز رمزپایه پیشرو شاهد افت قیمت آن در Q4 2018 است.
 • این نظرات همچنین در زمانی ارائه شد که گمانه زنی ها در مورد چگونگی تنظیم ارزهای رمزپایه توسط ایالات متحده در حال افزایش تب بود.
 • علاوه بر این ، اظهارات تازه افشا شده ترامپ نظر وی را تقویت می کند نگرش از قبل تثبیت شده نسبت به بیت کوین.

https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1149472282584072192؟lang=fa

رئیس پیشین CFTC ادعا می کند XRP یک امنیت نیست

XRP یک امنیت نیست – حداقل طبق گفته رئیس سابق کریستوفر جیانکارلو از CFTC ، یکی از مهمترین تنظیم کنندگان مالی ایالات متحده.

نظر رئیس قبلی تنظیم کننده بازار مشتقات ایالات متحده از طریق ارائه می شود یک همکاری مشترک با کنراد بالکه ، همكار فعلی وی در شركت حقوقی Willkie Farr & گالاگر این مقاله بیان می کند که ارز رمزنگاری شده Ripple نه یک قرارداد سرمایه گذاری است و نه تحت آزمایش Howey Test است که توسط SEC ، تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده استفاده می شود.

“[XPR] نمی تواند یک قرارداد سرمایه گذاری باشد زیرا هیچ قرارداد یا ترتیبی برای صحبت در مورد Ripple و اکثریت قریب به اتفاق دارندگان XRP وجود ندارد. در مقابل ، قراردادهایی که Ripple منعقد کرده است به صراحت دارندگان عمومی XRP را به عنوان ذینفع شخص ثالث مستثنی می کند."

با این حال ، لازم به ذکر است که Willkie مشاور Ripple است و “برخی از اطلاعات واقعی” را برای تهیه نسخه پشتیبان از ادعای نویسندگان دریافت کرده است.

غذاهای کلیدی

 • بحث پیرامون وضعیت XRP به عنوان یک امنیت بسیار جدید است و مدتهاست که تصمیم مقامات در انتظار است.
 • نظر جیانکارلو ممکن است بینشی در مورد نحوه مشاهده تنظیم کننده های فعلی دارایی رمزنگاری Ripple ارائه دهد.

اکثر بیت کوین های موجود به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت نگه داشته می شوند

بر اساس اطلاعات ، اکثر 18.6 میلیون بیت کوین موجود در حال حاضر طولانی مدت نگهداری می شوند گزارش جدید از شرکت تحلیلی بلاکچین Chainalysis.

به طور خاص ، کمتر از 20٪ از کل عرضه برجسته بیت کوین برای تجارت استفاده می شود.

بعلاوه ، 20٪ اضافی از بیت کوین های ضرب شده “گم شده” فرض می شود ، زیرا در طی پنج سال یا بیشتر منتقل نشده اند – از آنجا که ، به تازگی آموخته ایم ، این ممکن است دراز مدت باشد "مداحان."

غذاهای کلیدی

 • هرچه میزان بیت کوین موجود به طور فزاینده ای محدود می شود ، عرضه زیاد بیت کوین که به مدت طولانی نگه داشته می شود ، می تواند به یک منبع نقدینگی مهم تبدیل شود.
 • اکثر بیت کوین های موجود امروزه توسط اشخاص یا احزابی نگهداری می شود که هرگز بیش از … دارایی خود را نفروخته اند – به این معنی که بیشتر بیت کوین ها توسط hodlers نگهداری می شوند.

سازنده استخراج کننده بیت کوین Ebang 2.5 میلیون دلار ضرر می کند

Ebang ، تولید کننده برجسته چینی سخت افزار استخراج بیت کوین ، در Q1 2020 ضرر خالص 2.5 میلیون دلاری را متحمل شده است.

اخبار از طریق افشای مالی رسمی این هفته در به روزرسانی دفترچه IPO با SEC ارسال شد.

غذاهای کلیدی

 • پرونده ای که ضرر خالص Ebang را نشان می دهد نشان می دهد که این شرکت پس از کنعان ، نزدیک به تبدیل شدن به دومین تولید کننده معدن کار بیت کوین در بورس Nasdaq است.
 • ضرر خالص Ebang به دنبال افت قیمت سهم کنعان از 9 دلار اولیه هر قیمت سهام به پایین ترین سطح اخیر 2 دلار کاهش یافت.

مدیر عامل شرکت Wirecard به دنبال از دست دادن 1.9 میلیارد یورو پول نقد استعفا داد

یک روز پس از انتشار این خبر Wirecard 1.9 میلیارد یورو پول نقد از دست داد, مدیر عامل پردازنده پرداخت آلمان ، مارکوس براون ، استعفا داد.

جیمز فریس ، مدیر ارشد تطابق شرکت که روز پنجشنبه استخدام شد ، به عنوان مدیر عامل موقت عهده دار خواهد شد.

وجوه بی جا Wirecard باعث شده سرمایه گذاران با قیمت سهام شرکت خدمات مالی بورس اوراق بهادار آلمان در 80 روز در 80 روز سقوط کنند.

غذاهای کلیدی

 • Wirecard Card Solutions ، زیرمجموعه Wirecard ، به طور مشخص با ارائه دهندگان کارت پرداخت Crypto.com ، TenX و یک توسعه دهنده غیر رسمی بلاکچین بدبخت Telegram ، آزمایشگاه های TON همکاری کرده است..
 • بحران Wirecard به وجود آمده است به Enron تشبیه شده است در شبکه های اجتماعی.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me