banner
banner

نحوه خرید Stumlar Lumens (XLM)

Stellar Lumens یک است زیرساخت پرداخت توزیع شده که دارای یک کد منبع باز است. این پلتفرم با هدف تسهیل رویکرد ساده تری در نقل و انتقالات پول بین المللی مانند پرداخت های حواله ای وارد بازار شد. امروزه اکوسیستم Stellar به دلیل قابلیت انتقال مقرون به صرفه ، سریع و قابل اعتماد شناخته شده است. به طور خاص ، این پلت فرم معاملات بدون مرز اصطکاک را تسهیل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Stellar Lumens مراجعه کنید.

ما 5 کارگزار برتر لیست توانایی خرید Stellar Lumens (XLM) با کارت اعتباری یا کارت نقدی را لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Stellar Lumens (XLM) در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقیب بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار منتقل کننده بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که در آن می توانید Stellar Lumens (XLM) و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر می خواهید XLM بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید XLM با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش Stellar Lumens (XLM) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی یا بازدید از کریپتومات را بخوانید کریپتومات.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از ابتدای فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Stellar Lumens (XLM) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

زغال اخته

زغال اخته خرید Stumlar Lumens (XLM) در داخل را آسان کرده است کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته.

نحوه خرید Stumlar Lumens (XLM) نحوه خرید Stumlar Lumens (XLM) نحوه خرید Stumlar Lumens (XLM)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Stellar Lumens (XLM) چیست?

Stellar یک شبکه منبع باز و مبتنی بر بلاکچین است. نظارت بر شبکه Stellar توسط یک سازمان غیر انتفاعی ، معروف به Stellar.org انجام می شود.

شبکه Stellar توسط رمز اصلی خود ، “XLM” تأمین می شود – که معمولاً “Lumens” نامیده می شود.

چه کار میکند?

از طریق ساختار خود ، Stellar قادر به انتقال ارزان و سریع ارزش است. بیشتر توسعه Stellar برای صنعت حواله و معاملات مرزی انجام شده است. یکی از مزایای استفاده از شبکه Stellar ، تبدیل دارایی های یکپارچه است. این بدان معناست که این شبکه از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند و می تواند بین آنها یکپارچه شود.

چگونه کار می کند?

Stellar از پروتکل اثبات سهام استفاده می کند. این بدان معنی است که اعتبارسنجی معاملات از طریق دارندگان XLM انجام می شود که “نشانه های خود را” ذخیره می کنند. این به سادگی دارنده را درگیر می کند که دارایی خود را در یک کیف پول دیجیتالی پشتیبانی کند. این فرآیند نسبت به مدل های اثبات کار به میزان قابل توجهی کارآیی انرژی دارد و محبوبیت آن در حال افزایش است.

در مقایسه با اکثر شبکه ها ، Stellar از نشانه اصلی خود به روشی منحصر به فرد استفاده می کند. در حالی که از نشانه های XLM می توان برای تکمیل معاملات استفاده کرد ، هدف اصلی آنها ایجاد “اصطکاک” به شبکه بود. این اصطکاک با معرفی هزینه های معاملاتی متوسط ​​(قابل پرداخت در XLM) و حداقل دارایی کیف پول حاصل می شود. هدف از این کار کاهش یا از بین بردن هرزنامه از ورود به شبکه ، مسدود کردن بلوک های داده است.

تحولات پیش بینی شده?

انتظار می رود در سال های آینده در شبکه Stellar پیشرفت ها و پیشرفت های مختلفی مشاهده شود. موارد زیر تعدادی از بزرگترین ها در افق هستند.

  • مقاومت و پایداری را افزایش دهید
  • Stellar را در صحنه جهانی تاسیس کنید
  • موارد استفاده را توسعه داده و بهبود ببخشید
  • معاملات مرزی
  • دارایی را تضمین کنید

ایدئولوژی اساسی?

در حالی که مقایسه همیشه بین Ripple و Stellar وجود دارد ، روشن است که عوامل راهنما برای توسعه بین هر یک متفاوت است. Stellar ، به ویژه ، با در نظر گرفتن لحاظ مالی ساخته شده است. با آوردن کارایی جدید در معاملات فرامرزی ، زیرمجموعه جدیدی از انسانها اکنون می توانند به فرصت های مالی جدید دسترسی پیدا کنند. این واقعیت که SDF به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی اداره می شود ، مورد تأکید قرارگیری مالی است.

پذیرش و جنجال?

برای پروژه هایی در نوع خود ، Stellar موفق شده است سطح بالاتری از پذیرش را نسبت به بیشتر ایجاد کند. موارد زیر فقط تعدادی از شرکت هایی است که با آنها مشارکت داشته و از Stellar به نوعی یا شکل استفاده می کنند.

  • IBM
  • ارز
  • فرانکلین تمپلتون
  • Wirex

فراتر از روابط کاری با این شرکت ها ، Stellar یکی از دارایی های رایج در صرافی های رمزنگاری است که برای بسیاری از افراد به راحتی قابل دسترسی است.

در بیشتر موارد ، استلار از هرگونه بحث و جدال واقعی اجتناب کرده است. با این حال ، مواردی وجود دارد که موافق تأسیس بنیاد توسعه Stellar (SDF) بر روی شبکه نیستند – به دلیل کنترل SDF از 30M از 50M XLM موجود.

جدا از این ، بسیاری از استلار همان ریپل را مشاهده می کنند. بیشتر اینها ناشی از این واقعیت است که بنیانگذار Stellar ، جد مک کالب ، نیز یکی از بنیانگذاران Ripple بوده است. به دلیل اختلاف در ساختار شبکه و اقدامات SDF ، Stellar موفق شده است از بسیاری از انتقادات مشابه به Ripple جلوگیری کند ، زیرا اکثر آنها به نظر نمی رسد این یک امنیت باشد.

مقررات?

تا به امروز هیچ نظریه رسمی از سوی نهادهای نظارتی درباره وضعیت XLM داده نشده است.

خارج از تفسیر رگولاتورها ، یک گروه مستقل موسوم به ‘Crypto Ratings Council (CRC)’ نظرات خود را ارائه داده است. CRC بر اساس ارزیابی خود از شبکه Stellar ، با استفاده از ابزارهای ارزیابی مشابه ماهیتی که برای تنظیم کننده ها استفاده می شود ، امتیاز 3.75 از 5 را به آن داده است. این نشان می دهد که این پروژه در واقع صفات مختلف با یک امنیت برای مقایسه ، CRC امتیازات مشابهی را به پروژه های رقیب مانند Tezos (3.75 / 5) و Ripple (4/5) داده است..

مانند هر سرمایه گذاری یا دارایی ، همیشه با دارایی های احاطه شده توسط ناشناخته ها احتیاط کنید. در حالی که استدلالهای مختلفی مبنی بر عدم امنیت Stellar وجود دارد ، همیشه این احتمال وجود دارد که نظارتی مانند SEC دیدگاه متفاوتی داشته باشد.

چه کسی آن را ساخته است?

Stellar اولین بار توسط Jed McCaleb در سال 2015 راه اندازی شد. این تلاش اولین تلاش بلاکچین توسط مک کالب نبود ، با این حال ، وی همچنین یکی از بنیانگذاران Ripple و بدنام بدنام است. تعویض Gox.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me