banner
banner

5 ارز رمزپایه Masternode برای سرمایه گذاری

با محبوبیت روزافزون ارزهای رمزپایه ، تعداد زیادی از مردم به آنها علاقه مند می شوند. حتی اگر برخی از افراد به دلایل عملی به ارز رمزنگاری روی می آورند ، دیگران فقط به جنبه های فناوری علاقه مند هستند ، در حالی که اکثریت مردم به دنبال راهی سریع برای کسب درآمد هستند.

یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد با ارزهای رمزپایه خرید هوشمندانه سکه ها و نگه داشتن آنها تا زمان افزایش ارزش است. یکی دیگر از روشهای معروف کسب درآمد با رمزنگاری استخراج سکه است.

سکه هایی که مبتنی بر الگوریتم Proof-of-Stake هستند به هر شخص علاقه مند اجازه می دهد معاملات را با تعهد مقدار مشخصی سکه اعتبارسنجی کند. پاداش کاربران از طریق سیستمی که معمولاً “staking” نامیده می شود ، که معمولاً قرار دادن نشانه ها در یک کیف پول سازگار است.

با این وجود ، یک روش دیگر برای کسب درآمد با ارزهای رمزپایه وجود دارد و آن هم با کمک مودرها. این روش تعهد بیشتری نسبت به روش staking دارد ، حتی اگر اساساً یک روش stternode باشد.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، staking مستلزم داشتن کیف پول است ، اما در مورد masternodes ، کاربران همچنین باید رایانه ای داشته باشند که بتواند نقش سرور را به عهده بگیرد. رایانه مورد نظر باید 24/7 به اینترنت متصل شود.

پس از آماده شدن رایانه و راه اندازی سرور ، باید برنامه masternode را نصب کنید و برخی از سکه ها را بالاتر از حداقل آستانه تعیین شده توسط پروتکل های توکن انجام دهید..

به محض تحقق این شرایط ، همیشه روشهای مختلف در کمک به تأیید اعتبار معاملات در بلاکچین نقش دارند. از آنجایی که آنها به صورت روزانه فعالیت می کنند ، عملاً همیشه هزینه آن سهم را که منجر به یک جریان پایدار درآمد می شود ، پرداخت می کنند.

اشکال اصلی ماسترنودها این است که آنها معمولاً برای ذخیره سازی به مبالغ زیادی احتیاج دارند. گفته می شود ، اگر فردی دارای پول نقد و محاسبات اضافی باشد و به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت باشد ، سکه های masternode جایگزینی است که قابل تأمل است.

برای کمک به شما در شروع ، در اینجا لیست 5 ارز رمزنگاری شده ماسترود است که ارزش سرمایه گذاری را دارد:

داش (DASH)

خط تیره “یک سیستم پول دیجیتال انقلابی” است ، و یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه تا به امروز در مکان 14 قابل احترام در CoinMarketCap. همچنین Dash اولین ارز رمزنگاری شده بود که سیستم masternode را پیاده سازی کرد.

با توجه به اینکه در زمان نوشتن این مقاله ارزش یک سکه Dash 178،31 دلار است ، بدون شک یک Dash Dashternode یک سرمایه گذاری جدی است ، زیرا شبکه برای شروع به 1000 سهم Dash احتیاج دارد.

سایر جنبه های فنی که باید بدانید این واقعیت است که masternodes 45٪ از پاداش بلوک را تقسیم می کند و هر 380 روز یک بار ، پاداش بلوک بیش از 7٪ کاهش می یابد. علاوه بر سرمایه گذاری مالی ، کاربران باید از این واقعیت آگاه باشند که راه اندازی و نگهداری مدل Dash به کمی حوصله و دانش کافی نیاز دارد. کاربران باید آموخته باشند که برای راه اندازی یک سرور خصوصی مجازی و ویرایش بسیاری از پرونده های پیکربندی چه کاری لازم است.

برای اطلاعات بیشتر, مقاله گذشته ما را در مورد DASH بررسی کنید.

Zcoin (XZC)

Zcoin ارز رمزنگاری شده ای است که عمدتا در دستیابی به حریم خصوصی و بی هویتی کامل برای کاربران خود متمرکز است. Zcoin در حال حاضر در CoinMarketCap در رتبه 92 قرار دارد و کل سرمایه آن 73،132،911 دلار است. دقیقاً مانند Dash ، یک مدل مستقل Zcoin با 1000 XZC قابل خریداری است. پروتکل masternode Zcoin Znodes نامیده می شود ، و به یک کامپیوتر با لینوکس و همچنین دانش بتونه و خط فرمان از طرف کاربران نیاز دارد..

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه راه اندازی Znode masternode را می توانید در Crypto’s پیدا کنید وب سایت رسمی.

نقشه راه zcoin 2018 01 1024x1024

منبع: https://zcoin.io/

PIVX (PIVX)

PIVX یک ارز مجازی محبوب است که بخشی از باشگاه منتخب سکه های به اصطلاح حریم خصوصی است. این ارز در حال حاضر در رتبه 93 در CoinMarketCap قرار دارد ، نوید معاملات سریعتر و همچنین امنیت و حریم خصوصی بهتر از بیشتر سکه های دیگر را می دهد. توکن PIVX PIVX نامیده می شود و 55 میلیون بار عرضه می شود ، حتی اگر در حال حاضر فقط 30 میلیون نفر در گردش هستند ، زیرا گفته می شود 20 میلیون از این سکه ها قبلاً در کیف پول یا ماسوره گذاشته شده اند.

برای اجرای مدل اصلی روی PIVX ، 10،000 PIVX مورد نیاز است. نکته قابل توجه دیگر این واقعیت است که در مقایسه با ارزهای دیگر بازده کمتری (تقریباً 5.74 درصد سالانه) را ارائه می دهد. اجرای یک برنامه PIVX شامل کاربران دارای رایانه Linux یا Raspberry Pi ، هر دو با آدرس IP منحصر به فرد هستند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی راه اندازی PNVX ، کاربران می توانند اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنند اینجا.

Phore (PHR)

در حال حاضر با سرمایه بازار 73،025،936 دلار در رتبه 394 در CoinMarketCap قرار دارد, Phore قطعاً یک ارز رمزپایه بسیار محبوب نیست. با این حال ، سکه به لطف نرخ بازده خوب (40٪) شروع به جلب توجه بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران علاقه مند به masternodes کرد..

به منظور اجرای برنامه Phore masternode ، کاربران باید 10 هزار سکه سرمایه گذاری کنند. در حال حاضر ، Phore بیش از 500 صد مدل فعال دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد ارز دیجیتال را می توان یافت وب سایت رسمی.

PhoreLogoBlack2

منبع: https://phore.io/

SmartCash (SMART)

SmartCash یک ارز رمزنگاری شده مبتنی بر جامعه با سیستم حاکمیت بسیار جالب و اقتصاد غیرمتمرکز است. SmartCash در حال حاضر در رتبه 108 قرار دارد CoinMarketCap, با ارزش بازار کل 59،662،696 دلار.

یکی از بهترین فناوری های SmartCash SmartHive است ، سیستمی که تضمین می کند 80٪ پاداش بلوک به صندوق جامعه اختصاص می یابد ، در مقابل سایر سکه ها مانند بیت کوین و Litecoin ، که 100٪ پاداش بلوک به ماینرها تعلق می گیرد. مدل اصلی در

اکوسیستم SmartCash به طور مناسب SmartNode نامیده می شود و برای اجرای یکی از آنها 10 هزار سکه به کاربران نیاز دارند. جزئیات بیشتر در مورد روشهای SmartCash را می توان یافت اینجا.

نتیجه

اگر اجرای روشهای اصلی فقط براساس ROI (بازگشت سرمایه) برای شما جالب است ، می توانید آمار و عملکردهای مختلف را در وب سایت masternodes.pro. با این حال ، انتخاب یک رمز برای اجرای یک الگو برای فقط براساس ROI ایده آل نیست ، و توصیه می شود فقط پروژه هایی با آینده چشم انداز را انتخاب کنید که به آنها اعتقاد دارید. امیدواریم که خوب انتخاب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me