banner
banner

DeFi Hacks، Bullish Stocks، Money Institutional Waters Cryptto: Market Watch Weekly 4 / 13-4 / 19

در هفت روز گذشته ، بیت کوین (BTC) در هر شاخص قیمت BTC OKEx حدود 3.24 درصد افزایش یافته و در زمان مطبوعات حدود 7،200 دلار معامله می شود.

در نیمه آوریل ، عملکرد بیت کوین در آوریل مطابق با تاریخچه آن است. مطابق با CoinMarketCap داده ها ، آوریل ماه با بیشترین بازده متوسط ​​و بیشترین بازده متوسط ​​برای بیت کوین بین سال های 2013 و 2019 بوده است.

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ ، Ethereum (ETH) ، طی هفت روز گذشته ، 10.43 درصد افزایش یافت ، با توجه به قیمت نقطه OKEx ETH ، در محدوده 180 تا 190 دلار قرار گرفت.

بازگشت ماهانه تاریخی BTC. منبع: CoinMarketCap & OKEx

بازارهای سنتی صعودی رشد می کنند

در بازارهای سنتی ، برای اولین بار از اواسط فوریه ، سه شاخص عمده ایالات متحده در یک بازار گاو فنی قرار دارند ، س&P 500 بازگشت بیش از 30 درصد از پایین ترین سطح خود در ماه مارس.

به نظر می رسد خوش بینی از این انتظار است که همه گیر COVID-19 به نقطه عطفی در ایالات متحده و معرفی کاخ سفید رسیده است. طرح راه اندازی مجدد اقتصادی. ولی بدبین ها بر این باورند که به زودی سهام دو برابر سهام ایالات متحده می تواند برسد. این موضوع بازار ارزهای رمزنگاری شده را در معرض خطر قرار می دهد ، زیرا قیمت بیت کوین هنوز همبستگی مثبتی با S نشان می دهد&P 500 ، در هر داده های Coinmetrics.

جهت کوتاه مدت بیت کوین نامشخص است. این قیمت به بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه منتقل شده و احتمال آزمایش 8000 دلار را نشان می دهد ، جایی که میانگین های متحرک 100 روزه و 200 روزه در آن قرار دارد.

اما بازار معاملات آتی خوشبین نیست ، زیرا بر اساس داده های معاملات OKEx ، معاملات آتی سه ماهه OKEx’s BTC هنوز دارای حق بیمه منفی نسبت به قیمت لحظه ای هستند.

OKEX BTC / USDT قیمت 1D. منبع: OKEx

به روزرسانی های بزرگ از LIBRA 2.0 & DCEP چین

بزرگترین خبر این هفته از طرف چین-ایالات متحده منتشر شد. جنگ بر سر ارزهای دیجیتال. در 16 آوریل ، فیس بوک LIBRA 2.0 خود را راه اندازی کرد کاغذ سفید. در مقاله سفید جدید ، Libra برنامه های کاهش قیمت سکه خود را در یک سبد ارزهای فیات کاهش داد.

این سازمان اعلام کرد که هنوز هم ثبات کوین چند ارز را آزاد می کند ، اما سکه به جای اینکه مستقیماً توسط خود ارزهای فیات پشتیبانی شود ، توسط پول استوک های ثابت فیات پشتیبانی می شود.

به روزرسانی مقاله سفید Libra تنها دو روز پس از خبرهایی مبنی بر آزمایش چین ارز دیجیتال صادر شده توسط دولت ، انجام می شود, DCEP. در 14 آوریل ، الف عکس صفحه منتشر شد که نشان می دهد DCEP در حال آزمایش در سوژو ، چنگدو ، خیونگان و مناطق دیگر است.

مارک زاکربرگ ، مدیرعامل فیس بوک ، در اظهار داشت دادرسی قبلی برخی از زیرساخت های چین در مورد پرداخت دیجیتال بسیار پیشرفته تر از زیرساخت های چین است.

عکس صفحه از کیف پول بانک کشاورزی چین DCEP. منبع: ضربان

بودجه بیشتری از سرمایه گذاران نهادی به رمزنگاری سرازیر می شود

بسیاری از سرمایه گذاران نهادی از اوضاع آشفته بازار در اواسط ماه مارس استفاده کردند تا در سه ماهه اول قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزپایه را افزایش دهند گزارش مقیاس خاکستری.

شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر رمزنگاری در سه ماهه اول سال 2020 503.7 میلیون دلار ورودی داشته است ، که تقریباً دو برابر بالاترین رقم قبلی در 254.8 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال 2019 است. اعتماد Ethereum آن نیز در سه ماهه گذشته رکوردار 110 میلیون دلار بوده است..

ورودی های تجمعی در مقیاس خاکستری توسط محصولات – 1Q20. منبع: خاکستری

Renaissance Technologies ، یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری پرچین در جهان ، در تاریخ 30 مارس در پرونده ADV اظهار داشت که صندوق مدالیون آن اکنون "مجاز به انجام معاملات آتی بیت کوین است," در هر گزارش از بلوک. فعالیت تجاری آن محدود به قراردادهای بیت کوین ذکر شده در CME خواهد بود. معاملات آتی بیت کوین CME بود راه اندازی شد در سال 2017 و به صورت نقدی تسویه حساب کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که ورود احتمالی این شرکت به بازار بیت کوین یک مزیت است ، زیرا ممکن است رنسانس از این قرارداد به عنوان یک ابزار فروش کوتاه استفاده کند. همانطور که گزارش اشاره می کند ، صندوق مدالیون Renaissance به دلیل بازده بالا شناخته شده است که به طور متوسط ​​40 درصد بین سال های 1988 و 2018 به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

DeFi هک شد ، اما قیمت ETH بالا رفت

افزایش شدید قیمت Ethereum در این هفته (افزایش 10.43 درصدی) غیرمعمول است ، زیرا همزمان دو پروتکل DeFi – که به طور کلی مبتنی بر Ethereum هستند – مورد هک قرار گرفتند.

در تاریخ 18 آوریل ، Tokenlon DEX توییت کرد که استخر IMBTC در UNISWAP مورد حمله قرار گرفته و تخلیه شده است. طبق اعلام شرکت امنیتی UNISWAP در این حمله حدود 1،278 ETH ، به ارزش تقریبی 230،000 دلار در زمان مطبوعات ، از دست داد. PeckShield.

یک روز بعد ، سیستم عامل وام dForce lendf.me مورد انتقاد قرار گرفت. مقدار کل قفل شده است dForce با توجه به دفی پالس, در نتیجه خسارت حدود 25 میلیون دلار است. Lendf.me اولین پروژه اجتماعی پلت فرم مالی غیرمتمرکز dForce است که در سپتامبر گذشته راه اندازی شد.

هفته گذشته ، dForce تازه اعلام کرده بود دور جدید بودجه, به سرپرستی Multicoin Capital. این حادثه ضربه بزرگی به اکوسیستم DeFi است.

مقدار کل قفل شده است dForce. منبع: دفی پالس

در ماه فوریه ، یک پروژه دیگر DeFi مبتنی بر Ethereum ، bZx, با تجربه دو حمله جداگانه که با بهره گیری از وامهای سریع این سرویس ، تقریباً 1 میلیون دلار رمزنگاری استخراج می کند.

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me