banner
banner

بهترین کشورها برای راه اندازی رمز امنیتی شما

پیشنهادات توکن امنیتی (STO) اکنون در بازار رمزنگاری رایج است. این استراتژی منحصر به فرد جمع آوری کمک مالی به شرکت ها این امکان را می دهد تا با استفاده از فناوری بلاکچین کمپین خود را به راحتی کنترل ، توزیع و تنظیم کنند. STO بهترین ویژگی های ICO را با مقررات دقیق موجود در بازارهای خاص ترکیب می کند.

جدا از مزایای شرکت هایی که از استراتژی STO استفاده می کنند ، دلایل زیادی نیز وجود دارد که یک سرمایه گذار به دنبال این نوع سرمایه گذاری است. برای اولین بار ، STO ها بسیار شفاف تر از ICO هستند. شرکت های درگیر در STO باید اطلاعات حساس شرکت از جمله آدرس ، مدیریت عالی و امور مالی آنها را فاش کنند.

این اطلاعات بیشتر از سرمایه گذاران در برابر کلاهبرداری گسترده ای که در بازارهای ICO اتفاق می افتد محافظت می کند. یکی گزارش منتشر شده توسط گروه Statis نشان داد که تقریباً 80 درصد ICO های انجام شده در سال 2017 کلاهبرداری بوده است. دقیقاً همین فعالیت تقلبی است که منجر به توسعه رمزهای امنیتی شد.

اکنون که توکن های امنیتی از محبوبیت بیشتری برخوردار شده اند ، بسیاری از کشورها می خواهند میزبان مشاغل مرتبط با STO باشند. مقامات دولتی برای فریب این مشاغل در سواحل خود آماده اند تا امتیازات جدی بگیرند. در زیر بهترین کشورها برای راه اندازی رمز امنیتی شما آورده شده است.

مالت

کشور جزیره ای مالت یکی از مکان های برتر برای راه اندازی رمز امنیتی شما است. این کشور از همان ابتدا از فناوری بلاکچین استفاده کرد. نخست وزیر مالت ، جوزف مسقط ، امسال بیانیه ای عمومی صادر كرد كه در آن او هم به ترس از نظارت كنندگان و هم به این واقعیت كه این فناوری به سرعت در حال تغییر صنایع در سراسر جهان است ، اذعان كرد.

مالت از طریق Master Explorer

مالت از طریق Master Explorer

مقامات مالت جدی در مورد تمایل خود به عنوان کشور برجسته بلاک چین در جهان جدی هستند. در همان بیانیه ، نخست وزیر بر اهمیت هدایت دیجیتالی شدن اقتصاد تأکید کرد. او تا آنجا پیش رفت که اظهار داشت – “ما باید کسی باشیم که دیگران کپی می کنند.”

مالت میزبان بزرگترین پروژه های رمز امنیتی است که هم اکنون در حال انجام است. در ماه سپتامبر بورس سهام مالت (MSX) همکاری خود را با این شرکت اعلام کرد بینانس, بزرگترین تبادل جهان از نظر حجم. Binance به دنبال ایجاد یک بستر امنیتی جدید رمز امنیتی در کشور در ماه های آینده است.

لیتوانی

لیتوانی سال گذشته در رسیدن به پایتخت رمز امنیتی اتحادیه اروپا پیشرفت چشمگیری داشت. این کشور مقررات دوستانه رمزهای امنیتی را وضع کرد. وزیر دارایی این کشور مقررات رمز امنیتی گسترده ای را صادر کرد که شامل مالیات ، حسابداری ، صدور و انطباق است.

شرکت های بلاکچین پروژه خود را به ناظر بازارهای مالی می فرستند و دفتر آنها نیز در مورد وضعیت رمز شما پاسخی ارسال می کنند. اساساً ، مقامات لیتوانیایی نسخه آزمایشی Howie را برای پروژه شما انجام می دهند و قبل از اینکه شرکت شما در پروژه خود جلو برود ، پاسخ محکمی به شما می دهند.

از آنجا که لیتوانی عضوی از اتحادیه اروپا است ، آنها با قانونی سازی و تنظیم STOs در کشور خود به یک مزیت بزرگ دست یافتند. مقامات دولتی امیدوارند که بتوانند تمام اتحادیه اروپا را برای میزبانی STO های خود در این کشور فریب دهند.

سوئیس

سوئیس به عنوان یک پناهگاه مالی سابقه طولانی دارد. این کشور دارای مالیات کم و محیط دوستانه رمزنگاری است. سوئیس یکی از اولین کشورهایی بود که مقررات ارز رمزنگاری را تصویب کرد.

سوئیس از سال 2014 که نهادهای نظارتی گزارشی را با جزئیات اهمیت ارزهای رمزپایه منتشر کردند ، موضع طرفداری رمزنگاری داشته است. جالب است که این گزارش اذعان داشت ارزهای رمزپایه همان وظایف پول را بر عهده دارند اما به دلیل عدم وجود یک کشور صادر کننده ، برچسب زدن به عنوان پول قانونی را متوقف کرد.

STO ها پروژه خود را به سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس ارائه می دهند (FINMA) این نهاد نظارتی هر STO را مورد بازبینی قرار می دهد تا تأیید کند که پروژه تحت چه نامگذاری قرار دارد. برچسب های توکن شامل پرداخت ، سودمندی ، دارایی و توکن های ترکیبی است.

اسرائيل

اسرائیل محل استارتاپ های مبتنی بر بلاکچین است. این کشور در تحقیق جهان را رهبری می کند & توسعه با توجه به اخیر بلومبرگ گزارش. این گزارش اسرائیل را در جایگاه دوم قرار داد و تنها از نظر مبتکران از کره جنوبی عقب بود. اسرائیل در ماه اکتبر سال جاری با کاهش مالیات رمزنگاری از شرکت های بلاکچین استقبال کرد.

تل آویو ، Isreal

طبق یک Cryptoslate گزارش, اسرائیل سال 2018 را با راه اندازی 88 بلاکچین آغاز به کار کرد. در مارس 2018 ، اسرائیل موقت موقت را آزاد کرد گزارش که جزئیات مقررات ICO را بیان می کند. هدف این گزارش ایجاد تعادل بین نوآوری در فن آوری و حمایت از سرمایه گذاران بود.

پروفسور Shmuel Hauser ، رئیس سابق سازمان امنیت اسرائیل ، تا آنجا پیش رفت که این کشور ایجاد یک مرکز بین المللی بلاکچین را برای خود توصیه کند بازنشستگی. این حرکت تضمین می کند اسرائیل به عنوان یک نیروی مسلط در بازار رمزنگاری باقی بماند.

کانادا

کانادا همچنان رهبر انقلاب رمزنگاری آمریکای شمالی است. بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) در ماه فوریه اعلام کرد قصد دارد یک بستر جدید رمز اوراق بهادار را راه اندازی کند. این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین Ethereum است.

تورنتو ، کانادا زادگاه Ethereum است و این شهر همچنان به عنوان یک مرکز قوی برای فعالیت رمزنگاری شده است. علاوه بر این ، این پلتفرم به کاربران امکان می دهد رمز امنیتی خود را به راحتی راه اندازی کنند. این تصمیم با تمایل تورنتو به عنوان رهبر صنعت سازگار است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی, پلت فرم جدید توکن امنیتی به گونه ای طراحی شده است که به شرکت ها جایگزینی برای فضای ICO می دهد.  کابونi Technologies اولین رمز امنیتی است که برای راه اندازی در سیستم عامل برنامه ریزی شده است. این شرکت همچنین دفترچه نامه ای به کمیسیون اوراق بهادار بریتیش کلمبیا (BSCE) ارائه داد.

دبی

دبی همچنان نفوذی قدرتمند در بازار رمزنگاری دارد. این کشور از اکتبر 2017 یکی از اولین کسانی بود که ارز رمزنگاری شده تحت حمایت دولت را صادر کرد. در فوریه سال جاری ، مرکز کالاهای چند دبی (DMCC) تسهیل بازار ارزهای رمزپایه را آغاز کرد.

DMCC عضو شورای جهانی بلاکچین است. این پروژه در ابتدا به عنوان بخشی از ابتکار شهر هوشمند دبی آغاز شد. فرانکو بوسونی ، مدیر پروژه ، که در مورد ارزهای رمزپایه صحبت می کرد ، در مورد چگونگی دیدن آینده ای مانند کالاها برای این دارایی های دیجیتالی صحبت کرد. دبی اکنون در میانه توسعه یک چارچوب قوی برای فعالیت کالای رمز امنیتی است.

رمزهای امنیتی – یک حرکت هوشمند

این کشورها روح نوآوری را مثال می زنند و تصمیم آنها برای قرار دادن بازارهایشان مطابق با رقمی سازی اقتصاد مطمئناً نتیجه خواهد داد. بازار رمزهای امنیتی همچنان در حال گسترش است و این کشورها اکنون مزایای مواضع رمزنگاری طرفدار خود را می بینند. شما باید ماه های بیشتری انتظار کشورها را داشته باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me