banner
banner

سرمایه گذاری در بیت کوین کش (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) چیست?

Bitcoin Cash (BCH) یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر است که نتیجه یک هارد فورک از بلاکچین Bitcoin است. به ویژه, بیت کوین کش با موفقیت موفق ترین هارد فورک بیت کوین تاکنون است. این پروژه در زیر ابر جنجالی وارد بازار شد. با این حال ، پس از پاک شدن دود ، Bitcoin Cash به عنوان یکی از ده ارز رمزپایه برتر جهان از نظر محدودیت بازار ظاهر شد.

Bitcoin Cash نتیجه مستقیم مقیاس پذیری مسائلی که در بلاکچین Bitcoin وجود دارد. در طول دیوانگی رمزنگاری سال 2017 ، با رسیدن زمان معاملات و هزینه های بیت کوین به اوج جدید ، این مسائل در مرکز آن قرار گرفت. این افزایش هزینه ها و تأخیرها در نتیجه ازدحام بیش از حد شبکه ناشی از اندازه تراکنش های بزرگتر بوده است.

در آن سال استفاده و ارزش بیت کوین سر به فلک کشید زیرا سرمایه گذاران بیشتری در مورد این دارایی دیجیتال اطلاعات کسب کردند. علاوه بر این ، سیل سرمایه گذاران جدید مشتاق ورود به بازار “طلا” دیجیتال بودند. این عوامل شبکه Bitcoin را به حداکثر توانایی های خود رساند.

به زبان ساده ، بیت کوین نمی تواند از پس افزایش استفاده برآید. توجه به جوامع برنامه نویسی و شبکه تاریک یک چیز است اما پاسخگویی به خواسته های عموم مردم کاملاً متفاوت است. برای انجام این کار بیت کوین باید به طور قابل توجهی افزایش یابد.

ازدحام بیت کوین از طریق WooBull

ازدحام بیت کوین از طریق WooBull

اطلاعات بیشتر = معاملات بیشتر

Bitcoin Cash با افزایش اندازه بلوک ، این نگرانی ها را برطرف می کند. این بلوک های بزرگتر می توانند تراکنش های بیشتری را در هر بلوک جای دهند. این استراتژی نرخ تراکنش های شبکه در ثانیه (tps) را به طور کلی افزایش می دهد. هدف این بود که Bitcoin Cash به عنوان واسطه ای برای معاملات روزانه عمل کند همانطور که هدف اصلی Bitcoin از Whitepaper Satoshi Nakamoto بود..

بلوک های بزرگتر

اگرچه افزایش اندازه بلوک در اکثر blockchain ها مسئله مهمی نیست ، اما برای Bitcoinists تغییر پروتکل اصلی سکه ها منفی است. اندازه بلوک 1 مگابایتی برای این افراد ، معروف به بیت کوین هسته ، عملکرد حیاتی در شبکه مورد بحث آنها است.

در درجه اول ، به هر کسی اجازه می دهد بدون در نظر گرفتن رایانه خود در شبکه شرکت کند. با این حال ، با ظهور سکوهای استخراج ASIC ، این بحث مناسب است مناظره هنوز امروز. علاوه بر این ، از گرفتار شدن شبکه در داده های هرزنامه جلوگیری می کند.

هرچه بزرگتر بهتر

طرفداران بیت کوین کش معتقد بودند که افزایش اندازه بلوک ها به 8 مگابایت تا 32 مگابایت بهترین راه برای ارائه خدمات مورد نیاز کاربران بیت کوین روزانه است. این بلوک های بزرگتر امکان پردازش تراکنش های بیشتر در هر بلوک را فراهم می کنند. به نوبه خود ، کاربران بیت کوین می توانند از هزینه ها و تأخیرها جلوگیری کنند.

این افزایش توان عملیاتی معاملاتی به بیت کوین کش اجازه داد تا نیاز به ادغام آن را نادیده بگیرد شاهد جدا (SegWit) پروتکل. SegWit مقدار داده ارسال شده برای هر تراکنش را کاهش می دهد. امروز بخشی از رمزگذاری اصلی بیت کوین است.

ویژگی های Bitcoin Cash (BCH)

اندازه بلوک بزرگتر Bitcoin Cash وظیفه خود را انجام داد. با دقت ، سرعت بیت کوین کش بسیار سریعتر از بیت کوین سنتی است. جالب اینجاست که در طی یک تست استرس در سپتامبر 2018 سیستم عامل 25000 تراکنش را در هر بلوک ثبت کرده است. در مقایسه ، میانگین تعداد معاملات در هر بلاک برای بیت کوین بین 1000 تا 1500 است.

همچنین ، استفاده از Bitcoin Cash بسیار ارزان تر است. کاربران BCH با استفاده از شبکه فقط حدود 0.20 دلار برای هر تراکنش پرداخت می کنند. این هزینه ها با استفاده از بلاکچین Bitcoin بسیار بیشتر است. علاوه بر این ، به لطف ادغام برخی پروتکل های جدید ، استخراج Bitcoin Cash نسبت به نسخه قبلی آسان تر است.

بیت کوین کش دارای جامعه ای سالم است که از پرطرفدارترین افراد در بازار است. اگر چه ، به تازگی ، سکه در مورد به روزرسانی ها تقسیم شده است.

تاریخچه Bitcoin Cash (BCH)

تاریخچه بیت کوین کش با یک بحث فلسفی در مورد چگونگی کنترل نگرانی های مقیاس پذیری بیت کوین شروع می شود. این موضوعات همیشه مورد توجه توسعه دهندگان بیت کوین بود. تا سال 2017 ، نگرانی ها در نقطه ای بود که باید کاری انجام شود. شبکه Bitcoin از توانایی های فنی خود فراتر رفته است.

Bitcoin Cash vs Bitcoin via Medium

Bitcoin Cash vs Bitcoin via Medium

به عنوان مثال ، در سال 2010 ، متوسط ​​اندازه بلوک در بلاکچین Bitcoin کمتر از 100 کیلوبایت بود. تا ژانویه سال 2015 ، متوسط ​​اندازه بلوک به حدود 600 کیلوگرم بالون رسید. این تجمع تأیید نشده ویرانی در شبکه ایجاد کرد. به طور خاص ، هم زمان معاملات بازار و هم کارمزد سر به فلک کشید.

تا سال 2017 ، موارد متعددی وجود داشت که هزینه ها از Bitcoin واقعی ارسال شده بیشتر بود. زمان معاملات ممکن است در طول این ازدحام چند روز طول بکشد. بیت کوین به طور م unableثر قادر به اندازه گیری نبود تا بتواند همانطور که سیستم نقدی الکترونیکی ساتوشی در این حالت پیش بینی می کند عمل کند.

گزینه های بحث

جامعه بیت کوین بود شکاف در مورد چگونگی کنار آمدن با این مشکل. برخی پیشنهاد کردند که متوسط ​​اندازه بلوک را افزایش دهند تا معاملات بیشتری انجام شود. در حالی که دیگران اظهار داشتند که این پروتکل بخشهای خاصی از معامله را شامل نمی شود تا داده های بیشتری در زنجیره بلوک جای گیرد (BIP 91). از نظر انتقادی ، هر دو گزینه موافقان و مخالفان خود را داشتند.

طرفداران افزایش اندازه بلوک ، مانند راجر ور,  استدلال کرد که بیت کوین در وضعیت فعلی خود هرگز نمی تواند به عنوان واسطه ای برای معاملات روزانه عمل کند. این اردوگاه اظهار داشت که تا زمانی که بیت کوین نتواند معاملات خود را با سازمانهای پردازش کارت اعتباری چندملیتی مانند ویزا پردازش کند ، هرگز هدف اصلی خود را به عنوان یک سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر انجام نمی دهد.

Bitmain توزین می شود

ایجاد Bitcoin Cash تقریباً اجتناب ناپذیر بود که بزرگترین استخر استخراج و سخت افزار سازنده جهان وارد بحث شد. Bitmain در ابتدا با SegWit مخالف بود زیرا برخی مزایای ماینرهای پرچمدار آنها ، ماینر AsicBoost را نفی می کرد. Bitmain به عنوان بزرگترین استخر استخراج جهان ، باور نکردنی در جامعه بیت کوین دارد.

بیت کوین کش (BCH) متولد می شود

سرانجام ، هیچ اجماعی حاصل نشد و جامعه از هم پاشید. در نتیجه ، Bitcoin Cash راه اندازی شد در ژوئیه 2017. سکه جدید نتیجه یک هارد فورک برای بلاک چین اصلی ارز رمزنگاری شده بود. این هارد فورک به طور رسمی یک ماه پس از آن در آگوست 2017 اتفاق افتاد.

چنگال های سخت چیست?

به روزرسانی های بلاکچین دو نوع است ، چنگال های سخت و نرم. تفاوت این دو در این است که هارد فورک ها برای ارتباط با شبکه به ماینرها نیاز دارند تا گره های خود را به روز کنند. بعضی اوقات ، همه استخراج کنندگان نمی خواهند به پروتکل سکه جدید مراجعه کنند. وقتی این وضعیت بوجود می آید ، یک چنگال سخت رخ می دهد و یک سکه جدید متولد می شود.

توزیع سکه

دارندگان بیت کوین در هنگام راه اندازی مقدار معادل Bitcoin Cash دریافت کردند. کاربران می توانند BCH خود را در مبادلات شرکت کننده ادعا کنند. خردمندانه ، کل بیت کوین کش 21 میلیون سکه بیت کوین را منعکس می کند.

احساسات مخلوط

بیت کوین کش با احساسات مختلفی در بازار روبرو شد. سکه با قیمت قابل احترام 900 دلار وارد شد. به لطف حمایت جامعه معدن و Bitmain ، این سکه توانست جذابیت عمده ای در بخش کسب کند. در دسامبر سال 2017 ، بیت کوین کش به بالاترین قیمت خود در تاریخ 4091 دلار رسید.

Hard Fork Inception

در نوامبر 2018 ، Bitcoin Cash یک چنگال سخت را در داخل یک چنگال سخت تجربه کرد. جامعه تقسیمات از طرحی برای ادغام قراردادهای هوشمند در بلاکچین آغاز شد و متوسط ​​اندازه بلوک را دوباره افزایش داد. هارد فورک حاصل Bitcoin Cash ABC (BCH) و Bitcoin Cash SV (Satoshi Vision) را ایجاد کرد. بعداً از این دو ، Bitcoin Cash SV توسط برنامه ریز ارزهای رمزپایه طولانی مدت هدایت می شود و ادعا می شود ساتوشی ناکاموتو, کریگ رایت.

اجماع، وفاق

Bitcoin Cash از یک سازوکار اجماعی اثبات کار (PoW) مشابه Bitcoin برای استخراج سکه های جدید استفاده می کند. بیت کوین و بیت کوین کش هر دو الگوریتم تنظیم دشواری (DAA) را ادغام می کنند تا زمان بلوک را ثابت نگه دارند. در اصل ، بیت کوین و بیت کوین کش از DAA یکسان استفاده می کردند. با این حال ، در آگوست 2017 ، بیت کوین کش ، الحاقی به DAA با نام الگوریتم تنظیم مشکل اضطراری (EDA) معرفی کرد. این اجازه می دهد تا شبکه پاسخگوتر باشد.

استخراج Bitcoin Cash (BCH)

استخراج Bitcoin Cash به آسانی استخراج Bitcoin است. خوشبختانه ، این سکه خدمات Bitmain ، بزرگترین استخراج کننده ارز رمزنگاری جهان را به اشتراک می گذارد. علاوه بر این ، سکه اخیراً الگوریتم EDA خود را اصلاح کرده است. این مانور تولید معدنچیان را برای کارگران آسان تر کرد. استخراج BCH نیز ارزان تر است.

سکوهای استخراج Bitcoin Cash

سکوهای استخراج Bitcoin Cash

نحوه خرید بیت کوین کش (BCH)

در ابتدا ، صرافی های بزرگ مانند Coinbase ورود Bitcoin Cash را در سیستم عامل های خود انکار کردند. این اعتراض طرفداران بود که این سکه را تقریباً در همه مبادلات عمده جهانی دریافت کردند. امروز بیت کوین کش به عنوان یکی از ده ارز رمزپایه برتر جهان باقی مانده است. امروز می توانید بلافاصله Bitcoin Cash را خریداری کنید Paybis.

سرمایه گذاری در بیت کوین کش (BCH) سرمایه گذاری در بیت کوین کش (BCH) سرمایه گذاری در بیت کوین کش (BCH)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

ذخیره Bitcoin Cash (BCH)

روش های زیادی برای ذخیره ایمن BCH شما وجود دارد. ساده ترین و راحت ترین روش استفاده از کیف پول موبایل است. کیف پول موبایل رایگان است و به شما امکان می دهد هر زمان که به BCH خود نیاز داشتید دسترسی پیدا کنید. استفاده از آنها آسان است و به شما امکان ارسال و دریافت BCH را در چند ثانیه می دهد.

سرمایه گذاران جدی خوشحال خواهند شد که می دانند گزینه های کیف پول سخت افزاری نیز در دسترس هستند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Bitcoin Cash (BCH) پشتیبانی می کنند.

بیت کوین کش – داستانی از پشتکار

برای Bitcoinist در بازار ، کنار گذاشتن Bitcoin Cash فقط به عنوان یک برداشتن از Bitcoin آسان است. با این حال ، با شروع ارزیابی تغییرات ، به روزرسانی ها و رشد جامعه در سکه از زمان ایجاد ، این استدلال از بین می رود. امروز بیت کوین کش به عنوان یک ماده اصلی در جامعه رمزنگاری به خودی خود ایستاده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me