banner
banner

جالب ترین گزارش های گزارش CoinGecko Q1

CoinGecko ، ارزیابی رمزنگاری و رتبه بندی سایت اخیراً گزارشی منتشر کرد تجزیه و تحلیل چگونگی رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده در سه ماهه اول سال 2019.

ممکن است سال گذشته با سقوط شدید قیمت ارز مجازی پر شده باشد. با این حال ، از این گزارش ، سال 2019 در حالی آغاز شد که بنیانگذاران CoinGecko در سه ماه اول احساس مثبت کردند.

در حالی که شور و نشاط در بازار دارایی های رمزنگاری مشهود است ، در این زمان چند اتفاق جالب وجود دارد. بدون زحمت بیشتر ، بیایید نگاهی به برخی از حوادث هیجان انگیز تا کنون بیندازیم.

پروتکل MimbleWimble یک میزبان پیدا می کند

MimbleWimble پروتکلی است که به یک ارز رمزپایه محرمانه محوری اختصاص دارد. در ماه اول سال 2019 پروتکل MimbleWimble با استفاده از دو سکه مشاهده شد. پوزخند و پرتو با این حال ، نحوه اجرای پروتکل در هر یک از سکه ها متفاوت بود.

به عنوان مثال ، Beam از یک کد کد C ++ استفاده می کند در حالی که Grin از یک کد کد Rust استفاده می کند. جامعه ارزهای رمزپایه با نگرانی بیش از Beam منتظر راه اندازی رسمی Grin بودند.

یکی از دلایلی که Grin Floor Beam را گرفت این بود که معدنچیان Grin 100 درصد از پرداخت ها را دریافت می کنند در حالی که Miner Beam فقط 80 درصد از پرداخت ها را دریافت می کنند.

حتی قبل از راه اندازی این دو سکه ، بحث در مورد این موضوع وجود داشت که چرا MimbleWimble بهترین پروتکل cypherpunk تا کنون بوده است.

اما چرا MimbleWimble?

این پروتکل ، برخلاف سایر پروتکل های مورد استفاده توسط سکه های محرمانه ، برای شروع اثر حریم خصوصی به لایه های اضافی بالای پروتکل پایه نیاز ندارد. از آنجا که پروتکل ترکیبی منحصر به فرد از نوآوری های مختلف در رمزنگاری است ، افزودنیها حذف می شوند. این موارد شامل معاملات برش ، معاملات مشترک و محرمانه است اما محدود به آنها نیست.

راه اندازی پیشنهادات اولیه مبادله (IEO)

در پایان ژانویه نیز IEOs راه اندازی شد. جذب آنها باورنکردنی بود. به عنوان مثال ، BitTorrent پیشنهاد مبادله اولیه را صادر کرد و در عرض 15 دقیقه به فروش رسید.

IEO از بسیاری جهات با ICO (عرضه اولیه سکه) متفاوت است. به عنوان مثال ، IEO از وب سایت صرافی برای فروش رمز استفاده می کند در حالی که ICO از وب سایت صادرکننده استفاده می کند ، طرف مقابل IEO فروش انبوه مبادله است در حالی که برای ICO صادر کننده توکن است ، IEO در بورسی که صادر می شود در حالی که ICO غربالگری را انجام نمی دهد. علاوه بر این ، یک توکن IEO بلافاصله در صرافی ذکر می شود در حالی که یک توکن ICO باید بدون هیچ تضمینی برای لیست شدن در انتظار لیست باشد.

Binance LaunchPad

Binance ، صرافی پیشرو ارزهای رمزنگاری شده با حجم تنظیم شده ، بستری را برای صدور پیشنهادات اولیه مبادله به نام Binance LaunchPad ایجاد کرد. BitTorrent از سکوی پرتابی که توکن Bittorent را در عرض پانزده دقیقه به فروش رساند استفاده کرد.

BitTorrent نزدیک به 60 میلیارد (59.4 میلیارد) رمز برای فروش در Binance LaunchPad اختصاص داده بود. این فروش 7.2 میلیون دلار درآمد داشت. شرکت های دیگری که از آن زمان برای صدور IEO از این سیستم عامل استفاده کرده اند شامل Fetch و Celer هستند. Fetch با فروش 69.2 میلیون توکن در 22 ثانیه 6 میلیون دلار جمع کرد در حالی که سلر با جذب 4 میلیون دلار در 17 دقیقه 597 میلیون توکن فروخت.

موفقیت IEO ها در LaunchPad باعث شد سایر تبادل نظرها سعی کنند همان کار را تکرار کنند.

به عنوان مثال ، صرافی های رمزنگاری پیشرو مانند Huobi و KuCoin قبلاً IEO ها را در سیستم عامل های مشابه توسعه و صادر کرده اند.

اثربخشی پیشنهاد اولیه مبادله ای نیز در سکوی پرتاب جدیدتر دیده شده است. به عنوان مثال ، تاپ زنجیره ای IEO را در مورد Huobi صادر کرد که در مدت 19 ثانیه 3.4 میلیون دلار جلب کرد. علاوه بر این ، یک IEO در KuCoin ظرف هفت ثانیه فروخته شد و 3.6 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

شبکه رعد و برق افزایش می یابد

شبکه Lightning همچنین در گزارش Q1 CoinGecko در سال 2019 حضور دارد. این شبکه به عنوان یک لایه اضافی بر روی بلاکچین ساخته شده است. وظیفه اصلی آن تسهیل فوراً معاملات کم هزینه است. این به عنوان گزینه مقیاس گذاری برای بیت کوین و Litecoin در نظر گرفته می شود.

هنگامی که Hodlonaut کمپینی را در توییتر آغاز کرد تا مزایای این شبکه را ارائه دهد ، شبکه Lightning از اواسط ژانویه 2019 حرکت خود را افزایش داد. کمپین تبلیغاتی Lightning Torch نامگذاری شد. هودلوناوت با ارسال 100000 ساتوشی مشعل را تحویل گرفت. طبق قوانین ، هنگامی که مشعل را دریافت کردید ، باید 10 هزار ساتوشی را اضافه کنید و آن را به شخص دیگری منتقل کنید. با این حال ، نفر بعدی در صف توسط شخصی تعیین می شود که در حال حاضر مشعل را در دست دارد.

Torch Lightning به زنجیره اعتماد Lightning Network Trust نیز معروف است. از 19 ژانویه تا 11 آوریل 2019 ، مشعل 291 رازک ، 282 گیرنده منحصر به فرد را ثبت کرده و در 56 کشور پیموده است.

در میان چهره های برتر صنعت دارایی رمزنگاری که دریافت و تصویب شد ، مشعل شامل مدیر عامل توییتر ، جک دورسی ، توسعه دهنده اصلی Monero ، ریکاردو اسپاگنی ، مدیر عامل Shapeshift ، اریک وورهیس و مدیرعامل Binance ، Changpeng Zhao است. CoinGecko نیز در میان دریافت کنندگان بود.

در پایان سه ماه در کارزار ، هودلوناوت خاطر نشان کرد:

“این سفر از وحشی ترین تصور من فراتر رفته است و احساس می کنم شخصیت فوق العاده جامعه را به نمایش گذاشته است. همچنین نشان داده است که چه چیزی ممکن است بزرگترین وعده BTC / LN باشد ، تا مردم جهان را به هم نزدیک کند. “

طبق گفته Coingecko جایی که پس از سه ماه در آن ایستاده ایم

گزارش CoinGecko Q1 تصویری از یک بازار احیا شده را ترسیم کرد. با گذشت سه ماه از سال 2019 ، کل سرمایه بازار 16.23 درصد افزایش یافت که ماه مارس ماه برتر است. بازار بدون هیچ نوسان قیمتی ، ثبات ثابت را ثبت کرده است. حجم معاملات نیز در حال افزایش است.

بهترین بازیکنان توسط Litecoin (LTC) ، EOS (EOS) ، Bitcoin (BTC) و Ethereum (ETH) هدایت شدند که به ترتیب 103٪ ، 66٪ ، 11٪ و 8٪ سود را ثبت کردند.

از این گزارش ، altcoins عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین با تسلط BTC در بازار 1.5 درصد داشت. سلطه در بازار سه سکه برتر تقریباً 5 درصد کاهش یافت. با این حال ، در سه ماهه اول سال 2019 ، ده ارز رمزپایه برتر 91 درصد بر بازار سرمایه تسلط داشتند.

نتیجه

از بررسی های جالب CoinGecko ، بدیهی است که پیشنهادات اولیه مبادله ای به دلیل سطح کم خطر در مقایسه با پیشنهادات اولیه سکه ، مورد قدردانی قرار می گیرند. وجود یک بستر قابل اعتماد برای صدور IEO مانند Binance LaunchPad برای موفقیت IEO بسیار مهم است.

این شبکه به عنوان گزینه بسیار مقیاس بندی برای بیت کوین توسط این گزارش گرفته شده است. اگر وضعیت فعلی بازار با همان حرکت ادامه یابد ، سال 2019 سال خوبی برای عضویت در انجمن رمزنگاری خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me