banner
banner

SeedInvest با “BlackCapital” نابرابری اقتصادی را حل می کند

پلت فرم محبوب سرمایه گذاری جمعی ، SeedInvest ، از آغاز یک ابتکار جدید به نام ‘BlackCapital‘.

هدف BlackCapital تسهیل برابری اقتصادی بین جوامع سیاه پوستان در سراسر ایالات متحده است. این برنامه با همکاری کوین جانسون – ستاره سابق NBA و شهردار ساکرامنتو راه اندازی شد.

جزئیات

مقابله با نابرابری اقتصادی یک کار کوچک نیست. با درک این موضوع ، SeedInvest رویکردی ساختاریافته در جهت هدف خود اتخاذ کرده است.

به منظور تأثیر مثبت بر بیشترین تعداد افراد ، SeedInvest’s BlackCapital به عنوان یک سیستم دو منظوره ساخته شده است. هرکدام از اینها دسترسی شرکتهای کاملاً تأییدشده و پتانسیل بالایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند. سرمایه گذاران می توانند در شرکتی سرمایه گذاری کنند که توسط بنیانگذاران سیاه پوست هدایت می شوند. در زمان نوشتن مقاله ، SeedInvest سه شرکت با بنیان گذاران سیاه پوست دارد که در حال جمع آوری کمک مالی هستند.

1. دسترسی به پایتخت سیاه

این برنامه با حداقل سرمایه گذاری 1000 دلار ، به سرمایه گذاران از هر نوع امکان ایجاد پورتفولیوی متشکل از حداکثر 25 شرکت تازه تأسیس مختلف برای افزایش سرمایه از طریق SeedInvest اجازه می دهد..

2. صندوق سرمایه سیاه

این برنامه با حداقل 50،000 دلار سرمایه گذاری ، بطور خاص به سرمایه گذاران معتبر اختصاص داده شده است. دقیقاً مانند دسترسی BlackCapital ، این صندوق به بسیاری از فرصت های سرمایه گذاری تأیید شده ، همراه با دسترسی به ویژگی های خاص در بستر SeedInvest ، به شرکت کنندگان خود دسترسی خواهد داشت..

SeedInvest خاطرنشان می کند ، تاکنون ، تقریباً 2٪ از جمعیت در دسترس سرمایه گذاری در مراحل اولیه بوده اند. علاوه بر این ، این شکل از سرمایه گذاری به طرز قلبی از S بهتر عمل کرده است&P 500 طی دو دهه گذشته با ایجاد و ترویج دسترسی / صندوق BlackCapital ، با کمک کوین جانسون ، SeedInvest امیدوار است تا آنجا که ممکن است 2٪ افزایش یابد.

باید جالب باشد که ببینید SeedInvest چگونه به توسعه BlackCapital ادامه می دهد و آیا طرح BlackCapital در واقع به نفع جامعه سیاه پوستان است؟.

جمعیت های حاشیه ای

با توجه به اینکه در حال حاضر در میانه سال 2020 هستیم ، ناراحت کننده است که بگوییم بسیاری از جوامع حاشیه ای در سراسر جهان هنوز وجود دارند. در حال حاضر ، در آمریکای شمالی ، جوامع سیاه پوستان به دلیل مشکلات بیشماری در کانون توجه هستند. SeedInvest توجه داشته است و در حال شروع کار برای کمک به پیشرفت رو به جلو است.

در Helm

در حالی که SeedInvest ممکن است BlackCapital را تسهیل کند ، ایجاد پروژه با همکاری کوین جانسون امکان پذیر شد. اگر این نام آشنا به نظر برسد ، دستاوردهای گذشته وی ممکن است دلیل آن را توضیح دهد.

  • 3x ستاره NBA All-Star با پادشاهان ساکرامنتو
  • شهردار ساکرامنتو از سال 2008-2016
  • مدیر عامل شرکت هفت سرمایه گذاری

کوین جانسون در طول زندگی حرفه ای خود موفقیت زیادی را در بسیاری از تلاش های خود تجربه کرده است. به عنوان مثال ، در این راه او به دلیل توسعه برنامه هایی که به جوامع حاشیه نشین کمک می کند تا به فرصت های آموزشی و اقتصادی بهتری دسترسی پیدا کنند ، مشهور شده است. با این شرایط ، مشارکت وی در ابتکاری مانند BlackCapital جای تعجب ندارد.

در حالی که BlackCapital بسیار جدید است ، ما امیدواریم که با تقویت قدرت بنیانگذاران سیاه پوست و سرمایه گذاران سیاه پوست ، شاهد رشد مداوم حمایت از جامعه سیاه پوستان باشیم. ما همچنین امیدواریم که شاهد رشد مداوم در حمایت از سایر اعضای حاشیه نشین جامعه باشیم.

سرمایه گذاری گسترده

از آنجا که ‘شروع تجارت قانون ما‘در سال 2012 تصویب شد ، سرمایه گذاری جمعی به طور مداوم در حال افزایش محبوبیت است. این محبوبیت منجر به ظهور شرکت های مختلفی مانند SeedInvest شده است ، زیرا آنها به دنبال معرفی خود به عنوان رهبران بازار هستند. سرمایه گذاری از طریق این روش ها می تواند با دسترسی به شرکت ها در مراحل اولیه ، فرصت های خارق العاده ای را برای سرمایه گذاران باهوش فراهم کند.

در حالی که پتانسیل بازدهی زیاد وجود دارد ، توجه به این نکته ضروری است که سرمایه گذاری در مراحل اولیه کاری با ریسک بالا است. SeedInvest با بیان اینكه “فقط افرادی كه برای بی ثباتی شدید ، كمبود نقدینگی و خطر از دست دادن كل سرمایه گذاری خود آماده شده اند ، باید در سرمایه گذاری های اولیه راه اندازی كنند ، این احساسات را نیز مورد توجه قرار می دهد.

SeedInvest

SeedInvest در سال 2011 تأسیس شد ، یک بستر سرمایه گذاری جمعی است که از نیویورک ، نیویورک مستقر است. SeedInvest از طریق پلتفرم خود به سرمایه گذاران امکان دسترسی به فرصت های از قبل تأیید شده از استارت آپ های آینده دار را می دهد.

مدیر عامل شرکت ، رایان فیت ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

در سایر خبرها

از زمانی که COVID-19 شروع به ویرانی در جهان می کند ، همانطور که ما آن را می شناسیم ، سیستم عامل های مختلف سرمایه گذاری جمعی افزایش فعالیت سرمایه گذاران را ذکر کرده اند – با SeedInvest در میان این موارد.

بر این اساس ، ما نگاهی گذرا به این وقایع و چگونگی وقوع آنها به رکورد سه ماهه ثبت توسط SeedInvest انداختیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me