banner
banner

گفته می شود بیتومب ، Robinhood تحت تحقیق در مورد تقلب یورش برد

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید

در این هفته دنیای رمزنگاری و بلاکچین تا حد زیادی مملو از اخبار بد بود. گزارش شده است که بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده کره جنوبی توسط پلیس مورد حمله قرار گرفت ، کارگزار هزار ساله Robinhood تحت تحقیقات کلاهبرداری قرار دارد و هزینه های Ethereum به بالاترین حد خود رسیده است.

در این نسخه از اخبار رمزنگاری شده OKEx Insights در هفته ، به دنبال این داستان ها و موارد دیگر باشید.

فرماندار BoE خواستار تنظیم مقررات پایدار بین المللی است

اندرو بیلی ، رئیس بانک انگلیس اظهار داشت ارزهای رمزنگاری شده مرتبط با ارزش ارزهای فیات نیاز به تنظیم در مقیاس جهانی دارند. وی همچنین به شرکت های خصوصی صادر کننده زنجیره پول استعلام هشدار داد که مقررات بین المللی به زودی می رسد.

حرف های بیلی وارد شد یک آدرس مخاطبان یک رویداد آنلاین توسط اتاق فکر تنظیم مقررات رمزنگاری و سیاستگذاری مرکز هاچینز در بخش مالی & سیاست پولی موسسه بروکینگز.

غذاهای اصلی:

  • اظهارات بیلی نباید به عنوان ضد ثبات بیت کوین تلقی شود. در عوض ، فرماندار BoE معتقد است که باید اقدامات نظارتی بیشتری برای اطمینان از ارزش واقعی ارزهای رمزنگاری شده 1: 1 و همچنین اطمینان از توانایی بازخرید آنها انجام شود..
  • بیلی تا آنجا پیش رفت که پیشنهاد داد پول های ثابت در آینده به روشی قابل پرداخت و متداول در پرداخت تبدیل می شوند.

گزارش شده است که رابینود به دلیل کلاهبرداری مدنی تحت تحقیق است

Robinhood ، یک کارگزاری سهام و گزینه است که به ویژه مورد علاقه هزاره ها است گزارش شده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل عدم تبیین صحیح نحوه فروش جریان سفارش مشتری به بازرگانان پرسرعت ، به دلیل کلاهبرداری مدنی مورد تحقیق قرار گرفت..

پیش بینی می شود جریمه از طرف تنظیم کننده حدود 10 میلیون دلار باشد.

غذاهای اصلی:

  • مشکلات برای Robinhood ، که قبلاً توسط FINRA به دلیل مسیریابی نامناسب جریمه شده بود و در زمان نوسانات زیاد بازار دچار خسارات مختلف شده بود ، همچنان ادامه دارد..
  • اگر و در صورت عدم فشار برای چاپ ادامه چاپ ، اعتماد به برنامه محبوب سرمایه گذاری ممکن است کاهش یابد.

گفته می شود بزرگترین صرافی کره جنوبی توسط پلیس ضبط شده است

بیتومب ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی ، دارای این ارز است گزارش شده به اتهام ارتکاب کلاهبرداری توسط آژانس پلیس کلان شهر سئول توقیف شد. 

طبق روزنامه سئول شینمون ، روزنامه مشهور در این کشور ، پیش فروش ادعا شده تقریباً 25 میلیون دلار از رمزهای BXA به سرمایه گذاران ، پس از درج نشدن رمز بومی صرافی ، ضررهای قابل توجهی به دنبال داشت. این امر منجر به حمله آشکار پلیس به دفاتر بیتومب شده است.

غذاهای اصلی:

  • اخبار ناخوشایند کره جنوبی از دنیای ارزهای رمزنگاری شده چشم پوشی نکرد ، زیرا بسیاری گزارش ها را برای فروش چشمگیر BTC در اواخر این هفته مقصر می دانند.
  • کره جنوبی مدتهاست که یکی از نقاط داغ مورد توجه بوده است "FUD." صرافی دیگر در کشور ، Coinbit ، بود گزارش شده هفته گذشته توسط پلیس ضبط شد.

متوسط ​​هزینه تراکنش Ethereum با رکورد بالا

با ادامه مسدود کردن توکن های مالی غیرمتمرکز ، هزینه های معامله در شبکه Ethereum در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. با توجه به Blockchair ردیاب داده ، متوسط ​​هزینه معامله در Ether در شبکه Ethereum در 2 سپتامبر به 0.031957 ETH رسید..

غذاهای اصلی:

  • مسائل مقیاس گذاری مدت هاست که در شبکه Ethereum مطرح بوده و افزایش مالیات غیرمتمرکز این مشکل را بیشتر در کانون توجه قرار داده است..
  • توسعه دهندگان Ethereum باید توجه و انرژی بیشتری را برای حل مشکلات مقیاس پذیری در کوتاه مدت متمرکز کنند.

متوسط ​​هزینه معامله در ETH در اوایل این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. منبع: صندلی چرخ دار

برزیل ارز دیجیتالی بانک مرکزی را برای سال 2022 در نظر گرفته است

روبرتو کامپوس نتو ، رئیس بانک مرکزی برزیل ، در این مورد اظهار داشت یک مصاحبه با استفاده از تلویزیون بلومبرگ این هفته احتمالاً یک واقعیت دیجیتالی برزیلی در سال 2022 وارد خواهد شد. ارز دیجیتال بانک مرکزی ، مانند تمام CBDC ها ، عمدتا برای بهبود سیستم بانکی سنتی در کشور آمریکای جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد

غذاهای اصلی:

  • برزیل تنها کشوری نیست که قصد دارد ارز دیجیتالی بانک مرکزی را راه اندازی کند. به نظر می رسد چین با پروژه دیجیتال یوان خود – که می تواند در زمان استفاده از بازی های المپیک زمستانی در سال 2022 نیز مورد استفاده قرار گیرد – در این مسابقه پیشتاز است..
  • تلاش برای نوسازی سیستم بانکی برزیل می تواند به طور بالقوه به جلوگیری از پیامدهای آن کمک کند رکود اقتصادی.

تولید ناخالص داخلی برزیل در نیمه آخر دهه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. منبع: اقتصاد تجارت

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me