banner
banner

Vertalo و tZERO مشاهده هجوم استعداد به عنوان چندین استخدام انجام می شود

استخدام فعال / استخدام

یک شرکت و پیشنهادات آنها فقط به خوبی تیم پشت سر آنها است. طی چند روز گذشته شاهد بوده ایم که شرکت های مختلفی در بخش اوراق بهادار دیجیتال کسب / استخدام استعدادهای جدید را اعلام کرده اند.

تجربه حاصل از این خریدها گویای کیفیت پروژه هایی است که آنها به آن منتقل می شوند. Vertalo و tZERO با پیشرفتی که از هر دو جنبه توسعه و پرسنل حاصل می شود ، خود را به گوش می رسانند.

استعداد

نام افراد درگیر در این اقدامات قابل توجه است ، نه فقط به دلیل شرکتهایی که آنها با آنها کار خواهند کرد ، بلکه از آنجا که آنها می آیند. در اینجا نگاهی کوتاه به آن دسته از افرادی که در حال حرکت هستند و از کجا آمده اند.

ورتالو

این پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال مستقر در ایالات متحده ، دارای دو نفر است. یکی به عنوان مشاور ، و دیگری به عنوان کارمند.

 • با وجود بخش اوراق بهادار دیجیتال به همان اندازه که جوان است ، تعداد کمی از افراد با تجربه ای که توماس مک اینرنی تجربه می کند ، افتخار می کنند. او پس از اتمام موفقیت آمیز نقش خود به عنوان بنیانگذار و CPO در OpenFinanceNetwork به Vertalo در حال انتقال است..
 • تیم ریندرز
  • تیم ریندرز به عنوان بنیانگذار و مدیرعامل قبلی صنعت Securitize ، برای تصدی نقش مشاور Vertalo کاملاً مناسب است..
  • tZERO

   همانطور که Vertalo شلوغ بوده است ، tZERO طی چند هفته گذشته حتی در جمع آوری استعدادها نیز شلوغ تر بوده است. این شرکت مستقر در ایالات متحده ، شرکت FinTech ، سه نفر از افراد را با شرکت در موقعیت های جدید ایجاد کرده است.

   • بروک ناوارو پس از 10 سال حضور در سمت مدیر عامل در بانک سرمایه گذاری بارکلیز به تیم tZERO پیوست. این نقش قبلی او را کاملاً مناسب نقش جدید خود می کند ، زیرا tZERO به دنبال ایجاد رشد بیشتر در این بخش است.
  • الکساندرا سوتیروپولوس, رئیس ارتباطات
   • الکساندرا سوتیروپولوس به عنوان کارمند سابق اینترمارکت توانست تجربه کار با یک شرکت روابط عمومی و بازاریابی را که به صنایع مختلف خدمات ارائه می دهد ، کسب کند..
   • مایکل موگیاس, رئیس روابط سرمایه گذاران
    • IMAX ، شرکت فناوری فیلم کانادایی ، شاهد بود که معاون اصلی سرمایه گذار ، مایکل موگیاس ، به سمت tZERO حرکت می کند. این انتقال باعث می شود که وی همان عنوان و نقشی مشابه را در تیم tZERO بدست آورد.
    • تفسیر

     با اعلام کسب / استخدام استعدادهای جدید ، نمایندگان هر یک ، tZERO و Vertalo ، وقت خود را برای اظهار نظر گذاشتند. آنچه در مورد این حرکات گفته شده است در زیر است.

     Saum Nursalehi ، مدیر عامل tZERO ، اظهار داشت,

     “این انتصابات برای استراتژی بلند مدت ما حیاتی است. در جبهه صدور ، بروک با تمرکز بر طرف عرضه معادله ، توسعه استراتژیک اکوسیستم رمز امنیتی ما را پیش خواهد برد – کار با ناشران برای آوردن دارایی های با کیفیت تر به PRO Secures ATS. مایک و الکس پیشگام تلاش های ما برای ادامه توسعه موقعیت استراتژیک بازار برای tZERO و تعامل با سرمایه گذاران فعلی و احتمالی ، تحلیلگران ، رسانه ها و سایر سهامداران tZERO خواهند بود. این نقش های تازه شکل گرفته در tZERO تیم مدیریتی را جمع می کنند و برای اطمینان از موفقیت مداوم ما کلیدی هستند. من به نقاط عطفی که در سال جاری به دست آورده ایم افتخار می کنم و منتظر دستیابی به اهداف حاصل از کسب چنین استعدادهای قوی هستم. “

     توماس مک اینرنی ، معاون اصلی تولید در Vertalo ، اظهار داشت,

     “بهبود حمل و نقل موضوعی است که به شدت برای من طنین انداز است. من خوشحالم که به Vertalo کمک می کنم تا صدور دارایی دیجیتال ، سرمایه گذاری و تجارت را برای صادرکنندگان و سرمایه گذاران مقرون به صرفه و راحت انجام دهد. مأموریت Vertalo – برای ساده کردن سرمایه گذاری و مدیریت دارایی های دیجیتال – با تجربه من در ایجاد و راه اندازی OpenFinance مطابقت دارد. تیم Vertalo متعهد به رشد و اتصال اکوسیستم دارایی دیجیتال از طریق مشارکت و فناوری است که تحول مالی را ایجاد می کند. “

     در سایر خبرها

     قبل از این استخدام ها ، هم ورتالو و هم tZERO در میان اخبار ما به طور منظم حضور دارند. هر شرکت تاکنون نقشی حیاتی در توسعه بخش اوراق بهادار دیجیتال داشته است. برای ادامه رشد صنعت ، شرکتهای بیشتری باید به همان اندازه در توسعه خدماتی که ارائه می دهند فعال باشند. در اینجا چند مقاله جزئیات رویدادهای اخیر مربوط به هر یک از این شرکت ها آورده شده است.

     Vertalo برای ادغام پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال با Hedera Hashgraph

     پاتریک ام. برن نامه ای را به سهامداران بیش از حد سهام صادر کرد

     Atari Biopic از طریق tZERO و Vision Tree تحت Tokenization قرار می گیرد

     Vertalo نرم افزار V-Token را برای استفاده در طول توکن سازی منتشر می کند

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me