banner
banner

با درخشش کانون توجه ارزهای رمزپایه ، بخش اوراق بهادار دیجیتال به توسعه خود ادامه می دهد

از اواخر این مدت ، توجه متمرکز بر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم ، لیتکوین و غیره – و به همین دلیل خوب است. این دارایی ها دارای پتانسیل بالقوه برای تغییر روش معامله و ذخیره ارزش هستند و نهادها در حال درک آن هستند. اگرچه این اتفاق افتاده است ، اما توسعه بخش اوراق بهادار دیجیتال همچنان ادامه دارد.

موارد زیر چند نمونه اخیر از پیشرفت در این بخش است که نگاهی اجمالی به آینده یک کلاس دارایی مملو از پتانسیل دارد..

پیشنهادات اختصاصی

با توجه به شور و شوق ICO که در پشت سر ما قرار دارد ، شرکتهای مختلف اکنون تلاش خود را بر تسهیل ارائه اوراق بهادار دیجیتال متمرکز کرده اند (که بعضاً به عنوان پیشنهادات توکن امنیتی نیز شناخته می شود). این کار از طریق انتشار بلاک چین های به روز شده ، با قابلیت های جدید برای پشتیبانی از چنین نشانه هایی انجام می شود.

دو نمونه از این موارد مربوط به تکیه گاه های اصلی صنعت است که سالهاست بازارهای فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته اند – Stratis و NEM.

Stratis – STRAX

پس از سالها استفاده از نشانه های STRAT ، اخیراً توسط STRAX جایگزین شدند ، زمانی که Stratis مستقر در انگلیس زنجیره بلوک جدید خود را به همین نام توسعه و راه اندازی کرد. بخشی از این تصمیم سازگاری با صنعت در حال تغییر ، تمرکز کمتر بر ICO های گذشته ، و بیشتر بر روی DeFi و ابزارهای جدید جمع آوری کمک مالی نظیر اوراق بهادار دیجیتال بود..

اندکی پس از استقرار STRAX ، این شرکت با نقشه راه خود صادق ماند و از پلت فرم جدید STO خود برای ساخت در بلاکچین جدید خبر داد..

شرکت ایالت ها, “Stratis کاملاً از مزایای مرتبط با سرمایه گذاری گسترده مبتنی بر بلاکچین ، به ویژه STO ها و قدرت دیجیتال سازی دارایی های غیرقابل شارع آگاه است … Stratis ویژگی های لازم را برای جلب تأیید نهادهای نظارتی در ایالات متحده از طریق شرکای خود ایجاد و در آن گنجانده است. “پیشرفت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بستر STO و کد منبع آن ، کلیک کنید اینجا.

NEM – نماد

اگرچه زودتر از STRAX اعلام شده است ، بلاکچین جدید Symbol توسط NEM کمی در راه اندازی عقب است. کسانی که Symbol و عملکردهای جدید آن را پیش بینی می کنند ، نیازی به انتظار طولانی تر ندارند ، زیرا برنامه راه اندازی شبکه اصلی برای 14 ژانویه ، 2021 برنامه ریزی شده است.

بلاکچین Symbol به طور خاص با در نظر گرفتن شرکت ها ساخته شده است ، با ویژگی های زیر که به عنوان پشتیبانی شده ذکر شده است.

  • زنجیره ترکیبی (می تواند بصورت دولتی یا خصوصی مستقر شود)
  • مبادله های متقابل زنجیره ای (از جمله ETH ، BTC و موارد دیگر)
  • قراردادهای هوشمند چند عاملی زنجیره ای
  • در سطح ‘پروتکل’ از اوراق بهادار دیجیتال پشتیبانی می کند

به محض راه اندازی ، Symbol با همکاری بین Wave Financial و NEM که قبلاً اعلام شده است ، قرار است فوراً تصویب شود. با این کار می توان اوراق بهادار دیجیتال را به نمایندگی از مالکیت در صندوق ویسکی کنتاکی در Symbol منتشر کرد.

برای دارندگان موجود XEM که به پتانسیل Symbol اعتقاد دارند ، توانایی شرکت در airdrop را به صورت 1: 1 برای توکن های XYM آینده دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در این رویداد ، کلیک کنید اینجا.

نمادی از NEM – معرفی برندنمادی از NEM - معرفی برند

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

اوراق بهادار دیجیتال اطلس وان

علی رغم ناپدید شدن شرکت های خاص از این بخش ، هنوز هم افرادی هستند که به دنبال جنجال در اوراق بهادار دیجیتال هستند. یکی از این نمونه ها Atlas One مستقر در بریتیش کلمبیا است – یک شرکت FinTech با تمرکز بر خدمت به بازارهای سرمایه از طریق استفاده از اوراق بهادار دیجیتال.

این شرکت به تازگی برای راه اندازی آماده می شود اعلام کرد که سازمان اوراق بهادار کانادا (CSA) به آن وضعیت داده است ‘فروشنده معاف بازار’.  با اعطای این وضعیت ، به اطلس یک امکان انعطاف پذیری بیشتر در فعالیت های خود را می دهد ، زیرا اکنون می تواند اوراق بهادار را بدون دفترچه به فروش برساند..

Atlas One Secures Digital – بازارهای خصوصی سرمایه را توسط فناوری هدایت می کندAtlas One Secures Digital - بازارهای خصوصی سرمایه را توسط فناوری هدایت می کند

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

آرکاکس

به عنوان یکی از مورد انتظارترین بورس های اوراق بهادار دیجیتال ، آرچاکس با نزدیک شدن به زمان راه اندازی به کار سخت ادامه داده است. این کار نه تنها شامل جمع آوری تیم خود ، بلکه ایجاد ابتکاراتی برای ارتقا to به ناشران پس از فعال شدن سیستم عامل آن است.

آ نمونه اخیر یک ابتکار تفکر رو به جلو که پس از راه اندازی توسط Archax مورد استفاده قرار می گیرد ، مشارکت با MOSS است – یک پلت فرم جبران کننده کربن دیجیتال.

گراهام رودفورد ، مدیرعامل Archax ، اظهار داشت: “Archax یک مبادله بومی دیجیتالی است که با اصول ESG برای پایداری و فراگیر شدن ساخته شده است. ما علاقه مندیم نه تنها میزان استفاده از کربن خود را جبران کنیم ، بلکه برای ارزیابی میزان ESG از کلیه صادراتی که در مبادله ما پذیرفته شده است ، و همچنین دسترسی آسان به آنها با استفاده از نشانه های کربن تجاری برای جبران استفاده از کربن خود را نیز ارائه می دهیم. ما بسیار خوشحالیم که با MOSS همکاری می کنیم تا این امر را تسهیل کنیم و منتظریم تجارت توکن های کربن آنها در بازار تحت نظارت ما انجام شود. “

با حرکت به جلو ، عملیات در Archax تحت نظارت ریچارد اسپید انجام خواهد شد. مجری فصلی بود به تازگی اهدا شده است نقش “رئیس عملیات” در Archax ، و به دنبال استفاده از تجربه خود برای اطمینان از راه اندازی موفقیت آمیز پلت فرم است.

آرکاکسآرکاکس

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

نوفوند

یکی از اولین سیستم عامل هایی که با موفقیت میزبان چندین پیشنهاد اوراق بهادار دیجیتال در سیستم عامل خود بود ، چیزی غیر از Neufund نبود. به همین ترتیب ، ماه ها پیش ناامید کننده بود که اخبار مبنی بر اینکه این پلتفرم اساساً خاموش شده است ، پشتیبانی از اوراق بهادار دیجیتال به دلیل اعمال الزامات نظارتی جدید در اروپا است..

خوشبختانه ، سرمایه گذاران جدید و موجود با سرمایه گذاری تازه 4 میلیون یورو به نجات Neufund رسیده اند. کسانی که در این دور شرکت کردند شامل,

  • آزمایشگاه های آتلانتیک
  • اودو شلومر
  • سرمایه Freigeist
  • داریو سوتر

Neufund نشان می دهد که هدف جدید آن تأسیس مجدد یک ستون در اوراق بهادار دیجیتال است ، که با گرفتن مجوز مالی مناسب برای حرکت به جلو آغاز می شود. علاوه بر این ، Neufund قصد دارد خدمات خود را به جای تلاش برای یک سیستم عامل کاملاً خودکار ، به عنوانی عنصر “انسانی” تر ، تغییر دهد. هدف آن کاربرپسندتر بودن ، به امید جذب مشاغل جدید است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me