banner
banner

چک لیست بررسی دقت برای راه اندازی STO

اگر می خواهید یک پیشنهاد امنیتی را راه اندازی کنید ، یک لیست بررسی دقیق وجود دارد که باید انجام شود. این چک لیست بین تجارت و انطباق قانونی تقسیم خواهد شد. جنبه تجاری تا حدودی در سطح جهانی سازگار است ، در حالی که ممکن است موارد قانونی از صلاحیت قضایی به حوزه قضایی دیگر متفاوت باشد ، و این فقط یک راهنما است ، با رعایت کامل قوانین توسط یک وکیل دیجیتال اوراق بهادار.

دقت در کسب و کار:

این کوشش مقدماتی شامل موارد اساسی است که فقط مربوط به اوراق بهادار توکنی نیست ، اما همچنین بررسی های دقیق دیگری نیز وجود دارد که به طور خاص به ارزهای رمزپایه و STO اختصاص دارند..

 • Whitepaper باید توسط اشخاص ثالث بی طرفی که قبلاً این نوع اسناد را بررسی کرده اند ، بررسی شود. خطاهای معمول شامل نوید بازده بالا ، عدم برقراری ارتباط موثر با فناوری یا توضیح آنچه شرکت برای انجام کار طراحی کرده است ، می باشد.
 • اوراق بهادار توکنی شده باید شامل جزئیات کافی باشد تا در واقع برای سرمایه گذاران منطقی باشد. اگر صندوق املاک و مستغلات توکن شده باشد ، آیا ما در املاک مسکونی یا تجاری سرمایه گذاری می کنیم؟ در چه شهرهایی؟ آیا هدف این است که ملک های مضطرب را تلنگر کنیم یا سرمایه گذاری در اقامتگاه های لوکس با افزایش قیمت؟ اینها انواع سوالاتی است که برای سرمایه گذاران مهم است اما اغلب نادیده گرفته می شوند.
 • طرح تجاری اگر یک شرکت نوپا است که به دنبال جمع آوری کمک مالی از طریق STO است ، ما به جزئیاتی در مورد اهداف کسب و کار نیاز داریم. صرفاً یک شرکت “AI” یا “Blockchain” کافی نیست.
 • تقسیم سود – این باید تجزیه شود. سرمایه گذاران باید بدانند که آیا سود سهام سه ماهه ، سالانه ، پرداخت و غیره پرداخت می شود.
 • آیا محصول یا تجارت منطقی است؟ صرفاً رمزگذاری یک تجارت و نامیدن آن “AirBNB روی بلاکچین” کافی نیست. ما باید بفهمیم مدل کسب و کار چیست ، چرا اکنون و چگونه شرکت برای دستیابی به اهداف خود برنامه ریزی می کند.
 • عامل تمایز – با بازبینی در 100 مشاغل ، این اغلب مواردی است که برنامه های تجاری ، کاغذهای سفید و بنیان گذاران کاملاً شکست می خورند. این یک چشم انداز رقابتی است و این سطح از رقابت به مرور زمان در حال افزایش است. توضیح دهید که چه چیزی محصول / شرکت شما را از رقبا متمایز می کند و این را با جزئیات توضیح دهید. این می تواند تیم ، فناوری ، حق ثبت اختراع و غیره باشد.

اهتمام قانونی:

در سطح ریشه ای آن ، دقت قانونی به منظور اطمینان از تشکیل صحیح نهاد شرکتی ، با حاکمیت سالم شرکت ، انجام می شود.

همیشه سازگاری قانونی از ابتدا به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر است ، سپس تغییر ساختار شرکت به صورت عقب افتاده است.

با دقت لازم اطمینان حاصل خواهد شد که کلیه سهامداران و سایر نهادها از نظر قانونی مجاز به انجام سرمایه گذاری هستند. مراقبت های اضافی ممکن است خطرات و مسئولیت های اضافی را آشکار کند که ممکن است برای کسی که وکالت ندارد مشهود باشد.

استخدام یک وکیل برای انجام مراقبت های لازم می تواند پرچم های قرمز را بلند کند در حالی که برای اقدامات اصلاحی هنوز زود است. این می تواند شامل کشف خطرات نامشخص ، بدهی های احتمالی ، موارد انطباق / مالیات ، مسائل مربوط به دادرسی یا مسائل ساده قراردادی باشد.

اینها همان چیزی است که یک تیم حقوقی باید برای کشف آنها استخدام کند.

 • بررسی پیشینه مدیریت و سهامداران. این شامل راه اندازی آنها از طریق لیست های بین المللی متعدد بین المللی است که شامل لیست تحریم های OFAC و لیست افراد در معرض دید است که به آن PEP نیز گفته می شود..
 • تهیه اسناد اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، آیین نامه ، صورتجلسات جلسات سهامداران ، توافق نامه مشارکت ، توافق سهامداران ، توافق نامه های ارائه صندوق و جداول سرمایه و غیره است..
 • یک تیم حقوقی باید قراردادهای مهم با شرکا ، مدیریت ، کارمندان ، ارائه دهندگان خدمات و سایر موارد را بررسی کند ، که به طور بالقوه می تواند باعث مشکلات حقوقی شود.
 • علامت تجاری & حقوق مالکیت معنوی.
 • بررسی انطباق ، این شامل ثبت نام ، پرونده های فرم SEC ، پرونده های ایالتی ، صدور مجوز و سیاست های انطباق است.
 • اطمینان از اینکه KYC و AML مناسب برای حوزه قضایی که در آن فعالیت می کنید و براساس محل استقرار سرمایه گذاران انجام می شود.
 • بررسی کاغذ سفید برای اطمینان از رعایت مقررات اوراق بهادار. به عنوان مثال ، هیچگاه نباید قول بازگشت خاص داده شود.

خلاصه:

اگرچه این خرابی ممکن است در برخی از دقت نظرهایی که باید انجام شود ، شفافیت ایجاد کند ، مقررات SEC پیچیده است و استخدام یک متخصص حقوقی مهم است. اطلاعات این صفحه فقط برای سرگرمی است و به معنای مشاوره حقوقی نیست.

در زیر لیستی از شرکت هایی آورده شده است که در حال حاضر به STO ها در روند قانونی کمک می کنند:

شرکت: وب سایت: محل سکونت:
سرمایه BX3 www.bx3.io 261 Madison Avenue New York، NY 10016

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me