banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB (دسامبر 2019 – ژانویه 2020)

سال نو قمری به تازگی سپری شده است. ما برای همه شما سال سالم و موفق موش صحرایی آرزو می کنیم! در ژانویه ، OKB بر گسترش پشتیبانی ذخیره سازی خود تمرکز کرده است و ما با 3 مشاغل همکاری کرده ایم تا امکان ذخیره سازی امن OKB را فراهم کنیم. ما همچنین کانالهای معاملاتی OKB را گسترش داده و کانال جدیدی برای واریز EURO اضافه کرده ایم. به منظور پاسخگویی به نیازهای میلیون ها دارنده OKB ما در سراسر جهان ، ماه گذشته 5 جلسه اجتماع برگزار کردیم تا به پیشنهادات و بازخورد ارزشمند آنها گوش فرا دهیم.

از امروز ، OKB با 32 مشاغل جهانی مشارکت های زیست محیطی ایجاد کرده و کانال های سپرده گذاری را برای ده ها کشور و منطقه مهم از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره جنوبی ، دونگ ویتنام و روپیه اندونزی باز کرده است. ما همچنین به لطف تلاش های جمعی تیم خود ، جفت های معاملاتی OKB را در بسیاری از مبادلات عمده ذکر کرده ایم. جالب تر اینکه OKB عملکرد عالی خود را در ژانویه ثبت کرده است! در سال 2020 ، ما به تکمیل اکوسیستم OKB برای رسیدن به OKB به ارتفاعات جدید ادامه خواهیم داد.

1. OKB در ژانویه 3.42 USDT را با افزایش 25 درصدی مادر ثبت کرد

OKB در ژانویه عملکرد بسیار خوبی در بازار کسب کرده و از کاربران در سراسر جهان پشتیبانی کرده است.

در ژانویه ، OKB از 2.61 USDT به 3.26 USDT افزایش یافت و رشد 24.9٪ را ثبت کرد. بالاترین میزان در ژانویه 3.42 USDT بود.

2. پشتیبانی و گردش ذخیره سازی OKB

در سال گذشته مشاغل و مبادلات بیشتری وارد بازار رمزنگاری شده اند تا سهمی از این صنعت رو به رشد را بدست آورند ، بنابراین کلاهبرداری و کلاهبرداری نیز انجام می شود. بنابراین ، حفاظت از دارایی ها یکی از نگرانی های اصلی کاربران شده است. OKB به دنبال راه هایی برای تأمین نیازهای کاربران OKB در ذخیره سازی و گردش امن بوده است ، و این یک پایه مهم برای تحقق بخشیدن به توانمندسازی ارزش در سال 2020 خواهد بود.

در ژانویه ، ما بر توسعه مشارکت با مشاغل مشهور در صنعت رمزنگاری و گسترش پشتیبانی ذخیره سازی OKB برای کیف پول های سخت افزاری ، کیف پول های قراردادی و فضای ذخیره سازی ابر متمرکز شده ایم ، به طوری که کاربران می توانند دارایی های خود را با خیال راحت حفظ کنند.

در 7 ژانویه 2020 ، ما برای حمایت از ذخیره سازی OKB در کیف پول خود ، Blocto ، با Portto ، یک شرکت کیف پول قراردادی تایوانی همکاری کردیم..

Blocto یکی از آسانترین موارد استفاده از خدمات ذخیره سازی بلاکچین است. دارندگان OKB از طریق Blocto می توانند دارایی های خود را با خیال راحت ذخیره کنند و در عین حال از تجربه کاربری عالی شرکت بهره مند شوند.

در تاریخ 9 ژانویه 2020 ، ما با Cool Wallet ، یک شرکت جهانی تولید کیف پول سخت افزاری برای پشتیبانی از ذخیره سازی OKB همکاری کردیم.

به منظور ارتقا awareness سطح آگاهی کاربران در مورد امنیت دارایی و تشکر از حمایت مستمر آنها ، ما همچنین تبلیغات کیف پول سخت افزاری رایگان OKB را با Cool Wallet ترتیب داده ایم و کارت های کیف پول قابل حمل OKB را که در فروشگاه های مختلف پذیرفته می شوند به برندگان خوش شانس ارائه می دهیم..

در تاریخ 10 ژانویه 2020 ، ما برای پشتیبانی از ذخیره سازی OKB در کیف پول Hoo ، با Hoo ، یک تبادل ابر دارایی عمومی همراه شدیم.

کلاهبرداری و حملات فیشینگ همیشه تهدید شماره 1 برای معامله گران رمزنگاری بوده است. با ورود کاربران رمزنگاری جدید به بازار و خرید OKB هر روز ، ما بهترین اقدامات خود را برای حفاظت از دارایی های کاربران OKB انجام می دهیم.

از امروز ، OKB با 9 کیف پول پیشرو در صنعت ، از جمله Ledger Vault ، Bitpie ، Mirthril ، Kcash ، Pocket و Cobo ، مشارکت کرده است..

3. بیشتر کانال های تجارت OKB

ما در تلاش برای افزایش نقدینگی و رقابت OKB در بازار هستیم. در ژانویه ، ما بیشتر موانع تبادل ارزش کانال های تجاری OKB را برطرف کرده ایم.

در تاریخ 9 ژانویه سال 2020 ، OKB به طور رسمی در Bitlocus ، صرافی C2C اروپا ذکر شده است. اکنون کاربران می توانند OKB را مستقیماً با EUR معامله کنند.

OKB از انواع روشهای اصلی تجارت در اروپا مانند SEPA ، SWIFT و VISA پشتیبانی می کند. به عنوان سومین بازار بزرگ رمزنگاری جهان ، راه اندازی تجارت OKB در منطقه EURO تأثیر بسزایی در ساخت زیست محیطی OKB دارد. ما در آینده به پرورش بازار اروپا ادامه خواهیم داد.

در 16 ژانویه سال 2020 ، OKB با همکاری CoinBene لیست های جفت معاملات نقطه ای OKB را فهرست کرده است.

از امروز ، ما با 8 صرافی عمده C2C ، از جمله Bitfinex ، ALINIEX ، Probit و Indodax مشارکت کرده ایم تا از خرید OKB با دلار ، یورو ، دونگ ویتنامی ، وون کره جنوبی و روپیه اندونزی و غیره پشتیبانی کنیم. تجارت ، OKB اکنون در ده بورس اصلی مانند Bitmax ، Bitfinex و BiKi ذکر شده است ، با بیش از 40 جفت معامله دارایی عمده.

4. گسترش انجمن OKB

انجمن پیوند مهمی بین کاربران OKB و OKEx است. اخیراً ، بسیاری از فیلمهای تبریک سال نو دلخراش را از کاربران جهانی خود به زبانهای انگلیسی ، کره ای ، ژاپنی ، عربی ، کانتونی ، مالایی ، هندی ، تامیل و سایر زبانهای بومی دریافت کرده ایم..

در 6 و 10 ژانویه 2020 ، ما تبلیغاتی را ترتیب دادیم تا کارت های کیف پول OKB و OKB رایگان خود را جمع آوری کنیم تا پیشنهادات ارزشمندی را از کاربران در مورد راه اندازی خدمات OKB رزرو ماشین و کیف پول سخت افزاری جمع آوری کنیم.

ما درک می کنیم که اکوسیستم OKB از جامعه جدا نیست ، بنابراین ما می خواهیم یک جامعه کاربر محور ایجاد کنیم که بتوانیم همیشه مستقیماً از نظرات و پیشنهادات کاربران گوش دهیم ، تا بتوانیم خدمات خود را بهبود ببخشیم..

با تشکر از همه پشتیبانی شما طی سالهای گذشته ، لطفا پیشنهادات و بازخورد خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم اکوسیستم OKB را برای شما کامل کنیم!

نظر خود را به ما بگویید [ایمیل محافظت شده]!

OKEx را روشن کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me