banner
banner

اولین بیت کوین ETF تأیید شد و بازار Stablecoin به نقطه عطفی جدید رسید

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید.

همانطور که به طور کلی اتفاق می افتد ، این یک هفته شلوغ دیگر در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده بود. سرانجام یک ETF بیت کوین که مدتها انتظار آن را می کشید قرار است تا پایان سال به یک بورس تنظیم شده قانونی وارد شود ، زیرا اتحادیه اروپا و ایالات متحده به دنبال جدی گرفتن پول پایدار هستند – که در کل 20 میلیارد دلار است..

مناسب ترین جزئیات مربوط به این داستان ها و موارد دیگر را در این نسخه از اخبار رمزنگاری OKEx Insights هفته بخوانید!

اولین صندوق قابل معامله ارز رمزنگاری که در برمودا فهرست شده است

پس از سالها انتظار ، جهان بالاخره اولین بیت کوین ETF خود را دارد.

صندوق مورد انتظار معاملات بورس به شکل Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF ارائه می شود ، که لیست خواهد شد در بورس اوراق بهادار برمودا توسط مدیر صندوق Hashdex مستقر در برزیل.

سه میلیون سهم از طریق قرارگیری خصوصی در دسترس قرار گرفته است و قیمت هر کدام 1000 دلار است.

غذاهای کلیدی

  • اولین لیست صندوق قابل معامله در بورس ارزهای رمزپایه احتمالاً احتمال دستیابی به ETF بیت کوین در زمینه تأیید مقررات در ایالات متحده را تقویت می کند – چیزی که هنوز اتفاق نیفتاده است و کمیسیون بورس و اوراق بهادار مرتباً دستکاری در بازار را به عنوان عامل تعیین کننده ذکر می کند. در رد برنامه های مکرر آن.
  • Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF همچنین احتمالاً مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران نهادی قرار خواهد گرفت که به دنبال دستیابی کاملاً تحت کنترل BTC هستند..

بانک های ایالات متحده ممکن است ذخایر پول های ثابت را در اختیار داشته باشند

دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده با صدور رهنمود جدیدی که به بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال اجازه می دهد تا یک بار دیگر صنعت ارز رمزنگاری را تقویت کنند. وجوه ذخیره برای پول های ثابت نگه دارید – یعنی ارزهای رمزنگاری شده به ارزهای فیات وابسته هستند.

به طور طبیعی ، راهنمایی های دفتر صریحاً تأیید پول های ثابت نیست و بانک هایی که برای ارائه خدمات به صادرکنندگان ثبات کوین انتخاب می کنند ، همچنان باید به اقدامات ضد پولشویی مانند “نیازهای مشتری خود را بدانند” پایبند باشند..

غذاهای کلیدی

  • نامه تفسیری شش صفحه ای دفتر مستقل وزارت خزانه داری ایالات متحده تا حد زیادی اعتماد به ناشران با ثبات Bitcoin را که تصمیم می گیرند دارایی های ذخیره خود را در حساب های بانکی ملی قرار دهند افزایش می دهد ، زیرا این اطمینان می دهد که پولهای ثابت صادر شده کاملاً پشتیبانی می شوند.
  • راهنمای جدید همچنین نشان دهنده تمایل مستمر OCC برای بازی توپ با صنعت نظارت بر ارزهای رمزنگاری شده است ، پس از اینکه اخیراً به بانک های رسمی فدرال اجازه داد ارزهای رمزنگاری شده را نگه دارند.

کمیسیون اروپا چارچوب نظارتی برای ارزهای رمزپایه را پیشنهاد می کند

به دنبال اخبار اخیر مبنی بر اینکه کمیسیون اروپا قصد دارد چارچوبی نظارتی برای ارزهای رمزپایه ارائه دهد ، قوه مجریه اتحادیه اروپا روز پنجشنبه از طریق پیشنهاد موقت 168 صفحه ای.

غذاهای کلیدی

  • این پیشنهاد برجسته می کند که پولهای پایدار و همچنین ارزهای رمزپایه دارای قابلیت پذیرش گسترده ای هستند و بنابراین ، "الزامات دقیق تر." این احساس باید کسانی را که معتقدند ارزهای دیجیتال در مسیر تصویب جریان اصلی قرار دارند تقویت کند.
  • از آنجا که این پیشنهاد بخشی از بسته مالی دیجیتال کمیسیون است ، نشان می دهد که چگونه اتحادیه اروپا علاقه مند است که روندهای اخیر ، اگر نه جدیدترین آنها را در حوزه های بلاکچین و فین تک حفظ کند..

Ethereum Scaling Solutions Optimism آزمایشگاه را آزاد می کند

به دنبال تراکم اخبار ناشی از DeFi در شبکه Ethereum ، یک راه اندازی مقیاس لایه لایه Ethereum-2 به نام Optimism دارای شبکه آزمایشی محدود خود را منتشر کرد. خوش بینی به طور خاص از ابزاری به نام استفاده می کند "جمع آوری خوش بینانه" در تلاش برای ارائه راه حل لایه دوم و در نتیجه کاهش هزینه های بنزین در محبوب ترین پلت فرم قرارداد هوشمند جهان.

برنامه غیرمتمرکز Synthetix ، مبادله دارایی مصنوعی ، قبلاً با testnet Optimism تلفیق شده است و کاربران را با جوایز رمز SNX تشویق می کند.

غذاهای کلیدی

  • انتظار می رود تبادل غیرمتمرکز پیشرو ، Uniswap ، در آینده نزدیک با Optimism ادغام شود – چیزی که باید به شما کمک کند تا هزینه های فوق العاده بالا مرتبط با استفاده از DEX کاهش یابد. همچنین انتظار می رود Chainlink (LINK) ، محبوب ترین رمز DeFi مبتنی بر Ethereum با Optimism ادغام شود.
  • کاهش هزینه های گاز برای استفاده از پروژه های DeFi مبتنی بر Ethereum تا حد زیادی به تقویت صنعت نوپا کمک می کند.

هزینه های معاملات متوسط ​​در شبکه Ethereum در کنار صدور توکن های جدید DeFi افزایش یافته است. منبع: صندلی چرخ دار

بازار Stablecoin با یک نقطه عطف جدید از 20 میلیارد دلار عبور می کند

ارزش کل بازار ثبات بورس کوین با عبور از مرز 20 میلیارد دلار در روز پنجشنبه ، به یک نقطه عطف جدید رسیده است. این تنها چهار ماه پس از رسیدن ارزش ترکیبی پول ثابت به 10 میلیارد دلار می رسد.

غذاهای کلیدی

  • افزایش مداوم در صدور اوراق بهادار Bitcoin نشان دهنده تقاضای سرمایه گذاران و بازرگانان برای جلوگیری از خطر خود در میان همه گیر COVID-19 و پیامدهای اقتصادی جهانی آن است..
  • علاوه بر این ، افزایش در صدور پایدار کوین ممکن است تا حدی ناشی از افزایش تهاجمی مالی غیرمتمرکز باشد ، که در آن از زنجیره پول های ثابتی برای تولید بازده بالا استفاده می شود.

کل سرمایه بازار برای سکه های ثابت از 20 میلیارد دلار فراتر رفته است. منبع: متریک سکه ، باز نشده, توییتر

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me